Pogba, Messi i Suarez wyreżyserowali filmy
Weszło

Pogba, Messi i Suarez wyreżyserowali filmy

Że Leo Messi, Luis Suarez oraz Paul Pogba to zdolniachy – wiemy wszyscy. Jednych wkurzają, inni ich kochają, ale jeśli chodzi o kreatywność, trzeba obiektywnie przyznać, iż mało kto może się z nimi równać. Ale że oprócz talentów piłkarskich mają też filmowe? To już nie było tak oczywiste, więc zawodnicy postanowili udowodnić nam swoje nieznane dotąd umiejętności.

Zabawili się zatem w reżyserów spotu reklamowego, którego przedmiotem są buty sportowe firmy adidas – modele „Predator”, „Nemeziz” „X17” oraz „Copa18” – każde przeznaczone dla kogoś kto w piłce nożnej ceni sobie inne walory.

Mogliśmy się tego spodziewać, że Argentyńczyk wyeksponuje wyszkolenie techniczne i zwinność, dzięki którym uznajemy go za tak wielkiego geniusza naszych czasów. Pamiętacie gdy zakręcił kilkoma piłkarzami Athletic, minął ich jak tyczki i zapakował gola? Albo bramkę, jaką na początku kariery zdobył przeciwko Getafe w stylu Maradony? Pytania retoryczne. Nic dziwnego, że do dziś niektórzy ich mylą, ale to tylko komplement i dowód, iż te cechy w nowoczesnym futbolu są piekielnie ważne.

Urugwajczyk uosabia naturalną mu siłę oraz szybkość, przez jakie obrońcy tak bardzo nie znoszą przeciwko niemu grać. Nawet jeśli czasem zje za dużo hamburgerów, bo wygra je w zakładzie z Neymarem, to i tak nie daje sobą pomiatać, dzięki czemu tej zimy jest polisą na dobre wyniki Barcelony.

Francuz? Nie, tym razem fryzura zeszła na drugi plan, choć tak jak profesjonalny barber również mógłby powiedzieć, że najważniejsze rzeczy to kontrola i precyzja. Różni się tylko narzędzie pracy, lecz w przypadku obu drobne niedociągnięcie może zaważyć o wynikach spotkania. Ale w takie przypadki jak ten jakoś nie chce nam się wierzyć!

Freestyle’owcy związani z marką F2Freestyles tym bardziej nie mogą pozostawiać nic przypadkowi. Są błystkotliwi i to fakt niezaprzeczalny, bo cały czas muszą wymyślać coś nowego. Paradoksalnie więc ich wybory motywowane są zaufaniem to uznanego już modelu obuwia. To są te detale!

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Fidel

Ale wiecie, że to są reklamy i że oni ich wcale nie reżyserowali tylko wystąpili w nich i mówili co mieli w scenariuszu i że adidas wam zapłacił za wrzucenie tych reklam? To ostatnie pewnie wiecie…

derlis

Że w aktorstwie ten ostatni ma doświadczenie to wiedziałem, ale że w reżyserce?
Człowiek całe życie się uczy

GooDOMaDOM

Chuj wie czy Messi w ogóle wie jak wysłać video na WhatsAppie a co dopiero jakaś reżyserka.

wpDiscuz
WordPress Lightbox