Płać za mecz, oglądaj dym
Weszło

Płać za mecz, oglądaj dym

Ludzie chodzą na stadiony po to, żeby oglądać mecze, bo gdyby chcieli oglądać oprawy, furorę robiłyby kibicowskie pokazy na środku pola. Niestety, jeszcze nie słyszeliśmy, żeby ktoś kupował bilet na odpalanie dwudziestu rac wśród łąk i pól, gdyż ogniem i błyskotkami mogli podniecać się ludzie pierwotni. Toteż dziś zwykli kibice mieli zamiar obejrzeć starcie dwóch drużyn w walce o trofeum. Zadanie było jednak utrudnione, ponieważ, jak to często u nas bywa, do głosu doszli głupi i głupsi.

Pierwsza połowa przebiegała okej, pojawiała się pirotechnika, jednak taka, która nie miała wpływu na płynność gry. Niestety w drugiej części spotkania, po odpaleniu jakiegoś gówna przez Legię, widok na murawę był taki jak na zdjęciu głównym.

No, trudno tam cokolwiek zobaczyć, może kolegę siedzącego obok, ale już kto siedzi za nim – ciężary. Normalni ludzie nie mają ochoty wdychać dymu, otrzepywać się z pyłu, więc po prostu wstawali i wychodzili schronić się w pomieszczeniach stadionu. Cóż, musieli ustąpić grupie osób, którą z jakichś powodów jara, gdy się jara.

To oczywiście nie koniec tego wątpliwej jakości repertuaru – w pewnym momencie na murawie zaczęły lądować race. Jeśli ktoś nie jest zorientowany: trybuny na drugiej kondygnacji są sporo oddalone od środka boiska, więc by przedmiot lądował akurat tam, banda z Arki musiała się postarać. Czego więc użyła? Wyrzutni. Tak, dokładnie: jeśli dany przedmiot kojarzy się cywilizowanym ludziom z wojną, u nas kojarzy się z meczem piłkarskim. Te race latały w powietrzu naprawdę szybko, trafiały w telebim i w pewnym momencie małym ogniem zajęła się kopuła stadionu.

Zaraz ktoś rozsądny inaczej zwróci uwagę, że jak ogień był mały to luźno i co się czepiacie, ale nasze zdanie przedstawialiśmy już sto razy. Na razie mamy po prostu szczęście, ale tragedia jest coraz bliżej. Jeszcze ostrzelanie kibiców w Krakowie rozeszło się po kościach, jeszcze dziś ogień był mały, ale co, gdy… Nie, nie chcemy kończyć tego zdania.

W każdym razie, co następne? Serio, ktoś w końcu coś z tym zrobi? Kluby nie dają rady, jak widać PZPN też nie, to on był organizatorem meczu, a sytuacja z boisk ligowych się powtórzyła. Trzeba więc zwrócić się wyżej, do państwa: kiedy to ono zrobi porządek, kiedy da narzędzia do skutecznej walki z tym idiotycznym procederem? Ktoś właśnie strzelał do piłkarzy przy użyciu rac i w następny weekend ma wejść na stadion? Ba, ma chodzić jak porządny człowiek po ulicy? Przecież to kuriozum, takich ludzi trzeba izolować nie tylko od imprez masowych, ale i od społeczeństwa.

Środowiska kibicowskie chciałyby, żeby wszyscy uwierzyli im w to, że potrafią obchodzić się z tą zabawką.

Niestety, to jak dać małpie karabin.

KOMENTARZE (97)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
zalgon
CSKA Legia

a kto ostatnio narzekal na orzeczenie Jagiellonii o zakazach dla kibuców leglej

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Ulan

kibole Jagi rzucali racami w sektor rodzinny na Legii i jakoś nikt nie w wpadł na Legii na pomysł nie wpuszczania kibiców Jagii na stadion Legii…

Murphy
KTS Weszło

A powinien. Potencjalnym bandytom, nie daje się możliwości do robienia tego co robią.

Murphy
KTS Weszło

Owszem PZPN i Ekstraklasa może coś z tym zrobić bez pomocy państwa.
Bo wnosić i tak wniosą. Przerwanie meczu na skutek zadymienia. Walkower. I już. Obojętnie czy przerwali spotkanie na minutę czy na 10 minut.

Król Roastów
FC Taciewo

Wtedy kibole zmówią się z kibolami przyjezdnymi i obydwie ekipy odpalą race jednocześnie. Powiesz – wtedy obustronny walkower! Mecz zakończony po pierwszej minucie i tak na każdym stadionie w Polsce. Myślisz, że C+ będzie wtedy zadowolony? A normalnie kibice, którzy ledwo przyszli i już będą musieli wychodzić? A policja, która z naszych podatków będzie zabezpieczać przejazd przyjezdnych po to, by mecz trwał minutę? A co jeżeli na stadion pod cudzymi barwami wejdzie wroga ekipa i to ona spowoduje przerwanie meczu? W Twoim rozwiązaniu jest mega dużo dziur.

Murphy
KTS Weszło

Bredzisz Rysiek i wymyślasz przykłady SF.
Nawet jeśli jacyś kretyni nienawidzący siebie zrobiliby taki numer, to jeszcze jeden powód żeby się ich z trybun pozbyć. Ludzie srający na własny klub i szkodzący mu to nie są jego kibice, i nie ma powodu żeby klub się z nimi w jakikolwiek sposób układał.
Normalni kibice po pierwszej takiej akcji będą wściekli na tych debili którzy pozbawiają klub punktów i finansowych ewentualnych korzyści.
Ta jasne ktoś wejdzie w obcych barwach na sektor przyjezdnych. Nie wiem co brałeś, ale mocno ryje banie.

Podsumowując debile zaczadziali od rac, zamiast organizować odpalanie w taki sposób żeby nie zadymiać i nie przerywać działają odwrotnie.
Co więcej jest im za mało w Krakowie bandziory urządziły sobie atak rakietowy, a dziś bandziory z Gdyni chciały akcję powtórzyć.

Król Roastów
FC Taciewo

Chłopie, to Ty jesteś oderwany od rzeczywistości, jeżeli nazywasz moje scenariusze SF. Jest jedna rzecz, której kibice wrogich sobie ekip nienawidzą bardziej niż siebie – jest to system, któremu można zagrać na nosie. Jak sądzisz, dlaczego niemal co kolejkę masz sytuację, że gospodarze wpuszczają wrogów na zakazie w imię kibicowskiej solidarności? Nie trzeba szukać dawno temu – miałeś taką sytuację chociażby w Gdyni, gdzie Arka wpuściła Legię. Tę samą Legię, która dziś na nią bluzgała, i do której ktoś z Arki strzelał z rakietnicy. Pamiętam też sytuację, że na przykład na trybunach Śląska siedział znienawidzony Ruch i Zawisza.

Widzę też, że nie kumasz jednej podstawowej rzeczy – że normalni kibice to normalni ludzie, którzy chcą sobie przyjść tylko obejrzeć mecz. Mogą się wkurwiać, ale w konfrontacji z bandytami, którzy stosują jedynie argumenty siłowe nie mają żadnych szans. Słowem – z wkurwu normalnych kibiców totalnie nic nie wynika, bo nie mają siły przebicia.

Żeby nie było – ja również jestem za tym, by pozbyć się zadymiarzy ze stadionów, ale tutaj musi zadziałać państwo, nie związek, czy kluby. Tak jak to nie właściciele dyskotek w latach dziewięćdziesiątych mieli bronić się przed bandytami z Pruszkowa, a musiała zadziałać policja. Ta sama zasada.

Murphy
KTS Weszło

Gospodarze wpuszczają wrogów. Aha Znaczy jak dobudowują krzesełka, czy sprzedają fałszywe bilety?

Ty nie kumasz jednej sytuacji, że to normalni kibice generują największy dochód, bo płacą drożej za bilety, i nie powodują strat, które generuję te „geniusze” deklarujące miłość do klubu. I ich brak spowoduje że tabelki w excelu przestaną świecić się na zielono.
Co spowoduje właściwą reakcję klubu.
W takim Krakowie na przykład. Już się robi. Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś.

adrian92

Murphy, masz mój głos za ideę, ale obawiam się że Zdjęcie profilowe Król Roastów ma rację. Są debile na stadionach, to jest fakt, ale czy zwykli kibice mogą coś im zrobić? Obawiam się (patrzę na praktykę), że nie da się bez poprawy poziomu, gdy w końcu normalni kibice zasiądą na ligę z lepszym poziomem, niż mamy obecnie. I piszę to jako kibic Legii, którego bratanek (niespełna 7 lat) musiał się dziś ewakuować z Narodowego..

adrian92

EDIT: Nie bratanek tylko syn chrzestnego, który jest też bratem ciotecznym mojej mamy. Nawet nie wiem jak go nazwać, może kuzyn?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pawel_Jumper

Boniek w Polsat Sport mówił właśnie, że Arka grubo przegięła z wyrzutnią, racami i petardami i nie ma mowy, że PZPN będzie dalej tolerować takie akcje.

Gratulacje dla kibiców, że w walce o pozwolenie na używanie rac na stadionach przekonali ich umiarkowanego sojusznika do bycia totalnie przeciwko sprawie. Chapeau bas.

adrian92

Pawel_Jumper: Niestety… debile spieprzyli sprawę… W czasach gdy w USA (tam mają hopla na punkcie bezpieczeństwa) legalizują tzw bezpieczne race (nie dymią), a w Niemczech jest tego blisko, u nas jak zwykle jest burdel… Broniłem ostatnio kibiców (chodzi o ten protest i proponowane zmiany w prawie), ale jak tu bronić kogoś kto ciągle sabotuje twoje wysiłki… A szkoda mi tym bardziej że oprawy (tak, te z mądrze użytymi (!) racami też) to chyba jedyne z czego nasza liga jest znana, o czym chyba skutecznie mówi wklejone przez mnie zdjęcie . Tylko że o ile kiedyś race były odpalane incydentalnie, a oprawa była fajnym urozmaiceniem meczu, tak teraz, wraz z „postępem” stały się groźną bronią (ja jestem ciekaw co będzie za kilka lat jak te wyrzutnie udoskonalą i jakiś idiota zabije tym piłkarza, odpukać). Ok, kiedyś też rzucano racę, ale (może mi się wydaje) to był incydent, teraz to jest norma…

07legia-lech12.jpg
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

adrian92

Odpowiadam: takie oprawy, jak zaprezentowałem na powyższym zdjęciu są super. To jest norma w całej Europie. Chodzi mi o normalne oprawy, nawet mogą być z atestowanymi racami (polecam poczytać o tym, chociażby na stadiony.net). Tych którzy chcą truć innych ludzi (takich jak wczoraj na finale PP) bym eliminował z miejsca. Sam byłem nie raz, czy to na Łazienkowskiej, czy to na Narodowym na finale PP. Ale tym razem mój ojciec chrzestny zabrał swojego niespełna 7-letniego syna. Chłopak był pierwszy raz na meczu, I sądząc po jego reakcji na gryzący dym, chyba ostatni… Szkoda dzieciaka, przekonał się że w polskiej lidze jest więcej problemów niż piłki… Żałuję, chyba go do Legii nie przekonam (jego ojciec interesuje się piłką jak „typowy Janusz”)…

adrian92

PS a jeszcze tylko wspomnę (łudzę się że ktoś z „kumatych” to przeczyta), że te fajne, kolorowe race, mają w sobie tyle chemikaliów, że aż się zastanawiam czy osoby je odpalające chcą się zabić, bo tam jest pewnie cała tablica Mendelajewa….

DrMabuse
Wisła Kraków

A po co walkower? Wystarczy dowalić np 700 tys kary. Za kolejny numer – milion. Niech nie mają na transfery i niech lecą z ligi…

Murphy
KTS Weszło

Zdjęcie profilowe DrMabuse, bo walkower jest pierwszą karą która powinna być stosowana, ale nie ostatnią. Kary finansowe powinny być na dokładkę. Po kolejnym takim zachowaniu, do relegacji z ligi włącznie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wscieklybajpas

wkurwianie ludzi bezsesnownym zadymianiem boiska -czemu tego nie uwzględniłeś? co to kurwa daje że oni odpalą te race? ani to atmosfery nie daje ani ładne nie jest.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pawel_Jumper

Podpalenie dachu i napierdalanie racami i petardami w neutralne sektory to jest manipulacja?

Jedyna manipulacja to twoje bagatelizowanie sprawy. Bo ci bardzo nie pasuje prawda.

Pawel_Jumper

Weźcie sobie wynajmijcie stadion w wolny dzień i zróbcie zawody kibiców na oprawy. Żadne regulaminy ekstraklasy, żadne komisje ligi, żadne kary, nikt wam nic nie zrobi.
Sami twierdzicie, że się nie interesujecie piłką.

Porobicie sobie zdjęć na fanpejdże i będzie materiału do fapania że łohoho.

Mąż Janko Buszewskiej
Nielba

Witam serdecznie. Jestem mężem Janko Buszewskiej. Doszły do mnie niepokojące słuchy, jakoby moja żona udzielała się na tym portalu. Moja żona kilka lat temu była zdrową, normalną kobietą, jednakże pewnego dnia straciła kontakt z rzeczywistością. Ja razem z całą naszą rodziną dokładamy wszelkich starań, by pomóc mojej żonie. Janko od 5 lat bierze leki przeciwpsychotyczne ( Ranofren), oraz uspokajające (afobam). Była też kilkukrotnie hospitalizowana w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie. Niestety stan żony pogarsza się, na dodatek sąsiad poinformował mnie o wzmożonej aktywności Janko na portalu weszło. Bardzo proszę o wyrozumiałość dla żony oraz możliwą pomoc.
Pozdrawiam

JesusChristPose
Legia Warszawa

Zacna podszywka 😀

Pawel_Jumper

Może to dziewczyna Jurasa xD

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Lejek
Fc PangaZdoku

Jak widać Po Twoim wpisie niedojebanie umysłowe nie tylko w Wlkp panuje. Z Tobą koniarek jest taki problem, że Ty jebnięty jesteś. Tak po prostu.
Chora głowa, mniej należy od Ciebie wymagać.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Marek.K

Pierdolenie.. Wiecie dlaczego na derby jest pełen stadion ? Nie dla piłkarzy po nagle na jeden mecz nie stają się lepsi piłkarsko tylko dla atmosfery derbowej, opraw i kibiców.

Prawda jest taka, że wiele set osób chodzi na tą pseudo ligę w tym ja dlatego, że jest tam taka atmosfera a nie inna i jeśli ja mam wybór pójść na mecz reprezentacji na którym jest cisza albo na finał pucharu polski to podobnie jak wiele moich znajomych wybieram PP.

I nie jestem pseudo patusem.

Pawel_Jumper

Woli oglądać Sobieraja z czerwonymi od dymu oczami, wyzywaniem przeciwnika co 5 minut i strzelaniem racami z wyrzutni, w przerywanym 3 razy meczu, niż Lewandowskiego i spółkę na spokojnym stadionie.
Hmm, może nie jesteś pseudo patusem, tyko po prostu patusem.

Zorganizuj sobie ligę kibiców z punktami za oprawy na stadionie bez meczu, będzie lepiej dla wszystkich. Młyn to przeważnie 10-15% kibiców na stadionie.
Reszta chodzi jednak na piłkę.

adrian92

Pawel_Jumper: Biorąc po uwagę, że mówimy o ekstraklasie, pytanie: kto jest bardziej zjebany? Ci co chodzą na „piłkę”, czy ci co chodzą na oprawy? 😉 Ja jak coś, chodzę na pierwsze, co dobrze o mnie nie świadczy :)

Kcramsib

Kilka setek chodzi dla „specyficznej atmosfery”, kilka-kilkanaście tysięcy z tego powodu nie chodzi…

taciej

Na derby chodzi więcej osób, bo ludzie w Polsce lubią mieć wspólnego wroga. Druga drużyna z tego samego miasta spełnia to zadanie lepiej niż przykładowa Sandecja na którą większość ma jednak wyjebane. Wątpię, żeby jakaś większa grupa przychodziła na mecz dla kibiców, atmosfery i opraw- oczywiście poza samymi kibicami. A nawet gdyby to na derbach atmosfera jest akurat chujowa.

Baton

Dla jakiej niby atmosfery? U nas pod tym względem leżymy… jakieś śpiewy, które nie są związane z meczem lub strzelcie kurwom gola… taka to atmosfera. Normalni kibice reagują żywiołowo, np. kiedy przeciwnik przy piłce to przeraźliwe gwizdy(całego lub połowy stadionu). Nie dziwota, że każdy chwali „atmosferę”, bo fajnie grać przy śpiewach(zwłaszcza przyjezdnym).

adrian92

No niestety, masz rację.. Powinniśmy, pod tym względem, brać przykład z Serbów. Też naród słowiański, języki podobne, a atmosfera przez śpiewy (a nie jakieś okrzyki) o niebo lepsza… Polecam też „un giorno all’improviso” w wykonaniu fanów Napoli, ta sama melodia która jest teraz modna wśród fanów Liverpoolu, ale oryginał jest francuski albo włoski, nie jestem pewny…

DrMabuse
Wisła Kraków

Ale po ch*j w ogóle chodzisz na stadion? Zróbcie se z tą bandą piromanów jakieś ognisko, pospiewacie, odpalicie te wasze viagry, wywiesicie te wasze malutki, atmosfera będzie, że hej… Na koniec jakieś kiełbaski i piwo i po co zawracać głowę piłkarzom i ludziom patrząc na mecz

Irasiad72

Dziwię się że jakies TV chcą płacić za ten syf. Ja rezygnuję z dekoderów, które mam. Płacę od 20 ponad lat, zacząłem od WizjiTV, ale jak teraz mam oglądać kurwa MGŁĘ zamiast meczu … Jak będę chciał dymu to sobie na rezurekcję pójdę, a meczu posłucham, albo przeczytam, ŻENADA, banda CHUJÓW nie kibice…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Irasiad72

chuj mnie obchodzi ich płacz i twój jebany, głupi komentarz….

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Irasiad72

skoro sie wpierdoliłeś ze swoim gównokomentarzem, znaczy, że obchodzą przynajmniej Ciebie :)

Cebulak Janusz
legijny kozojebca fan zakolca

Irasiat72 zostań proszę…… nie rób tego.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Irasiad72

to sobie przyjmuj… najgorsze, że jak na stadion pójde (zdarza się nawet często ostatnio) to też chuja zobaczę…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Irasiad72

pomyliłeś stadiony kolego

Krzysio Marzyciel

irasiad moze nastepnym razem wyjdz z toalety meskiej to nie tylko bedziesz parowki widzial

Irasiad72

Krzysio, ty to chyba nawet wchodzić do męskiej nie musisz, koledzy pomogą… a jak jesteś takim miłośnikiem pirotechniki to się do obrony terytorialnej zapisz…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

śal pelacór
Legia Gdańsk

Małpa w białoczerwonym

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

DrMabuse
Wisła Kraków

Na to, że tym palantom bez piro nie staje, nie ma rady…

Irasiad72

na wyjebkę debili ze stadionów jest tylko jeden sposób: DOBRA GRA drużyny … wtedy sie podnosi ceny biletów, ludzie i tak przychodzą, debile robią protest i nie przychodzą, ich miejsca zajmują normalni i jest GIT… niestety w Polsce nierealne.

BaltazarGabka
Legia

Wśród ultrasów przekrój społeczny i zarobkowy jest taki sam, jak u pikników.

theczarek

Tak to sobie tłumacz ale naiwność godna zaplusowania.

BaltazarGabka
Legia

Wiem, że gazety piszą „patologia”, a ludziom się wydaje, że tam siedzą same „Sebixy”, ale to są Wasze fantazje.

PhoenixLk
Legia Warszawa

jestem za racami – nie za wyrzutniami

Irasiad72

Jestem za wyrzutniami (kiboli) nie za racami … te się przydadzą na przykład na marszu niepodległości (oczywiście wtedy będą legalne) …

PhoenixLk
Legia Warszawa

pirotechnika legalna jest – poza organizowanymi pokazami – tylko 31.12… Dyskusyjne pozostaje stwierdzenie, czy bezpieczniejsze jest odpalenie rac przez „wesołe towarzycho”, czy też pokaz piro na meczu w wykonaniu osób, które – przeważnie – mają w tym jakąś wprawę…

Irasiad72

ok, zgoda, tylko wytłumacz mi dlaczego an marszu 11 listopada piro jest zawsze ok ???

PhoenixLk
Legia Warszawa

nie jest… może się mylę, ale race są odpalane przez osoby, które swoich twarzy nie pokazują…

Irasiad72

na marszu niepodległości pokazują i nikt nic im nie robi … taki mamy klimat

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wkolski

Mam nadzieję, że PZPN jak to ma w zwyczaju nalozy na organizatora czyli siebie dotkliwa karę finansowa i zamknie stadion na 2-3 spotkania. Bo przecież to jedyne sensowne i skuteczne rozwiązanie w walce z racami, a wszelkie sugestie że kluby są bezsilne (jak sugerował np. Filipiak) to próba ugadania się z kibolami.

Irasiad72

ogólnie to wszystko to jest tak gorzko/śmieszne … przecież do kurwy nędzy ci ludzie nie pojawili się na stadionach wczoraj po śniadaniu. WSZYSCY ich znają, od policji po proboszcza … i nikt im NIC nie robi….

Irasiad72

z sieci „Kapitan Legii i jej snajper krytykują zachowanie kibiców Arki. „To jest po prostu skandal” ” … niech się kurwa zajmą swoimi kibicami, bo jak ich lali po ryju to nikt się nie odzywał …

denat

może zamiast karać trzeba nagradzać? Stworzyć katalog przewinień kibiców, np za przerwanie meczu przez zadymienie kara 10.000 zł dla klubu, którego kibice zadymili, i te 10k płatne na konto… organizacji kibicowskiej przeciwników! Kto będzie wtedy chciał pompować kabzę przeciwnikom? Jeżeli obie drużyny zadymiły to po 10.000 zł do puli i pula wypłacana do podziału wszystkimi klubom które w danej kolejce nic nie przewiniły.

cinek882

Właśnie wracam z meczu z Warszawy. Kibice Legły oblazły pociąg i mimo że nie mają miejsca na bilecie to siedzą sobie. Kobieta z dziwczyna na wózku musi stać. Partyjoci i obrońcy uciśnionych. Dopiero po interwencji konduktora opuszczają miejsca i zapraszają kobietę i niepełnosprawną dziewczynę. I nie jestem kibicem Arki. Pomagałem przy organizacji Pucharu Polski. Arka przesadziła ale Legła to też żenada.

ona77
Jozef Wojciechowski
Bułka z Bananem i Zupa w Pięć Minut

Czego chcecie, policja już przecież walczy ze stadionowymi bandytami, sami o tym pisaliście:
http://weszlo.com/2018/05/02/szczecinie-walcza-pseudokibicami-zaczeli-przedszkolanki/

Ilford

Jakoś dookoła nie słyszałem zawodów i jęków duszących się dzieci oraz płaczących matek. Ten „wpis” to bicie piany, no może poza uwagą dotyczącą debili strzelających z fajerwerków. Bo to takie „impotentne” prężenie się. Śmiechowe i frajerskie.

Wacław Grzdyl

A moje poczucie bezpieczeństwa nawet wzrosło, bo teraz już wiem, że dach na narodowym nie jest łatwopalny.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GRAND_CHAMP

Beka ile to pizdeczek się teraz poujawniało, a jak przychodzi co do czego to siedzą cicho. Śmieszni frustraci z internetu.

Nie chcę się czepiać, ale...

„Ludzie chodzą na stadiony po to, żeby oglądać mecze, bo gdyby chcieli oglądać oprawy, furorę robiłyby kibicowskie pokazy na środku pola.” – po pierwsze: mówcie za siebie, po drugie: wywód z dupy, a po trzecie: serio? żeby chodzić na naszą ligę tylko po to, żeby oglądać mecze w wykonaniu piłkarzy o tak nietuzinkowych umiejętnościach jak np. Mateusz Lewandowski to trzeba chyba nie mieć co z czasem robić.

scrollo7

Dobry tekst. Stop Patologiom na stadionach. Niech to będzie w końcu normalne miejsce dla normalnych ludzi co interesuje ich sport

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Laryngup

Zielonego pojęcia nie ma autor tekstu jak wielu ludzi chodzi na te nasze polskie stadiony, żeby w akcji oglądać nie wyżelowanych i cienkich grajków, a właśnie race, oprawy itp.

Urkides
Legia Warszawa

Prowadziłeś badania? Czy wydłubałeś z nosa razem ze swoim „pojęciem”?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

paolo91

Taki to był „superMecz”, że są całe 3 artykuły na weszlo.org o nim. Pierwszy o wyniku, no 2:1, wygrał lepszy. Kolejny to ten – dajcie małpom race to nam boisko zadymio i nie bendziem mogly w TV meczu hehe zobaczyć. Komentuje go sporo osób, które piłkę znają jedynie z TV, więc rozumiem rozżalenie tym, że nie mogli tego „superMeczu” przez 10 min oglądać, naprawdę jestem bardzo tym zdruzgotany. Ale gdybyście wyszli z piwnic, poszli na lokalny klubik, jako dzieciak i zobaczyli te race, poczuli ten dym, te wibracje od okrzyków wygralibyście więcej niż 10 plusów komentarza na weszlo.gov. Ostatnim artykułem jest faul kopacza Piesia na kopaczu Szymańskim. Wolę takie faule, niż faul superKopacza Pujola na superKopaczu Ronaldo, gdzieś w Republice Demokratycznej Katalonii. Takim zapamiętam ten finał Pucharu Polski na weszlo.pl.

PS SuperPrezes szykuje wam bojkot ligi, już niedługo będzie atmosfera, jak na Gwardii Warszawa 😉

dyneck

Obie drużyny powinny zostać wykluczone z następnej edycji PP – najlepsza kara.

Ridge Forrester

Czemu tak to jest, że jak się pytasz pato-kibica, czemu odpala racę jak pojebany to odpowiedź jest taka – a bo atmosfera, a bo oprawa,a bo nażelowani grajkowie nic nie pokazują. Skoro gracze dla kogoś takiego nic nie pokazują to po co iść na mecz? To tak jakby nie lubić szachów ale wpierdolić się z buta na turniej szachowy i powywalać wszystkim szachownice, bo nie mogą patrzeć na szachistów w okularach. Pierdolony absurd.

Jak jeden mąż cały cywilizowany świat piłkarski powoli przekonuje się do kibicowskich racji. W Polsce jednak nie. Dlaczego? Nie, nie dlatego, że Boniek czy Ekstraklasa to masoni, którzy mają za zadanie dojebać kibicom. To dlatego, że w tymże cywilizowanym piłkarskim świecie kibice starają się przekonywać pokojowo, dyskutując, czasem protestując. A u nas protestuje się jak popierdolony rzucając race, używając wyrzutni, a potem płacz, że „PRZECIEŻ CO MY ZROBILIŚMY?!?!?!”. To tak jakby ktoś chciał legalizacji broni a potem w ramach protestu zaczął strzelać na środku placu. Pierdolony absurd x2.

