Freestyler vs piłkarz #3. Sprawdzamy reprezentanta Polski w futsalu!
Weszło

Freestyler vs piłkarz #3. Sprawdzamy reprezentanta Polski w futsalu!

W ostatnim czasie przez Polskę przewijała się fala solidnych mrozów, dlatego ekipa R-GOL.com postanowiła być litościwa dla piłkarzy Lotto Ekstraklasy i trzeci odcinek swojego wyzwania wyjątkowo nagrała na hali. Tym razem naprzeciw „Lotara” stanął Marcin Mikołajewicz – kapitan reprezentacji Polski w futsalu. Zapraszamy na odcinek specjalny!

Na przełomie stycznia i lutego Polska przez moment żyła futsalem, bo nasza reprezentacja po wielu latach kompletnej posuchy w końcu zagrała na mistrzostwach Europy. Wybitni w tej dziedzinie rywale w postaci Rosjan i Kazachów zawodników grających dla Rosji i Kazachstanu nie pozwolili Polakom na wywalczenie awansu do fazy pucharowej, jednak pozostawione przez nich wrażenie było zdecydowanie pozytywne.

Ekipa R-GOL.com postanowiła pociągnąć futsalowy temat i do kolejnego wyzwania zaproszony został Marcin Mikołajewicz, czyli absolutna czołówka halówki nad Wisłą. Kapitan reprezentacji Polski, król strzelców i MVP ekstraklasy futsalu z ubiegłego sezonu, a także najlepszy strzelec bieżących rozgrywek – takiego gościa po prostu nie można było pominąć.

„Miki” zmierzył się z Lotarem w tych samych konkurencjach, co jego poprzednicy grający w Lotto Ekstraklasie. Jak ostatecznie wyglądał challenge w wersji halowej? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz