Jak staliśmy się fanami meczów NHL w Europie
Inne sporty

Jak staliśmy się fanami meczów NHL w Europie

Co jakiś czas ligi NHL, NFL, NBA rozgrywają swoje ligowe mecze w Europie. Tak też było w piątkowy wieczór. W Sztokholmie został rozegrany ligowy mecz między Colorado Avalanche i Ottawa Senators. Niby nic w tym nadzwyczajnego. Najlepsza liga hokejowa rozgrywa mecz w Szwecji. So far, so good.

Tradycja śpiewania hymnów narodowych przed każdym wydarzeniem sportowym w USA jest wszystkim dobrze znana. O tym jak tolerancyjna do bólu jest Szwecja , też każdy wie. Można zadać sobie pytanie co by się stało, jakby połączyć te dwa różne pierwiastki, jakimi są amerykański patriotyzm i szwedzka tolerancja. Artystka, która śpiewała hymn przed meczem, zapewne długo szukała idealnej formy przekazu, aby wszyscy stali podczas hymnu. I to dosłownie. W myśl zasady „proste rozwiązania są najlepsze”, z pomocą przyszły cycki.

Tak, cycki. Nad ich fenomenem przelano nie tylko miliony słów na papier. Artystka, która postanowiła uraczyć swoim anielskim głosem wszystkich zgromadzonych na hali, poszła na całość. Na pierwszy rzut oka wyglądająca na tzw. „mokrą Szwedkę” nie zapowiadała się na gwiazdę meczu, aż zaczęły się śpiewy. I jak z młodej piersi się wyrwało to wszyscy stali. Wszyscy.

Trudno powiedzieć jaki to miało wpływ na wynik spotkania, ale Ottawa Senators wygrali po dogrywce 4-3. Dwie bramki dla Senatorów zdobył Mark Stone. Artystka nazywa się Janice, ale nie ma w sieci lepszych nagrań niż poniższe.

KOMENTARZE (12)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
joe
Legia Warszawa, LUFC, Avellino Calcio

nie no kurwa

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
Szef Wszystkich Szefów

Ach, ta Szwecja… nie zdziwię się, jak w niedalekiej przyszłości za symfonie do hymnu będzie im służyć klepanie się homosiów po pośladkach. W imię „sztuki nowoczesnej”.

Drybler.com
www.drybler.com

nie wierze! co za news!

janush

Normalna rzecz na portalu prowadzonym przez gimbusów, zobaczyli kawałek cycka i dostali orgazmu.

Wróżka Weszława

tutaj w lepszej jakości
comment image

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

TrolloLollo

Podobno ma 22 lata ale cycki ochlaptusy jak u 40tki po 2 ciążach.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

fronda

Zwykły kurwiszon.

Garet
Legia Warszawa

Autorze tego wspaniałego artykułu, weź znajdź sobie dziewczynę. MASAKRA poziom gimnazjum. Laska pokazała kawałek a ten tak się podjarał, że pieprznął o tym artykuł… Ciekawe czy ojcu Catsa tudzież Twój weekend podbiera.

Chata Kumba

Nieważne jak, ważne że mówią. Gdyby nie gołe cycki nigdy bym się nie dowiedział że taka istnieje.

wpDiscuz
WordPress Lightbox