LIVE: To był heavy-metal grany okrakiem na linii wysokiego napięcia
Live

Czy ten mecz odbywał się naprawdę? Czy to prawdziwe życie? Czy ktoś może nas uszczypnąć?

22:56

Koniec, KONIEC, KONIEC!!!

Piłka nożna jest najpiękniejsza.

Liverpool jest najwspanialszy na świecie.

Stan, prosimy, nie zwalniaj nas.

22:54

Barca klepie bez większego pomysłu. Albo weźmie to Messi i przyfanzoli na wagę finału, albo tu już nic się nie wydarzy.

22:52

Barcelona klepała sobie od nóżki do nóżki, a nagle Mane przycisnął takim pressingiem (zaznaczmy – 92. minuta), że z tego wyszła kontra. Senegalczyk był o włos od przelobowania ter Stegena.

22:51

90 minuta. Pięć doliczonych.

22:49

Semedo posłał dośrodkowanie na Messiego. Obok niego stał van Dijk.

No, człowieku, jakby ci to wytłumaczyć… Nie zakładasz żółwiowi łyżew licząc, że ten będzie jak Zbigniew Bródka.

22:47

Kradną minuty piłkarze Liverpoolu. Van Dijk zderzył się teraz z Lenglet, poleżał na boisku, cyferki na zegarze posunęły się do przodu. Tik-tak, tik-tak. Nie mylić z tiki-taką.

22:46

Bohater Liverpoolu schodzi z boiska. Divock Origi doznał urazu i musi zejść – za niego Joe Gomez. Klopp stawia na murowanko, tu już nie ma co ryzykować.

22:44

Barcelona przyjęła luja-ogłuszacza, Liverpool poprawił kołowrotkiem i goście nie wiedzą co się dzieje. Messi próbował przeprowadzić rajd środkiem boiska, ale wpadł między pięciu piłkarzy w czerwonych koszulkach. No i piłkę stracił.

22:43

22:42 4:0!!!!!!!!!!!!!!!!

DSJADJSAJCXKNZCKANDSKADSA, TO SIĘ NIE DZIEJE! TO JEST COMEBACK NA POZIOMIE BARCELONA – PSG!!!

Alexander-Arnold ustawił piłkę w narożniku boiska, już odchodził od niej, bo chciał zostawić ją komuś innemu. Kątem oka zauważył jednak, że piłkarze Barcelony mają go w dupie, a Origi stoi sam przed bramką. No to cyk – mocna, płaska wrzutka przed bramkę, a Belg strzela drugą bramkę. Goście nawet nie wiedzieli, że piłka wpadła do siatki.

Jeśli Anglik byłby postacią w RPG, to wszystkie punkty umiejętności ładowałby w spryt.

COOOOOOOOOOO TOOOOOOO JEEEEEST ZAAAAA MEEEEEEEECZ? :O

22:35

Trochę spokoju wróciło na boisko. Liverpool chyba nie zakładał planu dalszego niż wyrównanie – „ale trener Jurgen mówił, że musimy doprowadzić do 3:0…”. Barcelona miała dwie okazje, ale Alisson jest dzisiaj cholernie ważnym ogniwem zespołu.

Valverde reaguje – Arthur za Vidala.

22:33

W sumie…

22:31

Realizator pokazał Stevena Gerrarda na trybunach, 40 sekund później Rakitić poślizgnął się na własnej połowie.

Jeśli wierzycie w przypadki, to sobie wierzcie.

22:30

Michał Janota w wywiadzie dla Weszło. No, skoro Wijnaldum był lepszy od Janoty, to nic dziwnego, że strzela dwie brameczki Barcelonie w półfinale LM:

1i5LLhW

22:28

Jakieś 30 metrów do bramki Alissona, rzut wolny, podchodzi Messi… OLABOGA, SAMO OKIENKO, JEST JUŻ 1:3, ARGENTYŃCZYK ZNÓW RATUJE BARCELONĘ i w mur.

22:25

O w morde, wylaczam telefon bo cos czuje ze Stan moze kogoś dzisiaj wypierdolic.

— Jakub Olkiewicz (@JOlkiewicz) 7 maja 2019

22:23

Barcelona się nie broni. Ona jest zdominowana. Przecież to wygląda jak druga połowa meczu z Celtą. Tylko tam grał Puig, Boateng i Alena, a nie Messi, Suarez i Busquets.

22:22

22:22

Jezu, jest nam tak wstyd, że podświadomie ograniczaliśmy szanse Liverpoolu do „może powalczą, może nawiążą walkę”, ale do głów nam nie przyszło „e, godzinka grania i będzie remis w dwumeczu”. Ale czy logika podpowiadała, że The Reds bez swoich najważniejszych żądeł w ofensywie będzie w stanie sieknąć trzy gole Barcelonie?

Pachnie tu Rzymem, gdy Barca wypuściła z rąk drogę do finału. Pachnie tu Stambułem, gdy… no, sami wiecie.

22:20

Jeśli Messiemu przy przyjęciu piłka odskakuje na pięć metrów, to wiedz, że to nie jest zwykły mecz.