Jak ze stówki zrobić ponad sześć stówek? Z pomocą Liverpoolu
Bukmacherka

Jak ze stówki zrobić ponad sześć stówek? Z pomocą Liverpoolu

Wraca Liga Mistrzów, wielka gra o sławę, miejsce w historii, a także górę forsy. Klubowi księgowi już zacierają ręce, piłkarze są gotowi do podnoszenia kasy z boiska, UEFA też cała w skowronkach, bo właśnie rusza ich maszynka do koszenia pieniędzy. Ale wzbogacić się przy okazji Champions League możecie również i wy. Ot, choćby za sprawą oferty powitalnej ETOTO.

Przyglądamy się dzisiejszemu rozkładowi jazdy i naszą uwagę zwraca przede wszystkim triumfator ostatniej edycji. Przed Liverpoolem ciekawy mecz, banda Kloppa zmierzy się z Napoli, z którym grała również przed rokiem. Wtedy były ciężary (0-1 i 1-0 z pamiętną setką Milika), ale wydaje nam się, że Salah i spółka jako zespół stali się w kolejnych miesiącach tak mocni, że dziś są już zdecydowanymi faworytami. I my właśnie na nich postawimy.

Dobra, ale po kolei. Na czym dokładnie polega specjalna oferta powitalna ETOTO?

1. Najpierw trzeba poświęcić chwilkę na zarejestrowanie konta z TEGO LINKA.
2. Potem czas na wpłatę pierwszych środków.
3. ETOTO pomnaża tę kasę. Zakładamy, że wpłaciliście 100 złotych – dostajecie dwie stówki, macie więc 300 złotych na grę.
4. Potem nadchodzi wasza kolej w kwestii mnożenia kasy. Czas coś postawić.

Macie pełną dowolność, oferta ETOTO jest naprawdę szeroka, ale załóżmy, że – tak jak nam – podpasował wam ten Liverpool. Wkładacie stówkę, dzięki bonusowi gracie za trzy, do wyjęcia mamy więc 633 złote.

Zrzut ekranu 2019-09-17 o 10.09.34

Można oczywiście pójść szerzej i postawić na przykład, że The Reds wygrają różnicą jednej bramki. Do przytulenia za waszą wspomnianą stówkę jest tu prawie 1050 złotych!

Zrzut ekranu 2019-09-17 o 10.11.44

Oczywiście nie trzeba koncentrować się na tym spotkaniu. Innych interesujących meczyków również nie wypada przegapić, bo dzieje się sporo. Załóżmy, że…

– Chelsea wygra u siebie z Valencią (kurs 1.95),
– Ajax opędzluje Lille (kurs 1.50),
– RB Lipsk nie przegra w Lizbonie (kurs 1.47),
– BVB zremisuje z Barceloną (kurs 3,70).

Za kupon skomponowany z takich wydarzeń możecie wygrać nawet 4092 złote, jeśli wpłacicie w ETOTO stówkę i zagracie potem za 300 złotych. Link do rejestracji – TUTAJ.

etoto

fot. FotoPyk

KOMENTARZE (10)