Ostatni dzwonek, by upodobnić się do swojego idola i zgarnąć koszulkę!
Weszło

Ostatni dzwonek, by upodobnić się do swojego idola i zgarnąć koszulkę!

Gdyby konkurs „Bądź jak Twój piłkarski idol” był meczem, kończyłby się w nim właśnie doliczony czas gry. Tylko do północy można przesyłać zgłoszenia, w których dzieci upodabniają się do swoich ulubionych reprezentantów Polski. Zabawa organizowana jest przez Polski Związek Piłki Nożnej, który razem ze sponsorami – firmami Tymbark i Electrolux – przygotował dla uczestników wspaniałe nagrody. Aby po nie sięgnąć, wystarczy na zdjęciu lub filmie jak najlepiej pokazać swoje podobieństwo do wybranego członka naszej kadry. 

Konkurs „Bądź jak Twój piłkarski idol” skierowany jest do pokolenia najmłodszych fanów kadry Polski w piłce nożnej. Szansę na zdobycie oryginalnej reprezentacyjnej koszulki oraz kompletu gadżetów ma każde dziecko urodzone po 1 stycznia 2006 roku, które zarejestruje swoje zgłoszenie na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl. Co należy zrobić? Wystarczy, że w kreatywny sposób upodobnisz się do wybranego reprezentanta Polski. Liczy się wygląd, gesty i wszystko to, co przyjdzie Ci do głowy. Zdjęcie lub filmik ze swoją stylizacją prześlij wypełniając ze swoim rodzicem formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu oraz dodając krótkie uzasadnienie za co szczególnie cenisz danego zawodnika. 

Na autorów najlepszych propozycji czekają zestawy piłkarskich gadżetów. Przez minione 4 tygodnie nagrodziliśmy w ten sposób już 12 dzieci. W kolejnej zwycięskiej trójce możesz znaleźć się także Ty. Na stronie internetowej konkursu zamieszczamy ponadto galerię najciekawszych zgłoszeń, wśród których są m.in. propozycje 3-letniego Pawła (odwzorowującego radość Kamila Grosickiego po bramce zdobytej w towarzyskim meczu z Koreą Południową) czy Dominika (niemowlęcia z torebką a’la Grzegorz Krychowiak). Nie brakuje również Lewandowskich z charakterystyczną cieszynką czy też wideo z dwoma chłopcami naśladującymi zachowanie Wojtka Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka zaraz po tym, jak Polska zakwalifikowała się na mundial w Rosji. Po zakończeniu zabawy (15 maja), spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepsze na przestrzeni wszystkich pięciu tygodni, a ich autorom wręczymy koszulki reprezentacji Polski oraz zestawy upominków od firm Tymbark i Electrolux. Organizatorem konkursu „Bądź jak Twój piłkarski idol” jest PZPN, który prowadzi również turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – największe tego typu rozgrywki dla dzieci w Europie.

W konkursie mogą brać udział dzieci, które urodziły się po 1 stycznia 2006 roku. Aby wziąć udział w zabawie, należy do 15 maja 2018 roku zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy oraz przesłać swoje zgłoszenie w formie zdjęcia lub wideo. 

Nie zwlekaj i daj swojemu dziecku szansę poczuć się jak najlepsi polscy piłkarze! Szczegóły dotyczące konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz galerię z najciekawszymi nadesłanymi materiałami znajdują się na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl. Pamiętaj, ostatni gwizdek już o północy.

Infografika_Jak_Sie_Zglosic_HQ

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz