Totolotek znów zabiera was w podróż – tym razem do Rosji!
Bukmacherka

Totolotek znów zabiera was w podróż – tym razem do Rosji!

Jak wiadomo – w Rosji w najbliższym czasie sporo się będzie działo. Koncert Enrique Iglesiasa na początku czerwca, balet w moskiewskiej Novaya Opera, poza tym obiło nam się o uszy, że będą też jakieś atrakcje dla fanów sportu. Z tego względu Totolotek organizuje dla was wyjątkowy konkurs, dzięki któremu dwie osoby polecą do Rosji na czerwcowe wakacje. 

Wystarczy jedynie trafnie przewidywać wyniki najfajniejszej ligi świata. Tak jest – 7 finałowych kolejek Ekstraklasy to jednocześnie 7 rund turnieju Totolotka, który kładzie na stół prawie 3000 złotych w nagrodach oraz dwa pakiety wyjazdowe do Rosji. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Sposoby są dwa – jeden dla długodystansowców, drugi dla sprinterów.

Pierwszy wyjazdowy pakiet na wycieczkę otrzyma po prostu najlepszy typer Ekstraklasy. Co kolejkę na twitterowym koncie Totolotka będzie się ukazywał wpis konkursowy. Pod nim należy zamieścić swoje dokładne typy na wszystkie mecze danej kolejki, wraz ze swoim loginem oraz hashtagiem #MistrzowskiTyper, a następnie podać dalej przez retweet wpis Totolotka. Jak to ma wyglądać? Mniej więcej tak:

„login, #MistrzowskiTyper, #LECKOR 3:2 #JAGGÓR 2:2 #LEGZAG 3:1 #WISWIS 2:1 #ARKLEC 1:1 #CRAPIA 2:0 #ŚLĄSAN 3:1 #POGBBT 2:1”

Jak naliczamy punkty?

a) Za wskazanie dokładnego wyniku bramkowego: 3 punkty

b) Za wskazanie wyniku meczu (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości): 1 punkt

Pierwszy pakiet wyjazdowy trafi oczywiście do tego z uczestników, który na przestrzeni całych siedmiu kolejek uzbiera najwięcej punktów.

Ale jak już pisaliśmy, jest też sposób sprinterski. Do Rosji poleci bowiem również ten, kto zaliczy najwyższy wynik w pojedynczej kolejce. To oznacza, że szansę na wyjazd będziecie mieć nawet dołączając do konkursu w 37. serii spotkań – jeśli przebijecie w niej wyniki wszystkich poprzednich, Rosja stanie przed wami otworem.

Oczywiście Totolotek przygotował też nagrody pocieszenia. Oto cały zestaw:

Ranking Najlepszy Typer Rundy Finałowej

Miejsce 1:  Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Rosji + nagroda o wartości 200  zł
Miejsce 2:  Nagroda o wartości 200  zł
Miejsce 3:  Nagroda o wartości 200 zł
Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł
Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł

Ranking Najlepszy Typer Kolejki

Miejsce 1:  Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Rosji + nagroda o wartości 200  zł

Kiedy rozpoczyna się konkurs? Dziś! Już teraz możecie wziąć udział w pierwszej rundzie, post konkursowy znajdziecie TUTAJ, wklejamy też tweeta poniżej. Powodzenia!

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Legia Warszawa

Pierdolę, nie gram…zabrakło nagrody w wysokości 10zł :<

FalszywyProfil

„zabieramy was do Rosji” to jak ktoś się interesuje historią wciąż brzmi złowrogo. Zwłaszcza, że dzisiaj 78. rocznica wywózek na Sybir.

wpDiscuz