Mietek o palcu w dupie, który ma w dupie #20
Weszło

Mietek o palcu w dupie, który ma w dupie #20

Zapraszamy do śledzenia cyklu, w którym Mieciu Mietczyński opowiada w humorystyczny sposób o mundialu i absurdach z nim związanych… Tym razem nasz redakcyjny kolega na tapet wziął dziewczynę Krychowiaka, która włożyła palce w dupę reprezentantowi kraju… Generalnie Mietek uważa, że powinniśmy mieć najbliższe mecze reprezentacji dokładnie tam, gdzie Celia włożyła Grzesiowi palec. 

KOMENTARZE (12)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szynkers88

Ja tam zawsze będę z kadrą Polski i zawsze się nią interesowałem, niezależnie od wyników – owszem jak już awansowaliśmy na Mistrzostwa Europy bądź Świata, to śledziłem z większym zainteresowaniem.
Olać kadrę? „Bo przegrali…” – to wydaje mi się zejście do poziomu „kibiców sukcesu” bądź tzw. „kanapowych Januszy”.
„Bo nas olali”… Ja nie uważam, że mnie ktoś olał. Ci ludzie ponieśli osobistą porażkę – przecież taki Krychowiak dobrą grą na Mundialu, otworzyłyby przed sobą nowe perspektywy, jak każdy inny kadrowicz. Kto z Was lubi 100 razy opowiadać o porażce? To chyba zresztą nie służy „mentalowi” sportowca….
A tak na dobrą sprawę to, o czym tu gadać…? Co ci piłkarze mają nam powiedzieć? Czego oczekujecie? „Przepraszamy, ale jesteśmy fatalni, nie ten poziom”. To właśnie próbowali nam powiedzieć, ale większość z nas nie potrafi tego przyjąć do wiadomości, że po prostu piłkarsko byliśmy słabi… Niemcy to mają o czym gadać, ale my? Z kadrą zawodniczą, w której piłkarz regularnie grający, bądź też nie, w średniaku lub „słabeuszu” jednej z wielkich lig, ma pewne miejsce w składzie reprezentacji? Panowie… Mnie Krychowiak nie ma za co przepraszać. Zawsze był to gracz do destrukcji, a nie kreacji! W destrukcji świetny, gdy gra regularnie – tego zabrakło i zagrał jak zagrał, ale to jest jego obecny poziom, a nie olanie. I na jego miejscu też bym się nie ruszał z PSG, bo wygrał gościu kontrakt życia, absolutnie nieadekwatny do jego potencjału. To, co grał w Sewilli i we Francji, to jest jego maksymalny poziom, bo przeglądu pola już się nie nauczy w tym wieku, Xavim ani Iniestą nie będzie… Krychowiak to oczywiście tylko przykład.
Po prawie pięciu latach wielu radości pod wodzą Nawałki ponieśliśmy porażkę, rzeczywiście dotkliwą. Ale mi przychodzi tylko jedno zdanie do głowy: PANOWIE, CISZEJ JUŻ NAD TĄ TRUMNĄ! CISZEJ! Niech nasi piłkarze wyczyszczą na urlopach głowy, pomyślą w ciszy o tym mundialu, sezonie, karierze…
I na koniec: Niemcy przedłużyli kontrakt z Loewem, a my po pierwszym większym zawodzie już zdążyliśmy zgrillować niemiłosiernie piłkarzy i zmienić trenera…

xD

Mietek Out ! super tematy na beke a ten umoralniania

Madass
Piast Gliwice

dzięki palcowi w dupie Krychy, Krycha ściągnął presje z kadry i Lewandowskiego z nie udanych Mistrzostw. Socjotechnika godna Mourinho

Jacek Cieloch
Jeb PZPN i Weszło!

Podobnież Arboleda właśnie złożył CV w PZPNie aplikując na stanowisko „Ściągacza Presji”. Kontaktował się nawet z Ebim w sprawie referencji, ale póki co bez rezultatu.

Wacław Grzdyl

to była tak naprawdę reklama slipek

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

trylezsis
Legia

?????

ml14

czy Grzesio K. zaspiewa hymn przed kolejnym meczem z palcem Cecyli (czy jak jej tam,) w dupie czy wystarczy mu palec kolegi z druzyny?

Matciak

Mietek mówi jak jest. Tak można zrobić! Każdy ma możliwość zrobić jak chce! Brawo Mietek!

Poker

Ten któremu dziewczyna wsadza palec do odbytu i wylizuje rowa ten wie co to za uczucie i jakie kaskadowe wytryski sie ma gdy mamy stymulacje prostaty

Vallarr

Słabe to było. Jak zobaczyłem tytuł, to już myślałem, że obejrzę z przyjemnością zgadzając się, że palec na majtkach został rozdmuchany niesamowicie, z braku laku i chuj komuś do tego, a jak się poczuł tym osobiście obrażony, bo hurrr durrr reprezentant, to jest zjebany.
Zamiast tego dostałem brednie i jakieś nierealne fantazje „pokażmy im”. Pokazuj sobie, co tylko chcesz, ale jak sam mówisz – nierealne. Więc po chusteczkę przynudzasz cały odcinek? Pierwszy raz jestem rozczarowany, bo to było tak bardzo, hue hue, z dupy i puste.

ein

Ej, ten palec w dupie to… a mniejsza.
Pytanie zasadnicze – co Krycha robił na plaży w takiej pozycji? Też lubię plażę, nawet mimo 32 lat bym pobudował zamki z piasku, ale po takiej kompromitacji to chyba lepiej iść do specjalisty zamiast klęczeć jak rozbitek, co?

wpDiscuz