Piłkarze wychodzą na murawę, a wraz z nimi… psy. Ładna akcja Colo Colo
Weszło

Piłkarze wychodzą na murawę, a wraz z nimi… psy. Ładna akcja Colo Colo

Piłka nożna to tak nośne medium, że aż żal nie wykorzystywać go do większej sprawy, niż tylko oglądaniu jak 22 chłopa biega za piłką. Wiele nie trzeba, wystarczy drobny gest, by zwrócić uwagę wielu. Jak widać zdaje sobie z tego chilijski klub Colo Colo, bo jego piłkarze wyszli na boisko prowadząc… psy.

Oczywiście to nie tak, że grupowo zapomnieli swoimi psiakami zająć się przed meczem i teraz na szybko, przed spotkaniem, chcieli pańszczyznę odwalić. Nie, ten gest miał zwrócić uwagę na te czworonogi, które wymagają uwagi – zostały bowiem „pożyczone” z lokalnego schroniska. A każdy zdaje sobie sprawę, że schronisko prawdziwego domu nie zastąpi i może dzięki tej akcji, ktoś skusi się na zabranie psa do domu.


Podobne historie to nie jest w futbolu nowość. Wzruszające było, gdy Jermain Defoe wychodził na mecz trzymając za ręce Bradleya Lowery’ego:

defoe

Były też sytuacje mniej poważne, choćby kiedy przy okazji walentynek piłkarze Waalwijk wyszli na murawę w tak fajnym towarzystwie:

walentynki1

Do czego zmierzamy – gdy piłkarze pojawiają się na boisku, oczy masy ludzi są zwrócone w to miejsca. Głupotą byłoby od czasu do czasu z tego nie skorzystać.

KOMENTARZE (13)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
ThisIsMyDog

ehh kiedyś u nas też było dużo psów na stadionach.

facemob

Hahaha u Made My Day!!

Rudy 102
Drużyna pierścienia

U nas, kibice na każdy wyjazd zabierają ze sobą psy.

Kanapowy Janusz
Karabakh Agdam

Żeby tylko jakiś się nie zesrał na murawie…

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

doktor dolittle
Dynamo Mińsk

A dalbys to zdjęcie w jpg? Nie mam neta

Gino Lettieri aka Zauberer
Wir spielen ohne Torwart!

Szczytna akcja: Zaproś policjanta do domu!

Kozio
Narew Ostrołęka

Klasyk.

szroter
Stanzwioski

ciekawa akcja, godna pochwały, ale artykuł można było rozbudować o wiele więcej ciekawszych „wprowadzeń”, jakie najdziwniejsze/najciekawsze znacie? ja pamiętam, jak na mecz polskiej ekstraklasy wchodzi 22 facetów w strojach piłkarzy, a potem się okazuję, że to przebierańcy, a nie czekaj…

prz

Niewiele rozumiecie ;). Przede wszystkim Santiago, to ponad 6-milionowa metropolia pełna bezpańskich psów. Dodatkowo ostatnio szerzy się plaga gwałtów na psach, co dodatkowo powoduje uspołecznienie problemu psów w Chile (a jednocześnie jest kompletnie niezrozumiałe dla obcokrajowców).

vincent van cock

Gwalty na psach? Jude gangbang lubi to

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

kielbasadogory

czemu tylko jeden :(

wpDiscuz
WordPress Lightbox