Żurawski przekłada obrońców Parmy
Weszło

Żurawski przekłada obrońców Parmy

Kilkanaście lat temu wierzyliśmy, że Maciej Żurawski osiągnie wielkość nie tylko w Polsce. Tu, bezsprzecznie, jest legendą, ale w Europie kto go zna? Paru kibiców Celtiku, gdzie odchodził jako rozczarowanie?

Ale przecież oznaki tego, że może grać na najwyższym poziomie, dawał. Doskonałym dowodem gol, który sprawił, że Wisła z Parmą grała dogrywkę. Żuraw przyjmuje, markuje strzał, ośmiesza obrońcę, pewnie strzela prosto do siatki.  Przy tej bramce pokazał spryt i umiejętności godne najlepszych.

Od 1:02:

KOMENTARZE (18)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Terel88

Polska liga była hujowa wtedy podobnie jak i dzisiaj

Melodia

Wtedy poziom sportowy naszych drużyn był dużo wyższy niż teraz.Nikt się nie bał klubów z Azerbejdżanu czy Kazachstanu. Dziś drżymy czy Lech odrobi stratę z jakimś norweskim średniakiem.

Terel88

Bo kluby z Azerbejdżanu i Kazachstanu podnieśli poziom, a my w miejscu od 15 lat. Ten sezon legendarny Wisły to wyeliminowanie dwóch(!) solidnych drużyn.

Sebastian Ro(L)ewski
kup pan cegłę

>nikt się nie bał
Oj dzieci, dzieci kogo wy chcecie w huja robić? Radzę sprawdzić wyniki z wszelkimi żalgirisami czy innymi dryżynami z malt w tamtym okresie. Podpowiem, że zwykle kończyło się jedno bramkowym zwycięstwem albo eurowpierdolem. Poziom wydaje się większy bo wtedy łatwiej było trafić na drużynę z czołówki już w 1 rundzie pucharu uefa (czy tam drugiej) więc taki widzew czy legia odpadały z valenciami na tym samym etapie co teraz jaga z pasterzami.

Rezyser Kina Akcji

Pierwszy sezon miał bardzo dobry, kibice Celtiku wołali na Niego „Magic”

WhiteStarPower

Pamietajmy ze tamto Schalke i Parma to były niedawne potegi jeszcze. Takie troche dzisiejsze Bvb i Napoli, sklad Parmy niedawno wczesniej to byly same legendy wloskiej pilki. Lazio tez gdyby nie bramkarz recznik bysmy wyeliminowali, niewiele tam braklo.

Starsi kibice czaja

Grimmy

Chociaż jestem kibicem Lecha, no i bardzo cenię naszą kampanię w pucharze UEFA, gdzie graliśmy z Juve i Man City, to jednak bardziej w pamięci wyryła mi się przygoda Wisły za Kasperczaka. Nie wiem jak to opisać. Chyba większa magia była wtedy w drużynie Wisły. I ta nie wykorzystana szansa z Lazio. Możecie śmiać sie ze mnie, ale naprawdę myślę, że Wisła gdyby przeszła Lazio, to miała szanse aby wygrać puchar UEFA. A brakło tak niewiele. Dobrego bramkarza. Chociaż nawet ten sabotażysta w bramce nie przeszkodził by Wam w opędzlowaniu Włochów, gdyby Żurawski biegnąć wtedy 2:1 z Kuźbą (?) zamiast strzlać z lini pola karnego podawał do partnera…Ech, piękna przygoda! Oby jak najwięcej takich dla naszych klubów.

PYZ24

Gdyby Legia przeszła Ajax to też miałaby szanse na wygranie LE. Bezsensowne pieprzenie.

Grimmy

Tylko, że Legia z tym Ajaxem grała taki piach, że szkoda było wzroku marnować na jego oglądanie, a Wisła grając z Lazio – jak pisał White Star Power – było wtedy na poziomie obecnego BVB, grała jak równy z równym, w dodatku grała pięknie i skutecznie. Nie było żadnego heroicznego 4 – 14, rozumiesz już różnicę, waflu warszawski? Wiem, że smutno Wam tam w Warszawie, że kibicujecie lokalnemu klubowi, który poza Warszawą nikogo nie interesuje i nikt mu nie kibicuje. Kiedy Wisła grała swoje batalie z Schalke, Parmą czy Lazio, to cała Polska tym żyła, a jak Legia awansowała do CL, to tylko Warszawa się tym jarała.

PYZ24

Nie jestem z Warszawy, a swoją frustrację wylewaj gdzieś indziej. W sumie nie powinienem Ci odpisywać, bo pokazałeś teraz, że nie jesteś człowiekiem wartym jakiejkolwiek uwagi, ale zrobię wyjątek. Wisła i tak zrobiła wynik grubo ponad stan, a już jest gadanie, że w sumie to mogli wygrać cały turniej, typowe polskie pompowanie balona. Bo przecież później już nie było mocnych drużyn, prawda? Po Lazio, Wisła miałaby spacerek do finału, nie? Podziwiam, to co zrobili, mieli zajebistą formę, ale nie piernicz mi głupot, że Wisła mogła wygrać cały Puchar, bez jaj.
Zanim odpiszesz to policz do dziesięciu, ochłoń i wstaw komentarz na poziomie normalnego człowieka.

Grimmy

Przepraszam za komenta. Poniosło mnie i chamsko się zachowałem. Trzymaj się.

WhiteStarPower

Ciekawa wymiana zdan tu poszla :) nie, nie napisalem ze Wisla by wygrala puchar, to Twoj pomysl 😉

Z tym Ajaaxem nietrafione w ogole. Wyobraz sobie ze Legia nie grabw grupie. Wyobraz sobie ze nie trafia na Ajax bo odpadla z grupy. Wyboraz sobie ze dostaje w playoff BVB – przechodzi, Napoli – przechodzi, Lazio – prawie prlzechodzi,

W lidze wszyscy handluja wszystkim, grasz z Amicami na klepiskach przy sredniej 4k widzow w lidze. Niedawno obowiazkowo stadiony maja sztuczne oswietlenie nakazem PZPN.

Widzisz juz bardziej panie ze stolicy kontekst?

Alku86

w kolejnej rundzie czekał chyba trabzonspor? też by ich jebnęli, a dalej to już się nie dowiemy?:]

PYZ24

Besiktas. Może by ich pyknęli, ale Porto?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

skutecznityperzy

http://fixedmatchesspl.blogspot.com.tr – KURS 200 na dzis dostepny oraz PROMOCJA SPECJALNA NA DZIS! POLECAM ICH ! KUPONY WCHODZĄ ! WIEM BO SAM GRALEM ICH OSTATNI !

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Koval

Żurawski za późno wyjechał z Polski. Sądze, że miał umiejętności na grę w jeszcze lepszym klubie niż Celtic z lig top 5. Może nie w gigantach, ale w tych dość dobrych, ale tak jak mówię wyjechał w wieku 29 lat, a to już było za późno na poważną karierę. Mimo wszystko to był Mój ulubiony polski piłkarz w tamtych czasach jak byłem nastolatkiem 😉

wpDiscuz