Jak Stokowiec dorobił się 261 milionów wrogów
Weszło

Jak Stokowiec dorobił się 261 milionów wrogów

Być może Piotr Stokowiec nie wystawiając wczoraj Indonezyjczyka Egy’ego kierował się dobrem drużyny, może nawet dobrem zawodnika, który jest podobno kontuzjowany. Nie zmienia to jednak faktu, że nagrabił sobie porządnie, dorabiając się 261 milionów wrogów.

Panie trenerze, w razie wczasowych wyjazdów odradzalibyśmy Bali, ryzykuje pan tam jak kibic w szaliku Lecha Poznań.

Generalnie to, co od początku było zapowiadane jako wspaniała okazja do wypromowania Lechii, ewoluowało w jedną wielką abstrakcję. Przecież jeśli Egy nie zacznie grać więcej, to Indonezja w wyniku powszechnego referendum gotowa wypowiedzieć Gdańskowi wojnę. W nieco mniej destruktywnym wariancie, indonezyjscy hakerzy wezmą się za klubowe konta i dadzą Augustynowi tysiąc procent podwyżki.

Przecież mamy dopiero drugą kolejkę, a na osławionych, tak bardzo wzmocnionych kanałach społecznościowych Lechii jeden wielki – wybaczcie – pożar w burdelu.

Tu lechijne Facebooki…

Screen Shot 07-28-18 at 10.28 AM

Screen Shot 07-28-18 at 10.27 AM 001

Screen Shot 07-28-18 at 10.27 AM

Tu monotematyczne lechijne Twittery (konkretnie tweet z podaniem skandalicznej informacji – brakiem Egy’ego w osiemnastce).

Screen Shot 07-28-18 at 10.31 AM

I nawet nic nie mówmy o jak zawsze tłumnie zaatakowanych lechijnych Instagramach…

Screen Shot 07-28-18 at 10.32 AM

Screen Shot 07-28-18 at 10.36 AM

Szczególnie bawi nas to drugie. Zwróćcie uwagę. Paixao własnie otworzył Lechii wynik. Radość kibiców, którzy od tego mają społecznościowe kanały, by razem móc się pocieszyć. I co? I życzenie 0:12 ze Śląskiem.

Jakbyśmy znali indonezyjski napisalibyśmy nawet, że taka pompka może tylko zaszkodzić normalnemu chłopakowi, który chce spróbować grać w piłkę i w całym zamieszaniu pewnie najmniej oburza się, że Stokowiec jeszcze nie zrobił go kapitanem.

Ale jako, że indonezyjskiego nie znamy, to napiszemy tylko, że to zapewne raptem prolog tej tragikomedii.

Fot. FotoPyK

KOMENTARZE (10)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gino Lettieri aka Zauberer
Wir spielen ohne Torwart!

Wszystko było dobrze i spokojnie, ale Egy wystąpił w Turbokozaku, trzy razy trafił w okno z karnego, a który polski gracz tak potrafi? Cud nie gracz, czy trener tego nie widzi? Może niewystawianie indonezyjczyka to przejaw rasizmu? Podobno Langil i Keita wydali już w tej sprawie stosowne oświadczenia!
Jeśli sprowadza się gracza w celach czysto marketingowych, a nie mam wątpliwości, że w tym przypadku tak było, to trzeba rozumieć działanie jego praw. Lechia liczyła, że wywoła wokół klubu sporo medialnego szumu, ale nie rozumieli, że to się szybko przekształci w kałszkwał z perspektywą powstania fekalionado!

Zawisza Czarnecki
KS Admira-Teletra Poznań

Jako mniej kulturalny dodam, że to może nawet skończyć się chujaganem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Matełusz Bołek
Real Madryt, Real Madryt i Real Madryt

Kamil do dziś nie może zrozumieć jak to możliwe, że będąc graczem miesiąca w Premier League nie wydzwania do niego Klopp, Mourinho czy Guardiola…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Gino Lettieri aka Zauberer
Wir spielen ohne Torwart!

Bo go w Żabce oszukali…

grosik.bmp
trenejroPL

„Jak chciałem wślizgnąć się do pierwszej ligi” http://trenejro.pl/2018/07/28/jak-chcialem-wslizgnac-sie-do-pierwszej-ligi/

Pavlo Kravchuk
Pierwyj Ukrainskij FK "Legja" Manevichi

Ciekawe czy występy boga indonezyjskiej piłki w rezerwach Sial Pelacur będą satysfakcjonowały skośnookich fanatyków

Voitcus

Żeby tylko ta niechęć w Indonezji ograniczyła się tylko do klubu z Gdańska, a nie naszego całego kraju. Mogliby np. wieszać polskie flagi do góry nogami.

Nie chcę się czepiać, ale...

Indonezyjczycy zachowują się zupełnie jak Polacy kilkanaście lat temu, kiedy Żurawski trafił do Celticu. Nawiasem mówiąc: czy indonezyjczycy nie widzą, że Stokowiec być może ratuje Egy’emu karierę? Przecież ten chłopaczek w tym momencie nie wytrzyma 15 minut w naszej lidze, połamią go!

wpDiscuz