Jak co wtorek… KRZYSZTOF STANOWSKI
Bukmacherka

Jak co wtorek… KRZYSZTOF STANOWSKI

Najbardziej lubię pracować w pozycji leżącej, a dziennikarstwo to jeden z niewielu zawodów, który to umożliwia. Jeszcze chyba tylko w prostytucji jest to możliwe.

Nie umiem pisać przy biurku. To znaczy umiem, ale męczę się dużo bardziej i wychodzą mi znacznie gorsze teksty.

No więc wtedy leżałem. Leżałem i stwierdziłem, że założę portal. Z nudów. Miałem świetną pracę, polegającą głównie na oczekiwaniu na bardzo wysoką pensję i ewentualnie odpisaniu na jednego maila dziennie. Ile czasu można się nudzić? Miesiąc – tak. Dwa miesiące – oczywiście. Ale nie rok. A natury nie oszukasz. Jestem swego rodzaju ekshibicjonistą. Kiedy coś wpada mi do głowy, lubię się tym podzielić. Lubię wyrazić opinię w możliwie najszerszym gronie. Nie wiem, czy lubię pisać – były momenty, że lubiłem, ale to było dawno, natomiast mam świadomość, że umiem. Są też inne rzeczy, które – tak uważam – potrafię robić, ale żadnej w tym stopniu, co pisać.

Mówiąc więc pół żartem, pół serio: szkoda by było, żeby taki talent się zmarnował. Czułem potrzebę stukania w klawisze i z tej potrzeby, wynikającej też z nadmiaru czasu, powstała prymitywna stronka.

*

Pytałem się kolegów: – Co myślicie o nazwie Weszło?
Wszyscy mi powiedzieli, że beznadziejna.

Już rozumiecie, jak bardzo sugeruję się zdaniem innych.

*

Nazwa nie taka, jak ludziom się wydaje, że być powinna. Treści nie takie, do jakich wszyscy byli przyzwyczajeni. Z kulturą na bakier.

– Dlaczego używacie wulgaryzmów?
– Bo czasami dobrze rzucona „kurwa” jest lepsza niż tysiąc słów.

Zespół ludzi – zupełnie od czapy. Biznesowo – wbrew trendom. Organizacyjnie… Organizacja nie istnieje.

To się po prostu musiało udać.

Raz było mnie na Weszło więcej, potem znacznie mniej, potem znowu więcej. Różne były etapy, bo czasami chciałem żyć czymś innym, czasami z kolei czułem, że to projekt mojego życia. Wychodziłem, ale tylko na chwilę – żeby spoglądać zza rogu, co się dzieje beze mnie. Dzisiaj jestem dumny z tych dziesięciu lat. Były momenty, gdy rumieniłem się ze wstydu, ale teraz rumienię się z dumy.

Zrobiliśmy coś z niczego.

Bez środków, bez zaplecza finansowo-technicznego, bez działu marketingu i bez poważnej persony w roli CEO. Mieliśmy tylko klawiatury i pomysł. Dzisiaj mamy wszystko, kamery w cenie samochodu. Sprzęt radiowy. Studio. Nawet obklejonego Land Rovera, któremu zaraz zamontujemy głośniki na dachu. Mamy tak bardzo wszystko, że mamy nawet drużynę piłkarską. Jesteśmy na etapie, kiedy sami sobie wyznaczamy sufit. Jeśli chcemy wydać magazyn, to go wydajemy. Jeśli chcemy założyć portal o szkoleniu dzieci, to go zakładamy.

A miejsce do którego doszliśmy oznacza, że z obranej drogi nie można zawrócić. Lat temu dziewięć można było bez żalu przestać pisać i zamknąć stronę. Teraz to niemożliwe. Teraz byłoby jak spalenie fabryki.

*

10 lat. 10 kilogramów więcej. 1000 siwych włosów. Trochę się zestarzałem wraz z tą stroną. Pojawiła się żona, potem syn, potem jeszcze jeden syn. Chłopaki z Weszło, kiedyś studenciaki, pozakładali rodziny. Jedni przychodzą do redakcji z psem, inni z niemowlakiem.

To też zmienia mnie. Muszę być odpowiedzialny nie tylko za siebie i za swoją rodzinę, ale muszę utrzymać biznes dla czterdziestu osób i ich rodzin. Nie możesz mieć wszystkiego w dupie, w zasadzie niczego już nie możesz mieć w dupie. Jeśli komuś rodzi się dziecko to wiesz, że przecież za moment musisz dać mu podwyżkę. Ale żeby ją dać, musisz znaleźć plan na pozyskanie środków. Czyli spirala nakręca się coraz bardziej. Nie ma momentu, w którym usiądziesz i powiesz: jest dobrze tak, jak jest, tyle wystarczy.

Nigdy nie wystarczy. Zawsze potrzeba będzie więcej.

Jeśli mnie ktoś pyta, czy ja w ogóle jeszcze jestem dziennikarzem, to nie wiem co odpowiedzieć. Trochę jestem. Ale trochę już nie. Założyłem stronę, żeby sobie popisać, a teraz przez tę stronę… nie mam czasu pisać.

*

Czy mam satysfakcję?

Mam zajebistą satysfakcję.

Zrobiliśmy wszystko wbrew rynkowi. Nie interesuje mnie, które teksty najlepiej się klikają, nawet tego nie sprawdzam. Kiedy ktoś mnie pyta, ile odsłon wygenerował jego artykuł, rzucam liczbą wymyśloną na poczekaniu. Nie chce mi się tego sprawdzać.

Jeśli raz sprawdzę, to pomyślę sobie, że może lepiej byłoby więcej pisać o tym, a mniej o tamtym. Potem sprawdzę znowu i utwierdzę się w tym przekonaniu. Za pół roku obudzę się ze stroną, która mnie samemu się nie podoba. Są dwie drogi: robić dokładnie to, czego oczekują czytelnicy/widzowie (i tak robi rynek), albo robić to, czego oczekujemy my sami, mając nadzieję, że czytelnikom/widzom też się spodoba (i tak robimy my). Podążanie za gustami kontra kształtowanie gustów.

Nie lubimy clickbaitów, więc ich nie stosujemy. Nie piszemy tekstów na dziesięciu podstronach, nie używamy slajdów. Dobrze się bawimy, grając na nosie tym, którym się wydaje, że czytelnika można zdobyć tylko poprzez tanie sztuczki. Piszemy rzeczy, które do internetu są za długie. Podejmujemy tematy, które podobno nie są interesujące dla szerszego grona odbiorców. Wyrażamy – raz mądre, raz głupie – opinie.

Nie interesują nas plotki. Nie piszemy w poniedziałek, że Pochettino przejdzie do Realu, by we wtorek napisać, że jednak nie przejdzie, w środę, że może przejdzie, a w czwartek, że w sumie nie wiadomo i więcej okaże się w piątek. Nie bierzemy do ręki „Przeglądu Sportowego” tylko po to, by go po prostu przepisać i stworzyć na podstawie pracy dziennikarzy 30 artykułów. A przecież to znacznie łatwiejsze niż to, co robimy dzień w dzień. Sami tworzymy treści. Ktoś mi ostatnio powiedział, że to wręcz model zbyt ambitny, jak na dzisiejsze czasy. Można było ściąć koszty i kopiować, kopiować, kopiować. Naciągać na kliki, naciągać, naciągać. Brać tekst z „La Gazzetty” i dodać mu zgrabny tytuł. Trzy minuty roboty, z tłumaczeniem włącznie.

Nie wiem, czy to doceniacie. Mam nadzieję, że tak.

*

Dziękuję wszystkim chłopakom, którzy na co dzień mi pomagają. Dziękuję czytelnikom, którzy są z nami od lat. Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, cały czas staramy się, by było ich coraz mniej.

Wyjechaliśmy na trzy dni nad jezioro. Biznes chwilowo zamknięty. Aż przypomina się anegdotka z Januszem Wójcikiem.

– Panie trenerze, to jest libacja.
– To nie jest libacja, tylko integracja.

Do Warszawy wracamy w środę, a kiedy wrócimy do życia: to się jeszcze okaże.

KOMENTARZE (218)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Irasiad72

BRAWO WY :)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

theczarek

Stano, 40 ludzi niby masz a nawet jednego newsa od doby nie wyplujecie?
co, pijecie od wczoraj za rozpięte pasy? 😀

podgor5

Biznesik sie kreci, w zyciu czlowiek szczesliwy czego chciec wiecej. brawo weszlaki!

kerim27

Naprawdę dobra robota, oby tak dalej ! Trzymam kciuki za Wasze wątroby !!!

WhiteStarPower

Podbijam! Wasze zdrowie

Przemeck

No i zajebiście. Ciekawe tylko ilu hejterów się tu zaraz wysypie z idiotycznymi argumentami.

słucham led zeppelin i queen, a niekiedy Kaliber44
a niekiedy Justice

ogarnijcie jakieś piguły i się zabawcie, zasłużyliście

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Balcerek
LEGIA WARSZAWA

Tak Trzymać !

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Fjardabyggd
Fjardabyggd

Krzysiu stracił poczucie tożsamości. Sam nie wie, który zawód już wykonuje.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Za mało to Ty masz godności, pisowska parówo

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Curry#30

no i super, dobrej zabawy życzę :)

Dziki Jelon
Legiunia

Do pełni szczęścia brakuje żeby Was Glik nauczył strzelać z przewrotki

vincent van cock

Prostytutki chyba częściej jednak na kolanach pracują , kto by płacił za leżąca kłodę? W każdym razie dobry wybór.

Maryla ostra jak na Euro

i jeszcze konkurencyjne radyjko padło, się powodzi
i dobrze

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

michaelkow
Real Madryt

Zapinamy pada? Skąd takie info?

Michal Sz

Sami podali. Finansowo nie dawali rady.

Michal Sz

Sami podali. Finansowo nie dawali rady.

Marta

Poważnie? Gdzie tak podali?

GRAND_CHAMP

press.pl/tresc/53498,zapinamypasy_pl-konczy-nadawanie

Marta

Ale jaja… wielka pompa, dopiero co Twaro wrócił, szok

Chata Kumba

O qrwa to mnie zatkało. Nie znam się, ale jeśli koleś zakładał ,że po czterech miesiącach działalności będzie leżał na plaży i liczył zyski to delikatnie mówiąc nie zna się jeszcze bardziej niż ja.

Michal Sz

Tam bardziej myślę chodziło o to, o czym bodaj Stan mówił w ostatnim „Stanie futbolu”. Merytorycznie może im niczego nie brakowało, ale to dzisiaj za mało. Trzeba coś ekstra, dużo polotu i czasem pójścia po bandzie. Radio sportowe to u nas nisza i żeby tym kogoś na dłużej zaciekawić nie można zrobić czegoś w stylu TOK FM.

Ciekawe co teraz z Twarem, czy znowu będzie próbował robić coś swojego, czy jednak pójdzie do jakiejś telewizji. Nie spodziewam się żeby trafił do Weszło FM, to za duże nazwisko na taki projekt.

Marta

Nie trafi do Weszło FM, bo Weszło FM nie będzie nim pewnie zainteresowane…

theczarek

Stano wygrał, może zatem pomalutku zamykać radio, projekt zakończony sukcesem :0

a tak poważnie, to mam nadzieję, że się Stanowi zapina się te radio. teraz nie słucham bo nie bardzo mam kiedy, ale jak było zimno i biegałem na bieżni, było spoko. (na powietrzu wolę słuchać przyrody :p).

także trzymam kciuki za weszlo.fm oby więcej takich udanych projektów w polskich mediach.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Turbokoń
Polonia Warszawa

Co prawda to prawda, od strony technicznej jest sporo do poprawy, chociażby performance…

GRAND_CHAMP

„Nie lubimy clickbaitów, więc ich nie stosujemy.” Nie no bez przesady, raz na jakiś czas się wam zdarza.
„Nie interesują nas plotki.” Czekam aż ktoś wyskoczy z Bereszyńskim :) ale szczerze to wolałbym żebyście byli w większości pierwsi jak kiedyś mimo wpadek, bo teraz o większości rzeczy można tu poczytać dopiero po dłuższym czasie albo już z którejś tam ręki

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Michal Sz

Z Bereszyńskim to nie była plotka. Clickbaitów nie przypominam sobie tu żadnych.

theczarek

no właśnie, brakuje tu news`ów. kiedyś wchodziłem tu w poszukwianiu materiału, którego nie ma jeszcze nikt.
PEwnie chodzi o to, że jedyny dziennikarz z kontaktami w redakcji to Stano, a temu się już pewnie dziennikarzyć nie chce, do tego w takiej Legii kontakty urwało. pewnie i w wielu innych miejscach po latach układów układzików i stawianiu na różne konie.

Laguna

Najlepsza na kaca jest praca.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kunta Kinte
Wybrzeże Klatki Schodowej

Doceniam…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kerim27

No no ! Rozp….olić konkurencję wyjazdem integracyjnym !!!! SZACUN!!! :) Weszło 1 : Zapinamypasy 0

Michal Sz

Dzięki za te wszystkie lata. Wchodzę na Weszło od samego początku, pamiętam jak to wyglądało wtedy i widzę jak to wszystko się pozmieniało. Trafiłem na was przypadkiem wyszukując jakieś miejsca o sporcie w Google, żeby poczytać coś o transferach czy coś się o piłce dowiedzieć. Bieda była wówczas straszna, jeśli chodzi o polskie strony sportowe. Od razu zaciekawiło specyficzne podejście do artykułów, pełne kpin i żartów.

Dzisiaj to nieco inny portal, mniej jajcarski, bez porównania bardziej profesjonalny, w którym nie padają co chwile serwery, ale ciągle z zębem. W artykule o Pawle Zarzecznym Stan napisał, że jego Przegląd Sportowy bywał różny, niekiedy gryzł nie tego co trzeba albo za mocno, ale chociaż gryzł, a nie przeżuwał. I z wami jest tak samo. Nie zawsze wszystko było tu cacy, ale zawsze ta strona była „jakaś”, a nigdy nijaka.

Minęło 10 lat i konkurencji dalej nie macie żadnej. Także jakby tu nie było, trzeba zawsze mieć z tyłu głowy, że nie ma po prostu dokąd uciec. I choćby z tego względu trzeba docenić waszą robotę, zwłaszcza że wszystko jest tu bez opłat, choć mieliście kiedyś plany żeby to zmienić.

Następnych 10 lat, szybko zleci, tak jak szybko zleciały te pierwsze.

gryf01

Pełna zgoda. Ja czytam Weszło dopiero od czterech lat, ale regularnie. Gratulacje i powodzenia w przyszłości.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TomAas

Doceniamy.
Że nie ma kopiowanych gazet i innych portli tylko sami piszecie.
Że nie ma podstron i slajdów.
Że mimo wszystko nie ma tylu denerwujących reklam co jest na niektórych innych stronach.
Dlatego czytamy.

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Najlepszy jest przegląd prasy, ależ muszą mieć ból dupska te wszystkie redaktory, że ludzie zamiast kupować gazetę to sobie z rana najciekawsze rzeczy czytają skopiowane na Weszlo

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TomAas

Całkiem duzo znalazłeś jak na 10 lat. Jest cos jeszcze?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Habanero
Las Palmas

Dzieki Stano, może. Mi ktoś napisac cos o tym portalu o szkoleniu dzieci

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

klusek66

Wy świętujecie a konkurencja właśnie pasy odpina. Niezła klamra, tylko Zarzeczny by to mógł wymyślić.

teddybear

Bo za bardzo się spìęli.

Sławomir Toczek
Polskie Składy Budowlane

O tej „konkurencji” niech świadczy fakt, że pierwszy raz o nich słyszę. No dobra coś tam słyszałem, że Twaro i Smokowski coś robią, ale myślałem że to dopiero jakieś przymiarki. Zero jakiejkolwiek reklamy a trochę w necie siedzę.

Maxizer

100 lat! :)

ulame21

Na podwyżkę to chyba powinno się zapracować a nie dziecko zrobić? Stano co Ty 500+ pracownikom płacisz?

Chata Kumba

A co w tym złego? Jak skończysz podstawówkę, liceum a w końcu może dzieci zrobisz to szybciutko zmienisz zdanie.

GRAND_CHAMP

to że jest to dyskryminacja wobec osób które nie chcą mieć dzieci

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GRAND_CHAMP

Janko przez takie myślenie jak twoje w Polsce w dalszym ciągu będą powstawać patologiczne rodziny, a co za tym idzie – więcej dresiarzy i stulejarzy, nikt tego raczej nie chce

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GRAND_CHAMP

Im bardziej mnie obrażasz tym bardziej to pokazuje że mam rację :) możesz spierdalać poznańska ściero

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GRAND_CHAMP

To nie ja mam zryty beret żeby przejmować się jakimiś minusami :) szczekaj dalej

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Cała polityka kurewskiego pisu opiera się na dyskryminacji ciężko pracujących Polaków kosztem niewykształconej patologii, która jest nagradzana za mnożenie się jak króliki

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Haha!!!
Dobre, dobre
Fanboy zydowsko-chazarskiej pisowskiej agentury będzie decydować kto jest Polakiem xD
Jestem narodowcem i patriotą więc moim obowiązkiem jest plucie na pis, jak masz coś do dodania to wracaj do Tel Awiwu

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Jak już pisałem, miej sobie swój fun ale w izraelu a nie na naszych pięknych Słowiańskich ziemiach

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Na co mam ładować akumulatory? Ostatni MN ostatecznie mnie zniechęcił do srodowiska ONRu przez zachwalanie socjalizmu i rasizmu
Jestem wolnościowym narodowcem i nie mam nic do drugiego człowieka
No chyba, ze uprawia zydowską propagande wymierzoną w moją ojczyzne
Pewnie już się nie możesz doczekać wizyty Mosbacher, pokaże w końcu gojom kto rządzi w państwie Polin co?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Od sbków wyzywa się pisowiec, chociaż macie w szeregach komunistycznego prokuratora broniącego kleche-pedofila
cyrk
Lepiej już teraz się pakujcie bo jak Pan Janusz Korwin Mikke dojdzie do władzy to nie będzie taryfy ulgowej

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Chcącemu nie dzieje się krzywda. Nie chcesz to nie zapinaj. W tvn jest raz na rok a i tak jak trafi się inteligentny widz to skupi się na meritum a nie na tym czy autor się jąka
Jest Wilk, jest Metzen, ja tam w nich wierze
A jak się nie uda za rok to trzeba sobie dać spokój z demokracją i wziąć władze szturmem

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

SLD? Akurat ja bym się chetnie wymienił SLD za obecną władze, moze i Miller płakał po Jaruzelu i jest czerwoną kurwą ale jako ostatni wiedział, że aby Polak żył godnie to musi mniej płacić podatków

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Kończę ta dyskusję. Ilość inwektyw pod adresem człowieka, który jest jedyną nadzieją dla naszej ojczyzny, przekroczyła dopuszczalną norme
A już kompletnie nie rozumiem po chuj wyjeżdżasz z PO, od zwykłe śmiecie tak jak pis a Schetyna za akcje „Widelec” powinien siedzieć w mamrze

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Staś sam po nich jeździ jak po burej suce
Zajebista alternatywa, żydowsko-chazarska agentura mająca powiązania z Rydzykiem i Solidarnością

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LordInfamous
Armia Szatana-antyżydochrześcijaństwo

Jestem z Olsztyna spierdolino

Mucha
tyski GKS

„Najbardziej lubię pracować w pozycji leżącej, a dziennikarstwo to jeden z niewielu zawodów, który to umożliwia. Jeszcze chyba tylko w prostytucji jest to możliwe.”
Jeszcze Trałka i Andrzej Gołota tak pracowali. Na leżąco.

śal pelacór
Legia Gdańsk

Jezioro + wódka to nie jest dobre połączenie, można się utopić

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

fryzjer

Teksty na 10ciu podstronach to dziadostwo , jestem od 2008 roku z tym portalem ,i mam nadz ze nie doczekam się dziadostwa tutaj

Mucha
tyski GKS

„Jeśli komuś rodzi się dziecko to wiesz, że przecież za moment musisz dać mu podwyżkę.”
Dobrze chociaż że jest ten Gapcio, ten to podwyżki nie zazna.

Miszcz Joda
Der Adler im Flug ;)

Szkoda tylko, ze oszustwem podatkowym to wszystko podszyte.

Tak wiem, ze to portal dla Polakow za granica, tylko skoro tak jest to czemu nie sa tresci blokowane w Polsce?

Poza tym jest dobrze, ale tendencja ostatnimi czasami spadkowa.

LOBO

Jeżeli występują znamiona oszustwa to dlaczego jeszcze tego nie zgłosiłeś? Standardowe pierdolenie, żeby popierdolić. Jeżeli rzeczywiście to taki wielki przekręt to zamknij to weszło w pizdu, a jak wchodzisz tu żeby pierdolić takie bzdury to skończ z tym i po prostu tu nie zaglądaj.

Miszcz Joda
Der Adler im Flug ;)

Jakie zawiadomienie skoro akurat ja w Polsce nie mieszkam?

Istnieje mozliwosc blokowania tresci tak aby nie byly one dostepne z danej lokalizacji. Tak robi mnostwo portali czy platform np. Steam czy Netflix. Weszlo tego nie robi. Obowiazku blokowania oczywiscie nie ma.
Nie wierze jednak, ze to nie przeklada sie na zyski z reklam. I tutaj juz jest szara strefa. Bo klikalnosc z Polski jest wlaczana w statystyki 😉

Co Ty misiu kolorowy wiec pierdolisz?

