#AleNumer – konkurs z nagrodami – ilu młodzieżowców zadebiutuje w lidze?
Weszło

#AleNumer – konkurs z nagrodami – ilu młodzieżowców zadebiutuje w lidze?

Jesienią razem z Totalizatorem Sportowym rozdaliśmy naprawdę kozackie nagrody w ramach konkursu #AleNumer. Kilkanaście piłek meczowych, garść biletów na mecze Ekstraklasy, kilka koszulek ukochanych klubów, wreszcie skuter i Macbooka. Runda jesienna już jednak za nami. Ale przed nami kolejne etapy #AleNumer. Nowe pytania, nowe nagrody i rywalizacja rozkręcona na nowo.

Fajnie było się z wami bawić przez te kilkanaście kolejek rundy jesiennej. Trochę nam brakowało tego wymyślania pytań co kolejkę, ale na szczęście Ekstraklasa wróciła, a wraz z nią wraca też nasza rywalizacja o naprawdę fajne nagrody.

Jak grać?

Rywalizujemy równie banalnie, jak jesienią – tu nic się nie zmienia. Po naszymi wpisami na Twitterze lub Facebooku odpowiadacie na nasze pytanie, podrzucacie swój typ z argumentacją dlaczego akurat taki (to istotne) oraz doklejacie do tego hasztag #AleNumer.

Gdzie typować?

O, na przykład pod tym tweetem.

Albo pod postem na naszym fanpage’u na Facebooku, znajdziecie go po hasztagu #AleNumer.

O co pytamy?

Tym razem pytamy o liczbę młodzieżowców, która zadebiutuje w 22. kolejce na poziomie Ekstraklasy. Widzieliście pierwszą kolejkę po starcie rundy wiosennej? Ławki naszpikowane zawodnikami, którzy nie mogą jeszcze kupić sobie legalnie piwa w sklepie. Do tego nowe twarze w wyjściowych składach. Debiutanci w Lechii, w Lechu, w Zagłębiu. Teoretycznie łatwiej trafić liczbę debiutantów, ale… No właśnie. Trenerzy postawią na młodzież czy poczekają z debiutami dzieciaków na końcówkę sezonu, gdy zapadną już kluczowe rozstrzygnięcia?

Przykład typu: 4 – tylu młodzieżowców zadebiutuje w 22. kolejce. Dlaczego? Bo trenerzy widzą, że młodzież też potrafi. Buksa, Marchwiński czy Bida są przykładem na to, że warto stawiać na nastolatków #AleNumer

Wygrałem etap, co dalej?

Tu też nie zmieniamy zasad. Jeśli wygrałeś daną kolejkę – odezwiemy się do ciebie z wysyłką piłki. Każdy ze zwycięzców kolejki kwalifikuje się do półfinału, który odbędzie się na antenie naszego radia. Takie „półfinały” będą cztery, a zwycięzcy każdego z nich trafiają już do grande finału. Ten z kolei będzie wyemitowany na YouTube Weszło – w tym samym studiu, w którym nagrywamy Ligę Minus czy Stan Futbolu. Pytania oczywiście będą dotyczyć najlepszej ligi świata, czyli Ekstraklasy. Wygrana poszczególnych etapów wiąże się oczywiście z kolejną nagrodą, a zwycięzca zgarnia nagrody główne.

Co można wygrać?

No właśnie, a propos nagród głównych. Niech przemówi grafika:

84667981_187995962557917_6932016016754999296_n

fot. FotoPyk

KOMENTARZE (0)