Duszący dym, zajęcie ogniem części stadionu, generalny burdel – ale wciąż będą mówić, że to jest klimat. Owszem klimat, ale jakiejś pierdolonej Syrii albo innego kraju upadłego gdzie takie rzeczy może są na porządku dziennym. Jednak ludzie przychodzą na stadion dla piłki, dla piłkarzy, żeby pokrzyczeć bądź zarazić kogoś pasją futbolu. Jeśli ktoś chciał na tym meczu coś takiego zrobić to mu się ewidentnie nie udało – owszem trochę z powodu przeciętności meczu ale głównie przez pato-kibiców, którzy zachowywali się jak małpy w zoo.

Dlatego jak kiedyś będę miał dzieci a takie sytuacje będą się zdarzać to nie pójdę na stadion. Żeby obejrzeć zwierzyniec wystarczy im ZOO.

Ridge Forrester

Czemu tak to jest, że jak się pytasz pato-kibica, czemu odpala racę jak pojebany to odpowiedź jest taka – a bo atmosfera, a bo oprawa,a bo nażelowani grajkowie nic nie pokazują. Skoro gracze dla kogoś takiego nic nie pokazują to po co iść na mecz? To tak jakby nie lubić szachów ale wpierdolić się z buta na turniej szachowy i powywalać wszystkim szachownice, bo nie mogą patrzeć na szachistów w okularach. Pierdolony absurd.

Jak jeden mąż cały cywilizowany świat piłkarski powoli przekonuje się do kibicowskich racji. W Polsce jednak nie. Dlaczego? Nie, nie dlatego, że Boniek czy Ekstraklasa to masoni, którzy mają za zadanie dojebać kibicom. To dlatego, że w tymże cywilizowanym piłkarskim świecie kibice starają się przekonywać pokojowo, dyskutując, czasem protestując. A u nas protestuje się jak popierdolony rzucając race, używając wyrzutni, a potem płacz, że „PRZECIEŻ CO MY ZROBILIŚMY?!?!?!”. To tak jakby ktoś chciał legalizacji broni a potem w ramach protestu zaczął strzelać na środku placu. Pierdolony absurd x2

Duszący dym, zajęcie ogniem części stadionu, generalny burdel – ale wciąż będą mówić, że to jest klimat. Owszem klimat, ale jakiejś pierdolonej Syrii albo innego kraju upadłego gdzie takie rzeczy może są na porządku dziennym. Jednak ludzie przychodzą na stadion dla piłki, dla piłkarzy, żeby pokrzyczeć bądź zarazić kogoś pasją futbolu. Jeśli ktoś chciał na tym meczu coś takiego zrobić to mu się ewidentnie nie udało – owszem trochę z powodu przeciętności meczu ale głównie przez pato-kibiców, którzy zachowywali się jak małpy w zoo.

Dlatego jak kiedyś będę miał dzieci a takie sytuacje będą się zdarzać to nie pójdę na stadion. Żeby obejrzeć zwierzyniec wystarczy im ZOO.

adrianL

Byłem na meczu i mnie nie żenował poziom na trybunach a na boisku.Podnieście poziom tej piłki,to może zaczną przychodzić na mecze te mityczne tabuny rodzin z dziećmi.Przecież to co reprezentowała Arka,to poziom jakiejś okręgówki.Technika i szybkość drwala.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kotkameleon

Przecież państwo już walczy z racami.
Podczas Czarnego Piątku policja legitymowała kobiety, które odpaliły kilka czarnych rac, tak więc… nie mówmy, że rząd nic nie robi w tej sprawie, he
he he he.

WF
MKS

Pytanie, po co na tych najbezpieczniejszych stadionach systemy monitoringów za dziesiątki milionów złotych. P. Boniek ma adresy wszystkich tych którzy rozrabiali, przecież każdemu osobiście dostarczał bilet wstępu. Teraz pora tą samą drogą dostarczyć konkretne mandaty.

Adrian19161916

Gość który smarował ten artykuł to albo totalny ignorant albo nigdy nie był na meczu, byłem na tym finale i ludzie właśnie jarali się tymi oprawami, racami itd, zresztą tak jest zawsze przy tego typu wydarzeniach. Nie mam pojęcia jak tak bardzo można nie trafić w gusta ludzkie, brawo kibice świetna oprawa !!

wpDiscuz