post Avatar

Opublikowane 02.10.2017 11:50 przez

redakcja

Legia sypie się jak domek z kart. Piłkarze grają fatalnie, trener atakuje zawodników i chcąc nie chcąc szczuje na nich kibiców, a kibice… No cóż, postarali się jeszcze bardziej podnieść poziom żenady.

Noc z niedzieli na poniedziałek piłkarze Legii zapamiętają długo. Na Łazienkowskiej czekał na nich komitet powitalny – jak się okazało wcale nie w celu zdyscyplinowania zawodników poprzez ostre słowa, ale poprzez ciosy. Te sypały się na tyle gęsto, że np. Aleksandar Vuković oberwał przez przypadek (za co podobno został później… przeproszony). Sytuacja była znacznie poważniejsza niż 19-lat temu, kiedy również po porażce z Lechem 0:3 w Warszawie użyto siły.

Wtedy ucierpiało zaledwie trzech zawodników, tym razem na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy zostali nietknięci (między innymi Arkadiusz Malarz i Michał Kucharczyk). Najwięcej zastrzeżeń – o ile to można nazwać zastrzeżeniami – kibice mieli do cudzoziemców, którzy ich zdaniem zbyt dużo czasu spędzają na mieście. Skandaliczne sceny miały miejsce na monitorowanym terenie, więc teraz ciekawa będzie reakcja klubu: czy będzie udawał, że nic się nie stało, czy może dowiemy się, że akurat tam oko kamery nie sięga. No chyba że klub postanowi pójść na wojnę z najbardziej radykalnymi kibicami, ale coś nam podpowiada, że to mało prawdopodobne.

Jedno wydaje nam się oczywiste: zawodnicy nie pójdą w ogień za trenerem, który takim scenkom przygląda się z założonymi rękoma.

#ZawszeMocniej

fot. FotoPyK

Opublikowane 02.10.2017 11:50 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 366
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tristan
tristan

Jaki klub tacy „kibice”.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Długo się nad tym zastanawiałeś gimbusie?

tristan
tristan

Kolejny „kibic” legii.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Nie znasz nie oceniaj 😉

tristan
tristan

Nie znasz nie oceniaj

werseo
werseo

cweluchu, twój klubik się rozpada w drobny mak, smaruj dupsko, bo będzie jeszcze gorzej, heheheh. Karma wraca.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

dzięki za miłe słowa, pozdrów matkę

werseo
werseo

wasze bolszewickie ścierwo tonie! HAHHAHHA!

tristan
tristan

ty pozdrów swoją, dobra jest w te klocki

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Urkides
Urkides

Smutne to wszystko bo jak się temu przyjrzeć bez emocji to wyłania się obraz totalnej wiochy.
Tak zwani kibice są tylko elementem tego umysłowego ubóstwa bo nie lepiej jest w tak zwanych elitach piłkarskich. Oczywiście nie dochodzi tam do rękoczynów ale ilość wypowiadanych bzdetów świadczy o tym że jesteśmy głęboką prowincją umysłową.
Ktoś kto chce osiągnąć wysoki poziom w czymkolwiek musi z Polski wyjechać bo tu panuje zaduch umysłowy i moralny. Mylone są wszystkie pojęcia i świat stoi na głowie.
Te bandy troglodytów mianowały siebie najważniejszym elementem klubów a od niedawna odkryły (z pomocą przyjaciół) że są również największymi patriotami co daje im, według nich, licencję na zachowania bandyckie.
Kretyni (albo cynicy) którzy wspierają ich zachowania albo się nimi zachwycają nie wiedzą że wypuszczają dżina z butelki albo robią to celowo. Te zachwyty oficjeli nad oprawami, racowiskami, wyrozumiałość dla „niepohamowanych emocji” prowadzą do łamania kolejnych barier.
Byliśmy „zieloną wyspą” teraz stajemy się „brunatną”.
Może to pozornie odbiega od tematu ale kiedyś, kiedy czytałem o historii Polski nie mogłem zrozumieć jak to się działo że traciliśmy na znaczeniu i sile co doprowadziło do rozbiorów.
Tłumaczono to knowaniami wrogów. Ale dzisiaj mamy okazję obserwować jak ten nasz narodowy koszmar miele swoimi żarnami i prowadzi nas znowu na pobocze historii.
Jesteśmy zacofani mentalnie i skretyniali, takie reakcje kibolskie są tylko małym odpryskiem tego skretynienia. Sama wiara w to że zastraszaniem mozna spowodować postęp jest dowodem skretynienia. W krajach cywilizowanych takie incydenty dzieją się z udziałem osób z tzw trzeciego świata. Otóż okazuje się że należymy do niego.
Mam wrażenie że polskie społeczeństwo się przefiltruje. Ci którzy rozumieją zasady jakie powinny rządzić we współczesnym społeczeństwie wyjadą z Polski tam gdzie takie zasady są przestrzegane. Reszta zostanie ze swoją ‚suwerennością” i będzie się szarpać za kudły i opluwać czerpiąc z tego dumę i na tym budując poczucie swojej „wielkości”.
Te przemyślenia to nie jest wyłącznie efekt tej zadymy bo jest ona tylko odpryskiem pewnego trendu. Jeśli go nie powstrzymamy to ten styl „zarządzania” będzie co raz powszechniejszy.

grishka
grishka

ZGODA !!! ZGODA !!! I JESZCZE RAZ ZGODA !!!

Yo
Yo

Tu powinno być 1000 lajków. W zamian za to zaraz będą Cię uświadamiać wielbiciele wyklętych i jedynej wyspy wolności w Europie. Ci co wiedzę o świecie czerpią z fejsa i popularnych tam kretyńskich portali, typu prawicowyinternet i dziennik narodowy. Barany wymieszane z amebami.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Z ciekawości. Co do tego maja wyklęci, towarzyszu ze zLEWOzmywaka.pl i kuriera międzynarodówkowego? Młocie wymieszany z sierpami.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

qdlaty81
qdlaty81

Najgorsze jest to, ze wymiar sprawiedliwosci nie dziala. Co z tego ze nawet zlapiesz kogos jak minie 15 lat zanim zapadnie wyrok

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

klusek66
klusek66

Cóż, sęk w tym, że to zdaje się tłukli ci, którzy uchodzą właśnie za ochronę albo się za taką uważają.

bennua
bennua

Kiedyś napisałem że ta nowa moda polegająca na staniui tlumaczeniu się bandzie kretynow pod płotem po meczu jest chore dostałem wiązankę chuji od tych debili pejsbuka i L. Kluby powinny wydać zakaz swoim piłkarzom podchodzenia do ogrodzeń i rozmawiać z tymi idiotami

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Najgorsze jest to, że „na górze” przymyka się oczy na takie zachowania. Ba, jest nawet na to ciche przyzwolenie w imię… No właśnie w imię czego? Głosów przy urnie? Pielęgnowania patriotycznych postaw i tradycji? Rzeczywiście! Naszą narodową tradycją jest rozwiązywanie problemów poprzez danie po mordzie!

śal pelacór
śal pelacór

To się nazywa gospodarka wolnorynkowa. Dlaczego zwykły pracownik może być wykorzystywany w pracy, mobbingowany, bez wsparcia BHP, bez umowy, bez pomocy od NFZu, olany przez państwową inspekcję pracy?
To jest ciche przyzwolenie czy przymykanie oczu?
Dlaczego policja i prokuratura ma się wtrącać w sprawy prywatnych spółek, ich pracowników, rodziny pracowników, ich konsumentów i wielbicieli?
Dlaczego szaraka można olać a pana piłkarza trzeba chronić gdy nie jest nawet państwową spółką?
Sprawiedliwość dla wszystkich a nie tylko dla bogatych.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Nie wnikając w szczegóły: uważasz, że pranie po mordzie jest dobre?

śal pelacór
śal pelacór

Uważam że sprawy rodzinne powinny być załatwiane w rodzinie. Prali po mordzie tam od zawsze a jednak są chętni wziąć to ryzyko ,oczywiście nie za darmo.
Nie mam żadnego interesu aby kogoś chronić w jakiejś rodzinie X od prania go po mordzie bo to jeszcze mnie kosztuje, bo policja i prokuratura kosztuje.
Jeżeli jakieś dziecko bluźni ojcu to nie będę dociekał dlaczego bo to nie moje dziecko a jeszcze mogę oberwać rykoszetem.
Nie martwi mnie że panieny dostały po mordzie, dzieci w Syrii dostały bombą i wydaje mi się że przeszliście nad tym do porządku dziennego. W Katalonii obroniono wczoraj „demokrację” a wy się przejmujecie że jakiś nierób dostał z liścia.
To jest tylko nierób należący do Legii.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Ok, Zrozumiałem twoje stanowisko, ale polemizować nie będę, bo sensu w tym nie widzę. Pozdrawiam.

qdlaty81
qdlaty81

Dokladnie nie ma sensu polemizowac. Logika dobrej zmiany. Jak zajebac w slusznej dla nich sprawie to ok. Jak w nieslusznej to JZ juz znajdzie paragraf. Najwazniejszy interes spoleczny… a ze akurat tylko tej czesci spoleczenstwa…

bastion79
bastion79

Niejaka Magda z Sosnowca załatwiła swoje sprawy w domu…

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Idąc tym torem rozumowania, w Legii niedługo pojawi się Krzysztof Rutkowski!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

prawa_reka_siemaszki
prawa_reka_siemaszki

zależy czy prawą czy lewą ręką…

Momo1100
Momo1100

Z tym to proszę do Piotra Dudy i jego przydupasów ze związków zawodowych, bo to oni powinni z tym walczyć, a nie zajmować się wchodzeniem w dupę Kaczyńskiemu i kościołowi, temu Kaczyńskiemu który właśnie ma na celu kontrolować prywatne spółki, kontrolować kto z kim sypia itd
I masz rację sprawiedliwość dla wszystkich, więc wez kolegów i jazda pod sejm, wywlec posła Tarczyńskiego z PiS i postawić go przed sądem przed którym koledzy z partii go obronili w głosowaniu nad odebraniem mu immunitetu. Kowalski już miałby sprawę, poseł Tarczyński śmieje się Kowalskiemu w twarz bo jest bezkarny.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Nie. Duda powinien byc przydupasem Tuska i wchodzić w dupę Wałęsie oraz feminazistkom z marszu szmat. Z HGW prywatyzować Warszawę!
Po kiego ‚uja niedodymane lemingi notorycznie mieszacie w to politykę? Nerwica natręctw?
Grupa bandytów, którzy uwierzyli w polski bajern pobiła grajków, którzy nie sprostali ich marzeniom. Tylko tyle i aż tyle.
Na Legii bito i wcześniej, Donald wypowiedział wojnę kibolom, ale to Donek – mocny jedynie w gębie i z Makrelą za ramieniem.

jeremy
jeremy

„Tłumaczono to knowaniami wrogów” a teraz czym się tłumaczy? wszyscy są przeciwko nam Bruksela, Niemcy a za chwile odezwie się ten debil Janko i napisze, że jeszcze Tomasz Lis. Kibole Lecha też wywiesili szmatę jacy to oni są ostatni obrońcy przed lewactwem…

gdynianin
gdynianin

Chciałbym się Ciebie spytać kiedy była u nas ta jak to napisałeś „zielona wyspa” bo żyję już na tym świecie trochę czasu i sobie nie przypominam no chyba że mieszkaliśmy w innej Polsce. Co do zdarzenia w Warszawie nie popieram aczkolwiek te pseudo gwiazdy które zarabiają kupę kasy prezentują taki żenujący poziom że delikatne „wpierdol” przypomni im po co wychodzą na boisko i że nie wolno robić sobie idiotów z kibiców .Dotyczy to całej naszej ekstraklapy bez wyjątku , jako kibice mamy prawo wymagać od piłkarzy przyzwoitego poziomu bo dzięki nam zarabiają takie pieniądze że przeciętny zjadacz chleba może tylko pomarzyć.

Urkides
Urkides

Gdynianin.
No to odkryłeś kolego uniwersalny sposób na rozwój Polski.
Jeśli mamy byc krajem innowacyjnym to trzeba napierdalać tych leniwych uczonych żeby sie wzięli do roboty i tworzyli wynalazki.
Służba zdrowia kuleje? To proste, kilka wpierdoli spuszczonych szefom NFZ i dyrektorom szpitali natychmiast poprawi sytuację.
Urzędnicy przeciągają sprawy. To samo wpierdol na miejscu tzn. w okienku i zaraz wszystko wróci do normy.
A przecież wystarczy wpierdolić pisarzom, kompozytorom i Polska stanie się potęgą kulturalną, potem tylko wpierdol muzykom i tancerzom baletu i prześcigniemy największe potegi w tych dzidzinach. Jaki to proste i genialne.
Jeśli napisałem że w Polsce panuje prymityw to właśnie miałem na mysli takich ludzi jak Ty, ktorzy wierzą że zakazami, nakazami i wpierdolami można osiągnąć sukces.
Jest taki kraj, Korea Płn. gdzie wpierdol grozi za wszystko, nawet za zbyt mało entuzjastyczne okrzyki na cześć ukochanego wodza. Jakoś te wpierdole nie przynoszą dobrego skutku. W tym kraju nie ma co żreć.

