Weszło FM z aplikacją mobilną! Zainstalowana?
Weszło

Weszło FM z aplikacją mobilną! Zainstalowana?

Pytaliście nas w mailach, na Twitterze, na Facebooku, niektórzy nawet zaczepiali nas na ulicach. Drogie Weszło – zaczynaliście kulturalnie. – Czemu mimo stu pięćdziesięciu zapowiedzi, najlepsze sportowe radio w Polsce nie doczekało się nadal aplikacji mobilnej? Odpowiadaliśmy wytrwale – eliminujemy ostatnie usterki. I dziś oficjalnie w sklepie Google Play znalazła się nasza wymuskana, wychuchana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach aplikacja mobilna. Weszło FM od teraz może grać na waszych smartfonach dzień i noc.

Największe zalety? Cóż, generalnie radio broni się od samego początku treścią, czas więc na trochę formy – apka przede wszystkim jest intuicyjna, prosta w obsłudze i – na ten moment – bezawaryjna. Do tego dochodzą wszystkie najważniejsze działy – jest dostęp do naszego Soundclouda, gdzie znajdziecie archiwalne audycje, jest ramówka, gdzie znajdziecie nasze plany na najbliższe dni, do tego oczywiście możliwość odbierania naszych programów w wysokiej jakości bez obciążania procesorów waszych telefonów.

Niespodzianka od firmy? Budzik! Nastawiacie godzinkę, dzień, a Weszło FM zaczyna grać w waszych smartfonach w ramach pobudki. Kto nie chciałby usłyszeć Mietka jako pierwszego głosu w pracującą niedzielę, niech pierwszy rzuci kamieniem. Dobra, ale bez przedłużania, przecież wszyscy wiemy, że trwa Stan Futbolu. Z apki możecie go odsłuchać TUTAJ. Na razie Android, iOS najprawdopodobniej w połowie maja. Do usłyszenia!