Prezes Ekstraklasy SA: zawalczą Animucki i Biszof
Weszło

Prezes Ekstraklasy SA: zawalczą Animucki i Biszof

Pięciu kandydatów zgłosiło się do konkursu na prezesa Ekstraklasy SA. Tak naprawdę liczą się jednak tylko dwa nazwiska.

Nowego prezesa ESA poznamy prawdopodobnie w czwartek. Wedle naszej wiedzy w konkursie wystartowali:

– Marcin Animucki
– Bogusław Biszof
– Tomasz Półgrabski
– Łukasz Gontarek
– Grzegorz Komsta

Animucki w ESA pracuje od lat, wcześniej był wiceprezesem, a teraz tymczasowo pełni obowiązki prezesa. Biszof to były szef ESA, ceniony w biznesie. Tomasz Półgrabski to polityk PO, zarządzał spółką PL2012. Łukasz Gontarek do niedawna zarządzał ligą piłki ręcznej. A Grzegorz Komsta – tak szczerze – to nie wiemy kim jest.

Półgrabski, Gontarek i Komsta nie mają żadnych szans na tę robotę. Faworytem wydaje się Animucki, ponieważ klubom wydaje się on bardziej „sterowalny” niż lubiący mieć własne zdanie Biszof. Dlatego to Animuckiemu dajemy jakieś 70 procent na zwycięstwo, 30 dla Biszofa.

Fot.FotoPyK

KOMENTARZE (15)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Macmon

Z ryja, nawet sympatyczny, ten pan Animucki. O reszcie nic nie wiem

Stan Levy
Dawajcie, zbanujcie mnie jeszcze raz!

Fajna zajawka teksu! Gdzie link do reszty?

dambibi
Rote Armee Fraktion

Tekst – Wydmuszka.

Kcramsib

Widzewem z nadania Cacka zarządzał tak, że klub jest teraz w III lidze – wiedział jednak kiedy przeskoczyć gdzie indziej tak, by nie zostać pociągniętym na dno… kariera godna prawdziwego polityka.

Odzidzia_Pajszao

Nic tylko czekać na sukcesy.

HrabiaZJW

Marcin Animucki – Prezes Widzewa Łódź za panowania Sylwestra Cacka. na prawo i lewo wygłaszał hasła „15 miliomów” dla Widzewa za „pozostanie” w I Lidze. Duża część kibiców się na te słowa nabrała.
Zbigniew Boniek mówił jakoś tak – jak człowiek, który nie poradził sobie w jednym klubie może zarządzać 16?
Pan Marcin miał kiedyś w zarządzie Pana Wlaźlika – Dyrektora sportowego klubu Widzew. ( Kibice Widzewa pamiętają słynną akcję z Teneryfą). Teraz Widzew jest w III lidze więc niech każdy domyśli się jak Prezes Animucki pracował i jakich ludzi dobierał. Prezes zatrudniał Pana Pawlaka, Skowronka, Tylaka a to była równia pochyła. Na koniec Cacek pokłócił się z kibicami i zgasił światło.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.

A gdzie górskie Yeti ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Habanero
Las Palmas

czasy się zmieniają a pan cały czas w komisjach

Kunta Kinte
Wybrzeże Klatki Schodowej

Wybór między Dżumą a Cholerą…?!

Stop Kolesiostwu

Każdy tylko nie Animucki. Totalnie śliski gość, jak się z nim gada, to zastanawiasz się, co kryje się pod każdym pojedynczym słowem, które wypowiedział, bo na pewno nie to, co ono znaczy. Zrobi wszystko, by tylko utrzymać stołek, taki najgorszych lotów korposzczur. Jeszcze żeby miał w tym wyniki, ale chyba jego praca w Widzewie czy to, ile kasy ESA przejada na najlepiej świadczą o tym, jak bardzo jest żaden.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
Szef Wszystkich Szefów

Ja bym zaryzykował i postawił na tego Gontarka. Oczywiście, nie znam gościa, ale handballowa ekstraklasa wyszła na fajny produkt, gdzie przestały to być rozgrywka wyłącznie Kielce vs Płock (oczywiście w kwestii promowania innych zespołów i budowania marek – kto pamięta że starych czasów taką choćby Nielbe Wągrowiec?)

sebb89

Animucki?! Ta kanalia, która doprowadziła Widzew do upadku? Zarządzanie przez wydawanie milionów na miernych kopaczy. Wystawne rauty za setki tysięcy za pieniądze Widzewa. Żerowanie na jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej. Ten gość ma zostać prezesem?! Przecież to jest jakiś chory i smutny żart. Jak ktoś niżej wspomniał słowa Bońka „jak ktoś kto nie poradził sobie z 1 klubem może zarządzać 16 klubami”? To naprawdę smutny żart. Weźcie Weszło rozjedźcie i rozsmarujcie, na łamach swojego portalu, tego pasożyta bo to urąga zdrowemu rozsądkowi, żeby ktoś taki został prezesem ESA.

Prosinecki

Polska piłka taka piękna, Animucki po pochowaniu Widzewa ma zostać przezesem Ekstraklasy, z kolei ten sam Widzew, ledwo odbudowany, poczuł trochę kasy po wejściu Murapolu i już zatrudnił za kosmiczne pieniądze Dyzmę, tzn Smudę. Jak z tym krajowym futbolem ma być lepiej, skoro ludzie wciąż się nabierają na te same, spalone nazwiska.

wpDiscuz

INNE SPORTY

04.09.2019 LODZ ATLAS ARENA SIATKOWKA KOBIET CEV MISTRZOSTWA EUROPY 2019 KOBIET W SIATKOWCE  ( VOLLEYBALL WOMEN'S ,  EUROPEAN CHAMPIONSHIP CEV EUROVOLLEY 2019 WOMEN ) MECZ  WLOCHY - ROSJA (GAME ITALY - RUSSIA )
NZ   RADOSC ZWYCIESTWO EGONU PAOLA OGEC , ORRO ALESSIA 
FOTO JAKUB PIASECKI / CYFRASPORTT / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
17 listopada, 16:59