Lech Poznań Raport #04
Weszło

Lech Poznań Raport #04

Mecz z Legią Warszawa dostarczył mnóstwo tematów do rozmów. Poprawa gry Lecha, rzut karny z końcówki spotkania czy zachowanie Artura Jędrzejczyka. Czas na kolejny Lech Poznań Raport. Adrian Nowak i jego goście: Maciej Sypuła (Onet/ekstraklasa.tv), Mateusz Jarmusz (blog pilkoglowi.wordpress.com) oraz Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza) bardzo dokładnie omówili hitowy mecz z Legią oraz porozmawiali o zbliżającym się spotkaniu z Jagiellonią i szansach Lecha na mistrzostwo Polski.

Lech Poznań Raport #04

Na zachętę kilka cytatów gości.

Jarmusz: Przepisy są obecnie takie, że ten rzut karny był prawidłowo zagwizdany. Jednak równocześnie boli mnie to, że kolejna taka sytuacja nie rozpoczyna dyskusji nad tym aby takie przepisy zmienić, a przynajmniej zmienić ich interpretację.

Sypuła: Co do Gytkjaera to jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. W przedmeczowym wywiadzie Nenad Bjelica powiedział, że planował zagrać przy Łazienkowskiej dwójką napastników, ale Chobłenko nie mógł wystąpić ze względu na uraz. I tak się zastanawiam, czy on rzeczywiście miał taki plan, czy też wiedząc że Chobłenko jest kontuzjowany powiedział tak, żeby udowodnić kibicom, że chce zmieniać taktykę Lecha.

Nawrot: Po tym co pokazała Jagiellonia w ostatnich meczach to wydaje mi się że wyżej poprzeczki Lechowi zawiesić obecnie nie można. Kolejorz stoi przed gigantycznym wyzwaniem. Jeżeli poskromi tak grającą Jagiellonię to według mnie jest zdolny w tym sezonie absolutnie do wszystkiego. To nie jest tylko kwestia 3 punktów, ale zatrzymać tak rozpędzonego „żubra” to jest naprawdę duża sztuka i może to rozpędzić Lecha.

fot. FotoPyK