KTS Weszło na drodze do Champions League. 1 z 27 kroków pewnie postawiony
KTS

KTS Weszło na drodze do Champions League. 1 z 27 kroków pewnie postawiony

Zanim jeszcze przeprowadziliśmy nasze wszystkie największe transfery, zanim zawodnicy zgrali się na treningach (i w autobusach) i zanim nasz trener odcisnął swoje piętno na grze drużyny, osiągnęliśmy nasz pierwszy sukces. Przeszliśmy I rundę warszawskiego Pucharu Polski, w którym rywalem był rywalizujący w jednej klasie rozgrywkowej wyżej OKS Otwock. Co więcej, tzw. plan minimum nakreślony przez prezesa i właściciela klubu udało się wykonać dzień przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Mamy na koncie efektowne 3:0, mamy też za sobą pierwszy mecz na zero z tyłu. Korki od szampanów poszły w górę.

Być może znajdą się tacy, którzy będą próbować umniejszać ten sukces, ale – ujmijmy to tak – mamy na to wyjebane. Za nami debiut marzeń, w którym udało się odpowiednio zagospodarować siły, by zachować świeżość przed II rundą, która odbędzie się 22 sierpnia. Nie komentujemy też priorytetów klubu OKS Otwock, ale pragniemy przedstawić nasze. Eliminując bardziej utytułowanego rywala w I rundzie rozgrywek wykonaliśmy bowiem 4 procent naszych założeń na najbliższe sezony i pewnie postawiliśmy pierwszy z 27 czekających nas kroków. Jeżeli wcześniej ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości – KTS Weszło jest kolejnym klubem w Warszawie, który ma długofalowy plan. Oto on:

Puchar Polski 2018/2019, Warszawa

Krok 1: I runda
Krok 2: II runda
Krok 3: III runda
Krok 4: IV runda
Krok 5: V runda
Krok 6: 1/4 finału
Krok 7: 1/2 finału

Puchar Polski 2018/2019, Mazowiecki ZPN

Krok 8: I runda
Krok 9: 1/4 finału
Krok 10: 1/2 finału
Krok 11: Finał

Puchar Polski 2019/2020

Krok 12: Runda wstępna
Krok 13: I runda
Krok 14: 1/16 finału
Krok 15: 1/8 finału
Krok 16: 1/4 finału
Krok 17: 1/2 finału
Krok 18: Finał

Liga Europy 2020/21

Krok 19: II runda
Krok 20: III runda
Krok 21: Play-off
Krok 22: Faza grupowa
Krok 23: 1/16 finału
Krok 24: 1/8 finału
Krok 25: 1/4 finału
Krok 26: 1/2 finału
Krok 27: Finał

Krok 27, którego postawienie planujemy w maju 2021 roku, będzie dopełnieniem całego planu, w myśl którego KTS Weszło odjedzie krajowym rywalom za hajs z Ligi Mistrzów. Z jednej strony jest to perspektywa dosyć odległa (czasowo), z drugiej już całkiem realna. Spróbujcie bowiem stanąć 27 kroków od jakiegoś miejsca, następnie postawcie pewny pierwszy krok i… No nie ma bata, żeby przez głowę przeszła wam myśl, że nie dojdziecie do celu. Dzisiaj właśnie tak patrzymy na to i my.

* * *

Zamiast meczu z OKS Otwock rozegramy w środę mecz sparingowy. A przez to atmosfery piłkarskiego święta, kiełbasek i lżenia arbitrów raczej już na nim nie będzie. Pomimo to zapraszamy fanów samego grania na jakimś tam poziomie – i na pierwszy mecz ETV-Kartofliska, i na nasz sparing na tym samym obiekcie Marymontu, w najbliższą środę o godzinie 17:30

Fot. 400mm.pl

KOMENTARZE (21)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
fryzjer

Następny krok do champions league to zatrudnienie Stawowego

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Hadziuk
Wisła Krakow

Najpierw trzeba Przesymyckiego z Varciniakiem na czele.

Kormoran358

Ktoś z Weszli obiecał oddzielną zakładkę dla KTS żeby nie zaśmiecać głównej.

Bartoni
Lechia Gdańsk

OKS Otwock się ośmieszył delikatnie mówiąc.
Ogólnie rzecz biorąc ja życzę KTS Weszło jak najlepiej. Nie byłoby chyba, dla portalu, który powstał trochę po to by śmiać się z naszej piłki a trochę po to by spojrzeć na nią bardziej surowym okiem większego sukcesu niż awans do ligi na szczeblu centralnym (nie mówię tu o Ekstraklasie, ale w przyszłości? Kto to wie…). To by obśmiało naszą piłkę chyba ostatecznie.

AdamFaken

Myślę, że w Warszawie tak samo jak i w Krakowie istnieje pewna grupka zawodników która podąża za „źródełkiem” tam gdzie pojawi się troszkę pieniążków nagle pojawia się ta sama grupa zawodników która pałęta się właśnie między A klasa a 4 ligą. Wystarczy że Stano sypnie trochę groszem i w 4 lata walczy już w 4 lidze :)

Staszek Anioł

Przynajmniej swoje mecze by oglądali, bo z tymi ekstraklasowymi i pierwszoligowymi dziś można mieć wątpliwości…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

nigello

Walnęliście się w liczeniu kroków. Nie ma czegos takiego już jak runda wstępna w Pucharze Polski. Od razu się leci od 1/32

Staszek Anioł

Jest, ale akurat nie dla zdobywców pucharów wojewódzkich.

vincent van cock

właśnie miałem pisać, krok 12 to od razu 1/32, więc 26 kroków a nie 27, jebnęli się już w samym planie

K.Miecik

Brawo (ironicznie), pierwszy mecz i już awans przy zielonym stoliku! Widzę, że sezon na dobre się nie zaczął, a już rozpoczęły się zakulisowe gierki redaktora (prezesa) Olkiewicza!

kajetanor

Muszę was zmartwić, żeby klub mógł awansować do europejskich pucharów musi istnieć przynajmniej 3 sezony. Musicie więc swój plan przesunąć o rok!

Hadziuk
Wisła Krakow

Pierwsza transza z awansu do Ligi Mistrzów pójdzie na proces z Dariuszem Mioduskim.

lupi45

Proponuję żeby Stano przedstawił nam raport finansowy tego klubu, bo od razu walkower, to coś tu śmierdzi. Gdzieś musiało być posmarowane grubą kasą, hehe. Muszę się wybrać na najbliższy mecz. Poziom może być podobny do pewnych spotkań w ekstraklasie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TheSocialone

Kto jest trenerem KTS Weszło?

Joopiter

Kowalczyk

TheSocialone

A jaką ma licencję?

Joopiter

Zapewne wystarczającą, skoro ich dopuścili.

wpDiscuz