E-sport od kulis
Weszło

E-sport od kulis

Zapraszamy na rozmowę Krzysztofa Stanowskiego i Dariusza Urbanowicza z nowym członkiem Weszło! Za e-sport będzie u nas odpowiedzialny Paweł Książek, który zdradził tajniki swojego fachu. Podczas audycji wykonano także telefon do Bogusława Leśnodorskiego, który jakiś czas temu zainwestował w e-sportową drużynę AGO Esports.

E-sport od kulis – Książek, Stanowski, Urbanowicz, Leśnodorski

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
theczarek

„Stano”, w sumie to muszę Ci przyznać rację, Trochę obsmiewałem pomysł tego radia ale odkryłem, że w sumie fajna sprawa słuchać go niekoniecznie na żywo w czasie uprawiania sportu.
Odpalam pyk stan futbolu i bieganie leci chwila moment. raz też na żywo, akurat trafiłem na tematy około fitnesowe, ciekawe to było dość.

Do ostatniego stan futbolu mam taką uwagę, non stop gadaliście o ksenofobii, rasizmie itp że fe be me i w ogóle, a dosłownie co kilka zdań wrzutka na Polaków.
no, wszystko fajnie, hehe heheszki, ale skoro sami zachowujecie się względem np. mnie ksenofobicznie i rasistowsko, to słabo brzmi krytyka takich zachowań w tej samej audycji z Waszych ust.
Nie obchodzi mnie, że sami jesteście Polakami, ale jeśli już trzymacie się jednej strony nowoczesnego społeczeństwa, to róbcie to dobrze.

wpDiscuz