Mietek recenzuje reklamy z kadrowiczami #16
Weszło

Mietek recenzuje reklamy z kadrowiczami #16

Zapraszamy do śledzenia cyklu, w którym Mieciu Mietczyński opowiada w humorystyczny sposób o mundialu i absurdach z nim związanych… Tym razem nasz redakcyjny kolega skupił się na reklamach z polskimi kadrowiczami. 

Fot. FotoPyk

KOMENTARZE (9)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
maru_da
GLKS Nadarzyn

idealnie w punkt :)
ta beka to prawdziwy mistrz zwycięstwa bo miał jakość przynajmniej

FC Bazuka Bolencin

Lays’y i tekst Kuby na kanapie – zaorały :)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kibicu

Nie czaje co wy macie z tym Mietkiem redaktorem. I jeszcze zapraszacie go do studia pomeczowego. Gościu pojawił się nie wiadomo skąd a no tak z youtuba. Teraz widzę można być ekspertem piłkarskim i gwiazdą robiąc szum na pejsbuku albo yt.. Ech polska rzeczywistość.Zaproście może jakąś gwiazdę fejsbuka teraz.. albo twittera. Może Sławomira od rocko polo czy jakoś tak? Też wyskoczył nie wiadomo skąd, śpiewać nie potrafi a teraz jest wszędzie ekspertem i gwiazdą. Może i piłkarskim też? A co do tego Mietka rozumiem jest u was redaktorem ale co on może wiedzieć o Mundialach? Z USA, Meksyku Francji itp.. jak wtedy nie wiedział chyba dobrze co to piłka.

Wróżka Weszława

A to trzeba mieć jakieś odpowiednie wykształcenie? Nie wiem, może Stanowski albo Pol mają jakiś dyplom magistra z „bycia ekspertem piłkarskim”? I ile trzeba mieć lat i obejrzanych mundiali by się imać takiego zajęcia? Się gość interesuje piłką, ma talent i obycie z kamerą to dostał angaż. A znany z tuby nie jest dlatego że jest znany z tuby tylko dlatego że robi coś kreatywnego i zabawnego.

wodecki

Parówą (Berlinki) roku zostaje Adam Nawałka

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

nieobiektywny
Szczupak Złotoria. Baleja Starosielce

JB: A komu szwajcarski bank śmierdzi/ał ?
Ser może odrzucać, kasa nigdy !

wpDiscuz