Bukmacherzy bez depozytu
Uncategorized

Bukmacherzy bez depozytu

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 2018 to jedne z najczęściej wyszukiwanych ofert na rynku zakładów sportowych. Są to bonusy powitalne i z reguły stanowią dodatek do innych ofert promocyjnych u bukmachera. Dzieje się tak, dlatego, że bukmacher, który oferuje bonus bez depozytu mało na nim zyskuje. Celem takiej formy nagradzania gracza jest zachęcenie go do dalszej gry na stronie bukmachera.

Aby otrzymać bonus powitalny bez depozytu, nie musimy, zatem wpłacać naszych własnych pieniędzy, gramy za wirtualne środki buka. Nie trzeba chyba mówić, że jest dla nas bardzo zachęcające, w końcu rzadko, kiedy dostajemy od bukmachera coś za darmo.

Jak już wspomnieliśmy z bonusu bez depozytu mogą skorzystać szczególnie nowi gracze lub gracze dopiero, co rozpoczynający swoją przygodę z obstawianiem zakładów. Brak wymogu wpłaty, czyli angażowania własnych środków działa niezwykle kusząco również i dlatego że oszczędza nasz czas, który musielibyśmy poświęcić na procedurę wpłaty.

Celem bonusu bukmacherskiego bez depozytu jest zachęcenie gracza do rejestracji konta w serwisie buka i choć z reguły bonusy te nie są wysokie, a już na pewno o wiele niższe niż bonusy od depozytu, często one właśnie są wybierane, jako atrakcyjniejsze w ramach ofert powitalnych.

40 tysięcy na kwartał w sterydach?

Bonus bez depozytu, czyli freebet

U wielu bukmacherów bez depozytu natkniecie się na określenie freebet, czyli darmowy zakład. Jest to dokładnie bonus bez depozytu na grę. Otrzymujesz darmowy bonus, czyli w rzeczywistości darmowe środki na postawienie darmowego zakładu u bukmachera – freebetu.

Gdzie mogę znaleźć darmowy freebet?

Oto lista bukmacherów, którzy oferują freebety:

Freebet 25 zł w Totolotku

Korzystając z poniższego linku od bukmacher-legalny będziesz mógł odebrać 25 zł we freebecie, a do tego bonus od depozytu do 1111 zł! Totolotek okazuje się najbardziej hojnym bukmacherem, jeżeli chodzi o bonus bez depozytu. Oprócz dość wysokiej kwoty, którą otrzymujemy na zakład, bukmacher wymaga od nas postawienia tylko jednego zakładu z minimalnym kursem 2.00. Nie jest także określone, jaki zakład możemy postawić. Może to być zakład pojedynczy lub wielokrotny AKO.

Freebet 20 zł w LVbet

Bukmacher bez depozytu LVbet znany jest ze swojego wysokiego bonusu powitalnego, który wynosi az 1500 zł. Jest to bonus od depozytu, ale jeśli zarejestrujesz swoje konto u tego bukmachera poprzez link bukmacher-legalny, otrzymasz dodatkowo freebet 20 zł, który jest bez depozytu! To świetna okazja na wypróbowanie serwisu LVbet zupełnie za darmo!

Abyśmy mogli odebrać wygrane pochodzące z bonusu bez depozytu LVBet musimy postawić darmowy zakład wielokrotny, składający się, z co najmniej 3 zdarzeń, którego łączny kurs będzie wynosił minimalnie 2.50, a jego każde zdarzenie składowe będzie miało min. kurs 1.25.

Freebet 50 zł w PZBuku

Mimo iż nowy bukmacher PZBuk legalnie działa dopiero od niedawna, już zaskakuje swoją ofertą powitalną, czyli aż 50 zł freebetem. Bonusu nie otrzymamy jednak od razu. Musimy najpierw, za własne środki, postawić zakład ze stawką 50 zł i kursem min. 1.80. Po spełnieniu tego warunku freebet 50 zł zostanie dodany do naszego konta. Nie jest to, więc typowy darmowy zakład przyznawany zaraz po założeniu konta, niemniej jednak kwota 50 zł jest godna uwagi. Jeżeli jesteś, więc gotów na wpłatę 50 zł i postawienie pierwszego zakładu w PZBuku to zarejestruj nowe konto poprzez poniższy link i spróbuj swoich sił w PZBuku.

Szalona bitwa o Etihad

Aby wykorzystać freebet musimy postawić zakład wielokrotny ze stawką 50 zł i łącznym kursem minimalnym 2.0. PZBuk oferuje, więc bonus bez depozytu bez obrotu.

Zalety i wady darmowego bonusu bez depozytu

Do najważniejszych zalet należy oczywiście brak konieczności dokonywania wpłaty. Warunek ten obowiązuje u większości bukmacherów oferujących ten bonus. Wyjątkiem jest PZBuk, u którego najpierw musimy postawić pierwszy zakład za własne środki, dopiero później otrzymamy kolejny zakład za darmo.

Mimo, że darmowy bonus bez depozytu otrzymujemy od bukmachera tylko raz, to i tak pozwoli nam to postawienie pierwszego zakładu i zaznajomienie się z funkcjonalnością strony bukmacherskiej. Oprócz procesu stawiania zakładu możemy również sprawdzić jak szybko obiecany bonus zostanie nam przyznany, co może rzutować na przyznawanie kolejnych ofert u tego bukmachera.

Największą wadą tej oferty bukmacherskiej jest konieczność postawienia ściśle określonego rodzaju zakładu. Pół biedy, jeżeli jest to zakład pojedynczy, ale jeżeli musi być to zakład wielokrotny AKO, to sprawa zaczyna się lekko komplikować.

Najłatwiej wypłacić wygrane pochodzące z bonusu Totolotka. Zakład jednokrotny ma zdecydowania większe szanse wejścia niż wymagane u innych bukmacherów zakłady wielokrotne.

Do wad darmowych zakładów możemy zaliczyć także ich wysokość. Są to kwoty rzędu kilkudziesięciu złotych, które są specjalnie przez bukmacherów zaniżane, aby oczywiście nie wpłynąć za nadto na ich promocyjne budżety (w przypadku wygranej zakładu z freebetem).

Gdzie jeszcze szukać darmowych bonusów?

Oprócz podanych powyżej bukmacherów Totolotek, LVbet i PZBuk można się spodziewać, że darmowe bonusy bez depozytu będzie można znaleźć na stronach nowych bukmacherów, którzy będą uruchamiać swoje serwisy w Polsce. Czekamy, więc z niecierpliwością na poznanie nowych ofert powitalnych, które zapewne oprócz bonusów od depozytu będą zawierały cos więcej, być może właśnie oferty freebetów.

rynekbukmacherski – bonusy bukmacherskie bez depozytu

Podsumowanie

Freebety, czyli promocje bukmacherskie bez depozytu lub nazywane także darmowymi bonusami to najpopularniejsze i najczęściej wybierane promocje wśród graczy legalnych bukmacherów. Nic dziwnego, ponieważ otrzymujemy w prezencie darmowy zakład, na który nie musimy wpłacać własnych pieniędzy. Gramy środkami bukmachera i jeżeli przegramy to tracimy tylko jego środki. Jeżeli wygramy to nie dość, że za darmo sprawdzimy jak działa bukmacher to jeszcze otrzymamy wygraną na konto i będziemy mogli ją wypłacić (pod warunkiem, że postawimy zakład za freebet o określonych warunkach).

Naszym zdaniem zdecydowanie warto korzystać z bonusów na start bez depozytu, szczególnie, jeżeli warunki ich obrotu nie są zbyt wymagające. Zachęcamy również do skorzystania z kodów na wyższe niż standardowo oferowane freebety. Kody te znajdziecie w linkach na tej stronie.

KOMENTARZE ()