Igrzyska za pasem, więc LVBet proponuje konkurs na medal!
Bukmacherka

Igrzyska za pasem, więc LVBet proponuje konkurs na medal!

Igrzyska Olimpijskie. Kilka tygodni, podczas których wierni fanatycy piłki nożnej są w stanie z wypiekami na twarzy śledzić ruchy ludzi zasuwających z miotłami na lodzie. Wyjątkowy czas, gdy nawet zagorzali sympatycy NBA odkładają na chwilę dyskusje o kryzysie Cleveland Cavaliers i zajmują się austriackimi skoczkami narciarskimi. Nasi kumple z LV BET postanowili uczcić tę magiczną imprezę specjalnym konkursem olimpijskim.

Chyba nie musimy uzasadniać użycia słowa „magiczna”? 102 konkurencje w 15 dyscyplinach, w których rywalizować będą reprezentanci 89 państw. W tym najliczniejsza w historii reprezentacja Polski. Zimowe igrzyska to coś, na co czeka się latami (konkretnie czterema). Ale już pal licho cyferki – chodzi przecież o emocje. O „Mazurek Dąbrowskiego”. O klasyfikację medalową, o uważne śledzenie nawet najbardziej egzotycznych dyscyplin, jeśli akurat startują w nich Polacy. Nic dziwnego, że LV BET rusza z grubą propozycją – konkursem z pulą nagród 5000 złotych!

Zasady są banalnie proste: wystarczy zalogować lub zarejestrować się na stronie LV BET i obstawiać wszystko, co związane z igrzyskami. Ten, kto zgromadzi najwięcej punktów od 6 do 25 lutego zostanie zwycięzcą. Wspomniane punkty dostaje się za stawkę i ilość selekcji. Jak kupon wejdzie, to i za kurs. Tyle. Niepotrzebny Jacek Gmoch z mazakami, skoro nie ma nawet czego rozrysowywać.

Skoki narciarskie, curling, biathlon, skeleton… Nie ma znaczenia, jaką dyscyplinę regularnie śledzisz w telewizji (choć mamy przeczucie, że z tym skeletonem przesadziliśmy). Jeśli tylko znasz się na którejkolwiek z nich… Nie ma na co czekać. Zacząć wypada od tego linku, potem już wszystko idzie gładko.

Łącznie kasę zgarnie 35 osób. Główna nagroda to 1500 złotych. Nowych, polskich. Nie jest to może olimpijska emerytura, ale półtora tysiąca za śledzenie wyników Stocha i spółki z własnej kanapy? Nie ma co się zastanawiać. A teraz wybaczcie, idziemy zostać ekspertami z zakresu bobslejów i short tracku. To się dzisiaj opłaca.

*

TYLKO DO 15 LUTEGO, BONUS BEZ DEPOZYTU W WYSOKOŚCI 30 PLN U NASZYCH KUMPLI Z LV BET!

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Fot.400mm.pl

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Typer_Bolek

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_breitkopftomasz.Free_Football_Tips
Aplikacja na androida. Najlepsze typy dnia. Bez reklam, duze kursy i skutecznosc ponad 85 %. Ponadto mozesz dodawac swoje typy lub korzystac z typow innych uzytkownikow. Instaluj i wygrywaj

WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Wrzuciłbyś jakąś dobrą stronę z aukcjami komorniczymi? Tylko tego brakuje w komentarzach na weszlo

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pan Henryk
Użytkownik został zbanowany za ten post.

Obstawiłem, że Polska niestety bez medalu. Cóż, kasa ważniejsza :)

waldemar

to ten sam LVBET który rozdawał w ustawionych konkursach bilety na EURO swoim pracownikom ich rodzinom i kolegom z którego naśmiewaliście się na weszło?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz