Mundial coraz bliżej, w Totolotku coraz ciekawiej!
Bukmacherka

Mundial coraz bliżej, w Totolotku coraz ciekawiej!

Mundial coraz bliżej! Odliczamy dni do najważniejszej imprezy świata (licząc wszystkie możliwe imprezy), a dla was wyliczamy atrakcje, które przygotował z tej okazji Totolotek. Znajdzie się zarówno coś dla stałych jak i nowych graczy, bo na ten miesiąc całe środowisko piłkarskie mobilizuje się w maksymalnym stopniu. 

Na świeżaków czeka powiększony bonus powitalny.

Sprawdzić szczegóły możecie u naszych kolegów W TYM MIEJSCU.

Ale Totolotek na mundial wprowadza także nowe zasady Gram Grubo! Konkretnie są to akcje Gram Grubo, Gram Grubo Piątek oraz Gram Grubo Reprezentacja. Dzięki Gram Grubo użytkownicy otrzymują wyższe wygrane, które są nie pomniejszone o kwotę podatku.

A do tego również naprawdę bogata oferta zakładów specjalnych, o czym jeszcze napiszemy.

Chłopaki z Totolotka przed mundialem przygotowali też nową stronę. Zmianom uległ przede wszystkim interfejs, który jest teraz nowocześniejszy, ale nie kosztem funkcjonalności – nadal wszystko jest intuicyjne. Bez problemu na nowej stronie odnajdą się zarówno nowi jak i stali gracze.

Aha, również ci, którzy wolą obstawianie stacjonarne znajdą coś dla siebie. I to dużo! Co możecie znaleźć w ponad 250 punktach Totolotka w całej Polsce? Magazyn MŚ, w którym poczytacie materiał od naszego redakcyjnego kolegi Kuby Białka, wywiad z Łukaszem Piszczkiem, analizy typów graczy Totolotka oraz przewidywania ekspertów na Mistrzostwa Świata. W każdym punkcie Totolotek rozdaje limitowaną wersję swoich energetyków, przygotowaną specjalnie na Mundial w Rosji i kieszonkowe kalendarze.

totolotek energetyki

No to co? Kibicujemy razem z Totkiem, szczególnie w piątki i podczas meczów kadry! To naprawdę wesoła paczka, która lubi pośmieszkować o piłce (czyli tak jak my!).

Totolotek S.A. posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem i karany.