Czytelnicy i troglodyci.

Znajdź różnicę ?

Komentarze z Przeglądu Sportowego:

Bez tytułu2

Komentarze z Weszło. com:

Bez tytułu

8
0
Zdjęcie profilowe Samuś Szczygiel Samuś Szczygiel

KOMENTARZE (10)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
thementalist

Co się dziwisz? Tam wypowiadasz się na koncie fejsbukowym, często prywatnym – zrobienie multikonta zajmuje więcej czasu, łatwiej przeciwdziałać trollom. Tu każdy może komentować co chce, a jak trollowi się nudzi to narobi sobie kilkanaście kont do zabawy.

Aerth

Zależy. Tutaj przecież konta fejsbukowe też były i było może odrobinę lepiej (o ile w ogóle).

GRAND_CHAMP

no niestety redakcja woli mieć nabijate wyświetlenia zamiast wyjebać śmieci pokroju krawiczka

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

MarioGol

Tobie jankowiak i temu 2 „artyście” od konta z „dupodajką” napiszę to raz – jesteście zdrowo pojeb****, a mnie do kur*** nędzy nie mieszajcie do tego….
PS. dawidku nie pouczaj kogoś, bo sam miałeś konto z moim nazwiskiem i je przy tym obrażając(przypomnieć?) – widzę, że ktoś cię dojechał i nagle masz ból sraki.
PPS. Kur*** aRTYŚCI trollowania znaleźli się – wy jesteście nic niewarte śmiecie, które powinny jak najszybciej zdechnąć i tego wam życzę.

Borubar
Pogoń Szczecin

W tym drugim jakby mniej januszostwa.

Nenad Bjelica
Građanski Nogometni Klub Dinamo Zagreb

Nie oszukujmy się, piłka nożna to prosta rozrywka, głownie dla prostych ludzi, nie koniecznie dla najbardziej lotnych umysłów. Cała otoczka wyzwala emocje które sie sprzedają. Wszystkie media bez wyjątku coraz bardziej obniżają swój poziom dostosowując się do czytelników, bo chcą robić jak największe pieniądze i poziom artykułów przestaje się liczyć, gdyż za trudne w odbiorze po prostu nie będą czytane. Tabloidyzacja mediów postępuje coraz bardziej, wszyscy grają na emocjach, używają clicbaitów, pieprzą głupoty w leadzie żeby ktokolwiek przeczytał cokolwiek więcej, obrzucają się gównem, bo tylko najsilniejsze emocje mogą sprawić że czytelnik w ogóle kliknie. Świetnie to rozumiał Paweł Zarzeczny, który mówił że ma być prosto, bo czytelnik nie chce myśleć czytając artykuł o piłce, tylko się zrelaksować i odstresować po ciężkim dniu pracy, świetnie to rozumie jego uczeń Krzysztof Stanowski. Dlatego weszło było i jest proste, prześmiewcze, kpiące, często prostackie. Nie może to specjalnie przyciągnąć nikogo innego niż taką śmietankę jaka nam się tutaj zebrała. Czyli głównie prostacy, trolle, idioci, debile, trochę osób które sobie chcą pożartować, ale na poziomie i parę osób które chce sobie podyskutować na poważnie. Można się domagać moderacji, można się domagać funkcji zgłaszania postów, może jakiejś cenzury wyzwisk i głupoty, ale obawiam się że to będą prośby bezowocne….. bo nikt nie ma interesu w tym, liczą się tylko kliknięcia, kliknięcia debili i troglodytów liczą się tak samo jak kliknięcia normalnych ludzi, przy czym tych pierwszych jest na weszło więcej. Zatem będzie jak jest, zresztą nie można wiele wymagać od portalu w którym piszą dzieciaki czy stażyści za jakieś grosze, a nikt się z imienia i nazwiska pod artykułem nie podpisuje.

MarioGol

Dużo racji ALE ALE przecież Krzyś po zmianach REKLAMOWAŁ Weszło jako najlepszy w kraju portal piszący o sporcie.
I tak ma to wyglądać, że w komentarzach jest syf, kiła i mogiła?
Tak – powinien być moderator wyłapujący trędowatych, bo 90% tu wchodzi podyskutować, a nie przedzierać się w komentarzach przez takie szambo.
„PS” też dostawał od czytelników sporo pretensji o bagno w komentarzach i pokazali, że zależy im na Czytelnikach, a nie trollach, bo przez konta z fb długo taki troll jeden z drugim, czy inny multikonciarz nie podziała…

Jankowiak dupo dajka z Sosnowca
Mniej niż zero

O co ten lament ?

PanJakub

Przecież dovrze mu napisał po ch.j się sztucznie przypierdalasz przygłupie?

wpDiscuz

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40