LOBO

Co to kurwa za argument, że nie mieszkasz w Polsce? Jakie to ma znaczenie w kontekście popełnienia przestępstwa?

lion
Stomil Olsztyn

A wczoraj pisałem na trybunie, że gówniany portal, bo selekcjoner ogłosił kadrę, a tu nic. No, ale skoro przyczyną jest chlanie, to zwracam honor 😉

kocurrrek

Ustalcie sobie sufit na 2-3% zasięgu :)
A jeżeli to co tu robicie okreslać dziennikarstwem, to Weszło! może być synonimem powolnej śmierci tego zawodu 😀

Pozdrawiam

Chata Kumba

Nie rozumiem po co wchodzisz na Weszło. Jeśli tu jest tak chujowo, idź do Onetu, albo tam gdzie jest wg ciebie prawdziwe dziennikarstwo. Proste jak pierdolenie. Pozdrawiam

kocurrrek

Paczam jak się błaźnią, też rozrywka. BTW, można odwrócić pytanie. Weszlo wyrosło na hejcie i szyderze. Często ważne tu jest i było żeby dojebać jaki to ten zespół słaby itp. Nie podoba sie gra Lecha w fazie mistrzowskiej? To po co oglądają? Proste jak pierdolenie. Pozdrawiam również.

LOBO

100 lat!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

LOBO
prezesKmita

Dodałbym, że po relacjach z tych meczów, które każdy widział w telewizji. Innych nie relacjonują, nie jeżdżą na mecze, są to relacje sprzed telewizora.
Jednakże życzę im dobrze. To co u nich lubię, to te długachne teksty. Niech im się wiedzie.

Stan Levy
Dawajcie, zbanujcie mnie jeszcze raz!

Nie doceniasz liczebności grona anonimów. Okazuje się, że jest ich kilkudziesięciu, ale nie jesteśmy w stanie tego zauważyć, bo trzymają równy poziom (chujowy, dodajmy tak dla klarowności).

Chata Kumba

Poziom chujowy, ale jednak fajnie wejść, poczytać i ponarzekać co nie? A Ty tu się udzielasz od dawna. Więc skoro cię to bawi to znaczy że sam jesteś chujowy bo lubisz chujowe Weszło.

iti

super, gratulacje i dalej pod „prąd” :) Brakuje mi trudnych pytań kierowanych np. do trenerów czy właścicieli klubów. Mam wrażenie, a raczej pewność, że by nie tracić akredytacji, większość pytań od tzw. niezależnych dziennikarzy np. na konferencjach jest na zasadzie, o cos trzeba zapytać, coś trzeba odpowiedzieć.

GRAND_CHAMP

dziennikarze sami sobie są winni takiego stanu rzeczy i to się nie tyczy jedynie piłki

Michal Sz

A jakich odpowiedzi się spodziewasz po tych trenerach czy właścicielach? To zazwyczaj nudziarze, często bez pojęcia o prowadzeniu własnego klubu. Weszło chyba od jakiegoś czasu na konferencjach rzadko kiedy się pojawia.

Marrunios

Potraficie mnie czasem zniesmaczyć bardziej niż reklama leków na potencję. Ale jesteście jedynym portalem na którym zdarza mi się przeczytać artykuł dwa razy – pierwszy raz dla merytoryki, drugi by docenić kunszt zabawy słowem.
100 lat, nie zmieniajcie się weszlaki! 😉

Świroos

To już 10 lat jak tu bywam, sam jestem w lekkim szoku ;). Szczerze gratuluję.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

chozjor_dadybicz

Wkurzacie mnie czasem niemiłosiernie, ale super robota z tym portalem.

Pozniej wymysle nick

nic dodac nic ujac.

chozjor_dadybicz

Napisałem raz, coś się zadziało, to i muszę napisać drugi raz. Wkurzacie mnie czasem niemiłosiernie, ale super robota z tym portalem. Chapeau bas.

Cebulak Janusz
legijny kozojebca fan zakolca

Brawo redaktorze Zakolski! Tak trzymać!

echee

ja pier….e, to już 10lat

Maciek1275

Mam tylko wielka prosbe, nie odledzcie!!!
To co robicie nie jest az tak bardzo wazne:)))
Gratulacje i kolejnych rocznic.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Wir spielen ohne Torwart!

Dziękuje za to, co do tej pory. Proszę o więcej.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta