post Avatar

Opublikowane 17.04.2017 21:30 przez

Kamil Gapinski

Nie oszukujmy się: gorszy PR w Polsce od Anity Włodarczyk miała ostatnio tylko firma Reserved, która wypuściła na rynek koszule kojarzące się z nazistami. Tyle że producent ubrań przyznał się do wpadki i wziął winę na klatę. A kiedy nasza mistrzyni wreszcie przemówiła, nie widać u niej choć odrobiny skruchy…

Nie każdy musi wiedzieć o co chodzi, więc z grubsza przypominamy: Włodarczyk podpadła grupie polskich lekkoatletów, którzy uważają, że zachowuje się jakby była pępkiem świata. Według nich, na obozie w USA Anita i jej trener Krzysztof Kaliszewski uwzięli się na innych młociarzy, mianowicie Joannę Fiodorow i Wojciecha Nowickiego, którym nie pozwalali spokojnie trenować, zresztą nie po raz pierwszy. Wiarygodności ich wersji zdarzeń dodaje fakt, że po stronie tego duetu w sporze opowiedzieli się m.in. tyczkarz Piotr Lisek, kulomiot Konrad Bukowiecki, skoczkini wzwyż Kamila Lićwinko, czy nawet… ojciec śp. Kamili Skolimowskiej. Wszyscy zdecydowanie uznali, że Włodarczyk i jej obóz przeginają pałę. Media pisały o tym od jakiegoś czasu, Anita nie chciała odnosić się do całej sprawy publicznie. W końcu – przemówiła! Uznaliśmy, że skoro zabrała głos w święta, to może chce przyznać, że przesadziła. A jednocześnie – jako wielka mistrzyni – wyciągnie rękę do reszty i powie „ten konflikt nie sprzyja polskiemu sportowi, dogadajmy się”.

Z ciekawością zabraliśmy się więc za lekturę wywiadu, jaki przeprowadził z Polką PAP. Niestety, próżno szukać w nim słowa „przepraszam” albo zwrotu „pogódźmy się”. A na pytanie „Dlaczego nagle tyle osób tak negatywnie się wypowiada?”, Włodarczyk odpowiedziała tak: „Sama chciałabym to wiedzieć. Pierwsze trzy dni były trudne, bo nie umiałam sobie tego wytłumaczyć, ale jeśli te osoby myślą, że w ten sposób mnie załamią psychicznie, to mogę powiedzieć, że jest wręcz odwrotnie. Po niektórych osobach nie spodziewałam się takich wypowiedzi i to zabolało chyba najbardziej.” I jeszcze jeden fragment: To skąd te wszystkie wypowiedzi i taki straszny hejt na panią? „Nie wiem. Może to była prowokacja? Może ktoś chce, byśmy się zaczęli kłócić?”

Dziennikarzowi PAP chcielibyśmy przypomnieć, że hejt to by był, gdyby ktoś napisał, że Anita ma gruby tyłek czy coś takiego. A jeśli jej koledzy z reprezentacji mówią, że się źle zachowuje, to nie jest żaden hejt, tylko wyrażenie opinii.

Ale do rzeczy. Wychodzi na to, że Włodarczyk nie tylko uważa, że nie jest niczemu winna, ale jeszcze zaczyna węszyć wokół siebie perfidny spisek. Zapewne ma racje, zapewne w polskim sporcie powstała lekkoatletyczna grupa ponad podziałami, mająca na celu zniszczenie naszej mistrzyni. Z tego co wiemy jej członkowie spotykają się raz w tygodniu w katakumbach, w których – przebrani w długie szaty z kapturami – nakłuwają laleczkę-Anitę igłami, chcąc sprowokować w ten sposób jej kontuzję. A to dopiero początek intrygi! Docelowo Fiodorow, Nowicki i spółka zamierzają złożyć się na hipnotyzera, który wprowadzi Włodarczyk w trans, także mający na celu obniżenie jej formy. True story.

Dobra, pośmialiśmy się, czas na poważne podsumowanie. Wszystko wskazuje na to, że nasza mistrzyni, która za bardzo odleciała, teraz nie chce (nie ma odwagi?) się do tego przyznać, chociaż niewykluczone, że też niczego złego w swoim zachowaniu nie dostrzega – to dość typowe przy osobach dotkniętych oznakami sodówki. OK, niech nie przyznaje się do niczego publicznie, ale liczymy, że 19 kwietnia – na spotkaniu mediacyjnym z PZLA i resztą zawodników – posypie głowę popiołem, a potem dogada się z resztą grupy. To niewykluczone, bo sama Anita jest już zmęczona panującym zamieszaniem, co przyznała we wspomnianym wywiadzie: „Chcę trenować w spokoju, nie chcę, aby znowu ktoś mi zarzucił, że to ja powoduję problemy, dlatego schodzę z drogi. Naprawdę życzyłabym sobie, aby to wszystko już się skończyło, myślę, że wszyscy już mają tego dość, a szczególnie kibice. Czas skupić się na treningach, sezon coraz bliżej.”

Dodała też, że Lewandowski z Błaszczykowskim nie musieli się kochać, żeby grać razem. My tylko napomkniemy, że jednak jeden drugiemu pozwalał trenować na tym samym boisku.

Fot. FotoPyk

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 27
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kanapowy Janusz
Kanapowy Janusz

A kim Ty jesteś gryzipiórku, aby pouczać panią Włodarczyk?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Bonzai
Bonzai

dobre jeszcze jak weszlak, naucza co to jest hejt. a tak naprawde przypierdala sie, aby sie przypierdolic, a gowno wie i mysli, ze ktos to lyknie ^^

Ja, Felek
Ja, Felek

No w rzucie młotem czy innym żelastwem się nie odgryzie. No ale przynajmniej coś napisze. Ciekawe jak u twojej idolki z pisaniem?

Znaffca
Znaffca

Żenada… weszło typowym pudelkiem….. Wstyd, cały szpaler artów weszło na podstawie wypowiedzi ojca Skolimowskiej, bez nawet chwili refleksji czy chęci uzyskania wypowiedzi u samej Mistrzyni. Żal że te miernoty dziennikarskie piszą to pod szyldem weszło.

Wróżka Weszława
Wróżka Weszława

Generalnie jest tak że wyjebali naszych za alkohol, ale winna jest Włodarczyk, która nawet tam nie mieszkała. Ktoś tutaj ładnie odwrócił kota ogonem. Te patałachy jeżdżą za naszą kasę na wycieczki po świecie i kurwa bez browara ani rusz, a potem że centymetra brakło, że wszystkie próby spalone, że pech, malutki peszek, a tu chuj nie pech tylko ochlajmordy zamiast trenować to na balety pojechały. A jak wyszło na jaw to winna Włodarczyk bo ‚podkablowała’ mediom. Trzeba się więc zemścić i kota ogonem odwrócić, a nóż się ktoś, niczym anonimowy dziennikarzyna powyżej zapomni o co poszło i Włodarczykową, kablarę zasraną w mediach zniszczymy…

Ode mnie tyle: od Włodarczyk się odpierdolić! Złote medale, rekordy świata – chyba tego się oczekuje od sportowców, tak? No to poprosić grzecznie o autograf i dać kobiecie spokój, niech kontynuuje swoją ciężką pracę, bo widać że przynosi efekty!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł

Szkoda, że nie umiałeś się podpisać pod tym tekstem. Aż tak wstydzisz się nazwiska?

Za dwa tygodnie polecicie po wywiad do niej.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pyton Windykator
Pyton Windykator

Koszule kojarzące się z nazistami. Przecież to była paranoja jakiegoś lewaka, a rizerwd chyba przestraszył się nagonki.

dambibi
dambibi

Krój i kolor koszul amerykańskich, ale jak ktoś jest lewakiem z Razem to mu się mundury z faszyzmem kojarzą.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Trollosiewicz
Trollosiewicz

No właśnie, dobrze że to napisałeś, bo z artykułu zwyczajnie nie wynika w czym tkwi problem. O co poszło itd.

aleksy
aleksy

Może jeszcze powinna kupić zgrzewkę piwa? Wiadomo, kto pije, nie kabluje. A poważniej, konflikt trwa dwa lata. PZLA nie potrafi tak zaplanować zgrupowań by zwaśnione grupy nie wpadały na siebie? Dlaczego o to nikt nie pyta? Anita Włodarczyk jeśli życzy sobie by nikt jej przeszkadzał podczas treningów, to powinniście to uszanować, panowie działacze. To wy jesteście dla niej, a nie ona da was. To o niej jest głośno i to dla niej rozbrzmiewa Mazurek Dąbrowskiego. Wy jesteście turystami.

T.P.
T.P.

Żenujące to jest czepianie się teraz Włodarczyk, jak było czepianie się Khalidova. Nie szkoda czasu na takie pierdoły?

kolor100
kolor100

Szkoda, że jeszcze do Australii nie pojechali na zgrupowanie… Taki bogaty ten związek?

Zenon Zawodowiec
Zenon Zawodowiec

Jak tak dalej pójdzie, to gorszy PR w polskim sporcie od Weszło będzie miał tylko Fryzjer.
Nie idźcie tą drogą.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Dariusz Szpakowski
Dariusz Szpakowski

jebałbym

W oparach absurdu
W oparach absurdu

Nie wiem, nie byłem nie orientuję się – za to stwierdzenie „(…) hejt to by był, gdyby ktoś napisał, że Anita ma gruby tyłek czy coś takiego. A jeśli jej koledzy z reprezentacji mówią, że się źle zachowuje, to nie jest żaden hejt, tylko wyrażenie opinii” dedykowałbym nie tylko zadufanym sportowcom, ale też niektórym przewrażliwionym dziennikarzom, którzy próby polemiki traktują jako bezpardonowy, brutalny atak na swoją osobę. Trochę chłodnej głowy.

Ja, Felek
Ja, Felek

A nie ta Włodarczyk mówiła:
„Jestem ogólnie skromna, ale chyba zgodzę się z twierdzeniem, że jestem większym suwerenem w rzucie młotem niż Michael Phelps na pływalni, czy Usain Bolt w sprincie”?
No chyba ta. Babol strasznie bezczelny i mało zmyślny. Może za dużo testosteronu?

Carragher
Carragher

Śmieszne, że amatorscy dziennikarze weszło pouczają wszystkich wkoło, czy to Włodarczyk czy innych dziennikarzy…

DrMabuse
DrMabuse

Znając pewne żelazna prawa rządzące Weszlo, proponuję małego totalizatorka – kto z wymienionych w tekscie krytykow Włodarczyk jest dobrym znajomym redakcji?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Andrzej Dudziarz
Andrzej Dudziarz

Powiem tak, na podstawie tego, co mówił mój znajomy który przez pewien czas był związany z kadrą: jakby weszła tam komisja antydopingowa, to nic by nie zostało z mistrzów.

Tyle w temacie.

Kozio
Kozio

Brawo Weszło! Właśnie osiągneliście poziom faktu i pudelka. Czy cały ten WEWNĘTRZNY konflikt to w ogóle jest wasza sprawa? Autor „artykułu” bawi się w prokuratora i sędziego; oskarża i wydaje wyrok. Ale to przecież jest takie proste. Mogę napisać, i nikt mi nie zabroni, o czymś o czym tak naprawdę w ogóle nie wiem, bo nie byłem „wewnątrz” tych zdarzeń. Obiorę sobie rację jednej ze stron, a bo tak. Nawet nie muszę się podpisać, tak na wszelki wypadek.
PS. Myślałem, że nowa formuła Weszło przyniesie trochę świeżości i ubogaci treść portalu, jednocześnie pozostawiając pewien niepowtarzalny dla innych stron okołopiłkarskich styl. Niestety jest coraz gorzej.

Sebastian Ro(L)ewski
Sebastian Ro(L)ewski

Gruba dupa włodarczyk to nie hejt, ale fakt.

Weszło
05.04.2020

Facet czyta 365 dni Lipińskiej, odcinek 4: mam dość tych cholernych pustaków!

Kiedy biegnę maraton, kryzys przychodzi mniej więcej na 35 kilometrze. Tu pojawił się wcześniej – nie jestem jeszcze w połowie drogi, a już mam powoli dość Laury i Massima. Dlaczego? Bo to cholerne pustaki. Ja naprawdę nie wymagam, żeby dwoje poznających się ludzi rozmawiało tylko o impresjonistach, europejskim kinie czy jazzie. Żądam natomiast, aby tematem […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Piłkarz miesiąca. 1/3 miesiąca…

Na początku zeszłego miesiąca żyliśmy w innej rzeczywistości. Jeszcze nie spodziewaliśmy się, że piłkarza marca trzeba będzie wybierać po zaledwie kilku spotkaniach, po zaledwie kilku dniach grania. Koronawirus wszystkim pokrzyżował szyki i wypada tylko życzyć sobie i wam, by znów można było w kandydatach przebierać jak w ulęgałkach. Bo to by oznaczało powrót do znanej […]
05.04.2020

Awantura o starych Słowaków! Tylko w Lidze Minus!

Co tu się będzie działo! Załoga Ligi Minus ostatnio mierzyła się w formie niezobowiązujących quizów z nagrodami. Tym razem nadajemy tej rozgrywce określony format: Liga Minus dziś zamienia się w… AWANTURĘ O STARYCH SŁOWAKÓW! Roki. Białek. Paczul. Piela. Kowal. Starzy Słowacy. To znaczy: ta piątka to nie starzy Słowacy, ale uczestnicy awantury. Co my wam […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Ranking najbarwniejszych postaci XXI wieku (21-30)

Artur Boruc broniący po jointach. Czesław Michniewicz sikający przy ławce rezerwowych. Zbigniew Drzymała i ustawione mecze w tenisa. Roast Franciszka Smudy w wykonaniu Michała Żewłakowa. Marcin Wasilewski robiący wślizg we wrocławskim pubie. Oj, wchodzimy już na naprawdę wysokie pułapy w rankingu najbarwniejszych postaci polskiej piłki XXI wieku. MIEJSCA 91-100 – KLIK! MIEJSCA 81-90 – KLIK! […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Zebranie odpowiedniej liczby drużyn na kolejny sezon może być wyzwaniem

– To zabrzmi pesymistycznie i w ciemnych barwach, ale nawet jeśli zachowamy limity drużyn w rozgrywkach, ich miejsca, jeśli podejdziemy do nich z dużym sitem licencyjnym, to zebranie odpowiedniej liczby zespołów będzie wyzwaniem. Trzeba przecież wziąć pod uwagę kluby, które jeszcze przed połową marca miały problem z regulowaniem płatności. Gdzie mamy szukać pocieszenia, jeżeli 20-30% […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Limity bukmacherskie

Limity bukmacherskie dla jednych są niepotrzebną barierą, dla innych pożyteczną sprawą. Na czym polegają? Za co możemy je otrzymać? Czy da się je ominąć? W naszym poradniku dokładnie przyglądamy się tej tematyce i wyjaśniamy wątpliwości. Czym jest limit bukmacherski? Zacznijmy od podstaw, bo nie da się grać w piłkę, nie potrafiąc biegać. Czym więc jest […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Urodziny na mieście, impreza z prostytutkami… Nie każdemu służy kwarantanna

W czasie pandemii przekonujemy się wszyscy dotkliwie, jak trudnym zadaniem jest przesiadywanie w domowej izolacji i ograniczenie swoich życiowych aktywności do wychodzenia po zakupy i do pracy. Ta niełatwa sytuacja ewidentnie przerosła wielu sportowców, którzy nie potrafią usiedzieć zamknięci w czterech ścianach i – co tu dużo mówić – często wychodzą na kompletnych dzbanów. Przykłady? […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Ludzie siedzieli na dachach, żeby nas oglądać

Strongmani. Kilkanaście lat temu ich zmagania śledziła cała Polska. Weekendowe transmisje w TVN. Szalejący Irek Bieleninik. Zapełnione trybuny. Powszechna znajomość konkurencji – spacer farmera, zegar – a także nazwisk, nie tylko takich jak Mariusz Pudzianowski czy Jarosław Dymek, ale też Zydrunas Savickas czy Sławomir Toczek. To z tym ostatnim powspominaliśmy złote czasy strongmanów – naprawdę […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Bez goli, za to z kasą na koncie? Obstawiaj ligę w Nikaragui z eWinner!

Legalny bukmacher eWinner oferuje graczom wysokie kursy na mecze ekstraklasy w Nikaragui! Postanowiliśmy z tego skorzystać i przygotować propozycję zakładów na nocne spotkania. Co warto zagrać, żeby zarobić? Sprawdźcie nasze porady i skorzystajcie z promocji oraz bonusów tego bukmachera. Jalapa – Chinandega Ostatnie mecze bezpośrednie: PPWWW Poprzednie spotkania Jalapy: WWPWP Ostatnie mecze Chinandegi: WPPRP Jalapa […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Gdyby było normalnie, Milik liczyłby miliony. Polak najgorętszym snajperem na rynku?

Czasy są, jakie są, mówiąc krótko – nie sprzyjają plotkom transferowym. Z drugiej strony ciężko od tego uciec, bo mimo że nikt nie wie, jak będzie wyglądał rynek za kilka miesięcy, każdy szykuje się do wyścigu zbrojeń. Jednym z gorętszych nazwisk w najbliższym okienku transferowym będzie… Arkadiusz Milik. Włoskie media opanowały doniesienia dotyczące jego przyszłości. […]
05.04.2020
Bukmacherka
05.04.2020

Nocne strzelanie w Nikaragui? Postaw na to z Milenium!

Nikaraguańska ekstraklasa to najlepsza oferta dla fanów piłki, którzy cierpią na lekką bezsenność. Z podobnego założenia wychodzi legalny bukmacher Milenium, który oferuje nam ciekawe zakłady na te rozgrywki. Jak zarobić na egzotyce? Podpowiadamy, co warto dziś zagrać, żeby obudzić się bogatszym! Ferretti – Esteli Ostatnie mecze bezpośrednie: RWRPR Poprzednie mecze Ferretti: PWPPP Ostatnie spotkania Esteli: […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

LIGA PL #2 – Wybieramy piłkarzy sezonu w Ekstraklasie

Liga wciąż nie gra, trzeba się liczyć z tym, że już nie zagra, dlatego można pewne rzeczy podsumować (a przy ewentualnym starcie to podsumowanie zmodyfikować). Z tego założenia wyszli panowie Żewłakow, Wawrzyniak, Trałka i Kędziorek, którzy wybierają najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika i młodzieżowca w obecnym sezonie Ekstraklasy. 
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

Zwyrodnialcy nie siedzą w domach – Olimpia Elbląg okradziona!

Coś się w nas gotuje, gdy widzimy, jak ludzie wychodzą dziś z domów, choć nie muszą. Nie zmierzają do pracy, ich celem ewidentnie nie jest lekarz, apteka, sklep spożywczy czy drogeria, smyczy pod ich ręką też nie widać. Po prostu przerosło ich usiedzenie na dupie. Ale chyba nawet gdy przypomnimy sobie wszystkie przypadki podobnej lekkomyślności, […]
05.04.2020
Weszło
05.04.2020

„Wszystko zależy od naszej odpowiedzialności”

Kiedy wrócimy do względnej normalności? Jaka będzie kolejność „odmrażania” kolejnych dziedzin życia? Czy koronawirus – choć dla sportowców bardzo rzadko będzie śmiertelny – może pozostawić w ich organizmach nieodwracalne zmiany? Porozmawialiśmy z Tomaszem Karaudą, lekarzem z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego imienia Norberta Barlickiego w Łodzi. Panie doktorze, krótka piłka, kiedy wracamy do życia? Bardzo ważne i […]
05.04.2020
Niemcy
05.04.2020

Kluby Bundesligi wracają do treningów

To już pewne – jak poinformował „Kicker”, od poniedziałku piłkarze Bayernu Monachium wracają do treningów po kilku tygodniach kwarantanny. Nie będą to jeszcze zajęcia zupełnie normalne, nie będą to na razie zajęcia przeprowadzane zespołowo. Niemniej, mamy do czynienia z bardzo ważną decyzją ze strony jednego z najpotężniejszych klubów w Europie. Bo trudno postanowienie bawarskiego klubu […]
05.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Witebsk wygrywa, my zarabiamy. Zagraj z nami w Superbet!

Liga białoruska łatwa w obstawianiu nie jest, ale nam udało się już kilkukrotnie skorzystać z okazji u bukmacherów. Tym razem dopatrujemy się takich w ofercie legalnego buka Superbet. Na co stawiamy w niedzielę? Między nami na wygraną Witebska, czy też na liczbę żółtych kartek. Sprawdźcie, co warto zagrać! FK Witebsk – FK Smalawiczy Ostatnie mecze […]
04.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Liga białoruska bez podatku? Zagraj to w BETFANIE!

Gra bez podatku u bukmachera? Nie ma niczego lepszego! Dlatego zaglądamy do oferty legalnego buka BETFAN, gdzie stawiając trzy zdarzenia na kuponie, nie musimy odprowadzać podatku od wygranej! A skoro czekają nas trzy pojedynki z ligi białoruskiej, podpowiadamy jak zmontować kupon, żeby wygrać więcej. Eniergietyk-BDU – FK Mińsk Nieoczekiwany mecz na szczycie ligi? Brzmi jak […]
04.04.2020
Kanał Sportowy
04.04.2020

BOXING TALK #2. Adam Kownacki gościem specjalnym Durdy i Pindery

O boksie można rozmawiać godzinami, zwłaszcza z Januszem Pinderą i Edwardem Durdą. Dlatego z całą pewnością będziecie się dziś wieczorem świetnie bawić, jeśli odpalicie Kanał Sportowy. Dwaj znawcy pięściarstwa będą odpowiadać na pytania widzów. Oglądajcie, dzwońcie, bawcie się dobrze! Prosto z USA gość specjalny – Adam Kownacki! 
04.04.2020