Russia Today: Max Kolonko, Koziński i rabin Chojecki MASAKRUJĄ Lewandowskiego
Weszło

Russia Today: Max Kolonko, Koziński i rabin Chojecki MASAKRUJĄ Lewandowskiego

Trochę nam było przykro, że przez dwa dni w mediach brakowało tej medialnej sraczki poświęconej mundialowi. Że o reprezentacji nie wypowiadał się pies Pluto, że Beata Tyszkiewicz nie analizowała stałych fragmentów gry Kolumbii, że Tomasz Lis nie zachowywał się jak Tomasz Lis. Chodziliśmy nerwowo po redakcji w oczekiwaniu na gejzer głupoty. I się doczekaliśmy. Szambo wylało. Skomasowany gówno-atak na mózgi Polaków przeprowadził Fakt, TVN24, Wirtualna Polska, Mariusz Max Kolonko i pastor Chojecki. Pierdolnik rozhulał się na dobre. Zdjęcie tytułowe obrazuje nas w momencie, gdy szukamy dla was laureatów w konkursie na dzbana dnia.

Wiecie coś nas najbardziej wkurza po takich porażkach biało-czerwonych na dużych imprezach? Nie to, że nasze oczekiwania zostały zawiedzione. Nie o to chodzi. Po prostu nie możemy znieść tego ględzenia ludzi, którzy kadrę oglądają raz na dwa lata i to przez pięć minut, gdy przechodzą z pokoju do kuchni i akurat przystaną na chwilę przy salonie, gdzie leci mecz. – Echhh, ja to wiedziałem, że ten Lewandoski to gola nie szczeli, w Bayernie nie szczela za dużo, to Senegalowi nie szczeli. A w ogóle to Nawałka nic zmian nie umie robić. I przecież my słabi w tą piłkę jesteśmy, po co ich wysyłamy w te luksusy, to lepiej by było te pieniądze na dzieci dać – mówią, a nam pulsuje skroń.

Najpierw wylewu na Twitterze dostał Mariusz Max Kolonko (aktualnie wciąż nagrywa chyba filmiki na YouTube). Dziennikarz (?) ochrzanił Annę Lewandowską za…. w sumie nie wiemy za co. Chyba chodziło mu o to, że Lewandowska pisze o jednej wielkiej drużynie, a jej mąż nie strzela goli. No, to faktycznie – zasłużyła! Dobrze, że nie apelował o postawienie pani Ani przed Trybunał Stanu.

***

Następnie do akcji wkroczyła redakcja „Faktu”, która wyraziła swoje OBURZENIE faktem, że reprezentanci z balkonu oglądają dupeczki kąpiące się w basenie. Że co to ma być – we wtorek przegrali mecz, a w środę oglądają laski i się uśmiechają. Powinni się zamknąć w ciemnym pomieszczeniu i liczyć ziarna piasku. A oni – cyk, balkonik i foczki w basenie.

Dostało się też Adamowi Nawałce, który – zamiast rozmyślać o regulacji tempa gry zarówno w ofensywie, jak i defensywie – wolał relaksować się w wodzie. A OBOK NIEGO LEŻAŁY STARE BABY Z CYCEM NA WIERZCHU! Mamy nadzieję, że władze kurii, do której należy selekcjoner, będą dziś omijać kioski, bo w innym przypadku Nawałkę czeka ekskomunika.

s4

A na koniec hit z tekstu o tych wstrętnych leserach, którzy zamiast siedzieć na siłowni, to raczą se oczy wdziękami Rosjanek… „Jakby tego było mało, Arkadiusz Milik został przyłapany na schadzce ze swoją dziewczyną. (…) Para zaczęła udawać, że spotkanie wcale nie miało miejsca. Opuszczając hotel kochankowie nawet się nie pożegnali – Milik ruszył żartować z kolegami, a Jessica wymknęła się z obiektu”.

Koleżanki i koledzy z „Faktu” – jeśli już tak bardzo jesteście uczuleni na prywatne rozmowy zakochanych par, to przemyślcie swoje postępowanie. I bądźcie konsekwentni – jeśli wytykacie Milikowi spotkanie ze swoją dziewczyną, bo chłop zagrał kaszanę, to po gorszym tekście też przez tydzień nie rozmawiajcie ze swoimi partnerami/partnerkami. Nie wiemy dlaczego (wy też tego nie uargumentowaliście), ale skoro robicie już za czyjeś sumienie, to warto byłoby odznaczać się nienaganną postawą moralną.

***

Nasi ulubieńcy z Wirtualnej Polski znów atakują. Po wjechaniu jak Koulibaly w Milika z tytułem „7-latek widzi Polaków na lotnisku. Lewandowski macha. Dzieje się!” postanowili pójść w merytorykę. Przeanalizowali stratę drugiej bramki? Rozstrzygnęli czy gorszy był Krychowiak, czy też Zieliński? Zapytali ekspertów o grę z trójką obrońców?

Nie. Poprosili tłumaczkę z ruchu ust o rozczytanie rozmowy Ani i Roberta Lewandowski. Tak, tej krótkiej wymiany zdań zakończonej buziakiem. Dział śledczy WP ustalił, że Lewy powiedział „buzia, buzia”, a żona odpowiedziała mu „będzie dobrze”.

s4

I takie dziennikarstwo cenimy! Samo mięso, tylko mocne cytaty, tylko jazda bez trzymanki!

Wyobrażamy też sobie proces, który doprowadził do tego epokowego tekstu. Ktoś rzucił, że trzeba przeanalizować co para sobie szeptała na ucho; ktoś spodziewał się krwistego artykułu; ktoś skontaktował się z ekspertką od czytania z ruchu wart. Okazało się, że treściwsze są komunikaty o spóźnieniu pociągu na dworcu kolejowym, ale żal było tego straconego popołudnia na spotkanie z tłumaczką. Więc WP zdecydowała się na publikację tego szajsu.

Swoją drogą – nie jest wam choćby trochę głupio? „Podsłuchiwać” rozmów dwójki małżonków, która nijak tyczy się ważnych dla Polaków spraw? Co będzie następne – pluskwa w telefonie Lewandowskiego i teksty o tym, czy Klara zrobiła kupkę?

***

Lewandowski to w ogóle został potężnie zaorany. Najpierw Kolonko, później WP, a festiwal krytyki wieńczy tweet Agatona Kozińskiego.

Tak, też nie bardzo wiedzieliśmy co to za gość. Sprawdziliśmy – niby poważny publicysta, który współpracował z Polskim Radiem, Wprost, TV Republika. Ale dowalił taką durnotą, że zastanawiamy się, czy gazetka szkolna nie powinna być szczytem jego dziennikarskiego CV.

Chcielibyśmy wierzyć, że to tylko kretyński żart. Ale facet napisał to naprawdę, bo w innych wpisach ciśnie po Lewym i to tak na grubo. A zatem uruchamiamy walec i lecimy z tematem.

Po pierwsze, panie Agatonie, Lewandowski ma totalnie w dupie to, ile maszynek Gillette czy ile tubek Head&Shoulders kupią Polacy. Ma na to kompletną wyjebkę, nie obchodzi go to, nie zatruwa mu to myśli.

Po drugie, panie Agatonie, sprzedaż Pepsi czy Huaweia ma marginalny wpływ na kasę, którą Lewandowski otrzyma. Bo chyba o to panu chodzi – żeby zbojktować te towary, bo Lewy dostanie mniej kasy. Powiemy coś panu w tajemnicy – tak to nie działa. 

Po trzecie, panie Agatonie, jak pan to sobie wyobraża? Że miliony Polaków przy półce w Rossmannie pomyślą „a, nie strzelił gola Senegalowi, walić ten Head&Shoulders, wezmę Białego Jelenia!”. Jeśli przekona pan do tego chociażby swoją rodzinę, to pokiwamy głową z uznaniem. A co tu dopiero mówić o hordach rodaków wywołujących bojkot z prawdziwego zdarzenia.

Po trzecie, panie Agatonie, za co pan chcesz tego Lewandowskiego gnoić? Za słabszy mecz? No to kibicuj pan Teodorczykowi, on niczego nie reklamuje, więc może będzie grał lepiej od naszego najlepszego piłkarza od paru dekad.

Bawi nas to niemiłosiernie, że co jakiś czas odzywają się słabo rozgarnięci ludzie, którzy uważają, że liczba reklam nakręconych z danym piłkarzem wpływa na jego formę. – Potrenowałby, to by grał lepiej, a nie tylko błyszczy w telewizji – mówią. Przede wszystkim nakręcenie takiego klipu to najczęściej pół dnia pracy na planie – uśmiech, formułka wyuczona na pamięć, „polecam Iks Igregowski” i tyle. Zresztą spójrzcie na to tak – Ronaldo zagrał pewnie w pięćdziesięciu reklamach i na mundialu ma już cztery gole. 

***

Obiecujemy – to już ostatni roast Lewandowskiego. Marian Kowalski (kandydat na prezydenta, który robił sobie zdjęcia na tle fototapety udającej bibliotekę) i Paweł Chojecki (jakiś oszołom, pastor Kościoła Nowego Przymierza) jadą Lewandowskiemu od komunistycznego pomiotu, który sprzedał swój honor Chińczykom.

Szukamy związku między reklamowaniem Huaweia i sprzedawaniem Chińczykom naszych prywatnych rozmów z Facebooka. I nie znajdujemy. Tak jak śladowych ilości jakiegokolwiek myślenia w słowach Chojeckiego.

 ***

Na koniec dwie perełki z Twittera:

KOMENTARZE (44)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Król Roastów
FC Taciewo

Czy to prawda, że Dżesika na początku odrzuciła Milika, a potem, niczym we wzruszającej brazylijskiej telenoweli, magicznie się zakochała, jak się dowiedziała, że jest piłkarzem?

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Ja bym za samo imie zlał takie kurwiszcze

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

StaszekPrawy

Dobrze drewniakowi. Niech go blaszak dobrze wycycka z kasy.

egzekutor_77
Pogoń Szczecin

Agaton? Really? Ja wiem, że kpienie z imion/nazwisk jest strasznie słabe, ale … Agaton, kurwa? 😀

Śmiechłem z tej piłki wracającej z kosmosu … bardzo dobre 😀

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

To znane imię na cześć wybitnego napastnika Mieczysława Agafona, który grał w latach 90. m.in. w Górniku Zabrze czy Petrochemii Płock.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GEDANIA
Lechia Gdańsk

„Dziennikarz (?) ochrzanił Annę Lewandowską”
Czy ja dobrze widzę, że jakiś anonimowy pajac-stażysta bawi się znakami zapytania w stosunku do gościa, któremu może co najwyżej przynieść kawę i grzecznie poprosić o autograf.

Mixu
WISŁA KRAKÓW KRÓLOWA POLSKI

o tym samym pomyślałem

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Rangouren
Tottenham Hotspur

Autograf od Kozinskiego! Jebłem.

Urkides
Legia Warszawa

Nie znają się ludzie na piłce. Dżesika pomagała w treningu strzelania goli w 100% sytuacjach.
Co do pozostałych „koncepcji” to mieszczą się one dokładnie w naszej mentalności. Ukarać, opluć, wypierdolić na zbity pysk, to sa nasze recepty na poprawę sytuacji.
A jak jest droga do mistrzostwa? Nie grac w kolorowych butach, nie dbać o swój wygląd, wiecznie się biczować i powtarzać że jestem słaby. Generalnie pokuta i samoumartwianie się najbardziej cenioną postawą w naszym społeczeństwie.
Weszło też regularnie dokłada swoje 3 grosze do popularyzacji takiej optyki.
Ale najbardziej mnie ubawiło zdjęcie, bo jest świetną ilustracją dowcipu w którym majster z uczniem przetykali przepływ w szambie i majster wynurzając się prosił ucznia o kolejne klucze. Po skończonej robocie wytarł twarz z gówna i powiedział: widzisz jasiu, ucz się bo całe życie będziesz klucze podawał.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Raskolnikov74
GKS Jastrzębie, polskie drużyny w pucharach, Vicenza

Buszewski – jestes zoologicznym przykladem homo sovieticus. Masz telewizje Kurskiego wzorowana na peerelowskiej propagandzie, marz rzad bazujacy na rozdawnictwie, szczuciu „ludu” na przedsiebiorcow ktora jest niczym innym jak leninowska walka klas, masz zapowiedz nacjonalizacji gospodarki, masz zaklamanie i zlodziestwo na niespotykana skale (ostatni hit Szydlo to przekazanie 49 tys nalezacych do podatnikow jakiejs szemranej firmie jako zaplate za pojedynczy makijaz). I dalej bedziej pierdolic, ze ta bolszewicka klika to prawica, dalej bedziesz kazdego, kto nie jest pisowskim kretynem wyzywac od lewakow.
Najpierw dowiedz sie, czym jest prawica, a czym lewica, a potem uzywaj tych trudnych slow.
Szkoda slow, ale tak mnie ten sowiecki pisowski ludek wkurwia, ze czasem sie nie da

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Szyderca

To, że nasi zagrali padlinę, to prawda. Zdarza się, Na szczęście w ostatnich latach, rzadziej niż częściej. Za to poziom dziennikarstwa wśród osób zatrudnionych w zagranicznych koncernach (głównie niemieckich) wypuszczających swoje polskojęzyczne wydania jest stabilny, To jest poziom kreta na Żuławach.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Bergen

Pytanie do weszlo. Czy wam placa za te bzdury? O ile Kowalski w 2016 odlecial a Chojecki juz wogole tak krytyka tych pseudopilkarzy jest jak najbardziej prawidlowa. Tu nawet nie ma o czym dyskutowac. Im sie nie chce. To nie chodzi O jakis bojkot towarow bo to glupota. Ale panstwo musi przestac finansowac ten pierdolnik zwany pzpn. A skoro my to finansujemy oczekuje jedynie zaangazowania

gothblack

PZPN zam się finansuje tak na marginesie.

Bergen

Ciekawe jak?

slash1024
Nowa Sól

Buahahaha i to jest właśnie jeden z tych „łekspertuff”. Państwo finansuje PZPN padłem.

Bergen

Te lekspert doczytaj troche. Nie pamietasz jak za Late ministerstwo chcialo sie tym burdelem zajac? OD 2012-2016 dostali 50mln . Jak FIFA i UEFA grozila? Te wszystkie dotacje i wogole. Nie pamietasz jak mowili O tym jak to mozliwe ze panstwo finansuje a nie moze sprawdzic? A przepraszam nazwe to ladniej – dotacja lepiej?

slash1024
Nowa Sól

ponad 80 % to wpływy od sponsorów, praw telewizyjnych, ze sprzedaży biletów, a także dotacje z FIFA i UEFA. Do tego dochodzi ok. 10 % dotacji z Ministerstwa Sportu.
No to faktycznie jak państwo przestanie „finansować” PZPN to ten padnie i ci, jak ich nazywasz pseudopiłkarze dostaną za swoje.
Poza tym Panie Łekspert nie wiem czy jesteś na bieżąco z polską piłką czy uaktywniasz się tylko jak trzeba kogoś gównem obrzucić, ale trochę od czasów Laty się zmieniło i PZPN zarządzany jest „trochę” inaczej.

Bergen

Obrzucic gownem?
w pzpn sie nie wiele zmienilo. Kolesie sa jak byli.Dokladnie jak w polskiej polityce.
Pilke sledze na biezaco i probuje konstruktywnie krytykowac bo jest za co. 20% to jednak duzo i moze braknac do 100

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

StaszekPrawy

Pantofel lansuje pustaka.

slash1024
Nowa Sól

Napisał inteligentny prawiczek zza komputera.

Wojteksiurek

No faktycznie, będąc multimilionerem bym już pędził i kajał się przed Januszami oraz patusami, którzy byliby w stanie cię zwyzywać od najgorszych gówien, tylko z racji tego, iż jakiś mecz ci słabiej wyszedł xDDDD

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

slash1024
Nowa Sól

Tak, bo przecież było widać jak ciągnie operatora z kamerą za sobą żeby tylko zrobić sobie i żonie reklamę.

jeremy

Trudno, żeby prawdziwi patrioci lubili kolesia o pseudonimie Lewy!!

StaszekPrawy

Jolkiewicz niby patriota, red is bad, a komunistyczny telefon u Lewandowskiego mu nie przeszkadza

StaszekPrawy

skaner mi się zaciął, ktoś pomorze?

Kolo
Górnik Zabrze

ja z Śląska.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

jamajski_spekulant

Trzeba pewne rzeczy, nie ukrywam tego, nawet zawoalować. A poza tym ludzie nie myślą. Ludzie nie myślą. Im się wydaje, że tylko oni oglądają telewizję. Proszę pana, przecież my jesteśmy doskonale obserwowani. Nie tylko przez przyjaciół, przez wrogów też. Na przykład tacy Amerykanie jak się dowiedzą, że my mamy trudności z produkcją mięsa, to wie pan, co się dzieje? Proszę pana, na całym świecie ceny mięsa idą tak w górę. I my za to mięso potem też musimy płacić takie ceny. A jeżeli my te trudności przedstawimy jako przemyślane działanie, to wtedy to w nikim nie wzbudza podejrzenia…

lookass

Myślę, że z Arkiem w takiej formie, to Dżesika mogła wyjść z hotelu niepocieszona dlatego się do siebie nie odzywali.

Wróżka Weszława

Nie dość że sprzedał się komunistom z Chin to jeszcze jak słusznie zauważyli gra na ROSYJSKIM mundialu dziad jebany Lewandowski. Powinien grać tylko na polskich mundialach!

I jak tu się nie śmiać z narodowców? Co jeden to większy dzban

Rangouren
Tottenham Hotspur

Z Chojeckiego, to w pierwszej kolejności się właśnie narodowcy śmieją.

komentujacy

całą reszta nie wie kto to, bo nie traktuje gościa na tyle poważnie by pokazać go w swoich mediach

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Poznaniak

Nie da się ukryć ze tylko Polak potrafi i to w sposób doskonały robić z siebie chuja ku uciesze zachodnioeuropejskiej amerykańskiej i chińskiej czyli komunistycznej gawiedzi

wpDiscuz