„Powołanie Romanczuka teraz może rozwalić atmosferę w kadrze”
Weszło

„Powołanie Romanczuka teraz może rozwalić atmosferę w kadrze”

W środę warto sięgnąć przede wszystkim po „Przegląd Sportowy”, gdzie znajdziemy m.in. ciekawy wywiad z Łukaszem Madejem. – Gdy schodziłem z boiska po meczu z Wisłą, rzuciłem koszulką i już wtedy wiedziałem, że będę miał kłopoty. Później, w szatni, darłem się na cały głos, że jak będzie nas prowadził ktoś taki jak Żurek, na pewno spieprzymy się z ekstraklasy – wspomina pomocnik Śląska Wrocław. W „Super Expressie” odważne tezy ws. Tarasa Romanczuka stawia Jan Tomaszewski. Nie macie natomiast czego szukać w „Rzeczpospolitej” i „Gazecie Wyborczej”.

PRZEGLĄD SPORTOWY

Najciekawszym materiałem w środowym „PS” jest wywiad Jarosława Kolińskiego z Łukaszem Madejem. 36-letni pomocnik Śląska Wrocław leczy obecnie poważną kontuzję, ale chce jeszcze zagrać w Ekstraklasie. Nie unika tematów dotyczących błędów przeszłości, a było ich dużo. Szkoda tylko, że rozmowa w sumie jest dość krótka.

(…) Nawiązuje pan do byłego trenera Górnika Jana Żurka?

Nawiązuję do wielu ludzi. Niektórzy w ogóle nie powinni być trenerami i nie zasługiwali, by pracować w ekstraklasie. Jeśli Jan Żurek najpierw podejmuje decyzję, że odsuwa kilku piłkarzy od zespołu, musi wziąć na siebie odpowiedzialność za spadek z ekstraklasy. Tymczasem po degradacji Górnika zaczął się wycofywać, że to nie on jest winowajcą, więc dziwię się, jakim cudem jeszcze pracuje w klubie. Niezależnie od tego, czy wcześniej zespół prowadził Leszek Ojrzyński, to Żurek, dobierając piłkarzy i taktykę, powinien wziąć na siebie odpowiedzialność. Kiedy nie był trenerem, przychodził do mnie i mówił: „Łukasz, jesteś ważną postacią Górnika”. A potem opowiadał, jakim Madej jest złym człowiekiem. Trener musi być lojalny wobec zawodników, wtedy za nim pójdą. Wspomnę jeszcze raz przykład Urbana. Po ostatnim meczu jesieni, gdy mówiło się, że jego posada jest zagrożona, na spotkaniu wigilijnym powiedzieliśmy prezesowi – co rzadko się zdarza – że chcemy dalej z nim pracować. Mieliśmy do niego szacunek.

Dlaczego, razem z Maciejem Korzymem i Pawłem Golańskim, został pan wyrzucony do rezerw Górnika?

Gdy schodziłem z boiska po meczu z Wisłą, rzuciłem koszulką i już wtedy wiedziałem, że będę miał kłopoty. Później, w szatni, darłem się na cały głos, że jak będzie nas prowadził ktoś taki jak Żurek, na pewno spieprzymy się z ekstraklasy. Raczej tego nie słyszał, bo nie było go wtedy w pomieszczeniu, ale ktoś mógł mu donieść. Siedziało to we mnie, bo się zżyłem z klubem i czułem się odpowiedzialny, by powiedzieć, co myślę. Zresztą podczas podróży powrotnej z tamtego meczu kibice nas zatrzymali i wtedy Żurek stanął przeciwko nam. To był policzek, bo nawet ci sami kibice później śmiali się, że trener nie był po naszej stronie. W rozmowie z nimi powiedział, że Golański się ośmieszał. Jestem takim człowiekiem, że nie potrafię spojrzeć w oczy komuś kogo nie szanuję i ktoś mnie nie szanuje.

Pozostając w temacie Śląska: latem we Wrocławiu może już nie być żadnego przedstawiciela Półwyspu Iberyjskiego, bo nie zanosi się na to, żeby Sito Riera i Augusto dostali nowe kontrakty.

(…) Augusto został ostatnio „odkurzony” przez trenera Tadeusza Pawłowskiego, który na niego mocno postawił. Problem w tym, że Portugalczyk od wielu miesięcy niezbyt dobrze czuje się we Wrocławiu. Wyjechała już stąd jego żona z córką. Na dodatek Augusto nie mówi zbyt dobrze po angielsku. Najlepiej funkcjonował – także pod względem sportowym – w początkowym okresie pobytu w Śląsku, kiedy – jak wspomnieliśmy – zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego stanowili około 20% kadry.

ps1

Adam Nawałka stara się gasić pożary w zarodku i w ostatnim czasie odwiedzał w klubach swoich kadrowiczów. A problemów nie brakuje.

(…) W przeciętnej formie jest Kamil Grosicki. Skrzydłowy Hull miał złamany palec u stopy i nie może zaliczyć początku roku do udanych. Ostatni raz zagrał pełny mecz 26 grudnia. Ostatniego gola strzelił 9 grudnia, a wypracował 18 listopada. Piłkarz zdaje sobie sprawę, że nie jest w najlepszej dyspozycji, dlatego będzie pracował dodatkowo. Do Grosika mają przyjechać trener przygotowania fizycznego i dietetyk. Zoptymalizują mu treningi i odżywanie do końca sezonu. 29-latek potrzebuje nad głową bata, aby wycisnąć z siebie maksimum przed wyjazdem do Rosji.

Oferta dodatkowych zajęć nie jest nowością. Zimą dodatkową pracę wykonywał w Neapolu pod okiem Remigiusza Rzepki Arkadiusz Milik. Inne podejście zastosowano u Jakuba Błaszczykowskiego. Kuba dopiero wznowił treningi z drużyną i w tym tygodniu miał pracować już na pełnych obciążeniach. Selekcjoner chciał zaprosić go na zgrupowanie, ale z graczem uznali, że będzie lepiej, jeśli w spokoju potrenuje w klubie. To dobra decyzja, podjęta z myślą, aby nie drażnić Wilków. O co chodzi? VfL powoli odzyskuje wartościowego zawodnika, a ten miałby wyjechać do Polski, gdzie i tak by nie zagrał. Co, gdyby uraz Kuby odnowił się podczas zgrupowania? W klubie nie byliby zadowoleni. Zarządzanie to też sztuka kompromisu…

Maciej Makuszewski ma nadzieję, że dziś w Rzymie usłyszy bardzo dobre wiadomości.

(…) – Liczę na to, że już po raz ostatni podróżuję do Włoch i dostanę zielone światło na powrót do treningów z zespołem. Byłaby to wspaniała wiadomość – mówi skrzydłowy Lecha Poznań. Jeśli jego plan się sprawdzi, to będzie miał sporą szansę na wyjazd z reprezentacją Polski na czerwcowy mundial w Rosji.

ps2

Na kolejnych stronach zapowiedzi środowych meczów LM i relacje z wtorkowych. Robert Lewandowski w Stambule powinien zagrać w pierwszym składzie, mimo że jest zagrożony pauzą za żółte kartki przed pierwszym starciem w 1/4 finału.

(…) Spotkanie w Turcji byłoby idealną okazją, żeby Lewandowski odpoczął. Wiadomo, że Bayern awansuje do kolejnej rundy, więc Polaka mógłby zastąpić Sandro Wagner. Przecież po to został zimą sprowadzony z Hoffenheim. Jednak trener Bayernu Jupp Heynckes zapowiada, że wystawi najmocniejszy skład. To by oznaczało, że Polak wystąpi od początku. 

ps3

Nadal nie jest pewne, czy mający ciekawą przeszłość Ukrainiec Ołeksandr Hładki trafi do Lecha Poznań.

Transfer wydawał się być przesądzony. W poniedziałek Ołeksandr Hładki przeszedł testy medyczne, co nawet potwierdzał trener Kolejorza Nenad Bjelica na antenie Weszło FM. Zawodnik miał podpisać umowę już wczoraj, ale tak się nie stało, bo Lech chce mu się jeszcze bliżej przyjrzeć. Ukrainiec ma problem z barkiem i podpisanie umowy stanęło pod dużym znakiem zapytania.

– Dobrze gra tyłem do bramki i głową, jest silny fizycznie. Poza tym nie stoi i nie czeka na piłkę, ale lubi o nią powalczyć. Nieprzyjemny napastnik, trudno przeciw niemu się grało – charakteryzuje go Paweł Hajduczek, były zawodnik Tawriji Symferopol.

Antoni Bugajski na przykładzie Szymona Marciniaka porusza temat przemęczenia sędziów, który sygnalizowaliśmy już na Weszło. Nasz najlepszy arbiter miał prowadzić w poniedziałek mecz Arki z Termaliką, ale zdecydowano, że odpocznie i zastąpi go Krzysztof Jakubik.

(…) Nie dość, że Marciniak sędziował często, to jeszcze w odległych od siebie miejscach. Mimo natłoku zajęć, jakimś cudem znalazł czas, by wyskoczyć nad Zatokę Perską poprowadzić mecz ligi katarskiej, a dwa dni przed tym spotkaniem był asystentem wideo w Płocku. Nie odpoczywał też przed prestiżowym spotkaniem Ligi Mistrzów Tottenham – Juventus (1:2). Mecz w Londynie miał dwa dni po tym, jak pełnił rolę VAR w Białymstoku, a jeszcze dzień wcześniej był rozjemcą w meczu Legia – Lech (2:1), przed którym z kolei nie miał wytchnienia po wypadzie do Kataru…

 – Było tego za dużo. Szymon musi odpocząć i nie chodzi nawet o zmęczenie fizyczne, ale mentalne – ocenia sędziowski ekspert i były szef Kolegium Sędziów Sławomir Stempniewski. A Marciniak wcale nie zamierzał zwalniać tempa, bo pierwotnie był przymierzany do prowadzenia poniedziałkowego spotkania Arka – Bruk-Bet Termalica. Ostatecznie do Gdyni się nie wybrał, Kolegium Sędziów zmieniło obsadę.

Legia Warszawa zimą sprowadziła wielu obcokrajowców, ale docelowo ważne role mają w niej odgrywać młodzi Polacy.

(…) Od nowego sezonu Legia ma być bardziej polska i młodsza. Tak przynajmniej twierdzą władze klubu zapewniając, że sprowadzenie zimą aż dziewięciu obcokrajowców było przemyślaną strategią. Plan jest jasny: najpierw mistrzostwo, potem odmładzanie.

– Latem zacznie zmieniać się struktura wiekowa – mówi prezes klubu Dariusz Mioduski. I wymienia młodych zawodników, którzy za pół roku mają stanowić o sile pierwszej drużyny.

Górnik Zabrze złożył odwołanie dotyczące decyzji Komisji Ligi o nieprzyznaniu mu trzech punktów za przerwany przez kibiców Piasta mecz w Gliwicach.

(…) – W uzasadnieniu powołaliśmy się na kilka przepisów, ale nie będziemy upubliczniać naszego odwołania. Ubolewamy, że doszło do takiej sytuacji, ale chcemy być oceniani sprawiedliwie. Decyzja Komisji Ligi nas zaskoczyła. Uważamy, że kary są nieadekwatne. Czy jesteśmy optymistami? Skoro zdecydowaliśmy się na wniesienie odwołania, znaczy wierzymy, iż przyniesie to skutek – zaznacza Bartosz Sarnowski. 

ps4

Cracovia w ostatnich siedmiu kolejkach Ekstraklasy punktuje najlepiej w lidze. Druga rewolucja Michała Probierza przyniosła efekt.

(…) Probierz nie boi się rozstań z doświadczonymi piłkarzami, a wie, że odważne zmiany kadrowe często mają pozytywny wpływ na resztę zespołu.

– Latem nie mieliśmy czasu, by odpowiednio przygotować się do sezonu. Wielu zawodników dopiero dochodziło do zdrowia po urazach. Potem, jak w każdym związku, z dnia na dzień poznawaliśmy się coraz lepiej. Mogłem zobaczyć, jaka wartość mają niektórzy zawodnicy. Żeby była jasność – wszystkim życzę powodzenia, ale czasami ktoś w drużynie się nie sprawdza. Zawsze mówię zawodnikom prawdę prosto w oczy, a nie za ich plecami – opisuje.

Odradzający się Carlitos mówi wprost, że chce zostać królem strzelców Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę formę Igora Angulo, ma na to duże szanse.

Pewności mu nie brakuje. Carlitos, który w minionej kolejce dogonił Igora Angulo w klasyfikacji ligowych strzelców, ostrzy sobie zęby na jej wygranie. – Mówiłem o tym zaraz po podpisaniu kontraktu z Wisłą i to się nie zmienia. W tym sezonie chcę zostać najlepszym strzelcem ekstraklasy i zapewniam, że krótka seria meczów bez goli zupełnie mi nie ciążyła – mówi Hiszpan. Po krótkiej przerwie Carlitos znów zaczął zdobywać bramki. Mecz ze Śląskiem Wrocław zakończył z hat trickiem.

W reprezentacji U-21 Czesława Michniewicza sporo nowych twarzy, również z I ligi.

(…) We wtorek Michniewicz ogłosił listę zawodników z polskiej ligi (z zagranicy powołał już wcześniej), wśród których znaleźli się Damian Gąska, Mateusz Kuchta, Marcin Urynowicz i Karol Angielski, czyli zawodnicy, którzy z reprezentacją młodzieżową nie mieli do tej pory nic wspólnego. Największym zaskoczeniem jest Gąska, pomocnik pierwszoligowych Wigier Suwałki.

ps5

Ismaila Sarr, wschodząca gwiazda Senegalczyków, wraca w Rennes do formy po kontuzji, ale ostatnio zaczyna być krytykowany za symulowanie.

(…) Ale Sarr budzi ostatnio nie tylko pozytywne emocje. Po potyczce z Troyes (2:0), w której sędzia podyktował jedenastkę za rzekomy faul na nim, trener przegranej drużyny Jean-Louis Garcia wściekł się na młodego piłkarza. – Oglądałem tę sytuację 10 razy i mogę was zapewnić, że była to symulacja Ismaily’ego Sarra. Włożył prawą nogę między nogi Jimmy’ego (Giraudona – red.) i potem w nienaturalny sposób upadł – złościł się Garcia. We Francji w tym sezonie nie jest używany – znany choćby z naszych boisk – system VAR i zawodnicy dalej bez konsekwencji mogą oszukiwać arbitrów. 

– To nie pierwszy raz, gdy tak się zachował. Oglądaliśmy przed meczem na wideo, jak przewraca się w polu karnym – dodał. 

ps6

SUPER EXPRESS

Pod finansową lupę tym razem poszedł Wojciech Szczęsny.

(…) Według informacji włoskiej gazety „La Gazzetta dello Sport”, która co roku podaje zarobki w Serie A, Stara Dama płaci Szczęsnemu 6,3 mln euro brutto rocznie (liczymy połowę tej kwoty, bo grał tam tylko w drugim półroczu). Taka zapłata plasuje go w czołówce listy płac włoskiego giganta. Jest to najwyższa gaża wśród Polaków grających w lidze włoskiej.

Jan Tomaszewski nie chce w polskiej kadrze Tarasa Romanczuka na mundial w Rosji.

(…) – Sporo się mówi ostatnio, że może warto dać szansę Tarasowi Romanczukowi…
– Nie, nie, nie!

– Nie, bo to Ukrainiec?
– Nie, dla mnie to Polak. Ale nie można go absolutnie powołać na finały mundialu. Owszem, nie mam nic przeciwko temu, żeby w kadrze zagrał, ale po mistrzostwach. Jego powołanie teraz mogłoby rozwalić atmosferę w kadrze. Wiem, że reprezentacja to nie Caritas, ale kto miałby nie pojechać, żeby zrobić miejsce dla Romanczuka? Mączyński, który bardzo nam pomógł w eliminacjach? No nie! Nie można w ostatniej chwili wyciągnąć królika z kapelusza i włożyć do kadry.

se1

RZECZPOSPOLITA

Nudy. Parę zdań przed meczem Barcelony z Chelsea.

GAZETA WYBORCZA

Ani śladu piłki, mimo że na okładce jest oprawa z trybun.

gw okladka

Fot. FotoPyk

KOMENTARZE (55)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
fan kibolkiewicza

Mam nadzieję, że nie dostanie powołania. On się wybija na tle gównoligi więc nie jest to takie wzmocnienie kadry, żeby wywalać z niej Polaka. Zresztą, za kogo miałby grać?

Pawel_Jumper

Za Jodłowca, Wolskiego, Starzyńskiego i Dawidowicza, którzy byli w kadrze w ciągu ostatnich 2 lat.
Od Mączyńskiego też ma lepszy sezon.

Szczepek
Legia Warszawa

Maczyński w kadrze i klubie to całkiem inny zawodnik.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Spektakularny

Błagam Cię, nie pi3rdol. Mączyński tej kadrze daje zdecydowanie najmniej ze wszystkich zawodników. Ani w ofensywie on dobry, ani w defensywie. Polecam obejrzeć sobie jakiś meczu z Euro i skupić uwagę na nim. Zagubiony jak 12 latek grający z kolegami z liceum

Spektakularny

Za Mączyńśkiego? Poza tym kto mówi, że on ma być w 1 składzie? Chcemy powołać tylko 11tkę i grać? A mało to zawodników powołuje się z polskiej ligi? Mączyński w momencie powołania był uważany za zbyt słabego na ekstraklasę i jakoś w tej kadrze jest. Najlepiej niech za 5 mln przejdzei do znanego klubu, o wtedy to można powołać!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Larry Gopnik

Słabsza forma Grosickiego to jedno – gorzej, że bardzo dobrze gra ostatnio jego główny rywal – Harry Wilson, nowy gracz w Huj City. I nasz reprezentant – nawet w pełni sil – moze miec problem z regularnym graniem.

jezd
Lech Poznań

A tak się pchał do tej Anglii

Bbfan

Antypolska Gazeta mowi nam kogo nienawidzimy…

WhiteStarPower

Wybiórcza mistrz manipulacji. Ta oprawa byla wlasnie prześmiewcza za robienie z kibicow krwiożerczych nazistow jedzących żydowskie płody.
.
No to ci co?Macius dobre to jebaj na okładkę pod sondaż!!xD

leonsiete

Ona jest tak prześmiewcza, że powinna zawierać wyjeśnienie z gwiazdką, że w zamyśle twórców jest prześmiewcza.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Tralalala

„Transfer wydawał się być przesądzony. W poniedziałek Ołeksandr Hładki przeszedł testy medyczne, co nawet potwierdzał trener Kolejorza Nenad Bjelica na antenie Weszło FM.”

Zapis wywiadu z Bjelicą na Weszlo.fm: „Czy może trener potwierdzić, że transfer Ołeksandra Hładkiego dojdzie na dniach do skutku?

Niestety, nie mogę tego zrobić. Jak pan powiedział– dopiero dzisiaj przechodził testy medyczne, więc nie wiem, jak one wypadły i czy jest wszystko w porządku.”

Ktoś tu robi z kogoś idiotę…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wojsal
Arka Gdynia

Nawałka zamiast wybrać piłkarzy, którzy grają, którzy są w formie woli inwestować w tych którzy byli dobrzy kiedyś a są bez formy dzisiaj. Widać nie opanował jeszcze trudnego słowa: selekcja a stąd selekcjoner. Selekcjoner to nie kolekcjoner rupieci.

technojezus
murzyny z Afryki > szrot z UE

Tylko czekać aż 33 letniego wirtuoza Peszko powoła….
To dopiero będzie hit.

wojsal
Arka Gdynia

Ja myślę, że Sławko Peszek jest pewniakiem na Rosję. Zastanawiam się natomiast, czy Mila nie pojedzie do Rosji.

Uśmiech Koali

Sławek ciągnie Lechię w górę jak potężna lokomotywa, dlaczego ma nie jechać? 😉

Seksowny Cweliga z kolczykiem w uchu nokautuje i rozlicza użytkownika Sportowy_Maniak

biorac pod uwage, ze kluby z ekstraklasy siegaja po 38latkow, jak np legła po eduardo, nie bedzie w tym nic dziwnego

przemo00116

Drogi Panie.Nawałke bronią wyniki a wam to zawsze coś nie pasuje od momentu jak został selekcjonerem ,chyba z 10 razy go zwalnialiscie.Kazdy wie lepiej tylko nie Nawałka.Typowe.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kolor100

