Mail Przesmyckiego i Romanczuk w kadrze Polski – Zbigniew Boniek w audycji Stanowskiego
Weszło

Mail Przesmyckiego i Romanczuk w kadrze Polski – Zbigniew Boniek w audycji Stanowskiego

Krzysztof Stanowski na antenie Weszło FM rozmawia z prezesem PZPN. O czym? Tematy przewodnie są dwa – mail wysłany przez przewodniczącego kolegium sędziów PZPN Zbigniewa Przesmyckiego do arbitrów (tu szczegóły) oraz dzisiejsza rozmowa prezesa Bońka z Tarasem Romanczukiem na temat powołania go do reprezentacji Polski. Zapraszamy do odsłuchu.

Mail Przesmyckiego i Romańczuk w kadrze Polski – wywiad Stanowskiego ze Zbigniewem Bońkiem

„Czuję się Polakiem” – Taras Romańczuk świeżo po rozmowie z Bońkiem


fot. FotoPyK

KOMENTARZE (9)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

tristan

albo samuel

Czacha
Legia Warszawa

Włączyłem żeby posłuchać ale to nie przypominało rzetelnej pracy dziennikarza tylko wspólne lepienie pierogów z delikatnym podszczypywaniem siebie. Krzychu jak ta chorągiewka jest ,a najgorsze jest to że nikt go nie uświadomił jeszcze że mu odpierdoliła palma , uważa się za alfę i omegę we wszystkich tematach.
Śledziłem teraz dyskusję Żelka,Marciniaka i Włodarczyka z Krzysiem i kurwa nie dociera do niego że wszyscy widzą tą sprawę inaczej , on się kurwa okopał na pozycjach Bońka i pierdoli głupoty zgodne z linią Bońka.
Krzychu wychodzi z założenia moja prawda jest mojsza niż twojsza a wy reszta chuj się znacie, w dupie byliście i chuj widzieliście.

tristan

Krzysiu musi tak robić, w innym wypadku wielki Zibi już nigdy nie odebrałby od niego telefonu. Życia nie znasz?

Lluc93

Czym się różni Romanczuk od Cionka, którego nie uznajecie za Polaka?

Jeden i drugi grali w Jadze, jeden i drugi mówili po polsku, jednego i drugiego pradziadkowie mieszkali w Polsce, jeden i drugi wyrobili sobie paszporty, żeby łatwiej im było wyjechać na zachód. A więc czemu Romanczuk ok, ale Cionek nie ok?

Fuska

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… menago.
Cionka reprezentuje agencja GG11 S.R.L., która ma pod swoimi skrzydłami takich graczy jak: Iago Falque, DIego Perotti, Leandro Castan, Rodrigo Palacio, Tino Costa czy Nelson Valdez.
A Romanchuka kto ma ? F-MG.
Tak się składa, że w tej stajni przebywają ponadto: Milik, Wszołek, Kędziora, Mączyński, Wolski, Drewniak, Matynia, Frączczak czy Masłowski.
Konkluzja ?
Gdzie Stanowski ma i chce mieć dobre relacje ? Wiadomo że w Polsce. Sympatie sympatiami, ale business is business. Konflikt interesów i Cionek jest jego ofiarą. Tylko na weszło oczywiście.

kopacz
Drutovia

Strata czasu na rozmowę dwóch niekompetentnych chłopów, skończyłem słuchać, jak Stanowski mówi „że na pewno chodziło o podanie do Gytjkera”. Otóż Krzysztofie, liniowy pokazał spalonego przy podaniu do Vujadinovicia o czym już sami pisaliście na weszło: http://weszlo.com/2018/03/02/punkt-punkcie-przesmycki-namawia-lamania-przepisow/ Jak widzę sam już nie ogarniasz o czym piszą na twoim portalu.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

tristan

on już nie jest naczelnym

wpDiscuz