Mnie się wydaje że to może być kolejny element w planie zniechęcania Mioduskiego do rządzenia Legią. Jeśli dojdzie do jakiegoś bojkotu meczów to zafunduje karnety znajomym którzy na Legię nie chodzą żeby chodzili.
To bydło trzeba spacyfikować. Przecież to są macki świata przestępczego które próbują szantażować właścicieli klubów. Jak się tego gnoju nie pozbędziemy z trybun to gówno będzie z rozwoju polskiej piłki. Gangsterzy chcą rządzić klubami z tylnego siedzenia a idioci nazywają ich najwierniejszymi kibicami i patriotami.
Kiedyś w stanach gangsterzy zdominowali związki zawodowe żeby szantażować przemysłowców. Zwykli bandyci udawali związkowców i wzniecali strajki.
Ci nasi bandyci udają kibiców żeby kręcić swoje lody przy piłce.
A kretyni się podniecają że to tacy „szlachetni chłopcy z podwórek”. Tam może i są chłopcy z podwórek ale wykorzystywani przez sprytnych bandziorów jako „mieso armatnie” i robią za „społeczeństwo” w ich brudnych gierkach.
Gdzie jest ten Olkiewicz, on zawsze się chowa pod stół jak jest dym. Bohater z bożej łaski.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

qdlaty81
qdlaty81

Poplakalem sie ze smiechu. Najlepszy komentarz 2017

qdlaty81
qdlaty81

Sory ale jak nie spelniam oczekiwan pracodawcy to mnie zwalnia a nie napierdala. Subtelna roznica.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Zielona Wyspa to termin wymyslony przez naczelnego pasterza lemingów. Chodziło o zielone światło dla kumpli w okradnaniu Polaków. To ma na myśli.

SantoPoco
SantoPoco

Cała prawda w pigułce.

bizkit29
bizkit29

Ty piszesz poważnie o tym, że byliśmy zielona wyspa, a teraz jesteśmy brunatna czy to jakiś żart, ukryta szydera, bo nie rozumiem. Odbiega od tematu? Co Ci się dzieje. Czujesz się prześladowany? Nie możesz się realizować?o co ci chodzi? Jakie zasady masz w Europejskim społeczeństwie? Tam się leja na ulicach, Francuzi, Włosi, Hiszpanie i szczególnie Niemcy. Bije się lewica z prawica o poglądy. Umknęło ci to? Jest spór ideologiczny, niezwykle niebezpieczny, spór który podgrzewaja media w wyżej wymienionych krajach napuszczajac na siebie rodaków, tak jak robi to u nas tvn i wyborcza. Agresja, pogarda, niechęć, obrzydzanie prawej strony ma doprowadzić do eskalacji konfliktu. Nie widzisz tego? Ty Chcesz mieć związki homo, aborcję adopcję dzieci przez Les, które nie znoszą facetów. Powodzenia. Oczywiście, że mentalność mamy w dużej mierze komunistyczna. Polak Polakowi wilkiem, wbicie noża w plecy albo rzucaniekłody pod nogi to powszechne, rozumiem to. Właśnie to zmieniamy, te mentalność. Ale ty podciągasz pod to zachowanie kilku karków, którym puściły bezpieczniki i krzyczysz coś o czymś… Konflikt w legii podgrzal trener poliglota młodzików wypowiadając kompletnie nieodpowiedzialne słowa. Potępiam bicie. Tyle, że to co szopen zrobił z tym klubem… No sorry. Sam zniechęcilem się do swojego klubu z miasta, w którym rządziła patologia, zabili mi miłość do klubu. Przestałem kibicować. Bo każdy myśli jak napchac swoje kieszenie, w sporcie, w życiu, kosztem drugiego. Kto wyrzucal z mieszkań ludzi, kto naciągal okradal oszukiwal ludzi na kredyty pożyczki gotówkowe. Kto to robił przez tyle lat. Prawica? Czy ludzie o mentalności SLD PSL. Po. Odpowiedz sobie sam. Skręciłem w politykę bo twojkomentarz był wybitnie polityczny.

Urkides
Urkides

Kolego bizkid.
Mój komentarz zachaczył o sprawy polityczne bo atmosfera panująca w kraju ma duży wpływ na zachowania jednostek. Jeżeli podważa się działanie wszystkich instytucji w państwie mających gwarantować rządy prawa a przy tym nazywa się ich wrogami Polski i Polaków działającymi na korzyść „obcych” to jak myslisz, w jaki sposób działa to na margines społeczny?
Jeśli chodzi o dbanie o interes obywateli to czy pamiętasz jak za czasów PO ostrzegano przed ryzykiem brania kredytów w obcych walutach, to co wtedy mówił Kaczyński ustami swoich janczarów? Że to jest odbieranie możliwości zwykłym ludziom na posiadanie własnego mieszkania. Minęło parę lat i co sie okazało.
Sprawa SKOK-ów. Jak niepodległości PiS bronił je przed objęciem kontrolą Inspektoratu Bankowego a tym samym gwarantowaniem bezpieczeństwa wkładów ZWYKŁYCH OBYWATELI. SKOK-i zostały objęte tą kontrolą po wielu latach wojny i wbrew PiS-owi i tylko dzieki temu ludzie mogą odzyskiwać swoje pieniądze z upadających seryjnie kas.
Straty na dzisiaj to około 5 mld zł które inne banki muszą płacić oszukanym klientom. To jest afera finansowa najwieksza w historii polskiej bankowości.
A wszystko to pod akompaniament haseł o sprawiedliwości i suwerenności.
Polacy nigdy w swojej historii nie żyli tak dobrze jak po wstąpieniu do UE. Ostatnim takim okresem prosperity był czas bumu zbożowego w XVIw. Potem były stulecia biedy.
Działania obecnej władzy do złudzenia przypominają okres Republiki Weimarskiej która była przedsionkiem faszyzmu.
Ty możesz tego nie rozumieć ale to nie znaczy że tak nie jest.
Która partia broniła kiboli jak niepodległości, poslowie ktorej partii jeździli do Starucha i fundowali mu adwokata? kto dzisiaj szkoli i daje im broń bojówkarzy ze skrajnie prawicowych ugrupowań? Czy wykluczasz możliwość że kiedys zostaną użyci w cywilnych ciuszkach do pacyfikacji protestów ludzi których się najpierw nazwie „lewakami” a potem będzie biło po mordach.
To że ten kryminał podnosi łeb jest w dużej części zasługą takiej polityki. A będzie podnosił jeszcze wyżej i do tego zasłaniając się „moralnym prawem” bo sobie przywłaszczą nazwę „patriotów”.
Kolego świat nie zaczął się wczoraj i wszystkie socjotechniki stosowane przez obecną władzę są doskonale znane z historii. To że Ty tego nie rozumiesz nie zmienia tego faktu.
Nie będę się rozwijał bo i tak tego nie przyjmiesz do wiadomości. Powiem krotko, bardzo dobrze się orientuję w sytuacji w Rosji i chcę ci powiedzieć że to dzieje się w Polsce jest prawie kopią tego co Putin i jego janczarzy zrobili w Rosji. Dzisiaj sytuacja jest taka że nie ma tam żadnej politycznej opozycji zdolnej wygrać wybory bo te są fałszowane a opozycja zastraszana i sadzana do więzień przez SWOICH PROKURATORÓW I SWOICH SĘDZIÓW. Kraj stacza się gospodarczo po równi pochyłej a jedyna mozliwość zmiany władzy to przewrót pałacowy albo krwawe demonstracje.
Na to drugie Putin się przygotował i stworzył Gwardię Narodową w liczbie 400 tys żołnierzy i wyposażył ję w ciężki sprzęt bojowy oraz obudował prawnie na wypadek uzycia broni przeciw manifestantom, gwarantując im bezkarność.
W takim kierunku zmierza Polska i mam tylko nadzieję że uda się ten marsz zatrzymać.
Chociaz nie bedzie łatwo bo na razie mydli się oczy „zwykłemu człowiekowi” korumpując go drobnymi wypłatami i obietnicą „bronienia jego interesów” przed „elitami”. Ciekawe z kog będą się składały nowe elity? Pewno z Misiaków.
Ale jest kupa naiwnych która w to wierzy.

Thor Steinar
Thor Steinar

Siema Lis, po chuj piszesz jako Urkides ???????????????

Realista
Realista

Jak bede w Wawie, stawiam piwo za wiedze oraz poglady polityczne! Miodulski sobie poradzi. Bedac prezesem Kulczyk holding trudniejszym wyzwaniom dawal rade:) Niech wyczysci Legie z tych bandytow, a pozniej cala polska pilke. Powinni zalozyc organizacje wylapujaca takich ludzi i dozywotnie zakazy oraz roboty w wiezieniu. Sam dawalbym kase na dzialanie jej.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Urkides Strasznie mnie tym komentarzem wkurzyłeś. Niesamowicie. Najbardziej tym, że po prostu masz 100% racji i muszę się podpisać pod każdym słowem.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

On jest tak prymitywny, że chyba pisze na serio. Żył na zielonej wyspie dla demokratycznych złodziei, a teraz potajemnie pisze z polskiego obozu śmierci w którym złowrogi Kaczafii morduje lemingi. 😀

Jurand Spychowski
Jurand Spychowski

Mogę tylko potwierdzić twoje ubóstwo intelektualne skoro w swoim grafomańskim elaboracie wszystkich kibiców włożyłeś do jednego worka z hołotą szarpiącą sportowców na parkingu. Do tego wmieszałeś jeszcze gównianą politykę z bardzo parszywą tezą co dyskwalifikuje ciebie jako kogoś wartego poważnej dyskusji.

Urkides
Urkides

Jurandzie, w dzisiejszej Polsce wszystko stało się polityką, nawet Orliki których PiS nie chce finansować bo są wrogie ideologicznie. Za to Macierewicz będzie budował 3000 strzelnic gdzie będziemy szykować młodzież do prawdziwych wyzwań.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Zauważyłeś oszołomie, że to Ty nie potrafisz sklecić posta bez eksponowania swych lewackich fobii?

Filonski
Filonski

Urkides, racja. Ja jednak wierzę że klubowe trybuny kibolskie znikną z czasem. Jeśli nie determinacją środowiska (szkoda, że onegdaj ITI nie miało wsparcia w swej walce z kibolstwem) to znikną naturalnie. Tak jak dziury z dróg, ćpuny z ulic i cały ten smutny i szary syf lat 90tych i wcześniejszych.

Urkides
Urkides

Zgadzam się z Tobą ale pytanie jest kiedy to się stanie? Ja nie jestem optymistą bo z jakichś powodów głęboko w świadomość środowiska wryło się przekonanie że to zjawisko jest nierozłączne z kibicowaniem i na równi z oburzeniem na poszczególne incydenty mamy prezentowany przez to srodowisko pogląd że ‚kibiców mozna zrozumieć, że emocje biorą górę”. To jest tak debilne jak twierdzenie że można zrozumieć np. ojca który skatował dziecko bo „emocje wzięły górę”.
Na to wszystko nakłada się atmosfera polityczna która wynosi te szumowiny do rangi „prawdziwych kibiców” i „patriotów” co przekłada się na ich bezkarność.
Zlikwidowanie tej patologii jest technicznie proste, wystarczy tylko konsekwencja w działaniu i stworzenie właściwego klimatu wobec tych zjawisk.
Nawet większość kibiców zwanych Januszami nie pochwala tego szamba stadionowego a co dopiero niezaangażowani w futbol obywatele.
Ale niektórym politykom jest na ręke istnienie tej patologii bo zawsze mozna ich poszczuć na „wrogów Polski” i przedstawić to jako gniew „zwykłych ludzi”.
Z historii Polski znamy takie działania. W latach 60-ych zebrania opozycji były rozbijane przez ‚aktyw robotniczy oburzony działaniami zdrajców ojczyzny”. Czyli inaczej mówiąc ten „aktyw robotniczy” czyli „zwykli ludzie” wpadali do mieszkań gdzie były takie zebrania i spuszczali wpierdol zebranym tam wrogom systemu, większośc których dzisiaj jest nazywana zdrajcami i konfidentami.
Tak się stawia sprawy na głowie a „ciemny lud to kupuje”

Filonski
Filonski

Kiedy? Wydaje mi się, że szybciej niż później. Zobacz ile dostałeś lajków za pierwszy wpis i zwróć uwagę na ogólny klimat komentarzy. Raczej nie ma pochwały dla bydła na stadionach. Jest sprzeciw, Środowisko piłkarskie musi to zrozumieć i powiedzieć NIE kibolstwu. Nocna akcja kiboli na Ł3 już dawno powinna być zgłoszona na policję. Nie przywiązywałbym się tak do kontekstu politycznego. Politycy się zmieniają. Naprawdę istotniejsze jest to że teraz publicznie krytykuje się poziom polskiej piłki ligowej (kiedyś były tylko heheszki na weszło po eurowierdolach) i że jest coraz mocniejszy nasz sprzeciw wobec kibolstwa. Mam nadzieję że przełom w obu sprawach nastąpi szybko.

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Czyli twoje komuchy z lat 60. były be? Atakujesz komunizm z lewa jak Szechter? Ze strony trockistów? To zabawne!

bastion79
bastion79

Też jestem tego zdania. Cywilizowanie trybun to proces , który został już zapoczątkowany. Potwierdzają to statystyki, gdzie widać wyraźnie poprawę bezpieczeństwa na stadionach. Fakt, że sporo jest jeszcze debili nie martwi mnie zbytnio, bo to gatunek na wymarciu – tylko nie zdają sobie z tego sprawy. Martwi mnie bardzo duża aprobata takich zachowań (komentarze), bo to z kolei oznacza, że proces będzie przebiegał dłużej, a nie krócej. Widzę również związek pomiędzy obecną władzą, a eskalacją zachowań chuligańskich, ksenofobicznych i rasistowskich. Przykre to.

Filonski
Filonski

Jest aprobata ale głównie tych z trybun dla których klub to ONI. Wykrzywiona percepcja nie pozwala pomyśleć inaczej. Ale jest też duży sprzeciw. I tak jak napisałem Urkidesowi – trzeba wierzyć, że przełom nastąpi szybko.

Urkides
Urkides

Panowie, kibice na trybunach to mozaika ludzi. Od gangsterów, poprzez ultrasów po januszy do których ja się zaliczam. Największym złem są bandyci i jestem przekonany że jest ich mniejszośc i to własnie w nich trzeba skierować ostrze działań a reszta się ucywilizuje. Pewnie nie od razu ale jestem przekonany że większość kibiców chce się koncentrować na grze i sukcesach swoich drużyn a nie na rządzeniu trybunami i posrednio klubami.

Kilgore Trout
Kilgore Trout

Ja w kwestii formalnej. Po co te cztery przecinki, skoro dobrze żarło?

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Słysze ten bełkot już 2 lata. Obiecanki-cacanki. Z moich znajomych lemingów ŻADEN nie spełnił obietnicy i nie wyjechał po zwycięstwie narodowych lewaków z PiS w wyborach.
Mam nadzieję, że Ty i reszta lemingów sie przefiltrujecie i będzie cieszyć się wolnością w kalifacie Sztokcholmskim, Berlińskim czy Paryskim. Z resztą oszołomionego, samobójczego lewactwa.
Sierp i młot na drogę! 🙂

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Wiadomość z ostatniej chwili: do sztabu Legii Warszawa zostali dokooptowani trenerzy przygotowania mentalnego!

z9562441V,Kibole-Legii-na-stadionie-w-Bydgoszczy.jpg
Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

i bardzo fajnie że klub stawia na cołczing

Janusz Kibol
Janusz Kibol

Akurat ci na zdjęciu to faktycznie jacyś tacy ciency. Są mocni pewnie tylko w gębie. Nadają się na trenerów mentalnych co najwyżej. Mnie się wydaje jednak, że sztab szkoleniowy Legii poszerzy się o wiele bardziej. W przenośni i dosłownie. W ekipie nieoficjalnego wiceprezesa Starucha jest wielu Panów z szerokimi barami, masywnymi karkami i łysymi łbami. Zapewne zostaną oni specami od przygotowania fizycznego. Pierwszy trening został przeprowadzony już w nocy.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Ci na zdjęciu są od kontaktów z mediami!

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki

Jedno trzeba przyznać: i kibole i antifa wstydzą się swoich bandyckich facjat. Niesamowite podobieństwo.

Pociung getra w góre
Pociung getra w góre

Właściciele klubów i politycy już dawno odlecieli. Dla chwilowego zysku pozwolą kibolom nawet grzebać sobie w dupach. Potem są zdziwieni jak zwykle. Legia przegrała z kibicami podczas bojkotu w czasach budowy nowego stadionu.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Yakupsky
Yakupsky

Pierdol się.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

a jest filmik ??to ja proszę na główną to będzie hit!!!już wiem po co wyszedł miodek .był zadzwonić do starucha po pomoc i ją otrzymał. ma lepsze układy niż koraliki.a co trener ma zrobić?trochę słabo że nie bronił dziewczyn jak sam je nazwał…legia w rozsypce-moja bajka trwa.chwilo trwaj

Janusz Kibol
Janusz Kibol

To jest po prostu niewiarygodne, że w rok po tym jak Legia sięgnęła gwiazd, wszystko się tam tak popierdoliło. Mieli kosmiczną kasę, medialność, wizerunek zwycięzców, zremisowali z wielkim Realem. A teraz kasy z LM już nie ma, zostały wielkie koszty. Sportowo drużyna w rozkładzie. Wokół klubu panuje zła atmosfera. I na dodatek jeszcze kibole dali o sobie znać. Może chcieli dobrze. Ale to proste chłopaki i z myśleniem u nich na bakier. Pogrążają tylko Legię. Ja rozumiem, że kopaczy należało ustawić do pionu. Ale bić? Tego wielu gwiazdorów nie zniesie. Już mówi się że niektórzy chcą rozwiązać kontrakty z winy klubu. To będą kolejne straty finansowe, bo trzeba będzie im wypłacić należną kasę. Ci co zostaną, też nie będą bardziej zmotywowani, a raczej obrażą się tylko na klub. Strzelą focha, bo przecież dali Legii mistrzostwo i LM, a są traktowani jak śmiecie. Ja już nie mówię o piarze i marketingu. To są fundamenty finansowe Legii. A kibole narobili siary i smrodu, który będzie się jeszcze długo ciągnął za Legią. Co gorsza, to może nie być koniec, tylko dopiero początek grubszego konfliktu. Przecież Mioduski był tym, który chciał stanowczo walczyć z kibolskimi wybrykami. Jak pójdzie z nimi na wojnę to znowu będzie protest i pusta Żyleta. Dodajmy do tego, że przyszedł nowy trener i już na dzień dobry naraził się szatni, wyzywając piłkarzy od zdrajców. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe zajścia, nieuchronna wydaje się być wymiana połowy kadry. Tylko że do okienka transferowego jeszcze kupa czasu. No i to będzie kosztowne, a jak podkreśla Mioduski, kasy nie ma. Facet, nie wyobraża sobie że Legia nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa, bo to jest plan minimum założony w budżecie. W obecnych okolicznościach, o tytuł może być jednak cholernie ciężko. Wyciąganie drużyny z kryzysu zapewne trochę potrwa, a dzielenia punktów już nie ma. Ewentualne zwolnienie trenera też będzie bardzo bolesne, bo przecież Mioduski zatrudnił całą armię Chorwatów. Odejście Józka, oznacza kolejne głębokie zmiany w całym pionie sportowym, przecież niedawno wyleciał dyrektor Żewłakow. Jednym słowem chaos. Podsumowując, Legia znalazła się w czarnej dupie. Droga jaką przeszli w rok z raju do piekła jest czymś zatrważającym. To się w pale nie mieści, że można było tak szybko rozpieprzyć tak dobrze funkcjonującą maszynę. Zajadli wrogowie Legii, pewnie otwierają teraz szampany. Ja też sobie trochę podrwiłem w różnych komentarzach, bo sytuacja jest momentami komiczna. Jednak jeżeli idzie o dobro polskiej piłki to nie ma się z czego cieszyć. Degrengolada jedynego klubu, który ostatnio reprezentował nasz kraj regularnie w pucharach, to jest tragedia narodowa! Niezależnie od wzajemnych animozji, potrzebujemy silnej Legii, Lecha, Lechii, Wisły itd. Sukces jednych powinien ciągnąć resztę. Ale patrząc na obecny sezon, znowu będziemy mieli do czynienia z wyścigiem ślimaków. Zamiast równać w górę, jest równanie w dół. Dupa, dupa, dupa i tyle w temacie! Jeszcze żeby nam tylko teraz ta nasza reprezentacja nie odjebała jakiejś maniany na ostatniej prostej do Mundialu… :-/

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Nie interesuję się finansami, ale jeśli Mioduski jest gołodupcem, a opierał budżet na mistrzostwie, gdzie bardzo mało prawdopodobne było, że zdominują ligę, to jest kretynem. Z całością się zgadzam.

Janusz Kibol
Janusz Kibol

GRAND_CHAMP Z tego co mówił do mediów Miodzio, to planem minimum był awans do fazy grupowej Ligi Europy. Budżet zakładał pieniądze z tego tytułu. Brak mistrzostwa to by było już grubo poniżej minimum, czyli poważniejsze problemy finansowe. Żeby było jasne, nie wieszczę tu bankructwa Legii. Może się po prostu skończyć pewien komfort finansowy, trzeba będzie ostro ciąć itd. Najgroźniejsze dla Legii jest moim zdaniem w tej chwili to, że nie ma piłkarza, którego można w razie czego opędzlować na szybko za jakieś 3 bańki euro. W ostatnich latach zawsze taki wentyl bezpieczeństwa był. Leśny szalał, jechał po bandzie, ale miał w tyle głowy, że jak nie wyjdzie, to się opchnie Dudę, czy chociażby jakiegoś Borysiuka.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

u mnie już nawet szampan sie skonczyl

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

To tylko potwierdza przypuszczenia, że odejście Leśnego nie było przypadkiem. Doskonale wiedział, że czas powiedzieć pa pa.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

„Pa pa” to jedno, ale wątpię czy aby to był skończony rozdział. Może uznał że warto odpuścić a teraz chce zniszczyć Legię Mioduskiego aby ten odsprzedał mu Legię po przystępnej cenie.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Scenariusz, jak dla mnie, dość naciągany, ale kto wie, czy nie masz racji… Nie takie rzeczy już się zdarzały i wcześniej też się fizjologom nie śniły 😉

MaLk
MaLk

Może akurat nie w przypadku parkingowych ekscesów, ale tak ogólnie zakulisowy wpływ dawnego obozu Leśnodorskiego na maksymalne uprzykrzenie Mioduskiemu prowadzenia klubu jest widoczny.
Pytanie czy faktycznie chodzi o odkupienie Legii (doprowadzonej uprzednio do opłakanego stanu), czy po prostu o jakąś zemstę.

MaLk
MaLk

Nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy kibice pogrążają swój klub. Podobnie było, kiedy w najtrudniejszych finansowo momentach na wojnę z zarządami szli kibice Wisły czy Zawiszy…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Miszcz Joda
Miszcz Joda

Chyba wg Weszło i innych medialnych przydupasów.
Jak pisałem 3 lata temu, że Legia ma ponad 100 mln pln długów to mnie omal nie zjedli na forum. Sam Stanowski pluł mordę, że to wierutne kłamstwo.
I co? I kurwa 100 mln pln spłacono w tym roku.
Legia nie jest w tak tragicznej sytuacji co niegdyś Wisła, ale bogata też nie jest.

adrian92
adrian92

Mam wrażenie że za dużo ludzi podświadomie sobie wkręciło to wielkie bogactwo Legii po jednym sezonie w LM, na czele z dziennikarzami sportowymi. To chyba tylko dowodzi do jak bardzo „mitycznej” rangi urosła w naszym biednym piłkarsko kraju faza grupowa Ligi Mistrzów.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

WarszawaRadomiemEuropy
WarszawaRadomiemEuropy

W Mioduskim chyba znów coś pękło,więc wyszedł zadzwonić do Starucha 😀
Panienki 😀
Mocno 😀

Janusz Kibol
Janusz Kibol

To mogła być akcja zaplanowana przez prezesa i trenera. Świadczą o tym następujące poszlaki:. Miodek opuścił wcześniej trybuny. Jozin z Bazin wyzwał piłkarzy od zdrajców, a później jako jedyny nie dostał z liścia, przyglądał się z boku. Normalnie ochrona bez pozwolenia władz klubu nie powinna wpuścić bandziorów na parking.

vincent van cock
vincent van cock

Logiczne , dzięki temu niepotrzebny mu zastępca Żewłakowa bo i tak z zagranicy nikt nie przyjdzie . Logiczne też jest ,że ochroniarz naraża się przeciwko jakiejś czterdziestce rozbójników ,żeby zachować swoją intratną posadę .

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

AndrzejeK
AndrzejeK

dzis Januszu sie z toba zgadzam. Taka ustawka ze strony klubu jeszcze bardziej budzi moj wstret i obrzydzenie.
Balkanskie zwyczaje postanowiono wprowadzic. Nawet wydaje mi sie, ze Vuko tez przypadkiem nie dostal, przeciez jest Serbem i jeszcze ze starego teamu trenerskiego.

Mikas
Mikas

Na zachodzie sobie poradz… Oh, wait

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

Rzeźniczak sobie poradził.

KatalonskiPIES
KatalonskiPIES

geografie w szkole miales ?

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

sam nie rozumiesz co napisałeś

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

dobrze że ty zrozumiałeś

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

A co, chciałbyś wiedzieć?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dambibi
dambibi

W chlewie obsranym gównem, kurwa.

Marcin Bauman
Marcin Bauman

Nie wiem skąd się to wzięło, że korpo jest synonimem porządku.

