30 szybkich wniosków po Japonii. I tak jesteśmy najsmutniejszą ekipą MŚ

W tym wieku po raz trzeci w trzecim meczu fazy grupowej mistrzostw świata zdobywamy trzy punkty. I to jedyny pozytyw po czwartku, sama gra Polaków zbytnio nas nie podbudowała. 30 wniosków na gorąco po japońskiej farsie.

1. Przynajmniej mecze o honor nam wychodzą na mundialu.

2. Szkoda, że tylko one.

3. Może naszym już od pierwszego meczu trzeba mówić, że grają wyłącznie o honor?

4. Ale ostatnie minuty to była największa żenada, jaką widzieliśmy.

5. Szczerze życzyliśmy Japonii, żeby się przeliczyła i Senegal wyrównał w 95. minucie.

6. Szkoda, że nasi sami nie przycisnęli w końcówce.

7. Postawa Japończyków w jakimś stopniu im też chyba pasowała. Niestety.

8. Po golu Bednarka mieliśmy zobaczyć, jak będziemy wyglądać przy Japonii grającej na sto procent.

9. Po bramce Miny Japonia jednak znów postawiła na minimalizm.

10. Błaszczykowski czekający kilka minut przy linii na wejście będzie symbolem farsy, jaką był ten mundial w naszym wykonaniu.

11. Mamy nadzieję, że „Grosik” poradzi sobie z tą kontuzją z doliczonego czasu i wróci silniejszy.

12. Najgorsze, że mimo to Kuba nie zdołał wejść na boisko.

13. Za to wcześniej zdążył wejść Peszko, nie rozumiemy tego.

14. Kurzawa sprawiał wrażenie, jakby było mu obojętne, gdzie i o co gra.

15. On po prostu wychodzi na boisko i robi swoje, jak przy dośrodkowaniu do Bednarka.

16. Kurzawa jakoś potrafił dać jakość, choć jest świeżakiem w kadrze. Zielińskiemu znów coś przeszkadzało.

17. Pomijając podanie do Grosickiego przy kontrze w drugiej połowie.

18. Lewandowski znów zawiódł.

19. W zasadzie to był najsłabszy na boisku.

20. Po podaniu „Grosika” zmarnował stuprocentową sytuację.

21. Ale co zrobić, takich mamy zawodników, na więcej nas nie stać.

22. Fajnie, że Bednarek strzelił gola. I to zwycięskiego.

23. To jednak nie może przysłonić tego, że w obronie na razie w każdym meczu popełnia co najmniej jeden poważny błąd.

24. Szkoda, że Fabiański nie wystąpił z Senegalem i Kolumbią.

25. Może wtedy nie tylko mielibyśmy bramkarza, który gra, ale też broni.

26. Japończycy mocno zaczęli, ale szybko spuścili z tonu.

27. Spodziewaliśmy się po nich więcej.

28. To może być najsłabsza drużyna w 1/8 finału.

29. Ta wygrana nie zmienia faktu, że na tych MŚ mieliśmy do zaoferowania głównie bieganie i stałe fragmenty.

30. Mimo zwycięstwa jesteśmy najsmutniejszą drużyną rosyjskiego mundialu.

Legia Warszawa

Wystarczy jeden szybki wniosek, a nie 30.
Jesteśmy chujowi, a na koniec pokazujemy, że i bez honoru.

nyers

A czym miał się ten honor przejawiać w ostatnim meczu?

A-Gra-Bon

Ten jeden wniosek to ten, że jesteśmy za murzynami. W tabeli też.

A-Gra-Bon

Ten jeden wniosek to ten, że jesteśmy za murzynami. W tabeli też

technojezus
FC Sturmabteilung

31.Polska nie umie grać w piłkę na wysokim poziomie.

Dwa ode mnie:
1. Japonia awansowała dzięki Fair Play, choć ostatnie kilka minut nie miało nic wspólnego z Fair Play.
2. Reprezentacja ze Sławkiem w składzie: 100% zwycięstw. Bez Sławka: 100% porażek.

Jozef Wojciechowski
Bułka z Bananem i Zupa w Pięć Minut

Widać atmosfera potrzebna jest również na boisku.

StaszekPrawy

NAJLEPSZY MUNDIAL reprezentacji Polski jaki widziałem.
Był surprise fuck, był gangbang, na koniec sex z midgetem.

Mat20

31. Cionek jest pewniejszy niż Bednarek pomimo nagonki na tego 1.

RK

nie żartuj , obaj sa chujowi , ale bednarek rokuje

Sławek

na inwalidztwo
Trzy mecze trzy babole

JanWinnicki

31, wcale nie najsmutniejszą a najbardziej cyniczną- po prostu chłopaki chcieli spuścić Senegal który ich upokorzył, grał antyfutbol na pograniczu faulu.

Mecenas_Misiura

31. W sumie to by się chciało zapytać Bońka i Adasia jak to jest możliwe wygrać mecz o honor bez honoru, ale wiecie, akredytacje, drinki i pogaduchy z kadrą, więc co najwyżej pierdolniemy butlą o ścianę przy flaszce z Kowalem na Bródnie, żeby okazać nasze oburzenie.

3-5-2
Karmazyn Warszawa

1. Fabiański jest bramkarzem nr1.
2. Lewandowski jest dla reprezentacji bezużyteczny.
3. Należy zwolnić Bizancjum PZPN, całą świtę – trenerów i sztab szkoleniowy. Zarobki następców obniżyć do poziomu jaki jest adekwatny (minimalna pensja+premie za konkretne osiągnięcia) do ich umiejętności.
4. Zakazać powoływania zawodników nie grających regularnie w swoich klubach.
5. Zakazać reprezentantom występowania w reklamach (grasz w reklamach albo w piłkę).

egzekutor_77
Pogoń Szczecin

Lewandowski bezużyteczny ? Bo chujowo mu poszedł Mundial 2018, a w ostatnim meczu spierdolił JEDYNĄ setkę jaką miał na tych mistrzostwach ? Ja pierdolę, stary, jak czytam takie wypowiedzi, to jestem 100% pewny, że kurwa pochodzimy od małp, z czego ty na mur beton od nosacza sundajskiego … :/
Trochę szacunku kurwa… primo: bez Lewego byś chuj oglądał, a nie Reprezentację Polski na Mundialu; secundo: piszesz o gościu, który ma najwięcej strzelonych bramek w jej historii + fchuj innych rekordów… Mundial chujowo i w pizdę – pełna zgoda.. ale czy naprawdę jesteś tak tępy, żeby uważać, że powodem tego był fakt, że SIĘ MU KURWA NIE CHCIAŁO ??? Nie chciało mu się strzelić bramki na Mundialu ????? Zwłaszcza, że już raczej nie będzie miał na to okazji ???

RK

Zapomniales o setce z Kolumbia przy stanie 0:1 ?
Dla kadry na wielkich imprezach lewandowski jest nieprzydatny.

Cerber24

Bez Lewandowskiego nie byłoby żadnej ‚kadry Nawalki’. Ostatnie eliminacje wygrał sam… SAM! To nie byla setka z Kolumbia. No i przede wszystkim ładnie sobie te sytuacje wypracował, urywajac sie i przyjmując trudną piłkę

3-5-2

„Kadra Nawałki” to najbardziej żałosna, grająca najprymitywniejsza piłkę drużyna turnieju składająca się z piłkarzy bez charakteru. W lewym bucie najgorszego Chorwata jest go więcej.

Eee ?? Piszesz o sytuacji kiedy ładnie opanował lagę z 60m, ale zabrakło już czasu na poprawne oszacowanie ustawienia Ospiny?? Chuj nie setka… takie 70-80% jak na Lewego… ale 5-6/10 takich by pewnie strzelił … no ja nie przeczę, że ten Mundial poszedł Lewemu fatalnie… ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak nosacz Stanowski (który zawsze będzie miał w pamięci to, że Robert go kiedyś zlał i odmówił wywiadu) + reszta pojebańców robi z najlepszego napastnika w historii naszej kopanej jakiegoś jebanego kozła ofiarnego … przyjrzyjcie się lepiej naszej super mega „10” z Napoli, bo to co ten kolo odpierdala (a raczej czego NIE ODPIERDALA) na boisku, to jakiś wyższy poziom żenady w 9 meczach na 10 ….

3-5-2

To jest piłkarz na eliminacje, tylko po co walczyć o awans z zawodnikiem który w turnieju finałowym nie da drużynie NIC?

Chata Kumba

Po to żeby pojechać na mistrzostwa świata? Bez Lewego nie byłoby awansu

3-5-2

Wielka strata faktycznie.

JanWinnicki

https://www.bild.de/sport/fussball/fifa-wm-2018/die-unverschaemtesten-minuten-der-wm-56155926.bild.html Niemcy odetchnęli z ulga, nie sa liderem obciachu, a to zdjecie Lewego z Japonczykiem – klasse

RK

31.Faworyzowany przez wszystkich Szczęsny , jak trampkarz przy profesorze Fabiańskim.
32. Selekcja sie nie powiodła .

Yasiu

Z tym bieganiem, to bym się aż tak nie zapędzał.

mr.OTHER
Kartofliska.pl

właśnie się zacząłem zastanawiać, czego nie zrozumiałem w tym punkcie i o czyje bieganie chodzi

Krzych

31. To chyba nie był mecz o honor tylko o chu…nor ☹️
32. Głupotą jest to, że o wyjściu z grupy decyduje klasyfikacja fair play. Znaczy się widzimisie sędziów. Przecież są drużyny, które preferują twardą grę co jest elementem gry. Są też sędziowie z całym szacunkiem i bez urazu np z Filipin, którzy tego nie rozumieją

Olala
Widzew POLSKA Liverpool (L) Polonia Kotwica ŁKS Szerszenie Weszło

Wyniki meczów to też często widzimisie sędziów. Nie tylko kartki, tak nadmieniam.

Olala

Będę siebie wklejał na wszystkich forach o tym jebanym pseudomeczu:

Chciałem napisać, że mi wstyd że jestem polskim kibicem, ale nie. Gdzieś podskórnie łudziłem się że pójdą do przodu, że będą chcieli zagrać na maksa. Napiszę tak – Nawałka – spierdalaj, drużyna w tej formule – spierdalajcie na bambus. Nygusy, tchórze, mięczaki, klezmerzy. Jak można w obliczu cofniętego przeciwnika grającego drugim garniturem, przegrywającego i marzącego, by mecz się skończył – jak można grać na swojej połowie między obrońcami? Nawet nie próbując podać do przodu? Tak widzicie reprezentowanie kraju? Tak pokazujecie charakter? Jak jedynym problemem Nawalonego może być próba zmuszenia, wyżebrania u sędziego gwizdnięcia przerwy, by można wprowadzić rezerwowego w 93 minucie? Szmaciarze. Niegodni noszenia orła. Cienkie bolki (przez b małe). I faken jego mać.

Krzych

No cóż, MŚ polegają też na tym że muszą mieć miejsce takie mecze.
Z resztą jakie to ma znaczenie skoro i Japońcy i Kolumbia mają 100% wpierdol w 1/8. Dziwi postawa Japoni bo 2 pierwsze mecze miała przyzwoite. Anglia z Belgią właśnie grają sobie rezerwami. Po co łamać kulosy o pierwsze miejsce skoro trafią kelnerów z najgorszej grupy na tym turnieju.

Olala

Ale nie my. My już w tym turnieju pokazaliśmy się z jak najgorszej strony wcześniej. To był czas na sygnalizację co do chęci choćby szczątkowego odkupienia win.