Wybraliście! Lasza Dwali dołączył do panteonu!
Weszło

Wybraliście! Lasza Dwali dołączył do panteonu!

Należał do najgorszych piłkarzy w lidze tej jesieni i zgodzi się z tym chyba każdy, kto z rodzimą Bundesligą spędził choćby kilkanaście godzin w ciągu ostatnich miesięcy. Lasza Dwali z piłkarza całkiem solidnego, którego znaliśmy ze Śląska, szybko stał się człowiekiem, z którym nie zostawilibyśmy nawet znienawidzonego psa znienawidzonej teściowej, bo pewnie skończyłoby się to numerem, po którym bylibyśmy ciągani po sądach. Ale kaszana kaszaną – dopiero ta nagroda jest wisienką na zakalcowym torcie, który jesienią serwował Gruzin. Nagroda publiczności – mimo wielkiej konkurencji to właśnie obrońca Pogoni skradł wasze serca. 

Tym samym dołączył do duetu Flavio&Kiełb, duetu Drągowski&zapalniczka, Giorgiego Merebaszwilego oraz Miłosza Przybeckiego. Wystarczyło uciec z miejsca zdarzenia, bo myślimy, myślimy i coraz poważniej rozważamy to, iż właśnie tak chciał postąpić Dwali w meczu z Zagłębiem. No ale po kolei. Nigdy nie mieliśmy edycji, która byłaby aż tak wyrównana, więc zanim przejdziemy do biegu w nieznanym kierunku zwycięzcy, przypominamy całe podium, które powstało na podstawie waszych głosów, a wybierać mogliście z TEJ DZIESIĄTKI.

Na najniższym stopniu – Cillian Sheridan, choć musimy przyznać, że to Irlandczyk był naszym faworytem.

Następnie epicki drybling Adama Hlouska, który długo prowadził w naszej zabawie…

…ale rzutem na taśmę, ledwie 9 głosami, wyprzedził go Lasza Dwali.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i wszystkiego najlepszego na, miejmy nadzieję, nowej drodze życia poza ekstraklasą!

KOMENTARZE (12)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
serek
Zagłębie Lubin

a to nie jest tak, że Dwali zobaczył że Fojut jest bliżej i zostawił mu Świerczoka, a sam poszedł do asekuracji/blokowania strzału? Widać że w 2 sekundzie nagrania Fojut się zawahał, gdyby nie to, byłby pierwszy do piłki.

El Maxinho

Też mi się tak wydaje, choć nie zmienia faktu, że ta „dwójkowa” akcja wygląda bardzo zabawnie :)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

gnom

The media could not be played.

Kudson

Gdzie Makuszewski zrywający sobie więzadła na piłce?

marcinw13
Manchester United 1997/98

Na filmie z niewątpliwie bardzo utalentowanym Sheridanem w akcji najbardziej rozbawiła mnie reakcja obrońcy po popisie Irlandczyka…”ja pierdolę, jak to nie wpadło”

1. Sheridan, 2. Śpiączka (musiałem to obejrzeć 5 razy, żeby uwierzyć w to co widzę), 3. Hlousek i jego brylantowa technika Sebastiana Boenischa.

Hej weszło. A może by tak zrobić ranking nieudolnych „menadżeruf i prezesuf”? W końcu ktoś tych półinwalidów tu sprowadził… No i wręczyć pierwszej trójce jakieś chwytliwe nagrody…

Co prawda Onyszko mówił o tym w nieco innym kontekście, ale tej ligi naprawdę nie da się traktować poważnie.

I sam nie wiem co gorsze, piłkarzyki-sprzedawczyki (tak było kiedyś), czy piłkarzyki-nieudaczniki (tak jest teraz)?

Gino Lettieri aka Zauberer
Wir spielen ohne Torwart!

Moim faworytem był jednak Sheridan (którego ogólnie cenię i czekam na powrót wersji wiosennej). Pokracznych zagrań, kiksów, wywrotek mamy w lidze setki, ale to, co zrobił Irlandczyk, jest dla mnie czymś w rodzaju sztuki. Każdy głupi może się efektownie wypierniczyć, ale tak spudłować… No sami spróbujcie!

Mauadiec

Lasza z Drwali

perpi

Pudła i potknięcia norma, ale taki „bug” jak u Dvalego to widzialem ostatnio tylko gdy któryś z Lechii, chyba Vitoria albo Nunes, odszedł od piłki w trakcie akcji i zaczął klaskac

Voitcus

Po prostu antycypował

Fjardabyggd
Fjardabyggd

The media could not be played.

wpDiscuz