Sikora ładuje za kołnierz Kotorowskiemu
Weszło

Sikora ładuje za kołnierz Kotorowskiemu

Obecnie w Ekstraklasie nie mamy do czynienia z wieloma derbowymi spotkaniami. Nie ma już w najwyższej klasie rozgrywkowej ani Polonii, ani łódzkiego duetu, niedawno Ruch również spadł i pozbawił nas spotkania z Górnikiem Zabrze. Naprawdę dawno nie było jednak w naszej „polskiej Bundeslidze” derbów Wielkopolski, a pamiętamy kilka takich meczów, w których naprawdę wiele się działo. Było nawet takie, w którym mieliśmy do czynienia z walką obu golkiperów o miano… największego babola dnia.

My wspominamy akurat błąd Krzysztofa Kotorowskiego, choć trzeba przyznać, że rywala miał naprawdę godnego – bramki Groclinu bronił przecież Sebastian Przyrowski, czyli popularny „Przyroś”. Raz nawet obecny trener golkiperów w Polonii nie trafił w piłkę i tylko nieskuteczność Świerczewskiego uchroniła go przed stratą  gola. „Kotor” tyle szczęścia nie miał. Piłka do Sikory, Krzysztof nie wiadomo po co wychodzi do piłki, napastnik przytomnie go lobuje i mamy 2:0 dla Groclinu.

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Rojber Hultajski

z serii Kotoriada -czarna pantera w akcji

Zbuczyn
Kalesony

Ale co mu ładuje? Kutasa?????

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

mullertips

http://fixedbull.blogspot.nl/ – Mają na dziś promocję na swoje kupony i kurs 500 na dziś dostępny! polecam ich ostatnio siadł 850 kurs i mają zdjęcie tego kuponu

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Dariusz Szpakowski

Witam Szanowni Państwo. Dzwoniłem do Kazimierza Węgrzyna , chyba nie muszę pisać co powiedział.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
Szef Wszystkich Szefów

Szkoda tylko, że nie było ma żadnej rywalizacji, którą można by nazwać Derbami Wielkopolski…

wpDiscuz