Russia Today: Dlaczego w Rosji dziurawią prezerwatywy?
Weszło

Russia Today: Dlaczego w Rosji dziurawią prezerwatywy?

Luźny dzień mundialowy, meczów nie ma, więc zajmijmy się głupotami. O, na przykład takimi, o których donosi portal life.ru. Czytamy tam o historii Ludmiły, sklepowej ekspedientki, wielkiej idealistki, kobiety z powołaniem. Otóż Ludmiła w trakcie mundialu sprzedawała obcokrajowcom prezerwatywy, które… uprzednio dziurawiła.

Nie było to jednak działanie wyłącznie złośliwe. Ludmiła działa ku wyższym celom. – Widzieliście naszych Rosjan-alkoholików? Obcokrajowcy niech nam coś zostawią, na przykład swoje geny. Niech Rosjanki zachodzą w ciążę z tymi silnymi, wysportowanymi mężczyznami z zagranicy. Dla nich to przyjemność, a przynajmniej czymś się z nami podzielą – tłumaczy Ludmiła. Pomysłów ekspedientki na zmianę kraju nie podziela jej przełożony, który poprosił ją o odejście z roboty. Pamiętajcie – nie każdy superbohater nosi pelerynę.

***

Neymar był już twarzą kilku kampanii reklamowych, ale w spocie Narodowego Instytutu Pogotowia Ratunkowego w Portugalii jeszcze nie występował. Ale niecodziennym popisem aktorskim na mundialu zapracował sobie na „angaż” w nowej roli.

Instytut walczy z niepotrzebnymi telefonami pod numer alarmowy. Ludzie robią sobie jaja albo dzwonią z kompletnie błahymi sprawami, przez co marnuje się czas i możliwości centrum powiadamiania. Dlatego rząd portugalski postanowił walczyć z tym zjawiskiem. I to walczy w dość oryginalny sposób.

Tekst kampanii „75,8 procent połączeń alarmowych pod 112 (również) jest nieuzasadniona” obrazuje zdjęcie turlającego się po boisku Neymara, który w trakcie mundial zasłynął nie dryblingami czy golami, ale pipowatym kulaniem się po boisku nawet po zupełnie niegroźnych faulach. Przyznajemy – trafne, nośne i na czasie. Mamy też nadzieje, że da to do myślenia samemu Brazylijczykowi.

***

ney

***

Uwielbiamy zajawkowiczów. Ludzi, którzy marnują przeznaczają swój wolny czas na rzeczy, których nikt inny by nie zrobił. Serwis GoldenFM przeprowadził w Football Managerze symulację mistrzostw świata. Ale nie byle jaką. W symulacji turnieju wzięły udział 32 najniżej sklasyfikowane zespołu w ranking FIFA. Nie będziemy spoilerować, link dla ciekawskich:

***

Na koniec dość wymowny mem ukazujący, że rosyjski mundial nie jest turniejem wielkich gwiazd. Oto piłkarze, którzy mogą już zająć się piciem drinków na piaszczystych wybrzeżach:

ms

KOMENTARZE (12)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

„Widzieliście naszych Rosjan-alkoholików? Obcokrajowcy niech nam coś zostawią, na przykład swoje geny. Niech Rosjanki zachodzą w ciążę z tymi silnymi, wysportowanymi mężczyznami z zagranicy.”
Durne ale prawdziwe. Rosja to stan umysłu. Bolszewicki kołchoz gdzie nie liczy się człowiek. Na niego zawsze znajdzie się paragraf, jest nikim. Najważniejsza jest władza z Putinem na czele, zobaczcie jak tłumią jakąkolwiek opozycję, ilu ludzi kończy w sztumie albo w grobach
W dodatku w czasie Mundialu ogłosił, że podnosi im vat, no cyrk
Wóda i otumanienie umysłu procentami to dla nich jedyna odskocznia

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Palmer

Jasne, kurwa, jasne… To jedź tam na stałe, a później podziel się z nami wrażeniami.

PuszkinParowkin

Tylko prawdziwy błazen potrafi oskarżyć o coś cały naród. Widocznie nim jesteś.
Russia Today niczym nie różni się od TVPiS.

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

„Russia Today niczym nie różni się od TVPiS.”
Pewnie, że się nie różni, gdzie niby coś takiego napisałem?

PuszkinParowkin

Nigdzie. Taka dygresja.

Wacław Grzdyl

spróbuj na zachodzie być niepokorny, to pokażą ci skąd ci nogi wyrastają jeszcze szybciej niż w Rosji

MaciekGKS

Czy Neymar moglby pozwac ich do sadu za bezprawne wykorzystanie wizerunku?

PuszkinParowkin

Jasne, że by mógł, sprawę cywilną możesz założyć za wszystko. Ale na pewno by nie wygrał. :)

PhoenixLk
Legia Warszawa

mógłby… gorzej, jakby w sądzie zaczął się turlać…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz