Kulki poszły w ruch, znamy grupy Turnieju im. Pawła Zarzecznego!
Weszło

Kulki poszły w ruch, znamy grupy Turnieju im. Pawła Zarzecznego!

No i stało się! Tomasz Jagodziński i Władysław Żmuda przybyli do Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, puścili w ruch kulki, a my dzięki temu poznaliśmy wreszcie grupy eliminacyjne do I Turnieju imienia Pawła Zarzecznego. Zainteresowanie udziałem w rozgrywkach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że jest już coraz bliżej do wyłonienia finalistów rozgrywek. Choć wciąż trwają jeszcze pre-eliminacje i droga do poznania ostatecznych rozstrzygnięć nadal jest bardzo długa. Walka trwa!

To tylko świadczy o tym, jak olbrzymią chęć mają ekipy z całego kraju, żeby w pierwszym turnieju piłkarskim im. Pawła Zarzecznego wystąpić. Ale spokojnie, zachwycać się całością będziemy dopiero wtedy, gdy uda się rozgrywki doprowadzić do szczęśliwego końca i poznamy ostatecznych zwycięzców. Na razie nie nadszedł jeszcze czas, na… Sami najlepiej wiecie, na co.

Dobra, oto więc są trzy grupy eliminacyjne I Turnieju im. Pawła Zarzecznego. Dla niedowiarków – cała ceremonia losowania do obejrzenia na naszym profilu na Facebooku, o, tutaj.

GRUPA A

Nocna Liga Halowa

Laura Chylice

Piłkawka Białystok

GRUPA B

zwycięzca grupy: Warszawa

Muzeum Sportu

zwycięzca grupy: Południe

GRUPA C

zwycięzca grupy: Zachód

NC+

Farmacja Tarchomin

Screenshot_2019-06-19 Wojciech Piela ( WPiela96) Twitter

Przypomnijmy – co dalej? Tych dziewięć ekip powalczy o jedno jedyne miejsce na turnieju głównym im. Pawła Zarzecznego, który odbędzie się sześć dni po eliminacjach – w sobotę 29.06, w imieniny Pawła. A tam pewne udziału są już cztery drużyny, czekamy właśnie na piątą. Jest Victoria Londyn, PKS Radość, KTS Weszło oraz drużyna-niespodzianka.

Wpadajcie więc w niedzielę na eliminacje (odbędą się na obiekcie PKS-u Radość) i oczywiście w ostatnią sobotę czerwca nie może was zabraknąć na Turnieju!

KOMENTARZE (0)