post Avatar

Opublikowane 10.08.2017 22:02 przez

Jan Ciosek

Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka kilka tygodni temu bawiły się na weselu tej pierwszej. Szaleństwa na parkiecie trwały do białego rana. Dziś spotkały się ponownie – na korcie w Toronto. I niestety to Dunka polskiego pochodzenia dyktowała tempo tego tańca. Dodajmy: wyjątkowo szybkie. Serdeczną przyjaciółkę wyrzuciła z turnieju w niewiele ponad godzinę.

Dwa pierwsze mecze Agnieszki Radwańskiej po letniej przerwie i hucznym weselu były ekspresowe. Polka bardzo szybko pokonała będącą w świetnej formie CoCo Vandeweghe oraz Timeą Babos. Niestety, dziś też było ekspresowo, ale w drugą stronę. 3:6, 1:6 nie pozostawia żadnych złudzeń. W 17. pojedynku przyjaciółek po raz 11. wygrała Karolina.

To zresztą ciekawe, bo spotykają się wyjątkowo często, a wygrywają seriami. Pięć razy z rzędu Woźniacka, trzy razy z rzędu Radwańska, potem znów cztery razy Dunka, dwa razy Polka. Teraz Karolina zanotowała trzecią kolejną wygraną.

Agnieszka Radwańska zanotowała najgorszą pierwszą połowę sezonu od lat. W tym roku ma na koncie tylko o kilka więcej wygranych niż przegranych spotkań. Występ w Toronto, choć dziś brutalnie i bardzo szybko przerwany, daje nadzieję. Polka w meczach z CoCo Wandeweghe oraz Timeą Babos grała znakomicie, z dużą pewnością siebie, lekkością. Wyglądało to tak, jakby wreszcie miała spokojną głowę, niezajętą myślami o nadchodzącym weselu. Dziś Woźniacka była po prostu lepsza, czemu zresztą trudno się dziwić. Ona w tym roku wygrywa mniej więcej trzy razy więcej meczów niż przegrywa, zdecydowanie wróciła do bardzo wysokiej formy.

Agnieszka? Zdecydowanie warto się skupić na pozytywach: dwa dobre mecze, jeden słabszy, ale w końcu z byłym numerem 1 na świecie. A, przy okazji wpadło prawie 30 tysięcy dolarów, więc dramatu nie ma… Inna sprawa, że w 2014 roku wygrała w Kanadzie cały turniej, co przyniosło jej prawie pół miliona dolarów. Ten sezon tego sprzed trzech lat jednak nie przypomina pod żadnym względem. No, może tylko pod tym, że wtedy także przegrywała z Woźniacką.

Opublikowane 10.08.2017 22:02 przez

Jan Ciosek

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 37
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wini
wini

zastanawam się czy jesteście takimi idiotami, że naprawdę wierzycie, że „teraz już tak, teraz to na pewno”, czy piszecie te felietoniki o Radwańskiej, po to żeby wypełnić miejsce na stronie? Jakieś kurwa śluby, chuj wie co, ona ma coś w bani, albo jej się nie che trenować i tyle, nigdy nic ważnego ni wygra

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

No i co z tego, że nic ważnego nie wygra? Doszedłeś choćby w połowie tam gdzie ona?

Szkoda, że ludzie nie potrafią zrozumieć tego, że kiedy wyszydzana Radwańska skończy grać, to przez długie lata nie zobaczymy żadnego reprezentanta naszego kraju na takim miejscu rankingowym na jakim jest ona.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Wyszydzana Radwańska? O jezu jezu słodki jezu. Ona jest lizana po dupie w każdym portalu na czele z pudelkami – 7 razy dziennie. Pudelki na okrągło cisną ludziom ciemnotę, że trzeba się pasjonować tym gdzie gra Radwańska, tym co je Radwańska, z kim śpi Radwańska, u kogo szyje majteczki Radwańska?

Nie widzisz, że ludzie mają dość robienia z nich idiotów? Pewnie najwięksi debile uwierzyli, że to jakaś gwiazda i osiąga jakieś sukcesy, ale 90% myślących ludzi czuje tylko zażenowanie.

Pisałem już w innym miejscu: za komuny bez przerwy tłuczono ludziom do głowy, że Grzegorz Filipowski to wielki mistrz w łyżwiarstwie figurowym – sporcie którym wszyscy kibice powinni się pasjonować. Teraz mamy ten sam małpi kwik w związku z tenisem i Radwańską. Żenada, manipulacja i pudelkowate upodlenie.

