Końcówka promocji LV BET! Ostatnie dni na złapanie 30 złotych bez depozytu!
Bukmacherka

Końcówka promocji LV BET! Ostatnie dni na złapanie 30 złotych bez depozytu!

Już niemal miesiąc trwa promocja LV BET, które w ten sposób odrobiło „wkupne” dla czytelników Weszło z okazji przywitania bukmachera w naszej ekipie. Dla każdego weszłaka, poza wysokim bonusem powitalnym, zakłady bukmacherskie LV BET dokładały po 30 złotych wolnego zakładu BEZ DEPOZYTU. Powoli zbliżamy się do końca tej promocji. 15. lutego to ostatni dzień, w którym możecie z niej skorzystać. Z tego względu raz jeszcze przypomnimy jej najważniejsze założenia.

W skrócie – 30 złotych każdy weszlak dostaje kompletnie za friko.

Co ważniejsze – te trzy dyszki nie wykluczają skorzystania z innych bonusów oferowanych przez LV BET. Jak więc to działa? Każdy, kto zarejestruje się w LV BET, korzystając z TEGO LINKA, może skorzystać z darmowego zakładu o wartości 30 złotych. By go otrzymać, wystarczy napisać maila na adres [email protected], wpisując w tytule „Bonus Weszlo.com”. Trzy dychy wpadną na konto. Tyle. Finito. Nic więcej, żadnego depozytu. Po dodaniu kwoty na konto bez trudu można już obstawiać, ale przyznajemy – tak naprawdę to dopiero początek zabawy.

Przy wpłacie depozytu, LV BET dorzuca bonus powitalny w wysokości do 1000 złotych. To oznacza, że już na wstępie można w bardzo szeroki sposób wykorzystać hojność naszych kolegów i nie tylko zagrać bez depozytu za 30 złotych, ale jeszcze wyciągnąć najwyższy na rynku bonus powitalny. Tutaj zasady wyglądają tak: po wpłacie depozytu, na konto trafia 1% jego wartości – ale po postawieniu bonusowych środków na kupon kombi z trzema zdarzeniami i łącznym kursem przynajmniej 2,5, następuje pomnożenie kursu przez sto – czyli w praktyce podwojenie wartości depozytu aż do wspomnianej maksymalnej granicy, czyli tysiaka.

Cóż jeszcze możemy dodać? Chyba tylko tyle, że ta promocja LV BET nałożyła się na konkurs dotyczący powrotu Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Jego szczegóły możecie poznać TUTAJ, Najważniejsza informacja dotyczy oczywiście głównej wygranej – 500 złotych za najlepszy kupon na LM i/lub LE. Chyba porządnie?

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
masterav
Koptyko CF

Żałosny partner biznesowy LVBet, przez to, że wykonałem rejestrację będąc podpiętym do ogólnodostępnej sieci Wi-fi:
Witaj Rafale,

Dziękuję za kontakt z LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Zgodnie z regulaminem naszej promocji “20 PLN bez depozytu”.
“Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.”

W związku z naruszeniem tego punktu, bonus nie zostanie przyznany do Twojego konta gracza.

Zachęcam jednak do zapoznania się z naszymi pozostałymi promocjami dostępnymi na stronie internetowej.

Z poważaniem,
Jacek
LV BET Zakłady Bukmacherskie

Fatalna reklama.

szyna13

Dodatkowo przekierowanie baneru przenosi na tą samą stronę z odnośnika…więc nie sądzę, aby była jakaś różnica…

szyna13

Panowie, kliknąłem w pierwszy odnośnik z Waszego artykułu i założyłem konto, w odpowiedzi na moją prośbę o bonus otrzymałem następującą odpowiedź :
” (…) Zgodnie z informacją widoczną w naszym systemie, konto nie zostało zarejestrowane z linku który umożliwia wzięcie udziału w naszej promocji „Bonus Bez Depozytu”. W związku z zaistniałą sytuacją dodanie bonusu do konta gracza nie jest możliwe. Jest to ostateczna decyzja naszego działu promocji i nie ulegnie ona zmianie. (…) „.
Jak pisaliście wystarczyło założyć z Waszego odnośnika konto, jednak kliknięcie w który baner skutkowałoby pozytywnym zakończeniem prośby o bonus?
Pozdrawiam.

wpDiscuz