Pierwszy mecz w historii KTS-u okiem naszego rywala!
KTS

Pierwszy mecz w historii KTS-u okiem naszego rywala!

Nie milkną echa sobotniego meczu rozegranego na stadionie Marymontu. Pierwsze w historii zwycięstwo KTS-u Weszło nad zespołem Kartoflisk obejrzało na żywo około 500 widzów, z których większość do dziś zamieszcza w sieci swoje fotorelacje, filmy i inne wspomnienia. My jednak najbardziej czekaliśmy na wideorelację kapitana, właściciela, napastnika oraz prezesa drużyny naszych rywali. Radek Rzeźnikiewicz, który latał po Marymoncie nie tylko za piłką, ale i z kamerą, zamieścił dziś na YouTube specjalny reportaż z tego #MeczuDoDupy.

Jesteśmy zmuszeni zabrać głos przynajmniej w dwóch kwestiach. Po pierwsze – już w pierwszej minucie filmu mamy do czynienia z zatajeniem bardzo istotnej informacji. Oficjalne „ważenie” przed walką, którego celem było wyłonienie piłkarza Kartoflisk, który się najbardziej „zwarzy” oczywiście było pomysłem naszych rywali, jednak istotną rolę odegrał w nim szef naszego skautingu, Lord Koks. Według jego osobistych meldunków, którym nie mamy powodu nie wierzyć, aktywnie uczestniczył we wszystkich aktywnościach Kartoflisk, łącznie z suplementacją, czym zdecydowanie ułatwił zadanie piłkarzom KTS-u.

Druga sprawa to stosunek masy zawodników. Nie jest prawdą, że 18 piłkarzy Kartoflisk waży więcej, niż 30 zawodników Weszło, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę drugą połowę, w której nasz zespół został solidnie dociążony masą prezesa Olkiewicza. Ponadto – jak zarzeka się sam prezes – to nie był jego ostatni mecz w barwach Kartoflisk, bo 14 lipca zamierza wziąć udział w turnieju udawania gry w piłkę Bibiannie w barwach drużyny Rzeźnikiewicza. Tutaj link do wydarzenia, jeśli też chcecie podjechać.

No dobra, to z tym komentarzem możecie już spokojnie oglądać materiał od Kartoflaka.

Fot. 400mm.pl

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Habanero
Las Palmas

Hej weszło po co wygracie! hej weszlo po co wygracie jak wy kibiców nie macie!

Umorusany w kale

A race kto w dupach wnosił? Chudsi czy grubsi?

KazimierzZdzislaw
! 14=13+1/1 !

Każdy lubi Boogie!

KazimierzZdzislaw
! 14=13+1/1 !

Dlaczego nie było kibiców KTS’u na trybunie?
Mogliby zaintonować: – Jebać kurwy kartofliska, bo A-klasa jest nam bliska!
😉
Do C-Klassy Stanowskiego, to daleka droga, ale mogliby cuś tam pokrzyczeć dla właściciela klubu…

Stabwound2

Pokopać piłkę z kumplami, bez spinki – super sprawa. Nie kumam za to jakiegoś dziwnego podejścia – zakładamy drużynę dla beki i jaramy się wpierdolami po 0:10 albo udajemy że bawimy się w beznadziejną kapelę, ale ściągamy jakichś byłych zawodowych piłkarzy, żeby jarać się z oklepania jakichś brzuchatych dziadków w ósmej lidze. To jeszcze większa bzdura niż kręcenie niby-smiesznych filmików o tym, jak to się jedzie na drugi koniec Polski żeby śledzić 0-0 FC Wypizdowo z LKS Chujowice i ciśnie bekę z poziomu gry.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Gdy ci dobrze, gdy ci źle - chodź na anal, nie bój się.
KTS WESZŁO

Race na stadionie, wiadomo, kibice legii to i dupy pojemne

wpDiscuz