Mietek demoluje Krystynę Pawłowicz #12
Weszło

Mietek demoluje Krystynę Pawłowicz #12

Zapraszamy do śledzenia cyklu, w którym Mieciu Mietczyński opowiada w humorystyczny sposób o mundialu i absurdach z nim związanych… Tym razem nasz redakcyjny kolega na tapet wziął absurdalną wypowiedź Krystyny Pawłowicz, która uważa, że nie ma sensu grać z Japonią. Zdaniem posłanki najlepiej byłoby wrócić do Polski zaraz po meczu z Kolumbią, a następnie zwrócić koszty i przeprosić cały naród. 

Wpis Krystyny Pawłowicz:

Odpowiedź Mietka:

fot. NewsPix

 

KOMENTARZE (27)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
facemob

chora psychicznie pisiorka

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Laguna

Kiedy polityk mówi o honorze, mam wrażenie, jakby złodziej mówił o uczciwości.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Laguna

Ta pani posiada wyższe wykształcenie, lecz brakuje jej podstawowego.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

KUBA97

Wczoraj na live Stan Futbolu przy fragmencie Miecia był dobry tekst( raczej nic nie pomyliłem) : znęcanie się nad wypowiedziami tej pani jest jak nasmiewanie się z osoby z zespołem Downa. Po prostu niepotrzebne :-)
Ciekawi mnie, kto jeszcze zrobi z siebie błazna podczas mundialu

Krzycho

To jest zwyczajnie bezdennie głupia baba. Jej osoba pokazuje ze dziś instytucja naukowca, doktora czy profesora bardzo mocno się zdewaluowała. Ludzi na pewnym poziomie intelektualnym, społecznym powinna cechowac mądrość, problem w tym, że dzisiejszy świat, dzisiejsi ludzie, media promują debili, byle była oglądalność i klikalność. Z wartości które się liczą pozostał już tylko pieniądz.

Broncur Rynek
przecież nie podam prawdziwej drużyny

Przede wszystkim – to nie za publiczne pieniądze Reprezentacja przebywa w Rosji, więc nie pojmuję co Pawłowicz do tego.

wscieklybajpas

cała masa ludzi nie wie z jakich źródeł finansowana jest ta wycieczka. nie wiem czy Pawłowicz o tym wie ale na pewno zdaje sobie sprawę z tego że takimi populistycznymi hasełkami jest w stanie podreperować nieco swoje notowania.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Krzycho

Pawłowicz to typowy, socjalistyczny debil, któremu się wydaje, że bez pomocy i pieniędzy państwa nic nie ma prawa się dziać. Ona jest przekonana że to państwo wyłożyło kasę na wyjazd reprezentacji, że to państwo ze swojej kasy zapłaciło za hotele, przeloty, że płaci Nawałce, Bońkowi i PZPN-owi, kto wie, moze nawet mysli że państwo płaci też piłkarzom (albo ze piłkarze grają za darmo).
Takich jak Pawłowicz należałoby pozamykać w wariatkowie, może nie byłoby dużo lepiej, ale na pewno byłoby ciut normalniej.
Niestety, problem w tym że ktoś na takich debili jak Pawłowicz głosuje, ktoś oddaje swój los i przyszłość w ręce takich jak Pawłowicz. To jest największy problem, a nie sama Pawłowicz. Ona jest tylko emanacją głupoty ludzkiej.

paolo91

Czy ten mieciu odpowiedział w jakim celu mamy tam dalej być? Czy jest obowiązek zostawać na wczasach w Soczi? Czy po honorowej walce polskie orły dokonają seppuku, jak przegrają z samurajami z Japonii, bo ponoć są tacy honorowi? Czy mietek odpowiedział prof. Pawłowicz, że bardziej honorowe jest zostanie na imprezie w kurorcie w Soczi niż przylecenie do Polski i rozliczenie się z imprezy i dokonań? Jak robi honorowa osoba? Wysyła na konfę rezerwowych piłkarzy, kolesia od masażów, kucharzy, nomen omen kelnerów, żeby prawili kocopoły i „karmili nas banałami i [odgrywali] teatrzyk”, czy jednak takie konferencje są honorowe wg miecia? Niech ktoś odpowie, bo mnie żenują wszyscy ci jutuberzy i nie mam zamiaru na to patrzeć.
A wg was, może jednak prof. ma rację?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

paolo91

No ok, ale czy gdzieś jest napisane, że muszą tam być bo nie dostaną dolców od Fifa? Czy mieciu jej merytorycznie (sugerowanie że on cokolwiek merytorycznie) wyjaśnia? Czy tylko hehe patrzcie co napisała, lol top bk? Ja chcę wiedzieć czy musimy tam być, czy nie bardziej honorowo byłoby wyjebać jaja na ten ruski teatrzyk? Przeszlibyśmy do historii, w sumie i tak przejdziemy jako najgorsza drużyna i najgorszy dyzma trener na tegorocznym mundialu. Lotos to główny sponsor reprezentacji („Umowa opiewa na nową, rekordową kwotę – 100 milionów złotych” czyli połowa przychodów PZPN, rekord sponosringu w PL), PZPN gra na stadionie narodowym, na którego utrzymanie łoży PGE, bo ŻADEN prywatny sponsor tyle hajsu nie da. Ta pani jest profesorem prawa i myślę, że w kwestiach prawno-finansowych jest jednak ekspertem.

puzonyyx

Zacznijmy od tego, że ta pani nie jest żadnym profesorem.

Laguna

Przynajmniej jest panią, mam nadzieję.

puzonyyx

Trudno powiedzieć. Damą na pewno nie jest, biorąc pod uwagę jak się zachowuje i wyraża.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

paolo91

Za to wy wszyscy to nowocześni i tolerancyjni europejczycy, szanujący kobiety.
Pawłowicz jest prof. nadzwyczajnym i doktorem habilitowany nauk prawnych, a w latach 2007–2011 była sędzią Trybunału Stanu. Zabawne, bo zajmowała się prawem gospodarczym, a wy macie czelność jej wytykać, że niech nie wypowiada się o finansowaniu PZPN. EOT

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

szbal

nie rozumiem tylko jednego: po co ktokolwiek zajmuje się tym, co złotousta pani poseł powiedziała, albo napisała. Przecież to daje jej tylko powód, żeby otwierać aparat gębowy ponownie. A biorąc pod uwagę, że jej wypowiedzi są wstydem dla normalnie myślącego człowieka, to najlepiej by było spuścić zasłonę milczenia na to, co bredzi i zostawić ja w spokoju.

Pawel_Jumper

No, no, muszę przyznać, że ładnie z nią Rumcajsik pojechał.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pawel_Jumper

Jesteś zjebany to twój problem. 😉

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pawel_Jumper

No dobra ide chacha prze masz te tekstyy ziom kto ci to wymyśla rozjebaaał 😛

wpDiscuz