Nikogo nie obchodzi jakaś wiecznie przegrywająca gwiazdunia. Kur…a, ten sport uprawia na świecie setna promila ludzi, a ona i tak zawsze dostaje w dupę. Jakby się ten pieprzony snob Radwańska wzięła za jakiś prawdziwy sport, to do reprezentacji szkoły by się nie dostała bez pieniędzy tatusia.

Forbrich-Barber
Forbrich-Barber

Spróbuj wiecznie przegrywać i przez tyle lat utrzymywać się w 10 rankingu. Skoro to takie proste to czemu nie słyszymy o Tobie?

A swoją drogą, to gratuluję wyboru odwiedzanych portali. Musisz mieć nudne życie skoro wchodzisz na pudelka poczytać o celebrytach.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Dokładnie w pierwszej 10tce był zawsze Grzesiu Filipowski 🙂 Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że fani Radwańskiej i tenisa to puste bębny.

śal pelacór
śal pelacór

Zapamiętajcie jedno – w sporcie kobiecym decyduje okres cieczki a nie umiejętności

dlouhy
dlouhy

Winno być „Polka reprezentująca Danię”, a nie „Dunka polskiego pochodzenia”.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dlouhy
dlouhy

A jaka z niej Dunka skoro cała rodzina to Polacy? A co ma obywatelstwo do tego? Jak ma obywatelstwo Królestwa Danii to jest zwyczajnie obywatelką, a nie Dunką. Nie trzeba mieć polskiego obywatelstwa by być Polakiem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dlouhy
dlouhy

Tak jak mówi kolega wij, mieć obywatelstwo Danii nie równa się byciem Duńczykiem. Nie rozumiem twojej logiki. Jej rodzice to Słowianie (Polacy) ale, że urodziła się w Danii to to czyni ją wg ciebie członkinią narodu germańskiego (duńskiego w tym przypadku) – ot tak, miejsce urodzenia zmieniło jej narodowość, DNA…

„Więc Caroline przyszła na świat już jako dziecko obywateli duńskich, a nie polskich.” – tak, jako dziecko obywateli Danii, którymi byli dwaj Polacy. Zgadza się. Z w 100% polskiego małżeństwa wyjdzie polskie dziecko i nie inaczej..

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dlouhy
dlouhy

Czyli zamiast odnieść się merytorycznie do mojej wypowiedzi to piszesz, że uważam, że wszyscy oprócz mnie to imbecyle, choć nigdy tak nie napisałem, nie powiedziałem, nie pomyślałem i nie dałem odczuć. Zwróciłem tylko (słuszną) uwagę jak to powinno być napisane.

„PS2. już ci to też wytłumaczyłem na przykładzie Boenischa, który przed przyjęciem obywatelstwa polskiego był u nas uznawany za Niemca, a jego związki z naszym krajem są dużo większe, niż Caroline.” – Skoro Caroline jest Polką, a ty z kolei uważasz, że Boenischa związki z naszym krajem są większe od tych z Caroline, to co teraz? Boenisch jest Super Polakiem? Nadpolakiem?

I nie, nie wytłumaczyłeś. Boenisch jest Polakiem, ponieważ jego przodkowie są Polakami. Zresztą, kto o nim mówił, że jest Niemcem? Bo ja tak nie mówiłem, w moim otoczeniu też tak nikt nie mówił, z takimi opiniami co najwyżej spotykałem się tylko w mediach. Nawet Polanski jest Polakiem (chodzi mi o Bogusława, nie Romana). No i to jak go ktoś odbierał nie zmieni tego kim faktycznie był!

„PS. chyba piszesz tylko dlatego, by mieć satysfakcję z dziecinady, jaką jest minusowanie???” – dziecinadą to jest pisanie trzech znaków zapytania zamiast jednego. A poza tym, to czemu piszesz „PS.”? Rozwinięciem tego skrótu jest „pseudonim”, więc nie wiem co jakiś pseudonim ma do szukania w tej dyskusji.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dlouhy
dlouhy

Za Słownik Języka Polskiego PWN:
PS – postscriptum
Ps – Księga Psalmów
A ty z kolei użyłeś
PS. – pseudonim.
Czyli, że co? Wychodzi na to, że to ty nie wiesz co piszesz.
Nie mamy szans dyskutować jeśli jesteś tak niedokształcony i piszesz takie głupoty- o ironio.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

dlouhy
dlouhy

„PS. z jedną kropką, ale nie traktowałbym go jako trzeciego wariantu, lecz jako połączenie PS z kropką oddzielającą skrót od reszty komunikatu. W tym ostatnim wypadku mamy więc do czynienia z inną kropką – taką, jaką stawia się na końcu zdania”
Czyli napisałeś jednowyrazowe zdanie, którego rozszerzona wersja brzmi „Postscriptum”, po czym kolejna zdanie zacząłeś z małej litery! Cytuję:

„PS. chyba piszesz tylko dlatego, by mieć satysfakcję z dziecinady, jaką jest minusowanie???”

„chyba” napisałeś z małej, czyli miałem prawo uznać, że „PS.” to nie jest całe oddzielne zdanie tylko skrót, na którego końcu trzeba postawić kropkę, ponieważ „chyba” było napisane z małej litery, więc uznałem to jako jedno zdanie! A rozwinięciem skrótu „PS.” jest „pseudonim”. Czyli de facto napisałeś „Pseudonim chyba piszesz tylko dlatego, by mieć satysfakcję z dziecinady, jaką jest minusowanie???”. A według screenów jakie załączyłeś domyślam się, że chodziło ci o taką formę:
„Postscriptum. Chyba piszesz tylko dlatego, by mieć satysfakcję z dziecinady, jaką jest minusowanie???”

Załączam interesujący screen.

postscriptum.png
wij
wij

Jest narodowość i obywatelstwo. To różne pojęcia

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Skoro czuje się Dunką, urodziła się w Danii i mówi po duńsku jest Dunką. Należysz do tych śmiesznych szperaczy, którzy nawet w Metysie urodzonym w Andach doszukają się dumnej polskości, jeśli tylko ten zrobi coś, z czego Polak taki jak ty może być dumny.

Dybala jest Polakiem, Dybala jest Polakiem, hahahaha

dlouhy
dlouhy

Nie rozumiesz. To, kim się czujesz, nie zmienia tego kim faktycznie jesteś! Mam męski narząd rozrodczy. Przyjmijmy hipotetycznie, że czuję się kobietą, uważam się za kobietę. Czyli co? Nagle przemienię się w kobietę?! No nie!
Uważam się za Dunkę. Nagle zmieni mi się narodowość, DNA? Ale chwila jakie DNA – pewnie zapytasz? No właśnie, skoro miejsce urodzenia nie zmienia nam naszego DNA, to czemu niby miałoby nam zmienić narodowość?! Narodowość się dziedziczy a nie, że zależy od miejsca urodzenia.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Ja pierdolę, idź upierz lepiej swoją koszulkę z kotwicą, nie wypada patriocie chodzić w śmierdzących ciuchach. Koniec tematu gościu z Tobą. Słusznie kolega zauważył, cały świat składa się z imbecyli, tylko ty odkryłeś prawdę

dlouhy
dlouhy

Ja też pierdolę, nigdzie nie napisałem, że świat składa się z imbecyli. Zwróciłem tylko uwagę autorowi tekstu, że popełnił błąd. To naprawdę, lewaku, jest dla ciebie w złym tonie kogoś poprawić? No ale co, mimo wszystko dziękuję za przyznanie mi racji oraz za utwierdzenie mnie w moim stanowisku! Pozdrawiam namiętnie.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Lewaku??????!!!!!!!!!! 🙂 Tytułujesz lewakiem każdego, jeśli ma tylko inne poglądy niż ty. Jakie to daremne.

Akurat mnie nie wkurzysz tym pustym wyzwiskiem, bo mam głęboką świadomość swoich prawicowych poglądów i nie zasmucę się, gdy jakiś typek z neta nazwie mnie lewakiem, czy innym ptakiem

dlouhy
dlouhy

Jakbyś był inteligentny, to zrozumiałbyś różnicę między narodowościom a obywatelstwem. Inteligencja jest przypisana środowiskom prawicowym, a jej brak lewicowym. Jako, że nie widzisz różnicy między narodowością a obywatelstwem (co jest wynikiem braku inteligencji (no dobra, każdy ma zawsze kilka punktów IQ, więc niech będzie „wynikiem znikomej inteligencji”)) jesteś lewakiem.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

” to zrozumiałbyś różnicę między narodowościom a obywatelstwem”. NARODOWOŚCIOM? Kurwa, naprawdę? Reszta twojego wywodu kwalifikuje cię conajmniej do podręcznika psychiatrii. Słodki Jezu, z kim ja się wdałem w dyskusję 🙂 Zgiń przepadnij pusty bębnie…

EDIT: Zgodnie z twoją logiką jesteś LEWAKIEM 🙂 Bo każdy kretyn to lewak a każdy pijak to złodziej. Rozbawiłeś mnie doszczętnie, Dziękuję małpko

dlouhy
dlouhy

Mojego wysublimowanego poczucia humoru nie zrozumiałeś jak widzę.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Najpierw przez 20 postów robiłeś za kretyna, aż tu nagle chyłkiem się wysublimowałeś. Wybacz, dałem się podejść jak dziecko. Proponuję skończyć naszą dyskusję, bo tylko będziemy się obrażać

dlouhy
dlouhy

W całej sprawie miałem (ba, mam!) oczywiście rację, bo Wozniacki jest Polką, a nie Dunką, no ale nieźle przeinaczasz fakty nazywając mnie kretynem.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Idź kurwa na jagody albo coś, daj mi spokój 🙂

MboMpenza
MboMpenza

Ślub dał jej spokój dzięki któremu wygrywa

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

PhoenixLk
PhoenixLk

9.08
„Ślub dał jej spokój dzięki któremu wygrywa”
11.08
„I to by było na tyle”
13.08

KML
KML

W sumie to u niej po staremu, coś tam klepnie na początku, media się podjarają i …..klops

Rudy 102
Rudy 102

Po co te niszowe wstawki o Radwańskiej? Może po to, żeby znużona upałem oraz brakiem wakacyjnej rozrywki młodzież, mogła tak od serca dokopać komuś. Przecież wiadomo, że Radwańskiej wcześniej czy później powinie się noga(raczej wcześniej).

pepe72
pepe72

To i tak chyba najlepszy wynik w turnieju tej rangi w tym roku więc w sumie nieźle.

Walendziak
Walendziak

Wozniacki z pochodzenia Karolina, to byla jej godzina!

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Pisanie o Radwańskiej, a zwłaszcza o jej ślubach,śrubach, majteczkach jest kurewsko żenujące. Czy naprawdę sądzicie, że na weszło zaglądają czytelnicy pudelka?

Druga sprawa: Radwańska to taki drugi Grzesiu Filipowski – również dyscyplina sportu która nikogo nie interesuje prócz snobów i pozerów, również żadnych sukcesów i również nieustanne zachwyty egzaltowanych dziennikarzy nad miejscem w pierwszej dziesiątce.

Dla młodszych czytelników: Grzesiu Filipowski to w PRLu był taki 30 letni wieczny młody talent, uprawiający łyżwiarstwo figurowe, który miał identyczne sukcesy jak Radwańska, czyli wiecznie siódmy, dziewiąty, jak załapał się na podium w zawodach w jakimś Belgradzie, to robiono o nim dwugodzinny okolicznościowy program.

Taki sam poziom żenady jak z Radwańską.

Weszło
04.06.2020

Sztuka dobijania krzywych gwoździ

Bardzo długo ten mecz układał się zgodnie ze scenariuszem znanym z pewnej popularnej gry komputerowej. GKS Tychy strzelał w poprzeczkę. Strzelał tuż ponad nią. Strzelał obok słupka, strzelał w mur złożony z obrońców. Wymieniał setki podań dosłownie na szesnastym metrze od bramki Zagłębia Sosnowiec, czarował sztuczkami technicznymi, chętnie wchodził w udane dryblingi. Ale przegrywał 0:1, […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Podobno w Radomiu był dziś jakiś mecz…

Radomiak i Odra podpisały chyba jakiś pakt. Jesienią, gdy radomianie pojechali do Opola, zależało im tylko i wyłącznie na tym, żeby nie przegrać. Efekt? Typowe 0:0 po bezbarwnym. Teraz, gdy Odra wpadła do Radomia, także zależało jej na tym, żeby wywieźć choćby jeden punkt. I co? Typowe 0:0 po bezbarwnym. Nawet gdyby kibice mogliby dziś […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Bez Brożka do końca sezonu. Jak zła to wiadomość dla Wisły?

