Totolotek zabierze Was do Meksyku!
Bukmacherka

Totolotek zabierze Was do Meksyku!

Nasi kumple z Totolotka przygotowali dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd do Meksyku. Grudzień i Meksyk – takie połączenie brzmi dobrze? Sprawdźcie co należy zrobić, żeby bukmacher zasponsorował wam egzotyczną wycieczkę.

Wystarczy jedynie trafnie przewidywać wynik niedzielnego meczu reprezentacji Polski oraz kilku kolejek najlepszej ligi świata. Tak jest –jeden mecz „Biało-czerwonych” z Włochami oraz 4 kolejki LOTTO Ekstraklasy to jednocześnie 5 rund turnieju Totolotka, który kładzie na stół prawie 3000 złotych w nagrodach oraz dwa pakiety wyjazdowe do Meksyku. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Sposoby są dwa – jeden dla długodystansowców, drugi dla sprinterów.

Pierwszy wyjazdowy pakiet na wycieczkę otrzyma po prostu typer, który po 5 rundach zgromadzi najwięcej punktów. Co kolejkę na twitterowym koncie Totolotka będzie się ukazywał wpis konkursowy. Pod nim należy zamieścić swoje dokładne typy na wszystkie mecze danej kolejki ( jeden typ na mecz reprezentacji), wraz ze swoim loginem ze strony Totolotek.pl oraz hashtagiem #NiezłyMeksyk, a następnie podać dalej przez retweet wpis Totolotka. Jak to ma wyglądać? Mniej więcej tak:

„login, #NiezłyMeksyk, #GÓRKOR 1:1, #JAGLGD 0:1, #LEGZAG 1:3,#MIEPOG 1:0, #ŚLĄCRA 3:1, #WISARK 0:0, #WPŁLPO 1:2 , #ZSOPIA 1:2

Jak naliczamy punkty?

a) Za wskazanie dokładnego wyniku bramkowego: 3 punkty (w przypadku meczu reprezentacji mnożone razy 3)

b) Za wskazanie wyniku meczu (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości): 1 punkt (w przypadku meczu reprezentacji mnożony razy 3)

Pierwszy pakiet wyjazdowy trafi oczywiście do tego z uczestników, który na przestrzeni wszystkich rund nazbiera najwięcej punktów.

Ale jak już pisaliśmy, jest też sposób sprinterski. Do Meksyku poleci bowiem również ten, kto zaliczy najwyższy wynik w pojedynczej kolejce. To oznacza, że szansę na wyjazd będziecie mieć nawet dołączając do konkursu w 15. serii spotkań – jeśli przebijecie w niej wyniki wszystkich poprzednich, Meksyk stanie przed wami otworem.

Oczywiście Totolotek przygotował też nagrody pocieszenia. Oto cały zestaw:

Ranking Najlepszy Typer – Klasyfikacja Generalna

Miejsce 1: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300 zł
Miejsce 2: Nagroda o wartości 200 zł
Miejsce 3: Nagroda o wartości 200 zł
Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł
Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł

Ranking Najlepszy Jednostkowy Wynik

Miejsce 1: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300 zł

Kiedy rozpoczyna się konkurs? Dziś! Już teraz możecie wziąć udział w pierwszej rundzie, post konkursowy znajdziecie TUTAJ, wklejamy też tweeta poniżej. Powodzenia!

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
polaris13

Irytuje powoli ta wasza nomenklatura w artykułach od LV/toto… Nie możecie napisać normalnie tylko „nasi kumple, ziomale, brachole”? Chce stażysta wyjść na luzaka, a jest straszny cringe.

egzekutor_77
Pogoń Szczecin

A będzie dyszka za miejsca poniżej 20-go ?

Trzydziesci srebrnikow

Totolotek Cię nie buja,
Ty mu stowę on Ci …

Pavlo Kravchuk
Pierwyj Ukrainskij FK "Legja" Manevichi

dyszkę

wpDiscuz