Weszło FM z aplikacją mobilną! Zainstalowana?
Weszło

Weszło FM z aplikacją mobilną! Zainstalowana?

Pytaliście nas w mailach, na Twitterze, na Facebooku, niektórzy nawet zaczepiali nas na ulicach. Drogie Weszło – zaczynaliście kulturalnie. – Czemu mimo stu pięćdziesięciu zapowiedzi, najlepsze sportowe radio w Polsce nie doczekało się nadal aplikacji mobilnej? Odpowiadaliśmy wytrwale – eliminujemy ostatnie usterki. I dziś oficjalnie w sklepie Google Play znalazła się nasza wymuskana, wychuchana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach aplikacja mobilna. Weszło FM od teraz może grać na waszych smartfonach dzień i noc.

Największe zalety? Cóż, generalnie radio broni się od samego początku treścią, czas więc na trochę formy – apka przede wszystkim jest intuicyjna, prosta w obsłudze i – na ten moment – bezawaryjna. Do tego dochodzą wszystkie najważniejsze działy – jest dostęp do naszego Soundclouda, gdzie znajdziecie archiwalne audycje, jest ramówka, gdzie znajdziecie nasze plany na najbliższe dni, do tego oczywiście możliwość odbierania naszych programów w wysokiej jakości bez obciążania procesorów waszych telefonów.

Niespodzianka od firmy? Budzik! Nastawiacie godzinkę, dzień, a Weszło FM zaczyna grać w waszych smartfonach w ramach pobudki. Kto nie chciałby usłyszeć Mietka jako pierwszego głosu w pracującą niedzielę, niech pierwszy rzuci kamieniem. Dobra, ale bez przedłużania, przecież wszyscy wiemy, że trwa Stan Futbolu. Z apki możecie go odsłuchać TUTAJ. Na razie Android, iOS najprawdopodobniej w połowie maja. Do usłyszenia!

KOMENTARZE (15)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Transilvanian Nosferatoo
Odlew Poznań

Fajna. Polecam dodac osobny dzial w apce, gdzie mozna przeczytac wszystkie ostatnie tweety z hasztagiem weszlo.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Maxizer

Boję się, że na iOS skończy się tak, jak z aplikacją Weszło! Ostatecznie była tylko na Androidzie. „W połowie maja” może równie dobrze oznaczać, że nie wiadomo, kiedy. Cóż, jeszcze poczekamy…

JJHarrison

Nie napisali którego roku.

technojezus
technojezus

Pobrane!

Zlosliwy

Czyli macie spore szanse, że ilość słuchaczy w tym samym momencie, przekroczy magiczną liczbę 50. Może jeszcze nie dzisiaj, nie za rok ale jest to całkiem realne.

Staszek Anioł

Niedzielę ROBOCZĄ. Widzieliście kiedyś pracę niedzieli?
A za postęp techniczny gratulacje. Dziwi, że dopiero teraz, ale wreszcie jest.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

fronda

Ale po wypiciu dwóch piw.

Swiety
AC Milan

Meh, gorsza niż pierwsza lepsza aplikacja do podcastów, nie potrafi ściągać z archiwum.

fronda

Czy ta apka działa jako alkotest?

KazimierzZdzislaw
! 14=13+1/1 !

Za późno.
Przyznam szczerze, iż byłem na początku zafascynowany tym projektem i włączałem w pracy, i słuchałem. Po paru dniach miałem lekki przesyt słuchania Weszło.FM. – powtórki.
Spróbuję jeszcze w aucie (w sensie samochodzie), ale mój czas powrotu z pracy do domu, to około 30 min., także nie dam rady żadnej całej audycji wysłuchać do końca.
Natomiast dla kierowców ciężarówek, interesujących się naszą kopaną, to może być dobra odskocznia, od CB radia. Byleby nie usnęli, słuchając powtórek.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kazo
WKS Śląsk Wrocław

Bardzo przydatna byłaby funkcja zapamiętania aktualnej pozycji przy odsłuchiwaniu archiwum. Np. Słucham sobie Stan Futbolu #10 – jestem w połowie odsłuchu i chciałbym na chwilę przełączyć się na audycję live. Niestety, ale muszę sobie robić screeny albo zapisywać w którym miejscu skończyłem odsłuch SF, bowiem wracając do niego zaczynam słuchanie od początku :-(

gryf01

I bardzo dobrze. Najwyższy czas. Teraz tylko na iPhona apkę 15 Maja jak obiecano i będzie można słuchać.

wpDiscuz