Nowa jakość w piłce młodzieżowej. Startuje Weszło Junior!
Weszło

Nowa jakość w piłce młodzieżowej. Startuje Weszło Junior!

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że rodzina Weszło powiększyła się o kolejne dziecko. I to w sensie niemal dosłownym, bo właśnie odpaliliśmy zapowiadany już od jakiegoś czasu portal o piłce dziecięcej i młodzieżowej. Każdy komu temat szeroko rozumianego szkolenia jest bliski, bez wątpienia znajdzie tam wszystko, co niezbędne. No ale nie ma co przeciągać. Przed wami WESZŁO JUNIOR!

Co dokładnie znajdziecie na naszej nowej stronie? Na pewno relacje i raporty z prac najlepszych polskich akademii oraz tych mniejszych, trochę mniej znanych szerszej publiczności, które wyróżniają się w swoich regionach. Do tego reportaże z turniejów młodzieżowych, teksty z tak ważnych wydarzeń jak na przykład Puchar Tymbarku, interesujące historie prosto ze szkółek i akademii oraz całą masę bieżących relacji z konferencji trenerskich i innych ważnych dla piłki młodzieżowej wydarzeń.

Weszło Junior to także bogata i profesjonalna baza szkółek z podziałem na wszystkie województwa oraz kopalnia materiałów szkoleniowych, które z pewnością przydadzą się wszystkim zaangażowanym w piłkarską edukację najmłodszych. Całość kierujemy do pasjonatów futbolu młodzieżowego oraz przede wszystkim rodziców planujących posłać swoje dzieci na piłkarskie zajęcia. Nie zapominamy też o trenerach, bo w planach mamy prężny rozwój działu „Trening i szkolenie”. Warto więc wchodzić, czytać i sprawdzać, bo tylko z Weszło Junior wybierzecie najlepsze miejsce dla piłkarskiego rozwoju swoich pociech.

Na stronie już teraz nie brakuje materiałów, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej. Zadbają o to Dawid Dobrasz i Przemysław Mamczak, nasi specjaliści od piłki dziecięcej i młodzieżowej, którzy siedzą w niej od kilku ładnych lat. Tyle od nas. Po więcej zapraszamy na Weszło Junior!

KOMENTARZE (32)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Urkides
Legia Warszawa

Świetny pomysł. Mam nadzieję że nie będzie zmarnowany powierzchownym traktowaniem tematu.
Będę pilnym czytelnikiem tego działu.

Urkides
Legia Warszawa

A czy jest link na stronie głównej do weszło junior?

Turbokoń
Polonia Warszawa

Myślałem, że własną szkółkę odpalicie.

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Patrząc na zdjęcia np. z pierwszego dnia nadawania weszlofm to chyba byłaby szkółka picia piwa…

Turbokoń
Polonia Warszawa

Niekoniecznie – może by się wstrzelili w niszę „fajnie jak dzieciak pogra w piłkę, ale podchodzę do tego z dystansem”, nawiązując do napinki rodziców na meczach dzieciaków i związanej z tym patologii.

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Wydaje mi się że ta napinka to kwestia „ambicji” rodziców, a nie obecnie działających szkołek i to kto by otworzył następną raczej tego nie zmieni

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

OrtalionowyRycerz

Już myślałem że chcą przez akademię budować przyszłość KTS Weszlo.

Laguna

Jak zwykle chodzi o kasę. Na dłuższą metę chodzi o to, że Imperium Zła wchodzi w menadżerkę – zaczynają od łapania dzieciaków na kontrakty.

egzekutor_77
Pogoń Szczecin

Eee, komentarze wyłączone… wchodzić na weszloJunior, to tak, jakby wchodzić na weszlo, na którym nie można komentować – bez sensu………… 😀

Urkides
Legia Warszawa

Też jestem zawiedziony brakiem możliwości komentowania. Myślę że forum dodało by życia temu projektowi. Ktoś kogo interesuje ta tematyka pewnie chciałby się wymieniać poglądami z innymi.

Terminator

Owszem, pewnie wiele by dało… Albo stało się kolejnym miejscem do wymiany hejtów i mniej kulturalnych opinii…

Michal Sz

Stano wyjaśnił an Twitterze, że chodzi o to, by szkółki wzajemnie się nie szkalowały i nie chwaliły same siebie. I to zrozumiałe, bo zupełnie wypaczałoby to sens istnienia tego portalu. Jak wchodzisz na Weszło to nie masz finansowego interesu żeby kogoś pochwalić czy zganić, tam już taki motyw by istniał.

Zresztą komentarze na Weszło były fajne kiedyś, teraz to coraz częściej rynsztok i spam, którego nikt nie wywala, rzadko można z kimś tu podyskutować na przyzwoitym poziomie.

Habanero
Las Palmas

jestem trenerem dzieciaków under7, dla mnie super inicjatywa. Z mojej perspektywy najciekawsze będą wszelkie ćwiczenia treningowe od małych gierek po typowe zajęcia indywidualne.

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

A ja jestem trenerem biegów do monopolowego i z mojej perspektywy najważniejszy będzie dobór interesujących mnie reklam

liamnieszczesny

Apropo gowniarzy dzis znowu prawiczek ‚jak co wtorek’ nic nie wysmazy?

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

To dzisiaj jest wtorek? Dobrze wiedzieć….

Cegiełka-Przyjemski

Nie wiem dlaczego, ale przypomniał mi się sucharek o młodym harleyowcu.

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Zapodaj ten sucharek

Kierowniku
Za swoje się huśtam!

Brawo za inicjatywę.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kierowniku
Za swoje się huśtam!

Nie rozumiem

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Voitcus

Gratulacje, ale czuję pewien niedosyt, po tytule oczekiwałem raczej czegoś w rodzaju piaskownicy, dokąd mogliby się ze swoimi „dyskusjami” przenieść dogryzający sobie nawzajem niektórzy użytkownicy

Michal Sz

Do tego im zrobili Trybunę, ale niestety sporej części to nie wystarcza i swoje „mądrości” wygłasza też na portalu.

jkwz

W artykule z cyklu trening i szkolenie -do poprawy PZPN Katowice, 01.09.2018 r.
KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER NR 20/2018
I. 2 x 40 minut w C1 i C2, zwężone boisko w D1 i D2
Wydział Gier Śląskiego ZPN przypomina, że zgodnie z Unifikacją PZPN i uchwalonym
przez Zarząd Śląskiego ZPN „Załącznikiem nr 1 do Regulaminu Ramowego (rozgrywki
młodzieżowe – wytyczne)” czas gry w Trampkarzach C1 i Trampkarzach Młodszych
C2 wynosi 2 x 40 minut.
Z kolei wymiary w rozgrywkach Młodzików D1 i Młodzików Młodszych D2 wynoszą
70-75 m (długość) x 48-52 m (szerokość)

slyfoto

super! mam nadzieję że temat nie będzie traktowany po macoszemu. potrzebna jest strona poświęcona tej tematyce. obecnie jest tyle akademi szkółek pięknych sloganów a brak konkretów. powodzenia.

malaczos

Moim zdaniem błędem jest uniemożliwienie dodawania komentarzy do artykułów. Akademii Rakowa została wystawiona laurka a wcale tak różowo to moim zdaniem nie wygląda. A już stwierdzenie, że z dyrektorem Śledziem nie potrafią się dogadać głównie leniwi i bumelanci jest krzywdzące dla trenerów Akademii, którzy musieli ją opuścić. Trenerzy Krzysztof Kościański i Łukasz Tomczyk to bardzo zdolni i pełni zaangażowania trenerzy młodego pokolenia.

Michal Sz

Zostawiłbyś tam komentarze to akademie wystawiałyby laurki sobie, a konkurencji by jechali. To by było według ciebie dobre?

malaczos

A tak osoba pisząca artykuł po powierzchownej analizie wystawia laurkę akademii, niezbyt przychylnie wypowiadając się o trenerach, którzy tę akademię opuścili nie dając im szansy na obronienie swojej osoby. A czy osoba pisząca artykuł widziała choć jeden trening prowadzony przez któregokolwiek trenera, którego w klubie już nie ma? Nie. A czy pofatygowała się do tych trenerów, by poznać ich zdanie na temat funkcjonowania akademii? Nie. Osoba ta oparła się na słowach dyrektora, który z wiadomych względów będzie wychwalał swoją akademię.

Michal Sz

A skąd wiesz na czym opiera swoje zdanie osoba pisząc tekst? Masz jakieś potwierdzone informacje czy tak rzucasz oskarżeniami bez pokrycia?

malaczos

Autor artykułu spędził tydzień w Akademii w miesiącu sierpniu. Nie miał możliwości oglądania trenerów, których w klubie już nie ma. A skąd wiem na czym opiera się osoba pisząca tekst? To chyba dosyć logiczne. Na swoich obserwacjach i rozmowach z dyrektorem Akademii.

wpDiscuz