Co z tą Amiką Poznań?

Co się dzieje w tym klubie?
Z sezonu na sezon, właściciele klubu odwalają jakieś koszmarne wolty transferowe.
Te masowe zakupy szrotów, nie wiedzieć czemu zwane transferami, z jednoczesnym wyzbywaniem się młodzieży, tej utalentowanej młodzieży. Wystarczy przeanalizować te zakupy z ostatnich sezonów. Co my tu mamy? Większość z tych „topowych transferów” już albo z Amiki wyleciała na księżyc albo w pizdu. Były również ciekawostki „transferowe” ! Jak to się ma do przeprowadzania, bardzo szczegółowych badań lekarskich każdego nowo przybyłego, po czym się okazuje że to zwykły paralityk, który do Amiki przyszedł tylko po to aby podreperować zdrowie.
No jednak największym hitem ostatnich dni, jaki wypłynął z tego klubu to sprawa Jóźwiaka. Pazerność właścicieli ze skraju rozległych borów Puszczy Nadnoteckiej, sprawiła iż za tego chłopaka zamiast kokosów, otrzymają starą zgniłą pyrą w ryj!
Co ciekawe ten problem dostrzegają wszyscy, których w ogóle interesuje los tego klubu, jednak ci „wielcy” kibole jak i „dziennikarze” lokalni którzy niejednokrotnie mają ostre pióra, w tym konkretnym temacie jakoś takoś dziwnie stracili jaja. Może to kwestia ile biorą kasy od starego ?

 

7
7
Zdjęcie profilowe Ted Ted

KOMENTARZE (15)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
blazej przybylowicz

opierdolenie za dobrą kasę Kędziory, Wilusza czy Bednarka to taki poziom ekwilibrystyki transferowej, że naprawdę powstrzymywałbym się przed krytykowaniem polityki transferowej Lecha.

A już zupełnie nie rozumiem co jest złego w postawie Lecha w sprawie z Jóźwiakiem? Mieli mu dać najwyższą pensję w lidze i gwarancję występów?

Lepiej wyrzucić kasę w błoto, żeby inni wychowankowie wiedzieli, że nie opłaca się taka postawa.

A Jóźwiak jeśli myśli, że po 20 występach w Ekstraklasie poradzi sobie w Leeds to polecam mu przeanalizowanie przypadku Klicha, który w Holandii nawet kapitanował i w tymże Leeds delikatnie mówiąc nie robi za gwiazdę.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

blazej przybylowicz

Nie ganię Jóźwiaka. Ja mam z niego bekę. Stawia warunki jakby był gwiazdą a ledwie parę razy prosto kopnął piłkę.
Możesz oczywiście wymieniać przykłady nieudanych transferów, ale pokaż mi klub w którym odpali 100 procent transferów.
Klub nie powinen dać sobą pomiatać przez jakiegoś chłystka. Naprawdę uważasz, że gwarancja występów to rozsądne żądanie żądanie piłkarza z mikroskopijnymi osiągnięciami.
Zgadzając się na warunki piłkarza ryzykowali kwas w szatni i kolejne przypadki innych młodych piłkarzy. A tak poświęcając jednego zachowują twarz.

PhoenixLk
Legia Warszawa

tekst po to, by komuś dopier…

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem restauracji… podpisujesz umowy na określony czas z dwoma pracownikami. Jeden pracuje trochę lepiej, drugi trochę gorzej.

Niedługo przed końcem umowy ten lepszy ogłasza, że przedłuży umowę tylko, jeśli to on będzie pracował w godzinach największego ruchu (a zatem – i najlepszych napiwków)… A jak nie, to się wyniesie…

Przedłużasz umowę czy dajesz kopa na rozpęd?

To nie wina Lecha, że menadżer piłkarza woli (bardzo możliwe, że mniejszą) kasę teraz, niż większą za rok, gdy Lech pokaże się w LE (czego szczerze życzę!! Oczywiście po zajęciu miejsca niższego niż pierwsze…;)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Claptone

To mnie też zastanawia. W klubie jest dziwnie, jest cała masa młodzieży, jest akademia, kolesie grają nieźle, sporo młodych chłopaków, którzy się rozwijają i przeważnie podnoszą poziom (na pewno nie zaniżają), na których aż chce się patrzeć, idą do przodu i mają potencjał do tego by być dużo lepszymi, nie odstają od reszty, można ich pogonić za dużą kasę, no i co – wszystko się zgadza. I nagle sprowadzają czterdziestu absolutnie chujowych piłkarzy, o których nikt nigdy nie słyszał i o których nikt nigdy nie usłyszy, bo żaden z nich nie zrobi nawet pół kariery, zamiast sprowadzić dwóch potencjalnych kozaków, z których przynajmniej jeden wypali i pozamiata naszą ligę i pociągnie do mistrzostwa na plecach. Trzeba takim zapłacić odpowiednio więcej, ale co jest większym ryzykiem – sprowadzanie szrotu, który odbierze szanse na grę młodym chłopakom (i gdy ktoś cudem i przypadkiem chyba tylko odpali), czy sprowadzenie kogoś, kto zrobi różnicę w Polsce? Skupowanie średniaków ze średnich lig, których nikt inny nie chce i zdziwienie, że prezentują średni poziom. I potem taaakie zaskoczenie, że młody nie chce zostać w Lechu. Czemu nie chce? Bo polityka transferowa to poziom Wuja jak co poniedziałek. Niby to absurdalne, niby śmieszne, ale na koniec to jednak trochę niesmak, niekiedy żenada, a przede wszystkim strata czasu. I ci młodzi goście tam też to widzą. Z tych wszystkich sprowadzonych facetów nie wyróżnia się nikt i nikt nie podnosi poziomu. A Jóźwiak już jak grał to wyglądał na boisku dobrze. Lepiej niż każdy z tych paralityków.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Astana-Scherife

Jest taki klub jak Amika Poznan?uuu kogos niezle ponioslo,coz jak ktos jest zakompleksionym typowym zerem tto wypisuje takie bzdety.Ogolnie mowiac ale te wypociny sa warte tyle co jej autor czyli nic.Jerzeli po fuzji Lecha z Amica ktos nazywa Lecha Amica to co powiedziec po fuzji Korony z Legia z 1922 roku?Czy Lech przyjal cos z Amici tzn barwy,godlo itp?Nie,Legia zas do dzis wystepuje w barwach Korony,czyli formalnie tego klubu nie ma juz 95 lat.To sa tylko fakty,tyla w temacie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz