Uwaga, jest sprawa! Ma ktoś telewizor na zbyciu?
Weszło

Uwaga, jest sprawa! Ma ktoś telewizor na zbyciu?

W oficjalnych komunikatach kluby nieraz próbują pokazać, że funkcjonują lepiej i profesjonalniej niż ma to miejsce w rzeczywistości. Czasami jednak ktoś się wystawi w drugą stronę. Okazuje się, że nawet w 2018 roku możemy mieć scenki jak z filmów Barei. 

Tym razem chodzi o futsal, ale na swój sposób jest to tak urocze, że nie mogliśmy sobie odpuścić. Rzecz dotyczy Pogoni 04 Szczecin, siódmego zespołu ostatniego sezonu futsalowej ekstraklasy. Sprawa jest naprawdę poważna. Stawka? Oglądanie mundialu w domowym zaciszu albo latanie po kolegach (streamów nie bierzemy pod uwagę). Kilka razy upewnialiśmy się, że to nie fejk. I to nie fejk.

telewizor na mundial

No dobra, ale przydałoby się więcej informacji. Czy to może być telewizor z dupą, czy pod uwagę brane są tylko płaskie? Ile cali? Ktoś bardzo powierzchownie potraktował ten problem.

Swoją drogą, futsalowa Pogoń musi świetnie płacić, skoro pierwszy trener, mając jeszcze sporo czasu, nie może wydać stówy w lombardzie na podstawowy sprzęt kibica.

Ok, ale nie ma się co śmiać. Spróbujcie sobie wyobrazić, że nie oglądacie mundialu, bo nie macie telewizora. Boli na samą myśl, prawda? Jeśli ktoś ma coś na zbyciu, niech nie nie zwleka i dzwoni! Trener Smirnov na pewno odwdzięczy się odpowiednim trunkiem, z którym na pewno wszyscy od razu go skojarzyliście. Jeżeli darczyńca znajdzie się dzięki naszemu pośrednictwu, poprosimy o kilka sztuk na adres redakcji. Nie zmarnują się, zapewniamy.

Aż nam się przypomina historia z 2011 roku, gdy Zagłębie Lubin poprzez swoją stronę szukało mieszkania dla Pavla Hapala i jego ludzi: Ważna informacja. Zagłębie Lubin poszukuje lokali mieszkalnych dla sztabu trenerskiego. Dobrze by były to mieszkania do wynajęcia – dwupokojowe, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania, położone jak najbliżej siebie i znajdowały się na terenie Lubina. W powyższej sprawie prosimy o pilny kontakt z kierownikiem pierwszego zespołu KGHM Zagłębie Lubin. 

Wtedy chyba wszystko dobrze się skończyło. Trzymamy kciuki, żeby teraz było podobnie.

Aha, panowie z Pogoni 04, gdyby okazało się, że trener już ma telewizor, ale brakuje jeszcze prądu lub kablówki, to dajcie znać.

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Serio ktoś im za to w ogóle płaci? Może zaczne streamować jak gram na hali z ziomkami i też coś wpadnie do kieszeni

GRAND_CHAMP

łatwiej w twoim wypadku byłoby zgłosić się do jakiejś partii – tylko po co mają płacić idiocie który będzie siał propagandę za darmo 😀

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

byłem kiedyś w strukturach UPR i rozwieszałem plakaty z Michalkiewiczem
Jak Korwin za rok wejdzie do sejmu to się znowu do nich zapisze
chuju

Mixu
WISŁA KRAKÓW KRÓLOWA POLSKI

szacuneczek

JesusChristPose
Legia Warszawa

No tak zaleciało trochę humorem a’la Kelthuz aka Arjozof…

szaman69

Komentarze jakieś z dupy Co się z wami dzieje bieda lub bogactwo to często stan przejściowy ale nabijanie się z kogoś kto ma pod górkę….slomka z butow a z tylu czworaki

KazimierzZdzislaw
! 14=13+1/1 !

Trener Smirnov pobrał aplikację „WeszłoFM” na smartfona, więc na chuj mu telewizor?

Laguna

Przypuszczam, że WeszłoFM nie wykupiło praw do transmitowania mundialu (mylę się?), transmisji bezpośrednich nie będzie. Jeżeli trener pobrał aplikację i będzie słuchał WeszłoFM, to przynajmniej od teraz nie będzie miał problemów z wypróżnianiem.

wpDiscuz