Kadra Beenhakkera za sprawą Rogera rzutem na taśmę ogrywa Walijczyków
Weszło

Kadra Beenhakkera za sprawą Rogera rzutem na taśmę ogrywa Walijczyków

Znacie nasze zdanie – w polskiej reprezentacji powinni grać Polacy, nie żadni Brazylijczycy, którzy są tutaj tylko dlatego, bo w kadrze Canarinhos mogliby jedynie serwować drinki. Jednak historii nie zmienimy, możemy ją jedynie wspomnieć z delikatnym niesmakiem. A tak się składa, że dziewięć lat temu Roger walnął cudeńko z Walią. Dziś łączymy kartkę z kalendarza z „Przyszło, naszło, zeszło, weszło”.

Pisaliśmy ironicznie:

Po bardzo emocjonującym meczu Polska ograła Walię 1:0. Warto było poświęcić dwie godziny życia, żeby zobaczyć triumf biało-czerwonych. Szczególne podziękowania należą się Leo Beenhakkerowi i Rafałowi Ulatowskiemu, którzy znaleźli czas, by poprowadzić nasz zespół. A przecież nie musieli – mogli w tym czasie zająć się robotą w Rotterdamie i Bełchatowie, albo w ogóle czymkolwiek innym. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w cudowny sposób Brazylijczyko-Polak Roger Guerreiro.

Tamta bramka nie była zwieńczeniem naszej dobrej gry. Walijczycy byli od nas lepsi. Może nie o klasę, ale lepsi, w pewnym momencie nawet byliśmy zdominowani przez Wyspiarzy. W osiemdziesiątej minucie spotkania jednak Marcin Wasilewski zamiast wywalać na pałę, popatrzył się i zagrał, jak się okazało, idealne podanie w stronę Rogera Guerreiro. Ten bez przyjęcia, lewą stopą, przelobował golkipera „Smoków”.

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Piotr R.
PKS Amica Wronki

Cały Perejro.
Największy szacunek za gola na Euro.

SmyQ

Wtedy jeszcze Weszło nie miało zwyczaju nazywania reprezentacji Polski „kadrą „, gdy tylko w składzie pojawiał się ktoś urodzony w Brazylii. 😉

wscieklybajpas

„Znacie nasze zdanie – w polskiej reprezentacji powinni grać Polacy, nie żadni Brazylijczycy, którzy są tutaj tylko dlatego, bo w kadrze Canarinhos mogliby jedynie serwować drinki.”
szkoda że nie jesteście podobnie konsekwetni w stosunku do innych farbowanych lisów i przypierdalacie się głównie z tych chcących grać dla reprezentacji Polski a ze szczególną lubością zgrywacie debili i udajecie że Cionek nie istnieje.

marcinw13
Manchester United 1997/98

W polskiej reprezentacji powinni grać Polacy a w polskiej lidze powinni grać piłkarze.

wpDiscuz