Jak strzelał dla kadry „Cycuś” Lewandowski?
Weszło

Jak strzelał dla kadry „Cycuś” Lewandowski?

66 meczów w reprezentacji Polski. Dwa finały wielkich imprez. Bez cienia przesady, czasy były takie, że na Euro 2008 jechał jako… nasza gwiazda. Czasy trochę się zmieniły, dziś symbolem kadry jest Robert Lewandowski, ale Mariuszowi „Cycusiowi” Lewandowskiemu zasług nie odbieramy. Spadała na niego często krytyka, natomiast przecież to nie był Riquelme. Znał się na destrukcji doskonale i w innej drużynie – takiej choćby jak polska kadra dziś – byłby tym, który pozwala graczom ofensywnym na większy luz, zapewniając spokój w tyłach.

Cycuś lubił czasem odważnie ruszyć do przodu, kilka jego eskapad zakończyło się golami (polecamy wyłączyć „muzykę”).

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
zuy_pan

Piłkarz w typie Krychowiaka i na jego poziomie, z lepszym uderzeniem. Typ był filarem mocnego Szachtara Donieck, z tamtych czasów chyba tylko on i Krzynówek mogliby dać coś dzisiejszej reprezentacji.

blazej przybylowicz

pierwszy raz słyszę, że miał ksywkę cycuś.

Fidel

Bo tylko na Weszło jej używają. Lewandowski jak wchodził do kadry to był trochę pośmiewiskiem a potem wyrósł na najlepszego gracza. Dobry był typ i w swoim czasie osiągnął coś o czym pozostali kopacze mogli tylko pomarzyć. Odniósł sukces i wyciągnął z kariery maksimum. No i był pocieszny.

AmebawPanierce
Foto higiena Finishparkiet Brukbet

Oczywiście musiałem sobie puścić z muzyką…Ktoś miał fantazję.

mazi krk

Pracowity,charakterny zawodnik.Chyba pierwszy z naszej ekstraklasy który pojechał na wschód. Przetarł szlaki innym.Teraz podobno żyje i mieszka w Dubaju.Dorobił się skurczybyk.Achmetow nie żałował grosza.No i te jego wypieki na twarzy☺

Stolec

te jego wypieki…chleb, ciasto…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz