Wierzycie w Juve? Można na tym zarobić
Bukmacherka

Wierzycie w Juve? Można na tym zarobić

Liga Mistrzów wróciła z przytupem, na dzień dobry dostaliśmy kilka niespodzianek, włącznie z porażką triumfatora poprzedniej edycji, na którego dość mocno liczyliśmy. Ale nie załamujemy rąk, tylko dalej szukamy sposobów na rozmnożenie pieniędzy za sprawą oferty powitalnej ETOTO.

W razie czego pamiętajcie – zawsze możecie stawiać odwrotnie niż my!

Tym razem skupiamy się na ekipie Juventusu, która w swoich szeregach ma gościa, który bywa nazywany Mister Champions League. Nieprzypadkowo – Cristiano Ronaldo w tych rozgrywkach trafił juz 126 razy, siedmiokrotnie na jego głowie lądowała korona króla strzelców. Czy poprowadzi Starą Damę za rękę do długo wyczekiwanego triumfu w Europie? Step by step. Na razie Juve musi uporać się z Atletico w meczu wyjazdowym, choć faworytem bukmacherów nie jest.

Dobra, ale po kolei. Najpierw wytłumaczymy, na czym dokładnie polega specjalna oferta powitalna ETOTO.

1. Należy poświęcić chwilę na zarejestrowanie konta z TEGO LINKA.
2. Potem czas na wpłatę pierwszych środków.
3. ETOTO pomnaża tę kasę. Zakładamy, że wpłaciliście 100 złotych – dostajecie dwie stówki, macie więc 300 złotych na grę.
4. Następnie wy macie okazję pomnożyć te środki – należy coś obstawić.

Macie pełną dowolność, oferta ETOTO jest naprawdę szeroka, jak wspomnieliśmy – nawet zachęcamy, by typować odwrotnie niż my. Ale załóżmy, że również uważacie, iż Juve ma duże szanse w starciu z ekipą Cholo Simeone.

Wkładacie stówkę, dzięki bonusowi gracie za trzy, do wyjęcia są 884 złote.

Zrzut ekranu 2019-09-18 o 13.30.14

Za mało? To szukamy wyższego kursu. Jeśli postawicie swoją stówkę na zwycięską dla Juve strzelaninę, wyjąć możecie aż 2112 złotych. 

Zrzut ekranu 2019-09-18 o 13.32.51

Rzućmy okiem również na pozostałe mecze. Załóżmy, że…

– City wygra z Szachtarem (kurs 1.37),
– PSG nie przegra z Realem (kurs 1.36),
– Atalanta wygra z Dinamem (kurs 2.20).

Za kupon skomponowany z takich wydarzeń możecie wygrać nawet 1082 złote, jeśli wpłacicie w ETOTO stówkę i zagracie potem za 300 złotych. Link do rejestracji – TUTAJ.

etoto

fot. FotoPyk

KOMENTARZE (4)