Szczególnie w polskich warunkach to raczej folwark niż korpo.

tristan
tristan

Staruch – kibic wyklęty.
HAHA

hds
hds

Po co bezmyslnie powtarzasz ta lewacka narracja mieszajaca stadionowe bydlo z bohaterami walki o niepodleglosc.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Uogólniaj dalej tępaku, może się pochwal ile za wysranie takiego antypolskiego gówna ci zapłacili?

whooyemooye
whooyemooye

Po co dyskutować z takimi szmatami Grand.

vincent van cock
vincent van cock

Na szczęście polskie dzieci zostały uratowane przez dzielnych chłopców z czterema zegarkami na każdym ręku.

Marcin Bauman
Marcin Bauman

Gdybym wziął karabin, ludzi i poszedł w las obalać np. kapitalizm, to zamknięto by mine w psychiatryku i słusznie. U wyklętych mit jednak trwa.
Szanujmy AK, nie szukajmy na siłę superbohaterów.

vincent van cock
vincent van cock

Ale kapitalizm nie został wprowadzony siłą i nie mordowano jego przeciwników. A do lasu poszli w pierwszej kolejności ci co mieli do wyboru tortury i kulkę w łeb bo tak się kończyła ta cała kłamliwa amnestia , w drugiej ,ci co zostali odbici z katowni. chcesz coś tu porównywać ?

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Nie rób sobie jaj porównując komunizm do kapitalizmu

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Myślę, że to raczej owo „bydło” stara się być wprowadzone w nie swoje towarzystwo, któremu nie jest godne butów wiązać.

Momo1100
Momo1100

Jaka lewacka narracja? Przecież to prawicowi posłowie (dobra uważający siebie za prawicowych, lewaccy posłowie z PiS) i prawaccy redaktorzy wywyższali kibiców w postaci Starucha czy Miśka do miana patriotów, kibiców wyklętych, bohaterów.
To właśnie ci prawaccy przedstawiciele wmawiali że kibic to najprawdziwszy patriota, że on pierwszy odda życie za ojczyznę itd To oni z nich zrobili niemal świętych a nie jacyś lewacy. Ale wiem prawacy to dzisiaj ludzie o mentalności bolszewików, czyli ciągle widzą zdrajców, wrogów, przypomnisz im coś co sami mówili to już stwierdzą że ten ktoś jest lewakiem.
Tak jak ten poseł z PiS co głosował za odebraniem immunitetu (czyli głosował według obietnic PiSowskich że prawo będzie równe wobec każdego i nie będzie świętych krów chowających się za immunitetem) i co się dzieje? Chłopaka wyzywają od lewaków, zdrajców itd bo zdradził, bo zagłosował tak jak nakazywało sumienie, a to w prawackiej klice jest niedopuszczalne, bo prawacy to mentalni bolszewicy!

hds
hds

Momo100 zluzuj majty. Nazywyajmy rzeczy po imieniu bez mieszania pojec i zastanwiania sie co jest pisowskie, a co lewackie.

Kibic na stadionie to normalny czlowiek.
Kibic dajacy w morde pilkarzowi to bandyta.

„Wykleci”, AK, Powstanie Warszawskie TO HISTORIA POLSKI nie historia kibiolstwa i nie historia pisu.

I dalej

Kibice poprzez flagi, oprawy itp czcza pamiec Wykletych? Jest to czyn patriotyczny i godny pochwaly.

Kibice leja po mordzie pilkarzy na klubowym parkingu? Jest to przestepstwo, ktore powinno byc scigane przez policje.

Widzisz roznice? Wiem, ze to trudne, ale zycie bywa skomplikowane.

Politycy i ich zaslepieni zwolenicy maja ta przypadlosc, ze wszystko postrzegaja przez pryzmat swojej idelogii.

bastion79
bastion79

Lewacka? W październiku zeszłego roku, w Nowym Targu, rodziny ofiar „Ognia” Kurasia, zamówiły msze świętą w intencji pomordowanych przez tego bohatera. Od lat domagają się od IPN śledztwa w tej sprawie, ale oficjalna wersja jest taka, że są to przestępstwa pospolite a nie zbrodnie historyczne przeciwko narodowi polskiemu, więc instytut palcem nie kiwnie. Tłumacząc na polski: nie pasuje im do wersji historii propagowanej przez obecną władze. Kuraś był komendantem milicji, współpracował z ub, a nawet nkwd, w wyniku czego, czterech akowców zostało wywiezionych do łagrów. Powiesił kobietę w ciąży na słupie bo rzekomo kolaborowała z niemcami. Wyniki sekcji zwłok wykazały złamany kręgosłup, połamane kości jarzmowe i mnóstwo krwiaków. Słabo przesłuchiwali, bo w średniowieczu doszli do takiej perfekcji, że kobiety i do rozmów z diabłem się przyznawały. Osobiście to zwisa mi czy taki bydlak będzie miał pomnik, ale rodziny pomordowanych to nieźle muszą być wkurwione…. Jeszcze pojawiają się pomysły czy pociągu jego imieniem nie nazwać. Pewnie, najlepiej do Pragi albo Bratysławy, kochają go tam kurwa jak my Bandere.

Jurand Spychowski
Jurand Spychowski

Ale Wyklętych to ty szanuj.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

aha i dziękuję redakcji za wspaniałą grę słowem niczym z The Sun itp…tytul roku.

Markowski
Markowski

Zastanawiam się czy to nie będzie piękny powód dla Mioduskiego aby „podziękować” Żylecie. Chłopaki dali mu powód aby ten wziął się za nich. Do tego jeszcze piękny fragment – „Najwięcej zastrzeżeń – o ile to można nazwać zastrzeżeniami – kibice mieli do cudzoziemców, którzy ich zdaniem zbyt dużo czasu spędzają na mieście”. Czy teraz każdy zagraniczny grajek będzie miał dylemat skoro obcokrajowcy dostali, a tutejsi nie? A to, że grają słabo to inna sprawa. Chociaż równie słabo grają nasi grajkowie…

N.
N.

Mioduski to powinien podziękować Żylecie, bo zmobilizowali mu pracowników do pracy i sportowego trybu życia, który objawia się niespożywaniem w modnych klubach na mieście alkoholu kilkanaście godzin przed ważnym meczem.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

takich kopaczy sobie wybrał

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Nie on tylko Żewłakow, który został wyjebany. Uprzedzając odpowiedź: Żewłakowa wybrał Leśny

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

a pozwolił mu jeszcze popracować Pan loczek

Szczepek
Szczepek

Napisz coś wiecej na temat. Kto pił i gdzie bo jestem ciekaw.

Miszcz Joda
Miszcz Joda

Weź ty sie jebnij w palnik. W wolnym czasie mogą kurwa ruchani być przez stado gejów podczas wciągania koksu odbytami.
Pod warunkiem, że w pracy są trzeźwi i dają z siebie wszystko.
Odróżnij opierdalaczy typu Jodła, Moulin czy Rado od alkoholików typu Jędza.

Benis Jądro
Benis Jądro

Napisałbym, że to straszne pato, ale nie jestem kumaty, więc pewnie się nie znam.

KRIS101
KRIS101

W nawiązaniu do artykułu o Drutex-Bytovii. Teraz macie odpowiedź dlaczego właściciel Drutexu nie wejdzie z pieniędzmi w żaden „zasłużony” polski klub. On nie chce mieć nic wspólnego z półświatkiem.

allende73
allende73

KRIS101 i to jest właśnie smutna prawda.

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Druzyny na poziomie nizszych lig tez maja kibicow z pasja do napierdalania sie miedzy soba 😉

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Akurat w tym wypadku takie sytuacje mają miejsce najczęściej na wsi

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Bytów to nie jest duze miasto 😉

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

np.w warszawie

KRIS101
KRIS101

Ale nie stworzą takich struktur mafijnych o takim rozmachu jak np. na żylecie.
Tak jak napisane w artykule, Co by władze Legii teraz nie zrobiły będzie źle.

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Co do tych struktur to pewnie masz racje, ale ogolnie fajne spostrzezenie z Twojej strony, pozdro 😉

Tomasz Terka
Tomasz Terka

złota polska jesień, na łazienkowskiej lecą liście

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Omega1995
Omega1995

Zawsze zastanawiałem się jakim trzeba być impotentem umysłowym, żeby nie potrafić napisać poprawnie nazwiska, które przewija się non-stop gdzieś w prasie, telewizji, mediach społecznościowych. Wytłumaczysz nam jak to jest? Ty i inni, tobie podobni.

madoo
madoo

Miodulski i Leśniodarski

Stolec
Stolec

no i red. Stnowski/Stalinowski

Zupa_z_bezdomnego
Zupa_z_bezdomnego

Nie ma co się dziwić prawilniakom, im Legia gra gorzej tym mniej widzów przychodzi na stadion, tym mniej osób potencjalnych wrzuci hajs do puszki na „oprawy” i inne frykasy łysych sterydziarzy.

Pozniej wymysle nick
Pozniej wymysle nick

hehehehehe, siedze pale wasa, czytam te komenty i tu nagle taki nick, propsy.

szroter
szroter

dlaczego Kucharczyk nie dostał?
– bo i tak „fatalnie wyglądał”

N.
N.

Bo nikt nie spotkał go najebanego na mieście, w przeciwieństwie do kilku innych „gwiazdorów”.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

to dlaczego nie dostali po mordzie już na miescie

pm
pm

A tak właściwie dlaczego jemu sie upiekło? Przecież od dluższego czasu to jeden z gorszych piłkarzy Legii, a do tego co jakiś czas „błyska” inteligentnymi przemyśleniami w wywiadach.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Bo się chociaż stara..

pm
pm

właśnie się nie stara, to jeden z największych mitów w polskiej piłce

allende73
allende73

Muszę powiedzieć, że to jest ten niezwykle rzadki moment, w którym redaktorzy Weszlo idealnie trafili z tytułem: Patolegia ! Tak to jest patologia, egzemplifikacja tego, że Legia (jak i wiele innych, ale to na marginesie) pozostaje nadal kibolskim klubem sportowym (proszę nie mylić tego z postulatami, by kluby znajdowały się w rękach kibiców), klubem, który sypie się jak domek kart, który przez ostatnie lata tworzył ładną fasadę (która co jakiś czas brudzona była wybrykami środowisk kibolskich), a za którą nic nie uległo zmianie. Myślę, że prawdziwi kibice mogą podziękować tym agresywnym Panom ostatecznego upadku Legii, albowiem (1) po tym wybryku i dalszych groźbach wielu piłkarzy będzie chciało odejść, część może doczeka do otwarcia okienka, część – ci najbardziej niezadowoleni – może wykorzystać te zajście jako pretekst do rozwiązania umowy z winy klubu (z marszu to dostanie, bo klub nie spełnił swojego obowiązku: ochrony piłkarzy) oraz (2) mało który piłkarz, w obliczu trudności finansowych, sportowych i teraz po prostu groźby dostania w pysk od kibola, będzie chciał przyjść i grać dla Legii.

RamoneQ
RamoneQ

STANOWSKI – To na pewno wina Mioduskiego? Leśny by do tego nie dopuścił ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jakkaz
Jakkaz

To było w tamtym sezonie, od tamtej pory skład mocno się zmienił

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

N.
N.

K#rwa, a to kibice ponoszą winę za snucie się po boisku przez 90 minut? To kibiców wina, że kopacze zamiast szykować się do meczy, balują w modnych klubach? Magiera był bee, przyszedł nowy trener, gra, jak i wyniki jeszcze gorsze. To czyj to wina? Trener zabronił im biegać? Celnie podawać? Czy kibice? A może to jednak grajki sobie odpuściły obowiązki?

allende73
allende73

N.. tak, tak, usprawiedliwiaj bandytów. Tak, bo to był zwykły akt bandytyzmu i tak naprawdę szkodzeniu swemu, podobno ukochanemu, klubowi. Po tej akcji na pewno kilku piłkarzy odejdzie, część pewnie wykorzysta te wydarzenia jako pretekst i rozwiąże umowy z winy klubu, część pewnie dotrwa do okienka transferowego. W ich miejsce jednak nie przyjdą lepsi piłkarze, jeżeli w ogóle jacyś, bo może być mało chętnych dostawać wpieprz od kiboli, znosić deptanie ich godności i niweczenie podmiotowości. Ponadto Legia nie ma pieniędzy na zatrudnienie porządnych grajków.

Grimmy
Grimmy

W Lechu mieliśmy podobną sytuację, gdy odszedł Hamalainen i kibice z transparentami wpadli na trening. Było kulturalniej, bo tylko pogadanka dyscyplinarna i groźby (sic!), żeby żaden sobie nie myślał przechodzić do Legii. Za moment z klubu zawinął się Barry Douglas, ponoć mocno w tym czasie zniechęcony metodami motywacyjnymi kibolstwa.

lion
lion

A to kibice są od pilnowania, czy grajki sobie odpuszczają obowiązki, czy może nie? Z kim grajki mają podpisane kontrakty, z kibicami? Jesteś idiotą.

Miszcz Joda
Miszcz Joda

Kurwa czy ty lub którenkolwiek z tych kibiców jest pracodawcą piłkarzy? Bo o ile mi wiadomo to Legia mie ma udziału kibicowskiego jak np. kluby Bundesligii.
Może kibice pobiją też żołnierzy pilnujących Pomnika Nieznanego Żołnierza, bo stali nie dość prosto a w dzień wolny przed służbą se pochlali.

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Pokazac, ze nie jest dziewczynka 😉 ale racja, nie wiem czy Probierz swego czasu nie mial podobnej sytuacji i wykazal sie wiekszym hartem ducha.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Jedynym wytłumaczeniem dla Jozaka jest to że mogła być to zaplanowana akcja Mioduskiego

allende73
allende73

GRAND_CHAMP Oczywiście Mioduski zlecił pobicie własnych piłkarzy, po to aby następnie usprawiedliwić krytykę oraz szydzenie z Legii jeszcze słuszniejszą oraz ostrzejszą. Przy okazji sprawiając, że wielu zawodników może odejść a na ich przyjście niewielu może być chętnych przyjść.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

A niech odchodzą, ja i pewnie wielu innych płakać za nimi nie będzie. Trzeba budować drużynę od nowa, niekoniecznie na obcokrajowcach, którzy się fochną bo „nie mają z kim rozmawiać po francusku”

allende73
allende73

GRAND_CHAMP Jesteś taki pewien, że w ich miejsce przyjdą wartościowi piłkarze, niekoniecznie obcokrajowcy? Widząc to jak działa skauting Legii, jak stoi z kasą oraz po tych wydarzeniach to nie byłbym tego taki pewien. O wiele łatwiej byłoby, gdyby Legia posiadała utalentowanych młodych piłkarzy.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Czy utalentowani to nie wiem, ale młodzi są z pewnością. Głównie o to mi chodziło żeby ściągać młodych jak Górnik.

Monterotondo10
Monterotondo10

Dokładnie, ci co będą chcieli odejść krzyżyk ba drogę a w ich miejsce młodzi wychowankowie, przecież Jozak po to był zatrudniany żeby budować zespół z młodzików

bastion79
bastion79

Nie tylko drużynę, bo trybuny trzeba też przemeblować. Z takimi wsiokami to w pizdu, a nie do cywilizowanej europy.

allende73
allende73

Juri

Oczywiście, że zaczyna się zamiatanie pod dywan. Na Legia.net wydarzenia te tytułują eufemistycznie mianem „incydentu”. Bo incydentem jest atakowanie piłkarzy czy kogokolwiek. Najgorsze jest to, że pewna część „kibiców” to albo popiera, albo „nie popiera, ale rozumie”. Mamy wobec tego rozumieć, że wolno jest bić ludzi, wolno jest bić np. pracowników przez pracodawcę?

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Idiotyczne porównanie, kibice nie są pracodawcami piłkarzy

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Kiedy kupujesz butelke piwa to nie czujesz sie pracodawca tych wszystkich ludzi, ktorzy nalewaja je do butelek? 😉 Jakis dziwny…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

badpandzia
badpandzia

Jak odejdą? i kto im da chociaż 50% obecnej pensji? NIKT. Zostaną, nie maja jaj, są tu dla kasy.

allende73
allende73

badpandzia jeżeli złożą wniosek o rozwiązanie kontraktu w ziny klubu, przed czym Legii trudno byłoby się obronić, to wówczas Legia musiałaby im wypłacić całość pieniędzy należną im do końca rwania umowy (np. musiałby wypłacić piłkarzowi X równowartość jego 36 pensji, jeżeli kontrakt w momencie rozwiązania umowy miałby ważny kontrakt przez kolejne 3 lata)

śal pelacór
śal pelacór

Podaj do sądu pracodawcę, wyduś z niego pieniądze i idź do innej fabryki znaleźć pracę 🙂
Powodzenia 🙂

śal pelacór
śal pelacór

Łatwa kasa jest przyczyną patoli. Pamiętam jak kiedyś z Zagłębia wyrzucono Łobodzińskiego i Bartczaka za korupcję to wzięła ich sobie Wisła i Jagiellonia.
Można powiedzieć że taki Łobodziński zrobił jeszcze na tym interes życia.
Jak zerwą kontrakty z Legią to zrobią interes życia bo łyknie ich inna drużyna i będzie uchodził za gwiazdę bo przyszedł z Legii.
Patola TO JEST NIEWYWIĄZYWANIE SIĘ Z UMOWY O PRACĘ. To jest podstawowa patola Ekstraklasy od lat!!!!

Wróżka Weszława
Wróżka Weszława

Dwie stare – to chujowo pamiętasz bo Wisła Łobo kupiła za gotówkę a kiedy pojawiły się dla niego zarzuty korupcyjne to rozwiązano z nim kontrakt, więc nie kłam złamasie.

śal pelacór
śal pelacór

Pierdolisz. Najpierw Zagłębie spadło za korupcję. Naiwne jest sądzić że Łobodziński nie miał z tym nic wspólnego jak strzelał bramkę w sprzedanym meczu.
Wisła nie kupiła tylko zapłaciła odstępne i Zagłębie nie miało nic do powiedzenia

śal pelacór
śal pelacór

Są, są podatnikami i konsumentami produktów które reklamuje sponsor. Są pracodawcami piłkarzy a urzędnicy w klubie nie są pracodawcami.
Zrobiono wam wodę z mózgu że wmówiono wam że urzędnik jest pracodawcą.

śal pelacór
śal pelacór

Można zaatkować autobus jak ten Borussi i byłby incydent, albo ogólnie wysadzić się na trybunie i też będzie incydent.
Na zachodzie sobie poradzili z patologią, zostały tylko incydenty.

Omega1995
Omega1995

Żeby był „team spirit” to musi być obustronna chęć. A jaką olbrzymią chęć mieli kopacze to pokazali wczoraj. Nawet do piłek nie chciało im się wyskakiwać.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

The BFIYEH
The BFIYEH

Przy rozwiązaniu kontraktu z winy klubu, Legia musi wypłacić całą kase piłkarzowi więc średnio opłacalne.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

A ciekawe, że to klub zabronił im grać na poziomie

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

marjush-zet
marjush-zet

I jak ma być u nas normalnie, jak mamy przyciągać poważnych zawodników? Ile kasy na trybunach puszczono z dymem lub przez różne transparenty? Trudno liczyć by debile, mający się za kibiców sami się opamiętali, ale chyba ktoś rozsądny pracuje w tym klubie? Jeśli to ma być motywacja, to raczej jedynie do tego by z tego klubu spierdolić przy pierwszej okazji. Patologia ma się dobrze. Z czym do Europy? Czas dorosnąć.

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

tu nie jesteś kumaty pamietaj

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

kiedy efekty szkolenia beda objawiac sie w postaci pilkarzy z umiejetnoscia poprawnego przyjecia pilki, celnego podania i przyzwoitego podania, wtedy bedzie u nas normalnie, bo „folklor” na trybunach predzej czy pozniej zginie smiercia naturalna 😉

marjush-zet
marjush-zet

Chciałbym w to wierzyć…

N.
N.

Poważny zawodnik ma płacone poważne pieniążki, nie tylko za fakt odbębniania meczu – na zasadzie – chwila poudawania i do domu/na dziewczynki. W ostatni weekend kilku „gwiazdorów” zostało namierzonych w rozrywkowym klubie o późnej godzinie . Jak widać, kibice podziękowali za „poważne podchodzenie do swoich obowiązków”.

marjush-zet
marjush-zet

Rozumiem, że niektórzy nie mieliby nic przeciwko, gdyby ich szef napierdolił za fuszerkę w pracy, albo za obijanie się?! Ciekawe, bardzo ciekawe….

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Różnica jest taka, że łatwiej wyjebać zwykłego pracownika niż piłkarza

Miszcz Joda
Miszcz Joda

Przyszedł któren najebany na trening (do pracy)? No kurwa nie.
Chuja wiadomo czy grają gorzej bo za dużo balują czy dlatego, że mają w dupie.
Niestety za to drugie zwolnić nikogo jie można.
Kontrakt piłkarski to nie umowa o pracę. Bliżej mu do umowy menadżerskiej jak już coś. A wiadomo jak łatwo wyjebać menadżera (typu Prezes).

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

powinni podziękować już w klubie

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Kibole Legii bija pilkarzy raz na kilka lat, redakcja Weszlo okłada Legie od zmian wlascicielskich, a zaczela robic to jeszcze intensywniej od zwolnienia Magiery, to jest dopiero patola 😉

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dyneck
dyneck

Ciężko tu będzie jeszcze kiedykolwiek sprowadzić jakiś sensownych zawodników ale w sumie co mnie to obchodzi. LTSK!

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

SKCR

Broncur Rynek
Broncur Rynek

Smaczny ten popcorn… om nom nom. Weszło, macie nagranie z monitoringu z lewego obiegu? Zapłaciłbym żeby takie obejrzeć!

vincent van cock
vincent van cock

Metody adekwatne do poziomu cywilizacji , na Górnika podziałało , ale trzeba przyznać ,że chłopaki się nie postarali , wbrew hasłu zawsze mocniej . Aha ,gdzie jest szlachetna paczka ? Zrzucę się na pomarańcze dla tych ciot ,w szpitalach połamani leżą kurwa , u mnie w amatorskiej lidze za takie podejście do gry wypierdalaliśmy ludzi bo to po prostu do chuja niepodobne jest jebać grę nawet jeśli to hobby , a co dopiero w piłce zawodowej , ich się nie da wyjebać bo kontrakt, zobaczymy.

śal pelacór
śal pelacór

Gdzie jest większa patola – w Warszawie gdzie klienci biją wykonawców fuszery czy w Hiszpanii gdzie jest demokracja i władza bije podatników którzy chcą coś zmienić?
A wpuszczanie terrorystów i otwieranie im drzwi to nie jest patola?
Największa patola to jest cała UE i akurat nasi kibice się niczym nie wyróżniają na jej tle.
Cała UEFA to też patola.
W Zagłębiu było podobnie i tylko spadek i rozwiązanie kontraktów coś dało. Nie mówię aby Legia spadła bo pewnie nie spadnie ale kontrakty niektórym trzeba rozwiązać i niech poczłapią sobie pół roku w klubie Kokosa.

vincent van cock
vincent van cock

głos rozsądku

PhoenixLk
PhoenixLk

bicie wykonawców fuszery to też patologia…
Moim zdaniem – to porównanie akurat jest trochę kiepskie – z jednej strony stawiasz pobicie ludzi walczących o autonomię swojego regionu (ciekawe, jak na to zareaguje ke – nałoży sankcje na Polskę? Powód się zawsze znajdzie…), z drugiej gości, którzy – moim zdaniem – przesadzili w okazaniu słusznej skądinąd wściekłości

kubbak92
kubbak92

Brakuje słów… Według mnie taka akcja może tylko spowodować dalszy spadek w tabeli. A zakładam że kilku zawodników podziękuje i wyjedzie z Warszawy. Swego czasu po aferze z domniemanym transferem (bodajże) Kędziory do Legii, trybuny ostro zareagowały i taki Douglas podziękował. A przecież żadnych rękoczynów nie było, tylko obelgi i „groźby”. Polska patologia…

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Rozwiązanie kontraktów z parodystami jest najmniejszym problemem Legii

kamilp88
kamilp88

zwłaszcza jak wypłacą im całą należną pensję 🙂

vincent van cock
vincent van cock

to też nie problem bo już ich nie będzie , gorsze jest co innego , będzie trudniej ściągnąć zawodników , ale może to też dobrze , na jednego Vadisa przypadało kilku takich Chukwu ( ten ma najlepiej i Mączyński czy Pasquato , nie załapali się na wpierdol bo jeszcze bardziej pierdolą swoją robotę niż ci co grali)

śal pelacór
śal pelacór

A gdzie ci „zawodnicy” wyjadą z Warszawy? Kto ich weźmie? Kro zapłaci za drewno setki tysięcy?
To nie jest gimbaza gdzie się wychodzi z klasy i reszta młodych gniewnych ma cię za debeściaka. To jest miejsce pracy z umowami o pracę i kodeksem pracy.

kubbak92
kubbak92

Właśnie dzięki tej umowie o pracę będą mogli zmienić zespół. Nie dotrzymanie warunków w niej zawartych nie musi tylko dotyczyć nie wypłacenia należności.

A zatrudnienie znajdą… Mając kartę w ręku o wiele łatwiej o pracę, a w momencie niedotrzymania warunków od strony pracodawcy równa się wypłaceniem całej kasy do końca trwania umowy…

Moim zdaniem im dalej w las tym właśnie zawodnicy maja mocniejsze argumenty by uciec z tonącej łajby jaką stała się teraz Legia. Oczywiście takie oczyszczenie może przynieść pozytywne skutki i chyba zbyt dużo zgniłych jabłek na Łazienkowskiej, jednak to co teraz się dzieję nie powinno mieć miejsca.

KUBA97
KUBA97

Z FB: Wstyd bić dziewczyny,zero honoru.

