Krzysztof Piątek już teraz z pierwszym golem? Czy Peszko wróci do kadry?
Bukmacherka

Krzysztof Piątek już teraz z pierwszym golem? Czy Peszko wróci do kadry?

Reprezentacja Polski zaczyna nowe rozdanie. To zawsze wielka niewiadoma, ale też duże pole do popisu dla typujących. Znakiem zapytania w dłuższej perspektywie są na przykład kolejne wybory personalne nowego selekcjonera. Z tej okazji Totolotek przygotował bardzo ciekawe zakłady.

Jerzy Brzęczek przy pierwszych powołaniach pominął Sławomira Peszkę, trudno się jednak dziwić, skoro na razie pauzuje za wykoszenie Arvydasa Novikovasa. Nie dalibyśmy sobie jednak ręki uciąć, że już nigdy po niego nie sięgnie. Za jakiś czas strzeli dwa gole, zaliczy dwie asysty i wiecie – zacznie się, że to zawodnik doświadczony, więc może jeszcze przyda się kadrze, nawet jeśli wcześniej deklarował, że to już koniec. Gdyby jeszcze Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki nadal mieli problemy w klubach… No, różnie może być.

A Wy jak sądzicie?

peszkin

Z buta do włoskiej piłki wszedł Krzysztof Piątek i jesteśmy strasznie ciekawi, czy podobnie może być w reprezentacji. Jeżeli w niego wierzycie, możecie na przykład obstawić, że z Włochami i z Irlandią zagra więcej niż Arkadiusz Milik (zakładając, że obaj pojawią się na boisku przynajmniej w jednym spotkaniu). Zdaniem naszych kumpli z Totolotka akcje napastnika Genoi w tym kontekście stoją nawet nieco wyżej niż piłkarza Napoli.

piona vs milik

Skupiając się dalej już na samym Piątku. Jak przewidujecie: już teraz strzeli swojego pierwszego gola w biało-czerwonych barwach, czy jednak jeszcze będzie musiał poczekać? Kurs na to, że mu się uda (2,55) wygląda zachęcająco.

piona

To tylko część oferty, którą przed meczami Polaków przygotował Totolotek. Zagłębiajcie się w jej szczegóły!

Fot. FotoPyk

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Voitcus

Nie znam się na tym (nigdy się w to nie bawiłem), ale matematycznie patrząc, jeśli (biorąc jako przykład ostatni zakład) są dwie opcje, że p. Piątek strzeli gola albo że nie strzeli, to prawdopodobieństwo, że zajdzie jedno z tych zdarzeń wynosi 100%, bo trzeciej możliwości nie ma. Teraz tylko się zakładamy które.
Jeśli szansa (jak w rzucie monetą) jest równa, to oba zdarzenia mają równe prawdopodobieństwo (po 50%). Jeśli jednak któreś ze zdarzeń jest mniej prawdopodobne, to ma mniejsze prawdopodobieństwo i tym samym (jak rozumiem) wyższy kurs. Suma prawdopodobieństw wynosi 100% i suma kursów też (chyba) powinna być 1. Ponieważ w tym zakładzie, który widzimy na zdjęciu (tak: 2,55, nie: 1,45) mogę zagrać po 100 zł na każdą opcję i wygram albo 255, albo 145. Tertium non datur. W jaki sposób zarabia bukmacher?
Jeśli umiemy wyliczyć, jakie p. Piątek ma szanse na strzelenie gola, to wtedy i tak bukmacher musi dać kurs nieco niższy, bo przecież musi mieć marżę, zapłacić pracownikom, za wynajęcie pomieszczeń, reklamę w weszedło.com, podatki itd.
Może jest trzecia opcja, która unieważnia wszystkie zakłady, a która ma jeszcze wyższe prawdopodobieństwo i z niej się utrzymuje bukmacher? coś napisanego małym druczkiem?
Proszę o wyjaśnienie.

inilewap

Inwestujesz 200 zł. Gdy wygrasz, zarabiasz 55,- gdy przegrasz buk zarabia 55,-

Voitcus

Dzięki.
Czyli muszę znaleźć sobie liczbę pośrodku, w drugim przykładzie będzie (2,00+1,7)/2 = 1,85 i za tyle gram? Jak wygram, to buk płaci 2,00, a jak przegram, to zwraca 1,7? A co się stanie, jeśli żaden nie zagra w meczu?
A jak będzie z pierwszym przykładem (czyli ile wygram, jeśli Peszko jednak nie zagra)?

inilewap

Nie znajdziesz. Tylko fart wygrywa. To co jest pewne jest mało opłacalne. Obstawianie faworytów daje małą kasę przy dużym nakładzie (który też można stracić). Jest taka metoda grania w ruletkę. Stawiasz zawsze czerwone za 1$. Jak wygrasz zabierasz 2$, jak przegrasz, stawiasz tyle co przegrałeś + 1$. Nawet w ten sposób kasyno jest nie do ogrania, co się wydaje nieprawdopodobne, ile razy może nie wypaść czerwone?? Ano może. Zawsze oscylujesz wokół zera. Systemy, układy, wszystko jest wliczone.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

inilewap

Buk tak kalkuluje, że zawsze jest na plus. Kursy są ustalane z fachowym prawdopodobieństwem. Buki, gry losowe i kasyna oraz ubezpieczyciele. Praktycznie jedna kategoria :)

tencowie

Nie zapominaj o podatku. Jeśli stawiasz po 100 na 2,55 i na 1,45 to odliczając podatek wygrywasz 24,4 albo tracisz 72,4. Bukmacherka to ciężki kawałek chleba. :)

Gudi

Bukmacherka to rozrywka, za którą płacisz a nie sposób na zarobek.

wpDiscuz