Paweł Brożek ładuje Meksykowi i dostaje aplauz na stadionie… Legii
Weszło

Paweł Brożek ładuje Meksykowi i dostaje aplauz na stadionie… Legii

W dzisiejszym składzie na mecz z Meksykiem spodziewamy się paru roszad, choćby w ataku, gdzie zobaczymy kogoś z trójki Wilczek-Stępiński-Świerczok. Tak się składa, że sześć lat temu również graliśmy z kadrą z Ameryki Południowej. W bardzo ciekawym ustawieniu: Tytoń – Wasilewski, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak – Matuszczyk, Dudka – Błaszczykowski, Mierzejewski, Obraniak – Brożek. Właśnie ten ostatni strzelił gola otwierającego wynik, ostatecznie zremisowaliśmy z Meksykanami 1:1.

Jedyny zawodnik z naszego składu, który ma szansę wystąpić także dziś, czyli Jakub Błaszczykowski zagrał prostopadle do Mierzejewskiego, ten wbiegł w pole karne i dograł do Brożka, który musiał ubiec obrońcę rywali i uderzyć z pierwszej piłki. Jak mu to wyszło? Polecamy przypomnieć sobie oglądając skrót tego spotkania.

(bramka Brożka od 1:37)

KOMENTARZE (15)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
CzlowiekZHakiem

Co ciekawe, Paweł Brożek w swoim debiucie w reprezentacji, strzelił bramkę właśnie Meksykowi. Co ciekawe było to w 2005, czyli 12 lat temu. Szkoda, że Go dzisiaj nie będzie, bo idąc za jego regularnością to wychodzi na to, że strzela Meksykanom co 6 lat.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
Szef Wszystkich Szefów

6 lat temu jeszcze był młody i perspektywiczny…

Rogal

Właśnie czytam i przypomina mi się to

Urkides
Legia Warszawa

No to może za kolejne 6 lat strzeli? Jeśli kierować się ulubionym statystykami to powinien dzisiaj zagrać.

Andrzej Dudziarz

Weszło „óczy” i bawi: według Weszło Meksyk to Ameryka Południowa.

Voitcus

To jest południowa Ameryka Północna

naguso

naguso

Ten i inne mecze reprezentacji na kanale:
https://www.youtube.com/channel/UCotfOcSEhUJhp3Ua2jL5zwQ
Zapraszam !!!

dario armando

Patrząc na to jak Brozio strzelił tego gola ,to trudno jest pojąć .dlaczego nie zrobił wielkiej kariery.

Urkides
Legia Warszawa

Bo był zbyt wolny i głowa nie wytrzymywała presji. Pamiętasz jak długo zwlekał z wyjazdem? Brożek widocznie ma skalę tylko lokalnego bohatera.

Rudy z UE

jak się głowy nie ma to po co się gdzie pchać? wykluczasz końcem zdania, jego poczatek. mlodsi wyjezdzali i wracaja z podkulonym ogonem, ale jak glowy brak to tak jest. zreszta zycie uczy i weryfiukuje wszystkich wiec ten osad o glowie moze byc po prostu nie fair

Urkides
Legia Warszawa

Ja pamiętam jego wywiad jak grał w II lidze hiszpańskiej. Na pytanie dlaczego dlaczego nie strzela bramek odpowiedział mnie więcej w ten sposób, że jest zaskoczony ja szybcy są obrońcy i bardzo trudno ich ograć.
Co do młodych to uważam że siedzenie w kraju mija się z celem. Słabsze zespoły lig zachodnich albo nawet niższych klas więcej nauczą piłkarsko niż nasza liga.
Do nas przyjeżdżają goście z III ligi hiszpańskiej i kulturą gry, techniką przerastają naszych o głowę.
Polska liga uczy złych nawyków.

Rudy z UE

okej, ale po chuj pchać się np. do Wolfsburga czy Leicester? Można liznąć zachodniego profesjonalizmu piłkarskiego w słabszym klubie.

Urkides
Legia Warszawa

To jest oczywiście błąd i myślę że dużą rolę odgrywają w tym menadżerowie bo większy klub większa kasa, większa prowizja.
Trzeba w tym więcej rozsądku i cierpliwości.

zuy_pan

Od kiedy Meksyk leży w Ameryce Południowej? XD

wpDiscuz
WordPress Lightbox