Lech Poznań Raport #04
Weszło

Lech Poznań Raport #04

Mecz z Legią Warszawa dostarczył mnóstwo tematów do rozmów. Poprawa gry Lecha, rzut karny z końcówki spotkania czy zachowanie Artura Jędrzejczyka. Czas na kolejny Lech Poznań Raport. Adrian Nowak i jego goście: Maciej Sypuła (Onet/ekstraklasa.tv), Mateusz Jarmusz (blog pilkoglowi.wordpress.com) oraz Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza) bardzo dokładnie omówili hitowy mecz z Legią oraz porozmawiali o zbliżającym się spotkaniu z Jagiellonią i szansach Lecha na mistrzostwo Polski.

Lech Poznań Raport #04

Na zachętę kilka cytatów gości.

Jarmusz: Przepisy są obecnie takie, że ten rzut karny był prawidłowo zagwizdany. Jednak równocześnie boli mnie to, że kolejna taka sytuacja nie rozpoczyna dyskusji nad tym aby takie przepisy zmienić, a przynajmniej zmienić ich interpretację.

Sypuła: Co do Gytkjaera to jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. W przedmeczowym wywiadzie Nenad Bjelica powiedział, że planował zagrać przy Łazienkowskiej dwójką napastników, ale Chobłenko nie mógł wystąpić ze względu na uraz. I tak się zastanawiam, czy on rzeczywiście miał taki plan, czy też wiedząc że Chobłenko jest kontuzjowany powiedział tak, żeby udowodnić kibicom, że chce zmieniać taktykę Lecha.

Nawrot: Po tym co pokazała Jagiellonia w ostatnich meczach to wydaje mi się że wyżej poprzeczki Lechowi zawiesić obecnie nie można. Kolejorz stoi przed gigantycznym wyzwaniem. Jeżeli poskromi tak grającą Jagiellonię to według mnie jest zdolny w tym sezonie absolutnie do wszystkiego. To nie jest tylko kwestia 3 punktów, ale zatrzymać tak rozpędzonego „żubra” to jest naprawdę duża sztuka i może to rozpędzić Lecha.

fot. FotoPyK

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
JackGrand

Zdjęcie wyśmienite, bo z tego co wiem, to w wielkopolskiej gwarze slowo: „char” oznacza oplucie kogoś 😉

WhiteStarPower

Spoko, w Krakowie za mojej podstąwowki czyli daawno tez sie mówiło char tylko w r.zenskim „chara” na plunięcie na kogoś (dokładniej na plwocine). Zastanawiające czy to transfer do nas, czy to nie takie wielkopolskie jak sie wydaje. Pozdrawiam

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pirx72

twz sie ciesze ze antypolskie „w sieci” „gazeta antypolska” w zyci” dogrtwaja na kroplówce od bolszewickiej władzy

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz