Kto zastąpi Nawałkę według bukmacherów?
Bukmacherka

Kto zastąpi Nawałkę według bukmacherów?

Nie jest jeszcze przesądzone, czy Adam Nawałka odejdzie z reprezentacji po rosyjskim mundialu, ale na dziś więcej zdaje się wskazywać, że tak się stanie niż nie stanie. Rusza lawina spekulacji, kto mógłby go zastąpić, a razem z tym różne rozważania. Czy lepszy trener krajowy, czy może jednak zagraniczny? Młody i głodny zdobywania szczytów, ale bez sukcesów mogących zaimponować piłkarzom z czołowych lig Europy, czy wyjadacz, który już w niejednym poważnym miejscu pracował? I tak dalej. LV BET przygotował dla was ciekawy zestaw nazwisk.

Według naszych kumpli największe szanse na selekcjonerski stołek ma Michał Probierz. Gdy zaczęło się o nim mówić w kontekście Legii, szybko dostał nowy kontrakt w Cracovii, ale jeśli zgłosi się PZPN, Janusz Filipiak chyba nic nie będzie mógł zrobić jeśli sam zainteresowany będzie chciał odejść. LV BET za objęcie posady przez Probierza płaci w stosunku 3:1.

Drugie tyle możecie zarobić, jeżeli traficie, że nowym selekcjonerem będzie Jacek Magiera, obecnie prowadzący kadrę U-20.

Na trzecim miejscu pierwszy obcokrajowiec na tej liście. Włoch Giani De Biasi ostatnio pracował w Alaves, ale wcześniej przez sześć prowadził reprezentację Albanii, z którą awansował na Euro 2016 i nawet wygrał tam mecz. Może to byłaby sensowna opcja. LV BET płaci tu 8:1.

Jako realne warianty trzeba uznać też Marcina Brosza (10:1), Czesława Michniewicza (10:1) czy Dariusza Wdowczyka (12:1).

A może waszym faworytem, na którego zamierzacie postawić, jest ktoś z dalszych miejsc? Prawda, że korci taki Lagerback lub Czerczesow?

lv bet typy na selekcjonera

Fot. Jakub Gruca/400mm.pl