Siedem pytań o Lecha. W tym to najważniejsze – czy zostanie mistrzem Polski?
Weszło

Siedem pytań o Lecha. W tym to najważniejsze – czy zostanie mistrzem Polski?

Wiosną po serii kiepskich meczów powiedzielibyśmy – nie, nie ma szans na to, by Lech był mistrzem. Z kolei po rundzie zasadniczej moglibyśmy stwierdzić – tak, teraz to Lech jest faworytem do sięgnięcie po tytuł. A teraz? Cóż… Sami nie wiemy co z tym Kolejorzem będzie. Dlatego na cztery kolejki przed końcem sezonu sprawdziliśmy przewidywania pięciu ekspertów związanych z Lechem – przepytaliśmy Pawła Wojtalę, Radosława Nawrota, Krzysztofa Kotorowskiego, Macieja Henszela i Bartosza Bosackiego.

***

Darko Jevtić jeszcze w tym sezonie wróci do formy, z której go znamy i na finiszu sezonu ponownie stanie się liderem Lecha?

Paweł Wojtala, prezes WZPN i były obrońca Lecha: Nic na to nie wskazuje, by miał dać radę. Nie ma co się oszukiwać – jego forma jest daleka od tej najwyższej. Może mu być bardzo trudno, by w ciągu czterech kolejek wejść na swój optymalny poziom. Darko Jevtić w swojej najlepszej dyspozycji – dziś to raczej myślenie życzeniowe niż realny scenariusz.

Radosław Nawrot, dziennikarz „Gazety Wyborczej”: Nie wydaje mi się. On od pewnego czasu Lecha nie ciągnie wcale. Wiosna pokazuje, że chyba stereotypowo patrzymy na Jevticia. To też facet, który niedługo będzie odchodził z Poznania. Zawsze potrzebował dużo czasu, by dojść do siebie po kontuzji. A zatem nie sądzę, by jeszcze w tych czterech kolejkach został ponownie liderem Lecha.

Krzysztof Kotorowski, były bramkarz Lecha: Myślę, że tak. Pokazał niejednokrotnie, że dwoma-trzema zagraniami w meczu może przesądzić o jego losach. I samą swoją obecnością na boisku sprawia, że zespół czuje się pewniej. Może nie będzie liderem już w tej najbliższej kolejce, ale w trzech pozostałych spotkaniach? Czemu nie. To doświadczony piłkarz, jemu wystarczy godzina gry, kilka błysków i Lech dzięki jego zagraniom może wejść na wyższy poziom.

Maciej Henszel, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”: To w tym momencie jedna wielka niewiadoma. Obecna sytuacja przypomina trochę tę z poprzedniego sezonu, wówczas Darko miał stracić całą końcówkę sezonu z powodu kontuzji, ale cuda zdziałała kuracja u serbskiej znachorki Marijany Kovacević. Po zabiegach u niej wrócić na ostatnie kolejki, ale było widać brak treningów i ogrania. To jednak lider ofensywy Lecha, więc warto mieć go pod bronią. W każdej chwili może przeprowadzić akcję na wagę zwycięstwa.

Bartosz Bosacki, były obrońca Lecha: Czasu jest mało, a margines błędu został wyczerpany. Jevtić oczywiście jest piłkarzem zdolnym do tego, by ciągnąć grę Lecha, ale pytanie – czy zdąży dojść do pełni zdrowia? Jeśli w tej następnej kolejce z Wisłą Płock będzie w stanie zagrać cały mecz, albo przynajmniej godzinę spotkania, to jego szanse na pewno wzrosną.

2018.04.02 KRAKOW SPORT PILKA NOZNA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2017/18 KOLEJKA 29 WISLA KRAKOW - LECH POZNAN NZ DARKO JEVTIC FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl 2018.04.02 KRAKOW SPORT FOOTBALL LOTTO EKSTRAKLASA SEASON 2017/18 ROUND 29 WISLA KRAKOW - LECH POZNAN FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

2. Maciej Makuszewski zdąży dojść do pełni dyspozycji sportowej i zostanie ważnym piłkarzem Kolejorza czy będzie zaliczał jedynie epizody – takie jak w meczu z Górnikiem Zabrze?

Wojtala: Może mieć przebłyski, ale po tak długiej kontuzji potrzeba czasu, by dojść do siebie. Nie liczyłbym, że będzie w stanie ciągnąć grę Lecha.

Nawrot: Maciej już kilka razy nas zaskoczył. Ta jego rehabilitacja odbiegała od normy – mówiło się o tym, że będzie pauzował od sześciu do dziewięciu miesięcy, a gość wrócił na boisko znacznie szybciej. Jest bardzo zdeterminowany. Mówił nam, że gdy tylko zobaczył światełko w tunelu, to dostał potężnego doładowania. Twierdzi też, że nic go nie boli, że ostatnie trzy miesiące spędził na siłowni i teraz czuję, że wraca dynamika. To dobrze wróży. Bjelica mówi o 35 minutach gry w Płock, a skoro tam wytrzyma ponad pół godziny, to podejrzewam, że w kolejnym spotkaniu może być już gotowy na pełne 90 minut.

Kotorowski: On jest tak zdeterminowany do powrotu na boisko i do pełni formy, że jakbyśmy go obudzili w nocy, to by wstał i zagrał dwa mecze z rzędu. To jest taki typ. Wiemy też, że walczy o mundial – takie szanse czasami zdarzają się raz w życiu, więc Maciej na pewno jest naładowany energią. Rehabilitacje przeszła błyskawiczne, a w ostatnim meczu pokazał, że zachował swoją dynamikę i przy tym nie unika starć z rywalami. Już zdążyli go pokopać w tym ostatnim meczu z Górnikiem. Podejrzewam, że Maciej już dzień przed meczem siedzi w zawiązanych korkach i czeka na kolejny występ.

Henszel: Mówił mi w tym tygodniu, że jest przygotowany w tym momencie na maksymalnie 45 minut. To oczywiście będzie się zmieniać, ale jeszcze w Płocku i w środę z Jagiellonią Białystok skazany jest na rolę zmiennika, który wejdzie w drugiej połowie. Tak na 30-35 minut, jak mówi trener Nenad Bjelica. Możliwe, że w dwóch ostatnich kolejkach będzie mógł grać nieco dłużej, ale wiele zależy od jego samopoczucia. A to jest rewelacyjne, bo Maciek twierdzi, że czuje się niemal tak, jakby w ogóle po drodze nie miał tak poważnej kontuzji.

Bosacki: Życzę mu jak najlepiej i wiem, że powrót nawet po tak ciężkiej kontuzji jest możliwy, ale ten ślad nie grania w piłkę przez kilka miesięcy będzie mu towarzyszył. Będzie mu trudno dogonić stracony czas. Sztab Lecha wie najlepiej czego Maciej teraz potrzebuje, na pewno ma dodatkowe treningi piłkarskie, żeby ponownie otrzaskać z piłką. Wiadomo, że najlepsza dla niego będzie gra, bo tylko w ten sposób dojdzie do formy. Ale z zastrzeżeniem, że grać będzie wyłącznie wtedy, gdy faktycznie będzie lepszy od konkurentów. Tak jak wspomniałem – marginesu błędu nie ma i Lech nie może pozwolić sobie na ogrywane zawodników w słabszej formie.

2017.12.10 POZNAN SPORT PILKA NOZNA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2017/18 KOLEJKA 19 LECH POZNAN - CRACOVIA KRAKOW NZ MACIEJ MAKUSZEWSKI KONTUZJA FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl 2017.12.10 POZNAN SPORT FOOTBALL LOTTO EKSTRAKLASA SEASON 2017/18 ROUND 19 LECH POZNAN - CRACOVIA KRAKOW FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

3. Kamil Jóźwiak i Tymoteusz Klupś wytrzymają presję walki o mistrzostwo Polski? Szczególnie w kontekście ważnych meczów z Jagiellonią i Legią.

Wojtala: Tak. Są w stanie grać na przyzwoitym poziomie. Oni już posmakowali gry w Ekstraklasie, szczególnie Jóźwiak i jeśli dostaną swoją szansę w takich spotkaniach, to będą robić wszystko, by ją wykorzystać.

Nawrot: Co do Jóźwiaka to jestem absolutnie przekonany, że da radę. Jest ukształtowany mentalnie i sprawdził się na poziomie Ekstraklasy. Klupś wymaga więcej doświadczenia, ale i tak sobie nieźle radzi. Jest też w gorszej formie fizycznej. Natomiast o Jóźwiaka bym się nie bał.

Kotorowski: To są jeszcze chłopcy, oni wciąż uczą się wielkiej piłki i presji wyniku. Kamila znam, bo razem trenowaliśmy i myślę, że akurat on jest w stanie sobie poradzić. To takich chłopak, który nie ma kompleksów, pewnie czuje się na boisku, nie pęka. Klupś – widać, że to dobry piłkarz, ale nie znam go osobiście, więc nie potrafię ocenić, czy poradzi sobie w ekstremalnych warunkach walki o mistrzostwo. Ale widać, że rozpycha się łokciami w tej lidze – dosłownie i w przenośni. Z tego co wiem, to w szatni też czuje się pewnie i nie chodzi wystraszony. Kamil i Tymek wiedzieli na co się piszą, że to jest Lech Poznań i skoro do tej pory unosili ciężar presji, to myślę, że i na finiszu sezonu sobie poradzą.
Henszel: Obaj już udowodnili, że są w stanie wytrzymać presję walki o tytuł. Kamil długo czekał na swoją szansę. Ale jak już wskoczył do jedenastki, to nie chce oddać miejsca. Przeciwko Górnikowi Zabrze był najlepszym z lechitów, gdyby miał odrobinkę więcej szczęścia, to dałby swojej drużynie prowadzenie i to spotkanie potoczyłoby się zapewne zupełnie inaczej. Swoją drogą – czy to nie paradoks, że w ważnym meczu starał się Kolejorza ciągnąć 20-latek?
Bosacki: Już jakiś czas temu powiedziałem, że w Lechu trzeba stawiać na młodych. I przede wszystkim na młodych Polaków. Tego się trzymam. W ostatnich spotkaniach Jóźwiak i Klupś nie rozczarowali, są w stanie poradzić sobie z presją, a i umiejętnościami też nie odstają.
Gdynia, 11.02.2018 EKSTRAKLASA PILKA NOZNA MECZ Arka Gdynia - Lech Poznan POLISH LEAGUE FOOTBALL GAME Arka Gdynia - Lech Poznan NZ lukasz tralka FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 400mm.pl

4. Łukasz Trałka strzeli w tym sezonie dwucyfrową liczbę goli?

Wojtala: Chyba nie. W pewnym momencie był bardzo skuteczny, ale ostatnio już tak regularnie nie strzela. Zabraknie mu czasu, by dobić do dwucyfrówki.

Nawrot: To już czysta loteria, ale stawiam, że nie da rady. Choć w pewnym momencie sezonu wydawało się, że to jest możliwe. Dziś to jednak nie jest jego podstawowe zadanie.

Kotorowski: Trała to fajny gość i mogę się tylko cieszyć, że wykręca tak dobry wynik w tym sezonie. Ale z całym szacunkiem dla niego – chyba nie da rady. To byłoby mistrzostwo świata, gdyby w tym wieku i na tej pozycji zdołał strzelić przynajmniej dziesięć goli w sezonie. Życzę mu tego bardzo, ale na chłodny – sorry, Trała, nie widzę tego! Wszyscy mówili, że wkrótce będzie go trzeba przesunąć na środek obrony, a on coraz odważniej garnie się do gry z przodu. Ostatnio z nim rozmawiałem, to mówił, że czuje się świetnie pod względem fizycznym. Chodzi na dodatkowe treningi, dba o siebie i – jak widać – to wszystko procentuje.

Henszel: Życzę mu tego, bo to byłoby niesamowite podsumowanie sezonu życia, bo taki bez wątpienia w wieku 34 lat rozgrywa. Ma jednak sześć goli w lidze, więc musiałby zdobywać bramki we wszystkich pozostałych meczach, albo zaliczyć jakiś mecz z więcej niż jednym trafieniem. Będzie trudno, ale… nigdy nie mów nigdy.

Bosacki: Chciałbym, żeby tak było. Ale może zabraknąć mu meczów. Ale nie chodzi w tym wszystkim o gole Łukasza, a o mistrzostwo dla Lecha.

5. Lechowi przydarzy się jeszcze jeden tak słaby występ defensywy jak w spotkaniu z Górnikiem Zabrze?

Wojtala: Nie powtórzy. To się może zdarzyć tylko raz w sezonie. Oczywiście to znów myślenie życzeniowe, ale wydaje mi się, że limit błędów został już wykorzystany i tak źle w obronie Lech już w tym sezonie nie zagra.

Nawrot: W tak szalonym sezonie byłbym głupcem, gdybym zadeklarował „nie, czterech bramek już Lech nie straci”. Biorę pod uwagę zarówno scenariusz, w którym Lech gra cztery spotkania z czystym kontem, ale i taki, w którym lechici ponownie dają sobie strzelić cztery gole.

Kotorowski: Nie widzę szans na powtórkę. To monolit, najlepsza obrona w lidze i w ciągu miesiąca tak słaby mecz jest nie do powtórzenia. Taka wpadka raz może się przydarzyć, ale nie dwa czy trzy razy w ciągu miesiąca. Taka wpadka się przydarzyła, ale to ostatnia wpadka w tym sezonie.

Henszel: Wykluczone, nie ma takiej możliwości. Bjelica przykłada ogromną wagę do obrony, w obu sezonach pracy w Poznaniu stworzył najszczelniejszą formację w ekstraklasie. Dość powiedzieć, że w minioną sobotę po raz pierwszy odkąd przejął Lecha jego zespół dał sobie wbić cztery gole w jednym spotkaniu. Czyli zdarza się to raz na ponad półtora roku, co oznacza, że kibice powinni być spokojni.

Bosacki: Oby powtórki już nie było. Ale piłka jest na tyle nieprzewidywalna, że nie można wykluczyć jeszcze jednego takiego meczu. Ale sztab Lecha na pewno zrobił wszystko, by ryzyko zminimalizować i wnioski z tak złego meczu w defensywie na pewno zostały wyciągnięte. Podejrzewam, że praca przy analizie była właśnie poświęcona grze w obronie.

07.06.2015 POZNAN , PLAC ADAMA MICKIEWICZA , PILKA NOZNA , T-MOBILE EKSTRAKLASA 2014/2015 FETA PO ZDOBYCIU MISTRZOSTWA POLSKI KKS LECH POZNAN NZ LECH POZNAN MISTRZ POLSKI RADOSC OD LEWEJ DAWID KOWNACKI , SZYMON PAWLOWSKI , LUKASZ TRALKA , KRZYSZTOF KOTOROWSKI FOTO JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl mail us: info@newspix.pl call us: 0048 022 23 22 222 --- Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland

6. Kwestia mistrzostwa Polski rozstrzygnie się w ostatniej kolejce czy mistrza poznamy już wcześniej?

Wojtala: W ostatniej. Różnice punktowe są bardzo małe, cała czołówka gra jeszcze między sobą, więc wszystko wskazuje na to, że do 37. kolejki będziemy emocjonować się pytaniem „kto zostanie mistrzem?”.

Nawrot: Podejrzewam, że w ostatniej. I to byłaby doskonała puenta tego sezonu. Nie po to los nam zesłał starcie Lecha z Legią w ostatniej kolejce sezonu, by to spotkanie nie decydowało już o mistrzostwie.

Kotorowski: Nie wiem, nie wiem… Ten sezon jest zwariowany. Już najbliższa kolejka może namieszać – Legia jedzie do Białegostoku, a Lech gra w Płocku. I skoro czwarte miejsce w lidze może dać kwalifikacje do europejskich pucharów, to Wisła na pewno przed Lechem się nie położy. Znowu będzie rotacja na podium. Ale stawiam, że wszystko i tak rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.

Henszel: Do poprzedniej kolejki byłem przekonany, że jeśli ma się rozstrzygnąć wcześniej, to tylko przy założeniu, że to Lech ucieknie reszcie stawki. Wpadka z Górnikiem sprawiła jednak, że możliwe są również inne scenariusze. Ta runda finałowa już potrafiła niesamowicie zaskoczyć wynikami, więc jakiekolwiek przewidywania to wróżenie z fusów. Gdybym miał jednak postawić, to powiedziałbym – tak, mecz Lecha z Legią będzie o mistrzostwo Polski. W sezonie, w którym wszyscy narzekają na poziom ligi, niech to będzie taka truskawka – pardon! – wisienka na torcie.

Bosacki: Myślę, że losy mistrzostwo rozstrzygną się wcześniej. I życzę chłopakom z Lecha, by to rozstrzygnięcie było dla nich korzystne i by do tego ostatniego meczu z Legią podchodzili już ze spokojnymi głowami. Ale zdaje sobie sprawę, że do tego potrzeba nie tylko doskonałej formy lechitów, ale i potknięć rywali w walce o sukces.

7. Jednym słowem – Lech Poznań zostanie w tym sezonie mistrzem Polski?

Wojtala: Tak.

Nawrot: Tak.
Kotorowski: Tak.
Henszel: Tak.
Bosacki: Tak.
fot. 400mm.pl/NewsPix.pl

KOMENTARZE (73)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
M.

Odpowiadając na najważniejsze pytanie: Nie.
Dlaczego? Bo pierwsze miejsce jest już zarezerwowane.
Oczywiście, niech wygra lepszy i takie tam…

Skandaloza

rozumiem ze jak Mistrza zdobedzie Lech to na rok zapadniesz sie pod ziemie
i nie bedziesz pisac tych swoich farmazonow?

M.

Ty się za rozumowanie nie bierz, nie najlepiej Ci to wychodzi.

The BFIYEH

Dokładnie. Niech wygra lepszy…nie lepsza 😉

M.

Lepsza… zespoła? 😉

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.

Ba, w końcu Bułgarka.

JesusChristPose
Legia Warszawa

Buszewska, dwuznaczna to ty jesteś 😛

Pisky
Izolator Boguchwała

już warszawiakowi żyłka pękła

facemob

Nie, niestety nie zostanie.

mastodont

Streszczam cały artykuł. Uwaga.
Odpowiedzi na pytania 1-6:
-może tak, ale może nie, raczej tak, ale chyba raczej nie. Tak! Nie! Nie wiem, może… ale w sumie to może nie.
—————–
Ekspertyza po chuju. Szybciej było by zapytać przypadkowych przechodniów.

Frodo Vagins
Drużyna Pierścienia

Komentarz w punkt. Po kilku zdaniach zjechałem na komentarze. Właściwie to głównie je czytam na wejszło.

JesusChristPose
Legia Warszawa

to tak jak ja. 😀

podszyszkownik
Para a Frente Lech Poznan

Już wiem.Zostanie albo nie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Spokojnie, dwa miesiące temu wszyscy podniecali się Jagiellonią, miesiąc temu Lechem, a teraz Legią. ..
Zobaczymy kim podniecimy się za miesiąc!

M.

Miesiąc bez hejtu i napinki? Nie na weszło.

Lechowy

Chyba najmądrzejszy wpis jaki w ostatnim czasie przeczytałem.

JesusChristPose
Legia Warszawa

no przecież ja cały czas to mówię…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Urkides
Legia Warszawa

Uwaga sarkazm!!!!!
Żeby Lech i Jaga mogły konkurować z Legią o MP muszą natychmiast wyrzucić trenerów. To jest w polskiej lidze najpopularniejsza metoda mobilizowania zespołów.
A po sezonie trzeba zwolnić trenerów w wiekszości klubów, bo większość nie osiągnie zakładanych celów.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

JesusChristPose
Legia Warszawa

no ale przecież wszyscy się zgodzili że gada dokładnie tak samo jak jego brat eeee..eee

JesusChristPose
Legia Warszawa

ja posłuchałem tej audycji (choć Hadaj mnie wkurwia na maksa, gada jak debil), ale że Tobie pejsie się chciało…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Astana-Scherife

Wiedzialem,ze najwiekszy kompleksiarz tego forum zabierze glos w sprawie Lecha.Coc debili nie sieja sami sie rodza nie Szeliga?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Astana-Scherife

Kibicu Korony W-wa,czy jak wam tam,trzykrotnie zmieniane barwy,ciagly wylew waszych lez pod kazdym artykulem o Lechu.To nie kompleksy?Handel punktami,nawet ostatnio Czykier przyznal,ze chcieliscie sprzedac Lechowi mecz w 1998,oni was olali i zlali 3-0.Co do zboczencow,coz,chwila milczenia.Psycholog Korony/legii to byl Samson,noe nie najwiekszy pedofil z W-wy.Moze jestes jego wybrankiem.Haha.Rozumiem to takie mazowieckie cieszyc sie z kazdej porazki,wstydu jaki daliscie w LM,ba duma was rozpiera,w koncu rezerwy BVB czy Realu pokazaly wam miejsce w szyku.Kto dupe wyparl na herb?nie osmieszaj sie,bo wiesz,ze to wy.Na koniec jeszcze raz wroce w jakich barwach i czyich gracie?Legionovia,Legia,Korona czy CSKA?haha

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Astana-Scherife

I odezwal sie ktos bez honoru,nie obchodzi cie hostoria twego klubu?Zadowolony jestes z pierdoli w pucharach.Coz to takie typowe mazowieckie cieszyc sie z klesk,porazek itd.Nie wiem skad wyszedles,ale swoja glupota,debelizmem przebiles 13,leona kamelona.Normalnie idiota.haha

Astana-Scherife

Przeczytaj sobie ostatni wywiad z Czykierem,jak twoja Korona chciala sprzedac mecz Lechowi,a oni go olali i pykneli was 3-0,a potam w 70 min ucieklicscie ze stadionu.Tradycyjnie zreszta

The BFIYEH

Piłeś z Jevticem czy swoją wiedze opierasz na fejktłicie?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lechowy

13 jeśli chodzi o Jevtivia to że lubi balować, to wszyscy wiedzą conajmniej od roku, a Ty przeczytałeś o tym niedawno w komentarzu na serwisie kkslech.com i się tym chwalisz jakbyś odkrył Amerykę 😀 a z tą wizytą kibiców Płocka, to Ty tak się zgrywasz tylko ? Bo nie wierze, że jesteś aż tak głupi by uwierzyć w ten fejk. Nawet Twoi bracia po szalu to wyśmiali że dobry Troll.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Marcin_M

„W necie krąży info o tym że niby kibice odbyli rozmowę z zespołem aby odpuścić Lechowi mecz, tylko zeby Legia nie zdobyła mistrza, jedyny ktory nie chciał o tym rozmawiać to był Furman, czy to tylko ściema, czy prawda, dowiemy się za pare godzin”

W jaki sposób się tego dowiesz? Przegrana Lecha oznacza, że się nie dogadali, wygrana – że mecz sprzedany?

JesusChristPose
Legia Warszawa

a o czym świadczy bezbramkowy remis?

pyra

legia jest już zbyt pewna siebie i to może ja zgubić, natomiast o Lecha mistrzostwie zadecyduje niestety Bjelica a że to prze grany frajer więc obawiam się ze niestety chyba Jaga będzie mistrzem

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

pyra

To już pewnie wiesz że pokemon cie zrobił? Patrząc na matkę i ojczyma musiałeś s domyślić. Chociaż jesteś ze wschodu wiec to już nie jest takie pewne wiedząc jacy debile tam mieszkają.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Marcin_M

Zdeterminowana i poukładana. Dobry żart. Wygrana z grającym w 10 Górnikiem oraz zwycięstwo 2:1 z dołującą i grającą totalną padakę Arką to trochę mało na pisanie o poukładanej i zdeterminowanej Legii. Ale serce kibica wie lepiej.

JesusChristPose
Legia Warszawa

Legia nie jest pewna siebie. Nie myl postów kibiców i ich oczekiwań, zwłaszcza jak kolejny raz wyniki układają się pod Legię, z tym co jest wewnątrz klubu. Znaczy ja też nie wiem, co tam się dzieje w szatni, ale sądząc po ciszy i wyważonych słowach Arka Malarza typu (cytuję z głowy) „ten tytuł, jeśli go zdobędziemy, będzie smakował wyjątkowo, bo będzie zdobyty w bólach”

Ja mam nadzieję, że „liga będzie ciekawsza” ale na końcu triumfować będzie Legia. Aczkolwiek, raz chciałbym przeżyć taki sezon, że Legia odjedzie rywalom w marcu na 20 punktów, i ogrywani będą młodzi z tej słynnej akademii… 😉

technojezus
murzyny z Afryki > szrot z UE

Jak dzisiaj Lech straci pkt w Płocku, a Legia jutro wygra z Jagą to już mają po mistrzostwie.

The BFIYEH

Jeśli takie wyniki by były to faktycznie Legia ma autostrade

Lechowy

Też tak uważam, mimo tego że w tej lidze wszystkiego można się spodziewać.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

JesusChristPose
Legia Warszawa

Ja zaś pamiętam taki sezon, kiedy w wywiadzie na 5 kolejek przed końcem M. Żewłakow czarował, że tak zdobywa się mistrzostwo Polski, po czym Legia przepieprzyła koncertowo 5 spotkań (a może był tam jakiś remis?) i w efekcie skończyła sezon bodaj na trzecim miejscu. Pamiętacie to jeszcze? Także dopóki piłka w grze i kalkulator dobrze liczy…

JesusChristPose
Legia Warszawa

Wiadomo przecież, że mistrzem Polski i Wszechświata będzie Legia Warszawa. Możecie już nie czytać tego arta :)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

JesusChristPose
Legia Warszawa

rymy masz jak z Pagarta!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

JesusChristPose
Legia Warszawa

Tak tak. Płock, to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast Mazowsza!

Baton

Lech jest za Legią, która ma kilkanaście porażek w tym sezonie(a jeszcze gramy kilka kolejek). To jest najlepsze podsumowanie pracy niejakiego Bjelicy… Lech wtopił z Rumakiem, teraz daje pracować kolejnemu trenerskiemu anansowi.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

The BFIYEH

tej ale ty za liczenie się nie bierz bo sądząc po nicku to kiepsko Ci idzie 😀

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jurand Spychowski

Dziękujemy Wróżbito Macieju.

JesusChristPose
Legia Warszawa

tym razem mogą spróbować może u Jasnowidza z Człuchowa!

wpDiscuz