Tylko nie jest Polakiem, żadnych polskich przodków nie ma, bo jego babka była Ukrainką mieszkającą w 2 RP.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Spektakularny

Znaczy o tym, czy Romanczuk jest lepszy od Mąki nie ma co dyskutować, bo w momencie pierwszych powołań Mączyński był wręcz za słaby na ekstraklasę, a mimo to Nawałka na niego ciągle stawiał. Potem lekko zwątpił na Euro (gdzie Mączyński grał absurdalnie źle), ale dalej ciśnie. Pewnie to ta jego przesądnosć… także nie ma co dyskutować, bo od Mączyńskiego lepszym piłkarzem jest np Damian Szymański albo Radek Murawski. Dla mnie to jest poziom Szymka Drewniaka

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Rangouren
Tottenham Hotspur

Z każdym Twoim postem umacniam się w przekonaniu, że jednak jesteś zdrowo pierdolnięta..
Zakładam, że nawet w tekście o siódmej lidze Bejrutu znalazłabyś sobie tylko znane powiązania z Legią..

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Uśmiech Koali

Jeśli w kadrze na środku graja piłkarze którzy nie bronią się umiejętnościami to nic dziwnego że potencjalnie lepszy zawodnik może popsuć atmosferę 😉

dario armando

Tomaszewski tradycyjnie bzdury plecie ,bo Romanczuk takiego Góralskiego przerasta o klasę ,od Mąki też rfrobi lepsze wrażenie .Reprezentacja to nie ZBOWID ,w niej się nie gra za zasługi.

dario armando

Tomaszewski tradycyjnie bzdury plecie ,bo Romanczuk takiego Góralskiego przerasta o klasę ,od Mąki też robi lepsze wrażenie .Reprezentacja to nie ZBOWID ,w niej się nie gra za zasługi.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

3-5-2
Karmazyn Warszawa

Kto to jest Taras Romańczuk?

Bbfan

Wyborcza zróbcie sondę, kto morduje najwięcej obywateli Europy w zamachach terrorystycznych?

lovefreshmeat
Jagiellonia

Przeciez to byl sondaz panstwowego CBOS-u.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FalszywyProfil

Bo na Zachodzie rzeczywiście tak jest, że oficjalnie wszystkich się lubi, wszyscy są dobrzy, szczególnie przybysze z Azji i Afryki, dawnych kolonii. Jedynie wykluczeni z tego są Polacy, opcjonalnie, inne narody Europy Środkowej. Jakiś kozioł ofiarny musi być.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.

Trałka przy Romańczuku wygląda, jak profesor.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FalszywyProfil

profesor szkoły życia

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kanapowy Janusz
Karabakh Agdam

Znaturalizować Włodka Kostewycza. Pod barwami czarnej bandery pięknie będzie reprezentować Orła w Koronie.

Spektakularny

Aha czyli wg Tomaszewskiego od roku powinien być ten sam skład bez wględu na dyspozycję? Może jednak by wsadzić Romanczuka za np 4tego bramkarza? Czy nie ma miejsca? A reszta z tych nowych to już jest ok? Frankowski, Jaroszyński mogą być w tej kadrze czy nie? Czy też dopiero po mundialu? A jak np Kuba i Grosik złapią urazy to nie można nikogo w ich miejsce powołać, bo to nie fair i mamy grać w 9?

Egon Olsen

Panie Janku Tomaszewski, atmosfere w kadrze moze uratowac tylko Slawek Peszko z litrowa butelka Ballentines. Atmosfera w kadrze zaczela sie psuc od czasow gdy z kadry wypadla slynna 11 Gornika z czasow meczow z Roma. Z tych co jeszcze zyja mozna by kogos powolac. Ja nawet uwazam ze sam Janek w kontekscie problemow z bramkarzem nr 3 powinien jechac na mundial. Oczywiscie powinien byc dokwaterowany do pokoju Slawka.

Olala
Widzew POLSKA Liverpool (L) Polonia Kotwica ŁKS Szerszenie Weszło

Jak czasami Jan Tomaszewski coś pieprznie, to jak chory w kubeł. I zawsze pryncypialnie.

wpDiscuz