Między 16 sierpnia, a 22 września, na przestrzeni pięciu tygodni, Paweł Brożek strzelił siedem bramek w pięciu kolejkach. Tak, mówimy o tym sezonie, nie o czasach, gdy sięgał po koronę króla strzelców i mówiło się, że hitowy transfer tuż tuż. A i berło pierwszego snajpera w kadrze musi przejść w jego posiadanie. Nie ważne co […]
04.06.2020
Anglia
04.06.2020

Anglicy korzystają z otwartej furtki – pięć zmian w Premier League

Jak od pewnego czasu wiadomo, 17 czerwca powrócą na boisko piłkarze prawdopodobnie najlepszej, a już na pewno najbogatszej ligi Europy – angielskiej Premier League. Aston Villa podejmie Sheffield United, a Manchester City zmierzy się z Arsenalem. Naturalnie wznowienie rozgrywek będzie się wiązało z całą masą organizacyjnych zmian. Obostrzeń, regulacji, zakazów i nakazów. Protokół bezpieczeństwa musi […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Miliarder przejmuje Motor Lublin. Plany? Nowa akademia i pierwsza liga w rok

Ile razy zastanawialiśmy się, dlaczego najbogatsi Polacy nie inwestują w kluby piłkarskie? Jak często kibice marzyli o tym, żeby lokalny biznesmen, który dotarł na szczyt, wprowadził na niego również ich klub? Takie pytania na pewno stawiali sobie także fani z Lublina, bo polska wschodnia od lat pozostawała futbolową pustynią. Jedno z największych miast Lubelszczyzny piłkę […]
04.06.2020
Blogi i felietony
04.06.2020

Jak co czwartek… LESZEK MILEWSKI

Jest wiedzą powszechną i oczywistą, że Jerzy Pilch kochał Cracovię i futbol. Niedoceniane pozostaje jednak, jak mocno Jerzy Pilch futbolem każdego dnia oddychał, jak był nim przeżarty. To nie był pan pisarz, który czasem, pomiędzy lekturą Płatonowa i Schulza, pomiędzy trzaśnięciem zjadliwego felietonu, a machnięciem powieści bestsellerowej, dla fanaberii schodził na ziemski padół obejrzeć spotkanie […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Kosecki: „Kwintesencją polskiej głupoty były lata korupcyjne”

– W Hiszpanii nikogo nie obchodziło to, czy wbijesz lampkę, czy dwie lampki, czy butelkę. Twoja sprawa. Możesz wyjść i grać. Romario, który grał w Barcelonie, mieszkał w hotelu, w którym na ostatnim piętrze była dyskoteka. Dzień przed meczem niejednokrotnie bawił się i tańczył. Brazylijska mentalność. Mówi się o tym, że były balangi i picia […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Nagroda za awans? Zwolnienie! Tak się to robi w Ostródzie

Jeszcze nie opadł kurz po decyzji Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, na podstawie której Sokół Ostróda awansował do drugiej ligi. Jeszcze Legia Warszawa stara się wojować w sprawie swoich rezerw w Komisji ds. Nagłych PZPN-u. Tymczasem pierwszy z wymienionych klubów… zwolnił trenera. Tak, tego, który przed chwilą wywalczył promocję ligę wyżej.  Myśleliśmy, że w temacie zwalniania […]
04.06.2020
Bukmacherka
04.06.2020

Zagłębie zdobędzie Tychy? Obstaw hit pierwszej ligi w Totolotku!

Sąsiedzkie starcia zawsze budzą wiele emocji. Zwłaszcza, gdy naprzeciw siebie stają dwie drużyny, które ostatnio przeszły spore zmiany. GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec to nie tylko mecz dwóch zespołów aspirujących do gry o awans. To także starcie dwóch trenerów, którzy stanęli przed wyzwaniem „posprzątania” po swoich poprzednikach. Dzisiejszy hit pierwszej ligi typujemy w Totolotku! GKS […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Śmiały ruch Lecha Poznań – w przyszłym sezonie spróbuje grać z bramkarzem

Musimy przyznać, że początkowo imponowała nam ta odważna strategia Lecha Poznań. Jako pierwszy klub w Polsce, być może pierwszy na świecie, Kolejorz zdecydował się, by zamiast bramkarza wstawić między słupki jedenastego piłkarza z pola. I tak znalazł się w tym miejscu Mickey van der Hart, Holender, znany przede wszystkim ze swojej kapitalnej gry nogami. Niestety, […]
04.06.2020
Niemcy
04.06.2020

Afera fryzjerska w Dortmundzie. Piłkarze Borussii na cenzurowanym po złamaniu zaleceń

Jak nauczył nas przykład Heiko Herrlicha, szkoleniowca Augsburga, powody do złamania obostrzeń towarzyszących wznowionym rozgrywkom ligowym mogą być naprawdę idiotyczne. Herrlich postanowił złamać zasady i opuścić hotel, żeby zaopatrzyć się w pastę do zębów i słynny już krem nawilżający. Teraz nawywijali natomiast piłkarze Borussii Dortmund. Jak donosi BILD, kilku zawodników BVB ma obecnie spore kłopoty […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Nawotka: „Nawet w juniorach w meczach Legii z Lechem chcieliśmy się pozabijać”

Tomasz Nawotka od lat jest piłkarzem Legii Warszawa na… wypożyczeniu do Zagłębia Sosnowiec. Z warszawską drużyną grał w młodzieżowej Lidze Mistrzów i ośmieszył Lucę Zidane’a. Z sosnowiczanami najpierw awansował do Ekstraklasy, a potem z niej spadł. Nam opowiada o swoim debiucie w seniorskiej piłce w wieku 16 lat, czy o pobycie w Warszawie. Jak do […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Quiz piłkarski: wyjadacze z pierwszej ligi

Przedwczoraj do gry wróciło zaplecze Ekstraklasy, dziś czeka nas dokończenie 23. kolejki tych wspaniałych rozgrywek. Jeśli od czasu do czasu lubicie rzucić na nie okiem, to pewnie poradzicie sobie z naszym kolejnym piłkarskim quizem, w którym waszym zadaniem jest wymienienie najbardziej doświadczonych pierwszoligowców. Konkretnie tych, którzy nastukali największą liczbę występów w Ekstraklasie.  W ramach podpowiedzi macie […]
04.06.2020
Bukmacherka
04.06.2020

Matchday Boost na Radomiaka w BETFAN – kurs 2.50!

Choć pierwszą ligę będziemy oglądać w tym tygodniu ciągiem, dziś zakończy się pierwsza kolejka po restarcie rozgrywek. Jednymi z ostatnich, którzy powalczą w niej o punkty, są piłkarze Radomiaka. W Radomiu zmierzą się oni z walczącą o utrzymanie Odrą Opole. Będzie się działo? Z pewnością, dlatego typujemy ten mecz u legalnego bukmachera BETFAN! Radomiak Radom […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Brosz: „Robimy wszystko, żeby Górnik znów grał o najwyższe cele”

– Każdy dzień to jest dla nas szansa czegoś nowego i ciekawszego. Sport jest piękny. Rywalizacja jest piękna. Wstając rano ma się kolejne rzeczy do zrealizowania i pasja jest taka sama, jaka była na początku, a może i nawet większa. I to jest fajne. Ostatni czas pokazał nam, że musimy doceniać i szanować nasze dokonania. […]
04.06.2020
Weszło
04.06.2020

Bielik: „Przeżyłem trudny czas. Po kontuzji odłączyłem się od świata”

– Przeżyłem bardzo trudny czas. Kiedy doznałem kontuzji, dostałem mnóstwo wiadomości od ludzi, którzy pisali, że są ze mną, kibicują mi i wierzą, że wrócę silniejszy. Ale kiedy zawodnikowi puszczają więzadła krzyżowe, nawet takie sympatyczne słowa nie są w stanie podnieść na duchu. Nie odpisywałem na nie. Odłączyłem się od świata – opowiada na łamach […]
04.06.2020
Inne sporty
03.06.2020

Wraca NBA! Kluby dogadują ostatnie detale

Jeśli z niecierpliwością oczekiwaliście powrotu najlepszej ligi świata, to mamy dla was świetną oraz… gorszą, choć niezbyt zaskakującą wiadomość. Zacznijmy od najważniejszego: NBA jest na najlepszej drodze do wznowienia sezonu, zespoły będą grać w kompleksie Disneylandu. Ale niestety, jak donosi Adrian Wojnarowski z ESPN, planowy termin powrotu to dopiero 31 lipca. Do tego na trybunach […]
03.06.2020
Weszło
03.06.2020

Zmienia się stadion, zmienia się mecz. Tylko poziom sędziowania nieszczególnie

Dopiero pisaliśmy o marnym sędziowaniu w starciu GKS-u Jastrzębie z Wartą Poznań. Łudziliśmy się, że może w Grudziądzu będzie z tym lepiej. Że dwóm zespołom naprawdę potrafiącym pograć piłką arbiter nie przeszkodzi. Nasze niedoczekanie. Pan Wojciech Krztoń dał się nabrać w sytuacji absolutnie newralgicznej dla przebiegu spotkania i to boli jeszcze bardziej. Mecz wciąż był na styku, […]
03.06.2020