Robimy zrzutę! Szlachetna Paczka, Ekstraklasa oraz kluby łączą siły
Weszło

Robimy zrzutę! Szlachetna Paczka, Ekstraklasa oraz kluby łączą siły

Robimy zrzutę! Szlachetna Paczka, Ekstraklasa oraz kluby łączą siły. Gerard Badia, Sławomir Peszko, Carlitos, Jakub Kosecki oraz wielu innych piłkarzy Ekstraklasy zagrało w spocie Lubię Ludzi. Klip inauguruje tegoroczną współpracę Szlachetnej Paczki i Ekstraklasy. Premiera już w piątek, 13 października na stadionach oraz w telewizji Canal+ Sport i Eurosport. Emisja klipu rozpocznie Zrzutę Narodową, czyli akcję mającą wesprzeć finansowo Szlachetną Paczkę.

Cel współpracy to wsparcie dziesiątek tysięcy rodzin, do których Szlachetna Paczka dociera już od 16 lat. Przekazuje im precyzyjną, konkretną i mądrą pomoc. W 12. i 13. kolejce Ekstraklasy na stadionach odbędzie się Zrzuta Narodowa. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w koszulkach Lubię Ludzi będą kwestowali na rzecz Paczki przy wejściach na stadiony oraz w strefie gastronomicznej.

Narodowa Zrzuta jest kolejnym krokiem kampanii Szlachetnej Paczki Lubię Ludzi. Jak dotąd wsparli ją już m.in. Wojciech Szczęsny, Maja Włoszczowska, Tomek Majewski, Karol Kłos, Michał Pol i Krzysztof Stanowski, a także inni przedstawiciele świata sportu. – Szlachetna Paczka zmienia Polskę na lepsze. Naszym celem nie jest jednak to, by pomagać coraz większej liczbie osób. My chcemy, by ludzie radzili sobie sami. By zarabiali więcej. By biedy w Polsce było coraz mniej. I tak się dzieje. Szlachetna Paczka dokonuje rewolucji w mentalności Polaków, jest impulsem do zmiany. By wciąż zmieniać Polskę i docierać do ludzi z mądrą pomocą potrzebuję Twojej pomocy. Właśnie po to robimy Narodową Zrzutę! – mówi ks. Jacek Stryczek, prezes Stowarzyszenia WIOSNA.

Do Zrzuty można dołączyć również przez internet. Na stronie szlachetnapaczka.pl każdy może wesprzeć Szlachetną Paczkę, wpłacając dowolną kwotę. – Ekstraklasa włącza się w zbiórkę Szlachetnej Paczki trzeci rok z rzędu, ale po raz pierwszy na tak dużą skalę – mówi p.o. Prezesa Zarządu Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki. – Każda tego typu pomoc dla potrzebujących, jaką może zaoferować Ekstraklasa, dowodzi jak wielkie serce ma środowisko piłkarskie. W tym roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Wiosna przeprowadzamy zbiórkę na stadionach, ale mocno angażujemy się również na innych polach – wspieramy zrzutę we wszystkich naszych kanałach komunikacji oraz podczas transmisji z meczów 12. i 13 kolejki w Canal+ i w Eurosporcie – dodaje Animucki.

Specjalnie z okazji zbiórki Ekstraklasa wyprodukowała limitowaną kolekcję szalików piłkarskich, które będą do kupienia na aukcjach charytatywnych w serwisie Allegro. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym. – Wspólnie ze sportowcami, wspólnie z piłkarzami Ekstraklasy, pokażmy, że Lubimy Ludzi, że jesteśmy Jedną Drużyną, że potrafimy się zjednoczyć we wspólnym celu poprzez finansowe wsparcie Szlachetnej Paczki – dodaje ks. Jacek Stryczek.

Łączmy siły i wpłacajmy, bo cel jest naprawdę szczytny!

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Gino Lettieri aka Zauberer
Wir spielen ohne Torwart!

Większość ludzi, która pomaga, nie czuje potrzeby się z tym obnosić.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

coolibeer

Następny mam horom curke.Polansuje się grupa ludzi z których każdy w ciągu miesiąca zarabiają więcej niż przyniesie cała akcja.Równie żenujące jak aukcje koszulek dla byłych zawodników ,które przynoszą mniejszy dochód niż koszt odżywek na jeden mecz

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Blackfield

Chciałem tylko ostrzec ze inicjatorem tej calej akcji jest niejaki ks. Jacek Stryczek.Czlowiek który murem stoi za platformą obywatelską a jaką partią jest platforma i co sobą reprezentują to chyba wszyscy doskonale wiedzą

wpDiscuz

INNE SPORTY

Tyson Fury boxing sparring session in Manchester, United Kingdom

Featuring: Tyson Fury
Where: MANCHESTER, United Kingdom
When: 06 Jun 2018
Credit: WENN.com

*****No UK Tabloids & Tabloid Websites*****
FOT. WENN/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
18 sierpnia, 23:33