The BFIYEH
The BFIYEH

Zgodnie z nową flagą „Mocno Legia” to powinni bejsbolami dostać a nie po liściu. 😉

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Stanowski na TT pisał że to było coś więcej niż liście

Skromny
Skromny

Jaki klub,jaka historia to i tacy kibice.Tam sie nic nie zmienia od lat 50 ub wieku.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Powiedział kibic klubu z 11-letnią historią, który zdobył MP bo właśnie kibice Górnika wzięli na podobną rozmowę własnych kopaczy

Skromny
Skromny

Opowiedz historie swojego klubu,gdzie powstal,jakie nosil barwy,jakie przybral po fuzji w 1922 z Korona.Powiedz jak to zlikwidowano wszelkie sekcje zespolowe w roku 1938.
Napisz co siedzialo miedzy rokiem 1917-a 1920,czy wtedy istnial?Powiedz historie powojenna,chetnie posluchamy.Na koniec jak to jest,ze podobno mecze z LECHEM sa dla was kolejnynm podobno meczem,a po kazdej wiekszej wtopie z LECHEM albo bijecie swoich,albo szybko wychodzice ze stadionu?Kibice Gornika nikogo nie bili,a twoja teoria jest bardzo smieszna,bo moglbym napisac ile to razy pewien klub z zach-pomorskiego sie rozkladal przed wami,abyscie tylko nie przegrali.Zapraszam do lektury,ksiazek,internetu itd.Pewnie ze wzgledu na mlody wiek i braku oczytania wiedza twa jest niewielka.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Wolę zdecydowanie historię mojego klubu niż tego, który przy zielonym stoliku w ’93 dostał mistrza i został rozwiązany w 2006 roku, a dziś funkcjonuje przykryty barwami pod postacią kuchenek. Zważywszy, że wypominasz mi dzieje sprzed II wś, a nie jesteś taki chętny by porozmawiać o czasach bliższych teraźniejszości to jesteś albo debilem albo wszedłeś tylko na stronę klubu i przeczytałeś pierwsze kilka akapitów, bo dłuższy tekst jest dla ciebie zbyt dużym wysiłkiem. Pierdolenie o podkładaniu się pozostawiam bez komentarza, bo wystarczą lata 1993 i 2015 i każdy widział jak było, a u kibiców lecha jak zwykle węszenie spisku, zamiast pogodzić się że byli gorsi.

Skromny
Skromny

Hahaha,nie wiem czy naprawde taki glupi jestes?czy moze udajesz-93 Wisla podklada sie wam jak nic,kibice Wisly spiewja podzielcie sie z nami.Szczesny po latach mowi,nawet jakby wrocili by nan ten tytul nie przyjalbym go bo byl kupiony.To mowi czlowiek grajacy wtedy w Legii/Koronie.94 sedzia Redlinski,czerwona karta dla Gornika jedna goni druga,co sie nie udalo rok wczesniej jest osiagalne w rok 94.Przypomniec ci lata 50,rozebranie Poloni Bytom bo osmielila sie zdobyc MP,liczne przekrety itd.Ja tobie nie przypominam lat przed II WS,ja przypominam ci historie twojego klubu.Jak masz pisac takie bzdety nie pisz lepiej wcale bo sie osmieszac,nie znajac historii swego klubu.Bez odbioru,z osobami o wiedzy zerowej nie dyskutuje.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Dla twojej wiadomości Lech także w ’93 ustawiał, gdyby miał ten punkt czy dwa więcej, to również by dołączył do niedzieli cudów i na tym kończę, bo dyskusja z takim idiotą nie ma sensu, przekręty wyciągnięte z pizdy, ale o fuzji już dupa cicho, po prostu kurwa żałosne.
PS w Poznaniu tylko Legia Poznań!

Skromny
Skromny

Wlasnie na koniec pokazales ze jestes ciota bo masz pi..e.Jak napisales.Zegnam,dobrze,ze zlikwidowano gimnazja moze sie czegos nauczysz w klasie 7 i 8

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

PhoenixLk
PhoenixLk

przypomnij… i dodaj do tego, ile Legia wtedy zdobyła tytułów… a ile dwa inne zespoły, dla których to zresztą były ostatnie tytuły…
z jednym masz rację – z osobami o zerowej wiedzy się nie dyskutuje… Grand_champ – odpuść dziecku, może znajdzie czas na jakąś lekturę… w końcu szkoła się już miesiąc temu zaczęła… może przy okazji się czegoś ciekawego dowie…

Skromny
Skromny

To przypomne tobie kolejny niedouczony Legia 4 wszystkie bardzo w dziwnych okolicznosciach.Slaskie kluby duzo wiecej,bo zaciagnely koalicje,ze chlopakow beda zatrudniac do kopalni.Oczywiscie fikcyjnie,jak wszystkie resortowe kluby w Polsce bo mialy dosc kradziezy za darmo przez Legie.Widac,ze doskonale znasz termin rozpoczecia szkoly,pewnie teraz masz przerwe i piszesz.Smiac,mi sie chce jak czyta sie takich niedorozwojow jak wy,atakujecie innych,a swego podworka nie znacie.Coz sloikowe kompleksy.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

żal dupkę sciska

The BFIYEH
The BFIYEH

Rozdwojenie jaźni masz. Klub z 11letnią historią a chcesz mistrza z 93 roku… też czasami na Łazienowskiej nie dostałeś po głowie bo z mysleniem coś nie tego…

PhoenixLk
PhoenixLk

również opowiedz historię swojego klubu… nie pomijaj wątku waszej legendy, która przez jakiś czas miała nazwisko skrócone do jednej literki, oraz tego, że nie można było was karać, bo graliście na papierach innego klubu…

Skromny
Skromny

Tak,udowodniono mu cos?skazano prawomocnym wyrokiem?NIE!!!!Tez moglbym podac cie do sadu,ze np jestes pedofilem,to co wszyscy by w to uwierzyli?Nawet jak sad orzeknie,ze jest nie winny.Oskarzyc,rzucic pomowienie na drugiego jest latwe,ale potem przyznac sie do swojego bledu juz nie.

The BFIYEH
The BFIYEH

lepiej mieć legendę z skrócnym nazwiskiem do jednej literki niż legendę z dwoma literami…AA

PhoenixLk
PhoenixLk

pochwal się – w którym klubie grają sami abstynenci…

The BFIYEH
The BFIYEH

przynajmniej po pijaku nie jeżdżą

PhoenixLk
PhoenixLk

byś się zdziwił… ale czemu dziennikarze mieliby o tym pisać, skoro nawet kibic tego zespołu wstydzi się podać jego nazwy… tak – prosiłem cię, byś podał nazwę swojego klubu (skoro tak stawiasz sprawę mniemam, że to właśnie w twoim klubie wszyscy są święci)… nie doczekałem się…

wertico
wertico

To nie są prawdziwi kibice.

Filonski
Filonski

Jest jak w tym smutnym memie z Lką.
Uczę się grać.
Uczę się prowadzić klub.
Uczę się trenować.

I tylko kibole wiedzą co i jak. Bo przecież Legia to ONI.

jamajski_spekulant
jamajski_spekulant

to kibice płacą za kontrakty dla tych „nierobów” całkowity kosztna osobę, czyli = dopinguje swój klub podczas sezonu: kartenty, bilety, kasa w sklepiku klubowym, catering, wyjazdy…wrzuta do puchy dla ultrasów = 700- 2000 tyś w sezonie…!

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

Taaa. Wejdź sobie na Legia.net niedawno były tam dwa artykuły traktujące o finansach Legii. Wpływy kibicowskie nie pokrywają nawet 1/3 kosztów prowadzenia klubu. Utwierdzaj się dalej w takim idiotycznym przekonaniu, tak jak powielane debilizmy, że gwiazdy spłacają transfery koszulkami.

śal pelacór
śal pelacór

Bo do wpływów kibicowskich nie doliczasz pieniędzy sponsorów. Jak myślisz, po co jest reklama w TV? Reklama w TV jest tylko po to aby konsument zostawił pieniądze w sklepie dla biznesmena który zainwestował w reklamę. Jeżeli będziesz liczył wpływy TV tylko z abonamentu to okaże się że komercyjną telewizję utrzymuje taki Solorz z własnej kieszeni co jest nieprawdą bo gdyby Solorz robił to tylko za swoje to już poszedłby z torbami a mówiąc nawet więcej, nigdy by się nie objawił z platformą cyfrową bo by na nią nie miał pieniędzy.
Tak samo działa klub.

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

Ale reklama w TV jest nie dla kibiców o których pisał Jamajski. Taka reklama ma zasięg ogólnopolski i sponsorzy za to płacą.
Jeśli na stadionie będzie tysiąc ludzi, ale oglądalność w TV będzie 3 razy taka jak teraz to sponsorzy wciąż będą dawać duży hajs. Nie mieszaj dwóch różnych rzeczy.

śal pelacór
śal pelacór

Każdy oglądający mecz na stadionie na którym jest reklama jest kibicem.
Warszawscy kibice powołali do życia Legię i można powiedzieć powołali do życia na stadionie reklamę. Bez nich nie byłoby stadionu na której jest reklama „dla ludu”.

dupa
dupa

O czym ty piszesz? To, że kibic bezpośrednio czegoś nie opłaca nie znaczy, że nie utrzymuje tych panienek! Kontrakty telewizyjne skąd się biorą? Z tego, że kibic kupi dekoder NC+ i będzie płacił abonament! Kontakty sponsorskie skąd się biorą? Z tego, że kibic obejrzy reklamę i kupi produkt.
Myślisz, że te wszystkie pieniądze z praw telewizyjnych i kontraktów sponsorskich biorą się z kosmosu? Nie, to zwykli ludzie, kibice generują dochód!

pm
pm

To jeszcze dolicz sobie koszty utrzymania stadioniu oraz ochronę i ci wyjdzie na zero. Dolicz do tego jeszcze kary za różne akcje i skończ z tym pierdoleniem, że „kibice” utrzymują klub. A nawet jeśliby utrzymywali to wciąż nie mają prawa do jakiegokolwiek działania jak wczoraj. Nie pasuje gra kopaczy? To skończie przychodzić na stadion, nie oglądajcie w telewizji. Klub wtedy bankrutuje i rozwiązuje kontrakty kopaczom. Wszyscy są szczęśliwi.

śal pelacór
śal pelacór

Stadion z podatków, bynajmniej podatków Mioduskiego

pm
pm

To są koszty budowy, a nie utrzymania stadionu.

śal pelacór
śal pelacór

Bez budowy nie byłoby mowy o utrzymaniu i większej ilości kibiców. Baz stadionu nie byłoby Ligi Mistrzów w Warszawie, nie byłoby transmisji w CPlus bo wiochy nie dadzą o 18h w Niedzielę i nie będzie pieniędzy z transmisji. Reklamodawcy nie przyjdą na kurnik.
Klub stoi na pieniądzach kibiców i Mioduski nie ma drukarki do pieniędzy.
Bez kibiców można by było to wszystko zaorać bo reklama by się nie sprzedała.

Wróżka Weszława
Wróżka Weszława

Jeśli się nie mylę to Legia ma problemy finansowe, mimo że w zeszłym sezonie ich nie miała, a frekwencja się nie zmieniła. To jak to jest możliwe skoro źródło finansowania klubu jest stałe? Możesz mi odpowiedzieć?

śal pelacór
śal pelacór

Można to wszystko obliczyć, niestety bez danych z biura rachunkowego nie da się nic obliczyć.

MaLk
MaLk

Ech, chłopaki, ze skrajności w skrajność. Podpowiem wam – żadna z waszych tez nie jest prawdziwa. Wpływy kibicowskie są istotną częścią w budżecie klubu, ale nie jedyną.
Bez nich jest słabiutko, ale z samych takich wpływów klubu się też nie utrzyma. Nie ma sensu ich ani demonizować, ani marginalizować ich znaczenia. 1/3 w wielomilionowym budżecie to w cholerę dużo, ale też ciągle w cholerę mniej niż 1/1 😉

The BFIYEH
The BFIYEH

To, że są reklamodawcy to zasługa kibiców.
Nieciecza, Grodzisk czy inne zespoły z taką liczbą kibiców nie przyciagnęły (oprócz właścicieli) reklamodawców do siebie ponieważ nie ma dla kogo reklamować produktów. Jak nie bezpośrednio (bilety, gadżety, catering) to pośrednio kibice są głownym sponsorem klubu.

adrian92
adrian92

Tylko że tą pozostałą kasę też generują kibice, niekoniecznie konkretnego grającego akurat klubu, mogą to być „neutralni” zainteresowani samym meczem czy jego wynikiem, ale… problem w tym że Ekstraklapy nie obejrzy przecież Chińczyk, Hindus czy nawet inny Europejczyk, bo po co? Za niski poziom. Dlatego oprócz pewnej grupy „niedzielnych” kibiców oraz tych od innych polskich drużyn takie Lech-Legia obejrzą w sporej mierze właśnie ludzie w Poznaniu i Warszawie, którzy z jakichś powodów nie poszli/nie chodzą w ogóle na stadion. I to do nich w takim razie jest adresowana reklama, która pośrednio zapewnia kasę z praw tv od nc+. Jeszcze większy udział kibice grającej drużyny będą mieli przy mniej „prestiżowych” spotkaniach, np w I lidze.

KUBA97
KUBA97

Plus wg PS niektórzy piłkarze chcą zerwać kontrakt! Do fanów Legii- co się tam odp.. ?!! Bo ostatnio nie wierzę w skale patologii w W-wie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dambibi
dambibi

Jak mogli oszczędzić Kucharczyka? Skandal.

Szczepek
Szczepek

Piłkarze grali beznadziejnie. Nie wiem czy to co im przekazywał trener:
-było bez sensu i stwierdzili, że graja po swojemu;
– bylo z sensem ale z jakis powodów stwierdzili, że nie będa realizować;
Ale tak się nie robi. Tzn. robi ale w krajach takich jak Turcja, może Serbia, Rosja, gdzieś w Afryce. Klub powinien mieć instrumenty żeby graczy dyscyplinować (kary, niewypłacanie premii, zesłanie do rezerw, itd) a nie kibole.
Współczuje teraz DM bo nie widzę dobrego wyjścia z sytuacji, jedno gorsze od drugiego:
1. Nie wycigać konsekwencji, dajac przyzwolenie na takie patologie.
2. Wyciagnac konswekwencje i narazić się na puste trybuny bo przecież, że nie dość, że bydło nie wejdzie to jeszcze nie pozwoli innym wejść 🙁

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

A dlaczego Turcja, Serbia czy Rosja to gorsze? Pierwsi i ostatni mają silniejsze ligi, drudzy również lepiej od nas bo 2 drużyny w LE. Natomiast DM powinien się zastosować do zasady agenta KGB: jedno myśleć, drugie mówić, trzecie robić. Puste trybuny nie wiem czemu miałyby być, wystarczy wjebać zakazy stadionowe, frekwencja i tak jest chujowa.

Szczepek
Szczepek

Może drużyny graja tam lepiej ale wynika to z tego, że te lepsze kluby maja dobrodzieja, który nie liczy się z kasa. U nas takich nie ma, wiec jesli mamy powiedzmy równać do takiego Ajaxu czy Bazylei, trzeba nadrabiać profesjonalizmem. Często piłkarz wybierze, nieco gorszy klub ale w fajnej lidze, z fajnymi stadionami, gdzie nic mu nie grozi ani jego rodzinie za mniejsza kase niż we wspomnianych przeze mnie krajach za lepsze pieniadze,

pm
pm

Nikt jeszcze nie wyskoczył z teorią, że ta patologia została tam sprowadzona i opłacona przez Leśnodorskiego i Stanowskiego? Aż dziwne…

Swoją drogą Mioduskiego z Leśnodorskim poróżniły ponoć właśnie ekcesy „kibiców” i to Mioduski właśnie chciał wtedy ostrzejszych metod wobec nich. A teraz takie coś. Przypomnijmy, że wczesniej tych samych gości zatrudnił do „ochrony” na stadionie. Co za Azja…

Darek, ja do Ciebie generalnie nic nie mam, ale powiedzmy sobie to wprost – nie znasz, nie czujesz, nie ogarniasz środowiska legijnego. Może nie zdawałeś sobie sprawy, ale piłka nożna w Warszawie to coś zgoła innego, niż koszykówka z Obamą. I tak się zastanawiam czy wśród tych nędznych kopaczy i niezbyt skutecznych skautów najsłabszym ogniwem w Legii nie jesteś przypadkiem Ty. Jeśli teraz piłkarze rozwiążą kontrakty z winy klubu, to Legia leży. Widmo gry w I lidze nie będzie już czymś niewyobrrażalnym.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

Logika bandytów jest porażająca. Liczą na to, że gość zarabiający setki tysięcy złotych rocznie, przejmie się pierdoleniem i liściem od jakiegoś patusa, pracującego fizycznie za średnią krajową.

Na dodatek takim zachowaniem tylko i wyłącznie pogrążają klub, który ponoć kochają. Ehh, w Legii chyba wracają lata 90′

dario armando
dario armando

A jęśli kogoś np.połamią to ,co te setki tysięcy są warte narażania życia i zdrowia .Zastanów się chłopie co piszesz ,tak naprawdę kasa jest mało istotna wobec innych priorytetów życiowych.

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

Tak tu masz rację, z perspektywy obawy o własne życie i zdrowie to jest poważna sprawa. Ja bardziej myślałem o tym, że wyzwiska, „męska rozmowa” czy nawet te liście na ryj, przecież i tak nie zrobią żadnej różnicy. Zawodnicy się tym wiele nie przejmą i lepiej od tego grać nie będą.
Ja patrzyłem bardziej od tej strony motywacyjnej. Ty od strony bezpieczeństwa i zgadzam się w 100%.

MaLk
MaLk

Ja tam myślę, że jak ktoś dostaje z liścia, to przejmuje się raczej tym, jak silne jest uderzenie, a nie tym, ile zarabia uderzający go… 😀

dupa
dupa

Problem polega na tym, że cały modern football to patologia. Te „patusy”, o których wspominasz, jak się będą opierdalać w pracy to szef ich wypierdoli z roboty, a piłkarz może opierdalać się do woli i nikt mu nic nie może zrobić. Przestaniesz mu płacić to poleci ze skargą do UEFA i rozwiąże kontrakt z Twojej winy gdzie będziesz musiał mu wypłacić odszkodowanie. Wypierdolić go też nie wypierdolisz, bo będziesz mu musiał wypłacić cały kontrakt do końca. Te panienki są bezkarne, mogą robić co chcą i nikt nie ma na nich żadnego bata. Skoro pieniądze ich nie motywują to może strach ich zmotywuje. Popieram kibiców Legii.

Krzysio Marzyciel
Krzysio Marzyciel

#MOCNOLEGIA hahahahhaha

Marek Bielski
Marek Bielski

To jakiś nowy mikrocykl treningowy??? Survival.

FunFutbolu
FunFutbolu

To jest koniec Legii jako poważnego klubu piłkarskiego.

Już widzę jak jakikolwiek piłkarz będzie chciał przyjść do tego klubu wiedząc że po przegranym meczu może zostać pobity przez bandytów na terenie klubu.

Natomiast Mioduski jest skompromitowany ostatecznie-całe środowisko skrytykowało zwolnienie Magiery ale on wiedział lepiej. Gołym okiem widać że zatrudnienie tego wuefisty z Chorwacji to było dobicie samego siebie. Zespół wygląda jeszcze gorzej niż wcześniej , a takie słowa jakie wypowiedział po meczu ten „trener” pokazują że kompletnie nie nadaje się do tego zawodu.
I do tego jeszcze nieświadomie napuścił na swoich piłkarzy bandytów-bo skoro trener mówi że zagrali jak baby bez walki to bandyci uwierzyli.

A prawda jest taka że Legia ma słabych piłkarzy i teraz jeszcze beznadziejnego trenera-a wymagania jakby byli najlepsi. Nie są-i to nie dlatego że grają jak baby.To jest zespół na miejsca 3-5 w naszej lidze.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Jakim ignorantem trzeba być żeby nazywać wfistą człowieka, który tworzył potęgę (w odpowiedniej skali) Dinama Zagrzeb i pisać, że to jest skład na 3-5 miejsce? wejdź, popatrz gdzie grali ci piłkarze, szczególnie że większość była też w zeszłym sezonie i skończ pieprzyć

FunFutbolu
FunFutbolu

Ignorantem to trzeba być żeby nie widzieć że ma się dużo słabszych od Lecha piłkarzy i publicznie zarzucać im brak ambicji.

Ten facet nigdy samodzielnie nie prowadził zespołu, może do budowy akademii by się nadał.

Piłkarze mając świadomość że zostali pobici tak naprawdę idiotyczną wypowiedź trenera który naszczuł na nich -pewnie nieświadomie kiboli powinni wymówić mu posłuszeństwo.

Magiera wyciągał z nich maksa-teraz grają dużo gorzej. A Jozak albo jest ignorantem i nie widzi jakim potencjałem ludzkim dysponuje albo jest zwykłym debilem-chociaż debilem i tak jest bo po takiej wypowiedzi nikt żaden piłkarz nie powinien podać mu ręki a i obicie mu ryja bym usprawiedliwił. Bo przez niego dostali oni po ryju.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Wielka różnica, Magiera poprowadził Zagłębie przez ok. 11 kolejek, a Jozak 0.

MarcinDrazek
MarcinDrazek

Magiera Legionistę z krwi i kości który zna klub od środka vs szef akademii w Chorwacji, który dopiero jak dostał ofertę sprawdził gdzie w Polsce leży Warszawa.

Faktycznie identyczne przypadki.

Majas9
Majas9

Moze to roznica mentalnosci? Romeo powiedzial, co chcial, co uwazal za sluszne do powiedzenia. Jeszcze nie wiedzial, ze takie wypowiedzi polscy kibice traktują jak napasc na pilkarzy, a on po prostu podsumowal postawe pilkarzy w meczu.
Naprawde nie wiem co chcial tym osiagnac, ale wiem jedno – byl szczery do bolu.

Grimmy
Grimmy

Szczery do bólu i mało taktowny. Zawód trenera jest bardzo specyficzny. Tutaj nie ma miejsca na szczerość w wydaniu Jozaka. Najlepiej w zawodzie trenera sprawdza się zasada Leonardo da Vinci: „przyjaciela chwal przy wszystkich, a gań rozmawiając w cztery oczy”. To co zrobił Jozak było bardzo nieprzemyślane, żeby nie powiedzieć głupie. Nawet bez tej wczorajszej awantury z kibicami, nawet gdyby do niej nie doszło, to samymi wypowiedziami pewnie stracił szatnię.

MaLk
MaLk

Fakt, że piłkarze po zmianie trenera nie grają ani odrobiny lepiej sugeruje, że najnormalniej w świecie są źle przygotowani do sezonu. Nie ma szans, żeby w tak krótkim okresie nowy trener zdołał swoimi decyzjami zepsuć fizycznie czy taktycznie skład grających ze sobą od miesięcy, na swoich pozycjach, graczy w większości klasy reprezentacyjnej. Nawet te mityczne „słowa” nie mogły mieć wpływu na atmosferę, bo wypowiedział je PO meczu, podobnie jego postawa przy tej „pogadance” z kibolami (nota bene akurat ten trener może być przyzwyczajony do podobnych klimatów, bo w Zagrzebiu lepiej nie jest – może nawet gorzej).
Jeśli nawet „efekt nowej miotły” nie działa, to trzeba powiedzieć sobie uczciwie, że problem jest w formie fizycznej zawodników i tego się nie zmieni w ciągu dwóch tygodni. Poprawa błędów w przygotowaniu fizycznym to kwestia miesięcy. Gdyby to była kwestia ambicji, to choćby i tylko dla pokazania się przed nowym trenerem przynajmniej część piłkarzy by walczyła.
Oczywiście trener też to powinien wiedzieć i, nie ma co się oszukiwać, nie powinien w związku z tym mieć pretensji do piłkarzy, że nagle nie zyskali na świeżości, szybkości i fizyczności w meczu. Jego pogadanka po meczu znamionuje gościa, któremu ciągle wydaje się, że strofuje grupkę młodzieżowców czy juniorów, nie dorosłych piłkarzy.

The BFIYEH
The BFIYEH

Fizycznie nie jest w stanie przygotować, ale Legia bez ambicji podeszła do meczu. Jakoś nie zauwazyłem aby skurcze ich łapały z nadmiernego wysiłku. W głowie, w szatni mecz już przegrali.

dario armando
dario armando

Czasami się człowiek wstydzi ,że jest Polakiem.Ja rozumiem wszystko ,ale dla pewnych środowisk nie powinno być miejsca na polskich stadionach .Paradoksalnie to Legii może pomóc,bo większość graczy się absolutnie nie nadaje do grania w takim klubie i sami rozwiążą kontrakty.

whooyemooye
whooyemooye

Wstyd to kraść i z dupy spaść, ogarnij się

Szczepek
Szczepek

W jaki sposób to wyjdzie na Legii na dobre? W przypadku rozwiazania kontraktu z winy kluby zawodnik będzie musiał mieć wypłacone wynagrodzenie, które by dostał go wypełniajac. I w wiekszości przypadków wypłacone pewnie od razu. Podsumowujac, zostanie bez piłkarza i bez kasy.

dario armando
dario armando

Napisałem ,że może to Legii pomóc ,a nie ,że od razu pomoże ,ale jak aktualne bradziagi rozwiążą kontrakty ,to istnieje nadzieja ,że Legia lepszych sprowadzi i to wcale niemała ,bo 80% tych co są to absolutnie nie zasługuje na zakładanie koszulki najlepszego w ostatnich latach klubu w Polsce .Natomiast wypłaty kontraktów można przeciągać ,bo zawodnicy wcale nie zasługują na lepsze traktowanie.

grishka
grishka

Tak się dzieje jak klub jest zakładnikiem kiboli… chwalcie jeszcze tych „prawdziwych” „patriotów” od rac … żeby im dupy poprzypalało – bo mózgów już nie mają!!! z niewolnika (strachu) nie ma pracownika !!! wygnać ich na boisko i niech sami zap….- NIE MA ZGODY NA TAKIE METODY !!! UWOLNIC KLUBY OD BANDYTÓW !!!

whooyemooye
whooyemooye

Tradycji stało się zadość, już kiedyś Legia podłożyła się Lechowi za trenera Kopy, było 3:0, Kolejorz się utrzymał, a następnego dnia był trening…
Pseudo piłkarzyki, zawodowcy

DON_KING
DON_KING

Wrócą silniejsi!

wojsed
wojsed

A czy już zostali ukarani ci, którzy po MP2017 na murawie kopali innych kibiców? Też byli przecież na monitoringu i wielu innych kamerach.

Voitcus
Voitcus

Ja dorzucę też pytanie, czy już wytoczono zapowiadane sprawy sądowe o cywilne odszkodowanie dla tych, co zrobili dym na meczu z Borussią? Podobno klub miał być bezwzględny…

Tralalala
Tralalala

Hipotetycznie. Czy sytuacja, do której doszło w nocy, daje zawodnikom podstawę do rozwiązania z winy klubu i podpisanie kontraktu z innym zespołem, czy pobicie jest jednak zbyt słabym argumentem w państwie prawa?

Wicher
Wicher

Pracodawca MUSI Ci zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. W tym przypadku KAŻDY obiekt należący do LEgii Warszawa, a także wynajęty przez nią to miejsce pracy piłkarza. Tak samo stadion drużyny przeciwnej, z którą rozgrywany jest mecz i autokar klubowy lub wynajęty przez klub. Droga do i z pracy także podlega tym obostrzeniom. Moim zdaniem to rażące zaniedbanie klubu i każdy piłkarz nie ma prawa czuć się bezpiecznie na obiektach klubowych więc może rozwiązać kontakt z winy klubu. Takie sprawy są do wygrania jeśli chodzi o pracowników na kontraktach w różnych firmach (sam byłem świadkiem jednego takiego przypadku) więc przypuszczam, że także w tej sytuacji będzie miało to zastosowanie. Dodatkowo jeśli monitoring w dniu nie działał to klub poniesie dodatkowe konsekwencje. Generalnie od samych piłkarzy zależy co zrobią. Mogą z dnia na dzień pogrążyć klub. Rozwiązanie kontraktu z winy klubu oznacza, że klub musi wypłacić należne pieniądze do końca kontaktu i dodatkowo każdy z pokrzywdzonych może żądać sporego odszkodowania od klubu. Sprawy odszkodowawcze mogą ciągnąc się miesiącami, ale kasa z kontraktu musi być wypłacona prawie że natychmiast.
Jednym słowem – PORZĄDZILI.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP

Nie ma takiej możliwości (tt)

Wicher
Wicher

Możliwości są. Szanse na to póki co niewielkie, ale nie odbierajmy szans kibicom na kolejne ekscesy.
Swoja drogą w Świat poszedł obraz Legii jako klubu, który nie jest w stanie zapanować nad kibicami, a na tym cierpią piłkarze.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Wicher
Wicher

To, że masz z kimś umowę o ochronę nie znaczy że nie ponosisz odpowiedzialności. Tak kontrakty pewnie nie mogą być rozwiązane, ale kto zapewni, że to się nie powtórzy?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Wicher
Wicher

Ten klub nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa podczas meczów rozgrywanych na własnym obiekcie, a co dopiero na parkingu. Na trybunach też jest ochrona, a jak zdarzą się zadymy to odpowiada klub. Mniejsze bądź większe ekscesy zdarzają się dość często. Teraz dotyczyło to bezpośrednio piłkarzy, ale na trybunach to nie jest jakaś nowość, a piłkarz też może w jakimś sensie odczuwać lęk czy zwyrole z trybun nie przeniosą się na boisko.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

MaLk
MaLk

Czysto hipotetycznie – szanse są niewielkie.

pietrek
pietrek

Fatalnie to wygląda

Weszło
29.05.2020

Zagłębie? Lepiej nie dražnić

Pogoń tego nie wiedziała, no bo skąd? Przecież nikt piłkarzy Zagłębia – poza nimi samymi – nie widział na boisku od dwóch miesięcy. Ale dziś nie warto było im dawać powodów do niepokoju. Bo gdy tylko się ich podrażniło, reagowali jak wkurzony pit bull terrier. Gryzło do krwi. Za każdym razem, gdy Pogoń mocniej siadała na […]
29.05.2020
Inne sporty
29.05.2020

Znamy finałową czwórkę Orlen Stay&Play, a w niej… Anita Włodarczyk

Przyznamy, że obawialiśmy się podobnego scenariusza, jak w finale Orlen Stay&Play w Assetto Corsa. Wtedy pro gracze, którzy przeszli otwarte kwalifikacje, nie dali szans żadnemu przedstawicielowi ORLEN Teamu oraz Grupy Sportowej ORLEN, nawet Robertowi Kubicy. Podczas fazy grupowej turnieju w Rocket League okazało się, że akurat w samochodową piłkę nożną sportowcy grać potrafią. W niedzielnych […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Wróciła Ekstraklasa. Dramatu nie było, ale szału też nie

Uff, wróciła PKO Bank Polski Ekstraklasa. Chociaż tyle. Czy jakoś specjalnie cieszymy się, że te pierwsze boiskowe kopnięcia po odmrożeniu polskiej ligi poczynili piłkarze Śląska Wrocław i Rakowa Częstochowa? I tak, i nie. Ten mecz był trochę jak piwo bezalkoholowe. Niby cieszy, niby chłodzi, niby ma znany i lubiany kolor, a jednak brakuje esencji. Typowe […]
29.05.2020
Hiszpania
29.05.2020

Powrót ligi hiszpańskiej przesądzony. La Liga rusza 11 czerwca

– Ponownie rozpoczniemy sezon 11 czerwca, jeśli Bóg pozwoli – oznajmił Javier Tebas, prezes hiszpańskiej ekstraklasy. Oznacza to, że La Liga jest kolejną z dużych europejskich lig, która przełamuje lęk przed pandemią koronawirusa i wznawia rozgrywki. Decyzja szefa rozgrywek jest dość odważna, ponieważ w Hiszpanii początkowo był dość duży opór społeczny przed powrotem piłkarzy na […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

LIVE: Zagłębie demoluje Pogoń w Szczecinie

Był czas, gdy wydawało się, że już w tym sezonie nie zagramy, że całe ligowe rozdanie sezonu 2019/2020 zostanie rozstrzygnięte przy zielonym stoliku. Ale tak się na szczęście nie stało i dziś czeka nas to, co jeszcze niedawno zdawało się nierealne: piątek z Ekstraklasą. Znamy takich żartownisiów – i żartownisie – które lubią pocisnąć za […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Ten ostatni weekend… Czym żyliśmy w lidze przed koronawirusem?

Wraca Ekstraklasa. Wraca najlepsza liga świata, wraca ta koszula, która zawsze bliższa ciału – jak zwał, tak zwał, dla nas jest jasne, że dzisiejszy wieczór można spędzić tylko w jeden sposób. Natomiast od czasu ostatniej kolejki minęło tyle czasu, ile potrafi rozdzielić całe rundy – pamiętacie jeszcze czym żyliśmy, gdy normą była Ekstraklasa tydzień w […]
29.05.2020
Bukmacherka
29.05.2020

Cashback do 100 PLN na Ekstraklasę w eWinner!

Powrót piłkarzy Ekstraklasy na boiska to okazja do kapitalnych promocji dla graczy. Legalny polski bukmacher eWinner skorzystał z tej szansy i oferuje nam kozacki bonus! Dzięki niemu możemy zyskać nawet do 100 PLN zwrotu za nietrafiony zakład! Jak dokładnie wygląda ta promocja? Trzeba podkreślić jedno – dotyczy ona TYLKO graczy korzystających z aplikacji. Bez znaczenia, […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Stanowisko: Wygrani i przegrani restartu Ekstraklasy

Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Stanowisko”. Tym razem Krzysztof Stanowski wziął na tapet ekstraklasowe kluby i wskazał te, które zyskały na przerwie spowodowanej pandemią, a także te, które straciły.  
29.05.2020
Blogi i felietony
29.05.2020

Wraca sezon na kabarety

Tak, Legia i Lech z dużym spokojem wygrały swoje pucharowe mecze. Momentami obie ekipy grały jak z głupimi, a Kamil Jóźwiak to już w ogóle urządził sobie zabawę, jakby przyszedł na zajęcia wyrównawcze, samemu będąc szóstkowym uczniem. Czy to powód do optymizmu dla kibiców obu klubów? Nie. Nie, bo rywale byli skrajnie marni. Zobaczcie na […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

19 czerwca kibice wracają na stadiony i to w większej liczbie niż 999 osób!

Polska piłka odmraża się w takim tempie, że aż nam się gęba cieszy. Jeszcze niedawno nie wiedzieliśmy, czy w ogóle wrócimy, a dziś już wiadomo, że tak, bo wszyscy przebadani są zdrowi, a to przecież około 800 osób, czyli znacząca grupa. Teraz dostajemy kolejną dobrą wiadomość: już wkrótce mecze będą odbywały się z kibicami! – […]
29.05.2020
Bukmacherka
29.05.2020

Lucky Loser na Ekstraklasę – zakład do 25 PLN bez ryzyka w Totolotku!

Zakład bez ryzyka? Znamy, lubimy, szanujemy. Zakład bez ryzyka na Ekstraklasę? A czy ideały istnieją? Tak. W Totolotku, który oferuje nam kolejną odsłonę jednej z ulubionych promocji graczy – „Lucky Loser”. Tym razem bez ryzyka obstawimy mecze naszej ukochanej, najlepszej ligi świata!  Jak działa promocja „Lucky Loser”? Nie jest to fizyka kwantowa. Gracze ją lubią, […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Pułapka przeciętności. Trzynaście lat od mistrzostwa dla Zagłębia

26 maja 2007 roku Zagłębie Lubin zatriumfowało nad Legią przy Łazienkowskiej w Warszawie i w aurze niespodzianki sięgnęło po mistrzostwo Polski. Trzy dni minęły zatem od trzynastej rocznicy tego niewątpliwego sukcesu. Jaki jest jednak ciąg dalszy tej historii? No cóż, w sumie niezbyt imponujący. Zwłaszcza biorąc pod uwagę suche wyniki. Degradacja za udział w aferze […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Nie ma Kozulja, nie będzie Spiridonovicia? Pogoń bez szczęścia do gwiazd

Dział skautingu Pogoni Szczecin zbiera ostatnio sporo gratulacji. Żeby nie było wątpliwości – z reguły zasłużonych, bo Portowcy wskoczyli na poziom skuteczności transferów, który Antoniemu Łukasiewiczowi nawet się nie śnił (przypomnijmy – według dyrektora sportowego Arki 2-3 udane transfery na 10 to porządny wynik). Ale tak jak Pogoń znajduje dobrych piłkarzy, tak nie do końca […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Dziś możemy być naprawdę dumni!

Jose z Portugalii, John spod Liverpoolu, a nawet Jonatan na południu Jerozolimy. Dziś za sprawą sprzedaży praw telewizyjnych aż do siedemnastu różnych państw, Ekstraklasa może podbić serca setek tysięcy fanów w całej Europie, a nawet poza jej geograficznymi granicami. Jako jedna z pierwszych lig na kontynencie, na długo przed Anglikami czy Hiszpanami, polska elita wraca […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

„Wzrośnie intensywność”, „więcej kontuzji”. Jaka będzie Ekstraklasa w nowej rzeczywistości?

Wraca Ekstraklasa, więc wracają próby przewidzenia tego, co się będzie w niej działo. Zwyczajowo powinniśmy pytać ekspertów o mistrza kraju, spadkowiczów czy króla strzelców, ale w tej wyjątkowej sytuacji zajmujemy się nową rzeczywistością, w której się znaleźliśmy i wszystkimi aspektami, które się z nią wiążą. Kamil Kosowski, Paweł Golański, Leszek Ojrzyński i Czesław Michniewicz zmierzyli […]
29.05.2020
Weszło Extra
29.05.2020

Balić: „Czasami już w chwili wyjścia z szatni dostaję żółtą kartkę”

Sasza Balić to – takie mamy wrażenie – postać do tej pory nie do końca odkryta. Każdy kojarzy groźnie wyglądającego, mocno zbudowanego lewego obrońcę Zagłębia, ale niewiele było do tej pory materiałów z nim w roli głównej. Tu jakiś komentarz pomeczowy, tam krótka rozmowa do gazety. A przecież jeśli przyłożyć ucho tu i tam, to […]
29.05.2020
Weszło
29.05.2020

Trener Lavicka nie stawia na bezsensowne bieganie, a pracę z piłką

– Trener Lavicka nie jest z tych, którzy stawiają na fizykę, bezsensowne bieganie. Jest dużo pracy z piłką, taktyki. Ja jestem z tego zadowolony, bo jak miałem 18 lat, mogłem biegać nie wiadomo ile, a teraz to trzeba przyhamować, żeby dograć ten sezon – mówił Krzysztof Mączyński w rozmowie z Kanałem Sportowym.  Udało się biegać […]
29.05.2020
Weszło Extra
29.05.2020

Puste trybuny rozmontowują bombę, którą piłkarze zbroją w szatni

– Choćby nie wiem jak piłkarze próbowali się samodzielnie pompować, puste echo rozbraja wszystko – uważa Tomasz Łapiński o rozgrywaniu meczów bez kibiców. Z legendą Widzewa, a ostatnio między innymi literatem i ekspertem Polsatu Sport, rozmawiamy o tym, jak będzie wyglądać piłka po odmrożeniu. Co piłkarz czuje, gdy widzi puste trybuny? Z jakich powodów nie […]
29.05.2020